Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
brzuchatka to ja chyba zadzwonie do szpitala czy mam byc na czczo w poniedziałek, bo jak pojem to nic nie beda ze mna robić pewnie.Moze sie ruszy jak czop wypadł, u mnie nawet czopa nie ma, ale lipa, ide myc podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mam które rodziły , jakie to były skurcze bo mnie jakby żołądek zaczął boleć ale z przerwami i w nocy miałam to samo teraz leżę i czekam i ogólnie młody się rozruszał więc nie wiem co sądzić ... i piersi bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Mi kazala polozna zjesc jakies lekki sniadanie mysle ze juz w pon dadza mi kroplowe. Rycze jak glupia z nerowo juz ;( dobrze ze mam meza ktory mnie wspiera sama nie dala bym rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
zrobiłam placki ziemniaczane-pycha:) ale u mnie leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
podobno na kroplówke trzeba byc własnie na czczo. Nie przejmuj się, jakoś to trzeba przeżyć, niestety, ja wole to niż chodzić dalej z brzuchem, boje sie ale mam dość juz wszystkiego, bolu krocza, zgagi,mojej wielkiej wagi, chce dojść już do siebie, schudnąć i miec dziecko przy sobie.Szwagierka tak jak my,miała sie stawić w poniedziałek do szpitala, urodzila w nocy z niedzieli na poniedziałek, dzien wczesniej tak zaczeła sprzątac, ze nawet umyła okna w niedziele i pocisło, czopa na oczy nie widziała.Esmi jak ja mam skurcz, to boli mnie krzyż i brzuch tak jakbym miała duże zaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
A ja wlasnie puchne coraz mocniej. Juz nawet podeszwy stop mam spuchniete I dziwnie mi sie chodzi. Mam problem z utrzymaniem czegokolwiek, co chwile przerywam, zeby pozaciskac dlonie w piesci I rozmasowac nadgarstki. Cisnienie mam ciut podwyzszone, ale ciagle w normie. Moja mama mnie meczy, zeby jechac do szpitala I to mnie jeszcze bardziej denerwuje. Ide pranie powiesic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jhjkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Brzuchatka puchlam,ale najbardziej PO URODZENIU! Nogi miałam jak słoń,nie przesadzam! Ale powiedziano mi w szpitalu,ze po porodzie cala woda schodzi do nóg,mnie to aż bolało,na szczęście po ok 10dniach zeszło i teraz ani śladu opuchlizny. pisałam,ale chyba nie wyświetliło sie,ze u mnie nie mozna bylo jeść tylko jak kroplówka byla podłączona,a przed to nawet trz w bylo sie najeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Esmi, skurcze są chyba przeróżne.ja mialam takie od domu brzucha j nawet ich nie było widać na ktg,a byly niesamowicie mocne. Mnie na początku bolami jak mega silny okres rozchodzący sie od domu ku górze brzucha, a potem jak bolało to wolę nie pamiętać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Właśnie nigdy tak nie miałam jak teraz ... i co jakiś czas mnie bierze takie bóle ... A ja trochę posiedziałam przy pracy licencjackiej ... jejku 15 stron jak ja napiszę to ja nie wiem :( brak motywacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flavia bez log
Krystianek na poczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Flavia no rasowy syneczek, w sensie jaką ma ładną cere i jaki duży:) super śliczny:) dziewczyny ja sie najadam, na obiad zjadłam kalafiora z rybą i mlodymi ziemniaczkami, sernik do kawy bo tak sobie mysle, ze jak w poniedzialek pojde do szpitala to wroce z synem i juz nic dobrego nie zjem, a tam wiadomo jak z jedzeniem, ale jedzenie nie w głowie, trzeba będzie rodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia śliczny Twój synuś :D A ja dzisiaj mam pierogi z kaustą i grzybami i gołąbeczka zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia , oczekująca śliczne te wasze bobasy :) już się nie mogę doczekać mojego malucha ale to jeszcze 2 tygodnie Kasia powodzenia życzę szybkiego i bezbolesnego porodu :) no i będzie nowa mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Flavia, jaki duzy ten Twoj synus! Pierwszy, ktory sie odwazyl otworzyc oczy :-D Fajniutki, bardzo dorosle wyglada w tych portkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kjbh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Ja wlasnie zjadlam obiadek, ryz z truskawkami i zupa ogórkową i jestem tak najedzona ze lepiej żebym nie zaczela teraz rodzic bo ruszyc sie nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
A pytanie mam, jak mozna obejrzeć zdjecia tych waszych maluszkow? Trzeba mieć login swój czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Mój maluszek dzis malo ******iwy - moze sie na cos szykuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia ale okaz hehe :) jeszcze raz gratulacje ze go urodzilas :) ja bylam u lek szpitalnego ale nie badal bo wcz mialam wizyte u swojej gin lozysko II/III wody sa nic narazie wiec spokoj, dr podotykal brzuch i mowi ze dzidzia akurat nie za mala nie za duza w czw mam wizyte w szpitalu i bedzie badanie i ktg .. pewnie do niej dotrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
a wczoraj bylam z moja kolezanka i jej coreczka na spacerze a potem u niej , ona zasuwa codziennie spacery po 4km heh mala juz sie zmienia , ciagle musi zmieniac pozycje jak nie spi bo inaczej sie denerwuje , a kolezanka sobie radzi super , maz mial wziac 2tyg wolnego ale co sie okazalo wytrzymal w domu 1 dzien i ona sobie sama tam dziala bez zarzutu :) a chudsza niz przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
a teraz zamiast rycyny bede szamac kfc haha brak przywiozl 22 ostre hot wingsy i kukrydze moze podziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Proszę przeslijcie mi halo do maila na kachaswierszcz@vp.pl może Ty asik bo widzę ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
swierszczyk napisz meila to ci odesle bo cos nie chce wyslac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik mi tez wyslij haslo na maila mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jahasgssjsksk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mamusie! widze coś się zaczyna pomału ruszać :-) kasik trzymaj się! trzymam kciuki :-) brzuchatka i agata chyba następne w kolejce ;-) a u mnie dzień do bani :-( dosyć że niespałam całą noc bo mały mi tak dał popalić ,bóle jak na okres ucisk na pęcherz i ból żołądka esmi przyłączam się heheh,jakby mało tego było o 9 rano odwiedziła mnie teściowa z teściem,zastali mnie otumanioną z niewyspania,rozczochraną z garami w zlewie ;-) ale wstyd! nosz cholera zawsze w domu błysk a tu jak na złość burdello bom bom . kruszynka. coś nie moge wysyłać wiadomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×