Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Widze, ze maluszki maja zly dzien dzisiaj :( Ewinkaa, biedny ten Twoj Stasio :( Zelazo powoduje zatwardzenia, ale to juz wiesz. Moze faktycznie pogadaj z tym hematologiem o zmniejszeniu dawki, bo szkoda, zeby sie dziecko tak meczylo. 33ona, a nie jest chory? Syn mojej kuzynki tak robil i okazalo sie, ze ma angine. Zloscil sie i nie chcial pic, bo go zwyczajnie bolalo gardelko i mial problemy z przelykaniem. Poza tym ok? Nie ma temperatury? Ja mam kolejny kryzys laktacyjny :( W nocy wstawalam non stop, co chwile odciagam caly dzien i raptem mi sie uzbieralo 100 ml :( Leon caly dzien na sztucznym mleku, nawet kupy dzisiaj nie zrobil, szlag by to trafil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 33 masz mleko na bank spokojnie on może właśnie chcę mniej ja z Kuba jak tak miałam to wyganiałam m po mleko a zanim wrócił to mały się wyciszal i jadł. Cycki się nauczą i znów będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamo3chł- odpukac oby był zdrowy, czasami już tak robił, nie wiem czemu, może za często go karmię, on ulewa mocno, a dziś nie ulewał- mało jadł...dziwne. nie martw się- dziś mój też nie zrobił kupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka skobsultuj to lepiej moze zmieni preparat czy cis Agata jak glodny to dawaj i juz Mamo3chlopcow podziwiam ze sie nie poddajesz ja w 3min aciagalam 125ml mleka z jednej piersi pozniej przestalam sciagac regularnie i w nocyy wogole w dzien gira dwa razy moje lenistwo ale tp bylo denerwujace wolalam isc na spacer z dzueckiem czy obiad zrobuc zakupy itp w tym czasie i mleka byli coraz mniej az doszlo ze sciagalam z jedneh piersi w ok 10min 30ml mleka i sie poddalam a dzis dalam malej cycek jeszcze krople tylko mi leca wiec moze cis wypila bo smoktala sobie troche a pozniej ulala wiec moze to rzadkie cos jeszcze wyssala :) 33ona fajni wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Moja tez dzis kupy nie zrobila ale jej to nie przeszkadza raz robi codzien wczesniej co 3 dni ja sie tym nie przejmuje wogole szczerze mowiac :) ona sama wie kiedy ma wycisnac ja heh przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hehe- dziewczyny wstawiajcie fotki swoje i maluchów- ja też lubię Was oglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
:) mój dzisiaj od 4:30 wojował ze mną, więc idę spać, dobranoc laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz mi sie posty pokazaly, cos znowu kafe nawala. Asik, mi sie tez nie chce wstawac, ale zaciskam zeby I jade z koksem :-D Najwiecej udawalo mi sie sciagac po 60 ml z obu piersi za jednym zamachem, ale ostatnio coraz gorzej. Zlopie tyle wody, ze czuje sie jak gabka, ale nic nie pomaga. Co mam chwile to ogladam zdjecia. Poki co najbardziej zaskoczyla mnie Ewinkaa :-D Jakos zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazalam. Nawet teraz, jak o Tobie mysle, to widze tamta, wyobrazona :-D Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamo ja nie moge odzalowac ze ten maly dzikusek nie chcial ssac tyle mleka poszlo na zmarnowanie :( Ja tez ewinke wyobraxalam sobie ruda haha a 33ona pisala ze taka stara to tez atak wyobraxalam a tu wogole co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
dziewczyny a mój chyba ma coś z nosem i gardłem :( bo chce jeść a wypluwa mleko się ksztysi i zauważyłam ze jak pije bebiko to w żołądku jakby burczal wczesniej tego now bylo. Teras biedak park no mocno plakal. Nadodatek poklocilam się z m :( no jedna wielka masakra :( w poniedziałek chyba pojdw z Nim do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Straszny dzisiaj byl dzień.zasypianie tez ciezkie mimo,ze daliśmy tylko 0,5 ml.zobaczymy jutro,nie będę tak dzieciaka męczyć:-( ja tak sie wydarłam na męża przed chwilą,że juz nie pamietam kiedy tak,bo kurde chcialam tyle zrobić w weekend,posprzątać,doprowadzic dom do porządku...no ok-on zajmuje sie Stasiem jak ja cos robie,ale jak ja zajmuje sie Stasiem to on odpoczywa,opier... Na maksa aż sie wkurzył i powiedział,ze chyba zwariowałam! Szkoda slów,nie chce mi sie z nim gadać. mamo3 jaka jestem w Twoich wyobrażeniach?wysoka,szczupla,piękna brunetka heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi moze byc bo ma ciagle te fluczki a moze na tle alergicznym hm Ja jak przetrzymam moja ok 3h to jak je to jakby mleko sie obijalo o pusty zoladek takue odglosy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje Wam za odpowiedzi teraz mała już śpi to mam chwilke... Wygląda na to że rzeczywiscie z moim mlekiem było coś nie tak moze z jego zapachem? Bo ona za pierwszym razem w ogóle nie chciała pociągnąć tylko sie darla a za drugim pociagnela i w ryk :/ wczoraj zjadlam troche surowej cebuli może zmieniła smak lub zapach mleka nie mam pojęcia w każdym razie piersi nie chciała a butelke tak i później moje odciagniete mleko też wypiła z butli... a teraz wieczorem już normalnie zjadła z cycka na szczęście. Bałam się że całkiem odrzuc****erś i wyłam mamie do słuchawki oczywiście już panike zrobiłam :( a i może właśnie ona chce rzadziej jeść tak jak mowilyscie bo może też nie była głodna a ja jej pchalam.. bo jak ją nosiłam to się uspokajala. W ogóle ciężki z nią dziś dzień był marudzila płakała i na zmianę sie śmiała (jak to baba ;) ) nie wiadomo było o co jej chodziło... zobaczymy jaka noc będzie bo wczorajsza dość ciężka ona chyba ma skok rozwojowy kolejny... Ewinka szkoda Stasia :( to pewnie od tego żelaza może rzeczywiscie zmiana leku pomoże chociaż żelazo to żelazo nie :/ może musi sie przyzwyczai jakoś :( ja mam dokladnie to samo z mężem jak ja sie zajmuje mała to on leży na kanapie a syf mu nie przeszkadza o też o to są awantury a Ty dodatkowo jeszcze pewnie sytuacja ze Stasiem poddenerwowana a to do kłótni prosta droga :/ Mamo kubusia mi leci mocno z piersi tylko na samym poczatku i wtedy sie czesto krztusi nie wiem o co jej chodziło mam nadzieję że wiecej się nie powtórzy 33ona jak u Was z tym karmieniem może jednak chcą mniej te nasze maluchy ? Agata też mi sie wydaje ze to dawkowanie mleka tak jak ewinka pisała w trakcie trwania danego miesiąca ale to coś chyba za dużo :/ wróciłas do hippa? Co dalej z tymi wynikami małego kiedy masz jakąś wizyte? Jedziesz do tej dr z piekar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi lepiej sprawdzić u lekarza co sie dzieje i co z tym katarem to chyba za długo trwa A jak pierwszy dzień oczyszczania? Mama3chlopcow jak masz siłę to powalcz jeszcze o to karmienie może się rozkreci znów laktacja a Leos nie chce prosto z piersi pić? Więcej by wyciągnął niż laktator... przepraszam jeśli pisałaś nie pamietam już :( Asik szkoda że wcześniej nie zdecydowałas sie na podcięcie wędzidełka może mała by lepiej ssala pierś ale może teraz laktacja wróci skoro mała coś tam wysłała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Podziwiam ludzi ktorzy moga jesc surowa cebule ja raz z ciekawosci zjadlam plaster ma kanapce z pomidorem i umieralam czulam ten smak przez caly dzien i zoladek mnie bolal to samo mam z porem Smiac mi sie chce jak czytam ze maz lezy na kanapie i syf mu nie przeszkadza haha utwietdza mnie to w przekonaniu ze kazdy facet jest taki sam , ja rano jak co weekend zakupy a maz z mala a jak on ja pilnuje to ona spi i ma luzy dzis to wogole nie spala chociaz dzis to caly dzien duzo spala Kyrde nie ma moja skokow rozwojowych chyba haha ale rozwija sie dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mialibyc ze dzis wogole duzo spala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik dokladnie,jakby mama zaczela ssac to laktacja na pewno by wróciła. kruszynka,gość 85 napiszcie jak tam dzieciaczki? szczyt wszystkiego!!! Dalsza czesc kłótni z mężem,jak to zwykle bywa najeżdżam na tesciowa i co słyszę?! "ona w Twoim wieku tyle robila,ze Ty jej nie dorastasz do pięt!" Jezu,chyba sie rozwiodę!!!;-) nie odzywam się!! To największa z największych obelg! Ale jakos smiac mi sie chce,chyba serio zwariowałam :-) (Staś spokojnie i grzecznie śpi,niech wypocznie bo tyle sie nakrzyczal,ze oddech tracil, a ja spokojnie do niego mowilam a łzy mi lecialy na niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi, lepiej rzeczywiscie idz do lekarza, bo przewlekly katar u takiego maluszka moze sie skonczyc zapaleniem gardla. Jak lezy, to wszystko splywa i pewnie dlatego sie krztusi. Brzuchatka, Leos ciagnie cyca, ale tylko tak dlugo, jak dlugo samo leci, czyli jakies 20 sekund, a potem zaczyna wierzgac i sie zloscic i po jedzeniu. Przystawiam go glownie w nocy, bo wtedy jakos ladniej je, moze dlatego, ze jest rozespany :) Ewinkaa, ja podobnie jak Asik myslalam, ze masz takie ciemno rude wlosy, dlugie i krecone :) I tak mi sie jakos wydawalo, ze musisz byc bardzo wysoka :) Wyslalam na poczte zdjecie moich chlopakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczywiscie maŁa a nie mama,telefon zawsze mi zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamo3 super chlopaki,a Leon to baaardzo dorośle wygląda.kurcze niesamowite to jest ile te Wasze dzieciaczki maja włosów,mój pewnie przez rok będzie łysy jak ja i mąż. (mój m myje podłogę na kolanach-tez chyba zwariował,dodam,ze juz leżeliśmy w łóżku i ja mu tej podlogi nie kazałam iść myć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Boże,ale mi sie chce śmiać,serio nie wiem dlaczego,a to forum mi jakoś poprawia humor:-) esmi no wlasnie opowiadaj jak pierwszy dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde ewinka to serio przegiął! Ale coś mi sie wydaje że szybko sie pogodzicie :) Asik na to wychodzi ze wszyscy są tacy sami chyba pozostaje nam sie tylko z tym pogodzić... Twoja mała to w ogóle jakaś bezproblemowa szczesciaro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Czytalam o relaktakcji moze jestem naiwna ale wyjelam laktator moze cos sie uda chociaz odrobine mleka miec jesli czas pozwoli na systematyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no nieźle ewinka że Twoj mąż ze złości sie wziął za robote ;) chyba jednak po cichu przyznał Ci racje :P moj też jak sie wydre że nic nie robi to sie niby obraża i po awamturze zazwyczaj idzie gary myć hehe ehhh faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem od czego to zalezy, czy takie maluchy maja wlosy, czy nie. Cora mojej najlepszej przyjaciolki dlugo byla prawie lysa, a zarowno ona jak i jej maz maja tyle kudlow, ze smialo by mogli pol miasta obdzielic :) Ja wczoraj kupilam nowy zegar do kuchni, a z Polski przywiozlam wieszak do przedpokoju - ciekawe, ile czasu zabierze mojemu mezowi powiesienie tego wszystkiego na scianie. Wiertarke pozyczyl juz we wtorek i dalej lezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Siefze z laktatorem i uwaga EWinka czytam cie i tez mam durne napady bo wyobraxam sobie ta klotnie i jeszcze brzuchatka z tym "syfem na okolo a maz lezy i mu nie przeszkadza" haha moj dzis sprzatal bo wczoraj tez opieprz zalapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No asik ale tak jest mam czasem wrażenie że jemu by chyba nawet g****o na środku nie przeszkadzalo chyba że by w nie wlazł :/ nie ni aż tak źle nie jest ;) ale nie przyjdzie mu nigdy do głowy żeby ogarnąć chociaż troche jak ja karmie i usypiam I co leci coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×