Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Mamao 3 chlopcow Niczym sie nie przejmuj, to normalne ze masz obawy, kazda z nas ma, mamy do tego prawo. a niepokoj i stres to normalne, wielki dzien zbliza sie duzymi krokami i kazda z nas mimo ze go wyczekuje gdzies tam sie denerwuje i martwi zeby wszystko bylo ok. Ja mam jakos inaczej bo wogole stresu nie mam jakos lajtowo do tego podchodze, i czasem sie zastanawiam dlaczego tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
A ja sie wlasnie wybieram do lekarza, dzis zaczynam 39tc, ciekawe czy mnie lekarka zbada? Chcialabym ale ona nie skora do badania prwnie tylko zwolnienie wypisze i tyle :/ u mnie od rana upal, po 7 juz w samej sukience polecialam córę do szkoly wyprawić :) nic mi nie puchnie to tyle dobrze a jak jest takie sloneczko to aż chce sie żyć :) takie glupie pytanie.... czy was tez lapia skurcze w okolicach pachwin i ud jak siedzicie na toalecie? bo mnie wlasnie tak i aż podskakuje przy tym :/ milego dnia :) która dzis rodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
esmi Tobie powiedział, ze głowka wysoko? mój już napiera głową, ale to w czasie akcji porodowej i skurczy główka moze zejść,to nie jest powiedziane, skurcze mogą doprowadzić do zejścia w kanał i efektywnego rozwierania się, ile sie czyta ze szyjka długa zamknięta a poród w nocy, kolezanka tak miała.Ja poskacze na piłce, moze do mamy pojade, moze cos rozchulam tego małego.Mama3chłopców, znam takie zagrywki, w dodatku musisz 2 dzieci zostawić w domu, potem 3 do ogarnięcia ale kogo to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Dziewczyny, dzieki za slowa wsparcia, kochane jestescie :) Jednak naprawde zrozumie Cie tylko ktos, kto tez ma macice :) Obiecuje wiecej sie nie zalic, to w koncu ma byc radosny czas. Wygadalam sie, ponarzekalam i dosc :) AAAJ, nie wiedzialam, ze w Norwegii tez takie upaly panuja. Zawsze myslalam, ze to zimny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn dosłownie nie powiedział ale powiedział, że nie jest gotowy na wyjście :P więc w poniedziałek znowu do ginka i podejmujemy decyzje kiedy do szpitala ....... jejku nie chce wywoływania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis czuje sie super energii pelno, stawia mi sie strasznie brzuch i mam ogromny nacisk miedzy nogami, to chyba po szalonej nocy z mezem. Teraz jem sobie sniadanko i popijam capuccino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3chl Wiem wiele osob tak mysli, wczoraj mielismy 27 stopni ciepla upal jak nic. A co do zim to w PL byla ostrezjsza niz tu, mielismy moze razem wziete 2 tyg gdzie byl snieg. Tu gdzie ja mieszkam nawet swieta bez sniegu byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dziewczyny dajcie maila to sprobuje wyslac zdjecie igorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Esmi to może się szybko zmienić. Wywoływanie niby boli bardziej, ale podobno szybciej idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka szkoda, że nie mieszkamy blisko siebie to razem byśmy pomaszerowały do szpitala hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
no bardzo chętnie, mój od jutra urlop i pójdziemy do lasu na spacer, choć powiem szczerze ze mnie ciśnie okrutnie ale małymi kroczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Ok lece do lekarza, trzymajcie kciuki żeby mnie zbadala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka to może bez oxy urodzisz ? :D ja muszę patrzeć na ruchy dziecka czy się nie zmniejszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
mamo 3,ja też mam takie obawy.Przeczytałam w ksiazce,ze poród należy do najniebezpieczniejszych sytuacji w życiu człowieka-zarówno matki jak i dziecka.Każda z nas się boi i to jest naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Właśnie mi wody odeszły zbieram się do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
wyslalam zdjecie igorka ale zdjecie z tel jest:)sprawdzcie czy doszlo i czy da sie otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Oczekujaca, jaki cudny! Jasne wloski ma, fajniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Oczekująca Twój synuś wygląda jakby miał z pół roku, śliczny się opala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Kasia powodzenia!!!!!!!!!! rodzą sie bobaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca123
igorek na gorze ma jasne blond wloski a z tylu zciemnialy mu:)opala sie puki slonce swieci a jak nakarmie go to pojdziemy na spacer:)no spory chlopiec z niego jest a w poniedzialek skonczy3tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hehe a jak tam oczekująca z teściową? odwiedza małego? ja znowu sprzątam, już nie ma co ale moze coś ruszy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Kasia, powodzenia! Oby poszlo szybko i bezbolesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca -Igorek śliczny:-) Mamo3-wszystko będzie dobrze,zobaczysz.położą Cię,Leoś wyskoczy i będziesz najszczęśliwsza na świecie!:-) Kasia!wow!! Trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze,jestes silna babka więc rach ciach i Sandra/Zuza/Ola będzie na świecie!:-) u mnie noc masakra, na szczęście juz rano i kolejny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Kasia super trzymaj się i daj znac jak poszlo ;) U mnie cisza narazie ktg w porzadku ale tylko dwa marne skurcze... jestem umowiona na poniedzialek miedzy 7-8 do szpitala mam na czczo wypic 3 lyzki oleju rycynowego :/ nie chce fuj :( Zbadala mnie glowka jeszcze nizej szyjka krótsza cis sie dzieje ale chyba do poniedzialku sie samo nie ruszy :( tak czy siak pewnie w pon będę tulic moją krolewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Oczekujaca igorek slodziutki :) dziewczyny u mnie tez cisza tyle ze kg sluchdlam zeszly mi obrzekiz dloni i stop cudowne uczucie, tyle ze ja jeszcze 7 dni mam do terminu ale nie chce czekac bo widze po was jak to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×