Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
gość 19:07 - kasia . Ehhhh w c***a was kobietki robi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego ma waszego maila :-D Chyba , że kasia to tranwestyta i ciężko jej się przestawić na formę kobiecą. :-D Czytam was regularnie ale dla jasności to nie ja tak po was jadę :-D A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*transwestyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem kim moze byc gosc ale czasem wchodze na inne fora jak mnie zaciekawi jakis temat i tez sie pojawiaja uszczypliwe odpowiedzi. Ja sie boje os, a najbardziej szerszeni dlatego mam w domu moskitiery kiedys nam wlecial szerszeń u ieklam z kuba do lazienki dobrze ze m byl w domu:). Do wozka mam moskitiere i mam opcje ze odpina sie część tej budy i jest siatka ale moskitiere bede zakladac na dzialce tak to raczej nie jak sie kuba urodzil czasem bylo tak zimno ze musialam folie przeciwdeszczowa zakladac. Skupilam sie na ubrankach dla dziecka malego a moj kubus powyrastal z dresków bluzek jutro po lekarzu lub w sobote pokupuje mu. MAlemu tez musze cos kupic jeszcze malo mam tych rzeczy raczej ze 2 razy pajacyk rany jutro na wizycie tyle sie dowiem i waga i polozenie:). Wiem za bardzo przezywam:). MAminia a ile przytylas w piierwszej ciazy ja tak okolo 23 wlasnie a teraz 13,5 roznica niezla:). Po kubie szybko schudlam bardzo zobaczymy jak bedzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata mi sie pierwszy raz dzis zdarzylo wlasnie ale az spodenki mialam mokre:/mama3chlopcow ja tez mysle ze to wlasnie ta ktora wtedy sie wysypala,nie sadze ze kasia jest facetem bo po co mialaby udawac kobiete?mieszne to:) agata to musisz bardzo uwazac na pszczoly ja czasami az takich dusznosci dostawalam wlsanie.jutro wizyta ciekawe co lekarz powie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia ja ci sie nie dziwie ze przezywasz wizyte ja tez tak mam:)moja kochana tesciowa jadla bigos z tesciem a oczywiscie mnie nie zawolali zreszta dla mnie juz niezostalo,trafia mnie cos takiego do tego talerze na stole zostawione ,przeciez mozna umyc ten talerz po sobie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia no wcale nie mniej bo w pierwszej ciąży 26 a teraz myślę że albo do bije do tego wyniku albo pobije nowy rekord. Już nie mam siły ale pociesza mnie to że lepiej wyglądam niby nie wyglądam na te 23 na plusie a jednak waga pokazuje swoje ;/ Ale mam dzisiaj dzień raz płacze a raz się śmieje sama siebie nie poznaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Aik współczuję i trzymam kciuki za tatę, wiem co przechodzisz bo moja mama też miała różne badania z jelitami. Poczatekczerwca, nie przejmuj się gościem ja też zostałam podobnie potraktowana, akurat u mnie chodziło o teściową. Oczekująca trzymaj się dzielnie, obyś wytrzymała jeszcze i urodziła po majówce, może akurat urodzisz w moje urodzinki ;) :D Byłam dziś na szkole rodzenia, przed ostatnie zajęcia o reanimacji noworodka. Dziękuję za wsparcie dziewczyny gdy mój m stracił pracę. Właśnie dziś dostał telefon że jutro ma się stawić do kadr na podpisanie umowy. Na razie umowa zlecenie, a potem normalna, ale śmieję się z m bo z auta przesiądzie się na kolejne kółko czyli wózki widłowe ;) chyba wezmę go na dietę żeby nie przytył ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no bez kitu ja juz też czaje po wpisie o 19.01 jeden wyraz a wpasc mozna jak sliwka w kompot mało tego ma naszego meila i hasło to same pomyslmy ze to nasza kolezaneczka faktycznie wczesniej myslalam o kims innym ale jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 19.07 znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakuby zazdroszczę Ci nie wiem od czego to zależne jest niby jem mniej i jestem na diecie to i tak tyje jak głupia w 5 miesiącu przybralam 7 kg a teraz w 8 miesiącu 6 kg może to przez tą tarczyce ...? Mam nadzieje tylko że po porodzie wszystko się unormuje i wrócę do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK- az sama jestem ciekawa co ci lekarz powie ja teraz się nie ważyłam ale pewnie z 13 na plus już mam, moze jutro się zważę co do gościa to juz sama zgłupiałam, po co ta osoba to robi, taka dwulicowosc. mnie dziś cały dzień kłuje w pochwie, nie szyjka a pochwa niżej szyjki, mam nadzieje ze tak po prostu musi byc bo się rozciąga. kurcze mam w pn tą wizytę i chce zeby juz mi spr szyjkę, a jak nie zrobie wyników przez przeziębienie to dupa z wizyty, pewnie przełozy. Strasznie mnie dziś zdenerwowała pewna starsza osoba o której kiedys wam pisałam że się do wszystkiego wcina, na serio mam dosc, żeby ktos w moim własnym domu takie awantury urządzał, a najgorsze jest to że ja nie mogę się kłócic bo zaraz łapie mnie jakiś ból więc nawet się nie odzywam, leże i próbuje się uspokoic ale nie mogę bo słuchac się nie da jak ktoś cię tyka tylko dlatego ze jest starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej oczekująca- ja też czasami popuszczam, nie wiem od czego to zależy, ja noszę wkładkę higieniczną w majtasach:) jejku jesteśmy w ciąży więc wszystko nam można hehe -a z tym gościem- myślę,że to różne osoby, bo atakują różne osoby, a czasami,że to jedna i ta sama i na pewno czytają/czyta to co piszemy- na miejscu gościa nie marnowałabym czasu, bo co w tym ciekawego jak czasami piszemy o bólach,kilogramach, sikaniu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 ona jeśli chodzi o mnie to was czytam , bo sama w ciąży jestem i po prostu lubię , bo często piszecie o czymś ciekawym :-) A jeśli chodzi o docinki to myślę, że kasia często to robi. boi się wyrazić swoje zdanie gdy jest zalogowana :-) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez popuszczam. zauwazayłam dopiero teraz bo wczesniej nosiłam podpaski takie z zieloną bawełną od środka i nie było widac koloru, a teraz mąż mi kupił jakies inne z białym wkładem i wyrażnie widac żółty kolor, więc to mocz. a ostatnio tez ciągle miałam mokro i juz sie bałam ze to wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
A.- :) też myślę,że to wątek dla ciężarnych:) -dziś mama powiedziała,że jej koleżanki już nawet mi przyniosły jakieś ubranko na wypis ze szpitala:) i pełno innych ciuszków jak tak dalej pójdzie to faktycznie żadnego ubranka nie kupię -ostatnio w sklepie Selgros wypatrzyłam ubranko z diabłem tasmańskim z kreskówki i tylko 9 zł wyprzedaż,ale słaba bawełna i było maciupkie, odłożyłam,chociaż m mówił,że fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nikt ciebie nie oskarza ten gosc co tak napisal to pewnie ten co dokucza caly czas dziewczyny moja propozycja piszmy pod swoimi loginami i nie zwracajmy uwagi na goscia poza oczekujaca:) to nie przedszkole jak ktos chce niech sobie pisze co chce ja nie zwracam uwagi:). Flavia mam na 17:30 dopiero bo sama juz nie jezdze jedziemy wszyscy:), opcja nawet kuszaca: dzidzius lezy poprzecznie 15 maja ciecie:) zrobi mi sam, opcja masakra dzidZius lezy glowkowo i utodze tydzien po terminie:). Opcja zadowalajaca dzidius glowkowo 3 cm rozwarcia za 2 tyg porod:). Nie no tak gdybam co bedzie to bedzie:) Dziewczyny mam takie gazy ze pokoj trzeba wietrzyc sorry ze tak doslownie ale to az boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek nie ma swojego życia to musi komuś uprzykrzyć. Nie zwracajmy uwagę na to ewentualnie jeżeli posiada nasz e-mail to zmienić hasło ;) albo zmienić forum aby posiadały tylko te osoby z którymi mamy stały kontakt:) Mąż powiedział, że jeszcze chwila to już mnie nie obejmie :D ale sama zauważyłam, że brzuszek poszedł do przodu. Ale dzisiaj nażarłam się ciastek i słodyczy i ciągle byłam głodna aż do obiadu... ale teściowa przyniosła winogrona - PROMOCJA W BIEDRONCE 5,99 kg :) polecam są pyszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
aha zapomniałam dodać,że najciężej mi w nocy przewracać się z boku na bok, jestem jak wieloryb:) teraz jem płatki śniadaniowe słodkie-chyba moje dziecię zgłodniało - czy to prawda,że dziecko na tym etapie ma skoki wzrostu czy już równomiernie przybiera na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamakubusia- to wychodz na balkon hehe z gazami, nie trzymaj.pewnie coś zjadłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aik-mocno trzymam kciuki aby z tatą było ok. asik-pisałam,ze wrocilam z kontroli ok.13stej, wszystko mi pobadali, ktg,usg, badanie ginekologiczne. Wszystkie wyniki dobre,zwiększyli dawkę leku i mm kontrolować. W poniedzialek jeszcze mnie zapisali do poradni nadciśnienia i juz tam będę pod ich opieką. Wiecej strachu sie najadłam i stresu związanego z czekaniem niż to warte. Dzisiaj spalam pól dnia bo Glowa bolała masakrycznie, wstałam o 17stej i na pewno w nocy będę miała problem. nogi to mi dziewczyny po wczoraj to spuchły tak,ze nie przesadzam-wyglądają jak nogi słonia,w ogóle nie ma wcięcia w kostce, juz nawet to jak to wygląda miałabym gdzieś,ale nie ma w jakich butach chodzic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK - odnośnie wietrzenia pokoju to ja mam tak samo :D Moj maz juz sie z tego smieje i nie przejmuje. Malo kiedy mi sie tak zdarza, ale jak juz tak mam to przez caly dzien. Kiedys pisalyscie o hemoroidach- wiec moja mama juz prawie 30lat temu przy moim bracie dostala tak okropnych żylaków, ze polozna jak byla u nas w tamtym roku przy moim bratanku to jej wypomniala, ze od tamtego czasu nie spotkala tak okropnych. Do dzisiaj ma problem z wyproznieniem, a pije roznego rodzaju herbatki, je sliwki suszone itp. Boje sie tego jak ognia, ale jak na razie nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik a Ty jak sie czujesz?dzisiaj lepszy czy gorszy dzień?(chodzi o ból) początek -nie cierpię czerwonych mrówek brrr, współczuję mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamina ja tez przez tarczyce duzo przytylam mam juz23kg na plus,chociaz ostatnio unormowalo sie wiec i waga w miare ale po wizycie w szpitalu wyszly gorsze wyniki.teraz biore75mg eutyrexu a ty?ja mam nadzieje ze po ciazy spadnie.sasiadka mowi ze mam duzo wody w sobie ze widac to po mnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ukaszen pszczół jest w aptece ale chyba na receptę taka strzykawka 2w1 jedną odciagany jad a druga podajemy antidotum, czy jakoś tak. Wiem ze to trzeba w lodówce trzymać. jeśli chodzi o popuszczanie to mam cały czas ale muszę codzień we wkladkach chodzić bo inaczej by mi brakło majtek. Tylko w nocy mam spokój;-) Zgaga mi się nasila:-( A co do gościa "nigdy nie wdawaj się w kłótnie i idiota, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem" Dziewczyny jestem facetem z ciazowymi dolegliwościami. Ale mi się humor poprawił;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, hahahaha, dobre. Uwazaj, bo jeszcze Cie w telewizji pokaza ;-) Ci do wagi to ja sie od kilku dni nie waze, bo sie boje co zobacze. Mam wrazenie, ze mocno przybralam, a brzuch chyba dwukrotnie powiekszyl swoja objetosc. Sasiadka, mocno starsza pani, glaskala mnie dzisiaj po brzuchu I mowila do malego, zeby juz tak nie rosl, bo mnie za chwile przewazy do przodu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca,ja juz mam dawkę 137 euthyroksu:-( myslisz,że to ma związek z tym,że tak puchniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ewinkaa i oczekująca- jak macie chora tarczycę,to normalne,że dużo wody zatrzymujecie, po porodzie spadnie:) nie martwcie się na zapas, tylko przyjmujcie leki zgodnie z zaleceniami lekarza -ja jako nastolatka leczyłam tarczycę, obecnie odpukać mam wyniki w górnej granicy normy,ale się mieszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia pewnie jestes w ciazy ale urojonej. Wytłumacz jak kobieta bardzo czesto może pisać w formie meskiej?! Ha ha Aaaa i przeczytaj uważnie bo kilka osób wie ze ty jestes czesto gosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka nie wiem czy to ma zwiazek ale z tyciem wiem ze ma bo mi edno powiedziala ze bedzie sie tyc i niestety tak jest.chociaz moja znajoma przybrala30kg i zrzucila przez kilka miesiecy.wam tez tak chce sie pic?mi to ciagle poprostu jak smok.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×