Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość kruszynka33
Magda,gratuluję!!! dużo zdrówka i sił życzę :-) kasia twoja teściówka choruje na lenia heheh,cwaniara widać z niej dobra aby młodą wykorzystać ;-),moja znowu nadgorliwa jak niebyłam w ciąży to prawie wogóle niedzwoniła a mieszkamy 10km od siebie a teraz 2 x w tygodniu tarabani,coś czuje w kościach że będzie mnie prubowała pouczać w sprawach dziecka ale jak będzie trzeba to utre jej noska i tyle, a co! niema to tamto, widze dziewczyny że wam też dokucza ból krocza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
nogi ogolę może jutro;) -wcinam paluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gratulacje dla kolejnej mamusi:) wiec to były wody? Jak było ogólnie Dziewczyny czy dajecie swoim dzieciom drugie imiona? Bo nasz ma mieć drugie po dziadku trochę starodawne i koleżanka powiedziała ze to będzie krzywdzące dla dziecka nie wiem w gruncie rzeczy dlaczego, chce znać wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Normadic ja chcialam ale moj maz i mama i tesciowa maja dwa i wszyscy odradzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Nomadic,my dajemy na drugie małemu Witold ;-) po męża dziadku a zgodziłam się tylko z tego względu że dziadka bardzo lubiłam zmarł 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kruszynka my dajemy właśnie po zmarłym dziadku ze strony mojego m ale widze ze tak się nadaje. Wiem ze to więcej pisania w dokumentach pewnie dlatego odradzają ale może nie będzie tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Nomadic, my dalismy drugie imie tylko najstarszemu I szczerze mowiac zaluje, bo wlasnie tylko sieje zamet w dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic u mnie się daje raczej 2 ja daje Jan po w sumie 4 dziadkach tak się akurat złożyło, a czy to znowu taki problem w dokumentach, ważne żeby nie były oba bardzo długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej 3 raz próbuje:). wszystko nie dziala jeszcze konto bankowe zablokowałam:), Magda Gratulacje!!! Daj znak co i jak:). Mamo 3 mozesz odliczac boze jak szybko czas miną, Asik doczekasz sie i ty i inne mamy tez . Bylam u ginka dzis pocieszyl mnie tak ma byc obrzęk sie wchlonie opuchlizna tez ale z czasem moze i 3 tyg:( trudno mam za cos kare nauczke wszystko co sie przytrafia w zyciu ma jakis sens czegos uczy a to mnie nie nauczyło nic jezcze moze musze bardziej docenic to co mam:). Idac do gina widzialam roj os dodam ze boje sie ich panicznie wiec biegłam :), lekarz mowi a ty co juz biegasz;) No i z nowości umiem juz sama ze schodów zjechać z wózkiem:).jutro m jedzie na ryby a ja zostaje sama z maluchami chyba przexyjemy:), wiecie samo ciecie to nie takie straszne ale te powiklania co mnie spotkaly straszne. Staram sie troche silniejsza byc i juz staram sie zapomniec o tej traumie musze bo oszaleje tak jak pisala mama 3 zeby mi sie depresja nie przypałętała a Michałka kocham i jux dochodze w czym problem boje sie ze kubus sie zasmuci jak bede ciagle małego tulic calowac itp. wczoraj mowił ze tez by chcial byc taki mały tlumacze mu ze jego swiat to zabawa i szaleństwo dzidziusisa to kupy w majtki i obwisly cycek a dorosłych obowiazki i sprzatanie:), pytam co najlepsze mowi ze jego swiat wiec chybs udslo sie co:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Kruszynka jej to zdecydowanie na rękę:-)jedyny plus że się nie wtrąca. Ja też się nie mogę doczekać jak wrócę do ćwiczeń i biegania.na chrzciny chciałabym jakoś wygladac:-) będziemy wszystkie ćwiczyć:-) My mamy problem imieniem,miała być Sandra,mąż już któryś raz mówi i Oli,a mnie się Zuza podoba. Mnie dziś cały dzień cmi brzuch. A nie mam ani sił ani chęci żeby gdzieś iść,coś zrobić,zaraz się mecze. Magda zazdroszczę że tyle przed terminem,a synek duży i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Mamokubusia - jestes boska ♥ Lepiej nikt by tego Kubusiowi nie wytlumaczyl! Ten Twoj maz zamiast na ryby jechac to powinien w domu siedziec I Cie po pietach calowac za to, ze ma taka super babke za zone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nomadic-ja wykąpana,chodzę spać ok północy,ale w dzień robie drzemki jak mały śpi,a dziś to w ogóle wstałam z łóżka o 11:-) jak sie nie budzi sam to nie budzę,jedna przerwa 5godzinna nie zaszkodzi. Dziś akurat sie obudził o 21,wiec dostał pierś,pieluchę zmieniłam bo była kupa i dalej śpi,zajęło to w sumie ok.15minut. Magda-GRATULACJE!!! Napisz jak było,jak się czujesz psychicznie i fizycznie. mamoK-co Ty tak smutno piszesz?najważniejsze,że dochodzisz do siebie fizycznie i psychicznie chyba też? Po prostu jakiś dziwny zbieg okoliczności sprawił,że trafili na Ciebie,pech i tyle.musisz szybko zapomniec o tym co złe i tylko to co dobre pamiętać. Będzie dobrze:-) ja tez już nawet nie ryczę i cieszę się z macierzyństwa coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
KASIA- Zuza to przepiękne imię,mi sie podoba o wiele bardziej od Sandry:-) Ale Aleksandra tez super:-) takie zawsze modne i naprawdę fajne,moja siostra to Olcia i bardzo lubię to imię:-) u nas drugiego nie dajemy,stwierdziłam,że za dużo pisania by było;-) Oczekująca, w ogóle mamy-jakie macie laktatory??konkretnie-firma i rodzaj,ja musze jakiś kupić ale nie wiem jaki,doradźcie proszę czy jestescie zadowolone? Asik-gdzie kupilas karuzelę na baterie?to jest taka,ze długo gra i nie trzeba jej nakręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ewinka, to Stas juz potrafi 5 godzin w nocy przespac? Dobry zawodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamo3 no niekoniecznie w nocy,na razie trafia tak od 19-24 albo 21-2, jeden taki długi sen ma w ciągu doby(tak miał przez ostatnie 3dni,wiec moze to wcale nie jest jeszcze norma), póki co nie umiem zrobić żeby to bylo Np.od 24 do 5, wtedy byłoby ekstra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaS_88
Gratuluje wszystkim mamom :) ja mam termin na dzisiaj, ale mój synuś się nie spieszy - śmiejemy się z m ze tak dobrze mu w brzuszku ze po co ma wychodzic :D a wcześniej tak się martwiliśmy zeby chociaż do maja wytrzymał (miałam założony pessar) może któraś z Was mnie wpisać do tabelki? Mam 25 lat, pierwsze dziecko, będzie Mikołaj tak jak dzisiaj u Magdy ;) jeśli nic się nie będzie działo we wtorek mam się zgłosić do szpitala, lepiej zeby się samo wcześniej zaczeło, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ewinka to super masz z małym powoli się będzie wszystko normowac. Zazdroszczę;-) Co do imienia mężowi nie zależy jakoś ekstra jak mu się nie podoba to mówi. Ale stwierdziliśmy ze czekamy do porodu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ewinka musze się ogarnąć nawet nie wiedziałam ze Obama był w polsce:). Poprostu nie tak miało być, ja się przyznaje jestem silna ale panicznie boje sie jak coś mi jest ale wracam do życia postanowilam sobie musze czy predziej odblokowac konto a co za tym idzie wznowic zakupy internetowe:) Mamo 3 dzięki m ma mnie dość:), podobno pytam co chwile czy siè zmniejszyło? boze jestem straszna taka twarda w ciazyy byłam:). Flavia to co to byłas ty z tym krwotokiem w nocy?? Poprostu laski nie dla mnie takie akcje operacja w pelnej swiadomosci:), 2 tyg z rana otwarta z przymoczkiem otwarta bez niczego i jeszcze krew z krwiaka pod prysznicem cudowne :). ale koniec koniec juz:). Ewinka super maluch postaram sie jutro mojego wyslać. U nas jest taki fenomen jak kąpie małego drze sie a jak pod kran to tak mu błogo ze zasypia wiec myje go w zlewie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ewinka, jak na takiego maluszka to bardzo ladnie spi. Lepiej nic nie rob, bo go jeszcze niechcacy popsujesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ewinka, jak na takiego maluszka to bardzo ladnie spi. Lepiej nic nie rob, bo jeszcze go popsujesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gratulacje dla kolejnej mamusi. Ja mam dzis mnostwo energii, noc dzialania z mezem sie przydala :) Padlam tak zmeczona, ze przespalam do rana bez wstawania po raz pierwszy od dluzszego czasu nie wstawalam do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Pisalam przed chwila, ale nie widze swojego posta. Ta nowa kafe mozna o kant tylka potluc. Pytalam wlasnie, czy wszystkie rodzicie, bo taka tu cisza, ale widze, ze AAAJ jest obecna :) U mnie w koncu zaswiecilo dzisiaj sloneczko. Trzeba to wykorzystac, bo na weekend ma sie znowu wyniesc do Polski, niestety. W ogole maz sprawdzil pogode na przyszly tydzien i wyglada na to, ze Leos urodzi sie w deszczu :( Ja spalam srednio, w nocy wstawalam 5 razy. Od samego rana znowu mnie bombarduja sms-ami, czy juz urodzilam, jestem oficjalnie zmeczona ciaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja z kom nie moglam wogole posta wyslac , deb/ilizm Ewinka ja wylicytowalam uzywana karuzele za 57zl TINT LOVE mala ksieżniczka ale jest tez wersja dla chlopcow luknij filmik i dane tech, karuzela jest na przyciski i pilot do niej ze nie trzeba wstawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
MAMUSIE: tacia (30l)---------------Leoś--------- ur. 02.04.2014 klaudia --------------Zuzanna--------ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)------Michaś --------ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)------Igorek---------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)-------Jaś -----------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) ------------Staś---------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)----------Michałek-------ur 27.05.2014 Flavia23 24l-------------Krystian------ur 30.05.2014 mammina (Rz) ---------Alessio-------ur 01.06.2014 brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka mamminia22-(22l)------03.06-------Michałek Misias_88(25l)-----------04.06--------Mikołaj esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)-----------05.06- --------Adam Sisilka (28l) --------------07.06----------Bartuś A A A J (28l)---------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka----------------13.06---------Miłoszek Nomadic------------------14.06--------Kubuś mama3chłopców.------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- ----------16.06-----------Pola mamowa (20l)-----------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ----------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- -------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)-------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika (29lat)------------20.06-------chlopczyk 19magda91-(22l)--------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek 33ona (33l) ---------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- -------28.06 -------Marta AIK--------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam problem rano z kafe nie szlo posta wyslac ehhh niech wraca stara kafe, na sile ja zmieniaja. Ja pralke wlaczylam, pomylam podlogi, musze sie wziac za plytki w lazience. Jeszcze 16 dni i rodzice przylatuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mammina tu. Magda gratulacje!! Brzuchatka na czerwiec ty z anestezjologiem gadaj a nie z położną! One w Polsce odradzaja i wymyślają niestworzone bajdy bo niestety nie chce im sie siedziec przy rodzącej..trzeba przecież zagladac jak sie czuje,ile rozwarcia,wycewnikowac,sprawdzic ciśnienie,w razie czego podac kroplowke albo dolozyc znieczulenia.Jak nie masz przeciwwskazań do zzo to skorzystaj,jestem.zywym przykladem ze można.Mnie moja mama straszyla wizją igły w kregoslupie i paralizem,powiedziałam ze jest glupia bo nawet nie wiedziala gdzie wklucie nastepuje.Jest bezbolesne! Wkurza mnie takie gadanie poloznych ktorym czasem sie wydaje ze są mądrzejsze od lekarzy..a jak sie zdazy ze corka poloznej rodzi same biegną po anestezjologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamuśki :) mamo3 a mnie to się wydaje że mi będzie brakowało tego brzdąca w brzuchu a on nawet tu pokazuje już charakterek jak mu coś nie pasuje to kopie dopóki nie będzie mu wygodnie ale już się nauczyłam jak siedzieć i jak leżeć :) dziś idę na wizytę po południu ustalić cc a pogoda piękna spodenki chyba trzeba założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 3 dni do cc, zaczyna mnie oblewać zimny pot... Asik śliczna karuzela, my dostaliśmy w prezencie fisher price z projektorem,jak wpiszesz w goo///gle to wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia uśmiałam się, że kąpiesz w zlewie, te dzieciaczki to są nieprzewidywalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×