Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Mój to zasyna przy butli ale jakoś mniej je ... nie wiem o cho chodzi wcześniej po 100 ml a teraz 60-80 ml ... teraz leży na macie i się paczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
U mnie zazwyczaj cyc lub ręce cioci albo babci. Jak odloze patrzy się, gada, potem biega potem płacz bez cyca się nie obejdzie. Spacer różnie czasami jest taki śpiący ze płacze i krzyczy zamiast spać. Przed chwila ja z nim spalam jestem zmęczona i zaczął płakać coś marudzi od wczoraj. Dzisiaj jednak nigdzie nie jadę w PN pozalatwiam sprawy, jutro dłużej pospimy w końcu sobota. Też was lubię czytać dziewczyny. Muszę kupić firanki widziałam fajne. A propos fryzjera juz tylko czekam na dogodny moment żeby Kube na dłużej zostawić i polece ścinać włosy juz nie mogę takie są długie, mam odrosty juz trzeba by pomalować znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona o moze nie mleko tylko przewód pokarmowy robi się dojrzalszy albo coś zjadlas:) a Paweł przy czym się uspokaja? Kurcze nie mam na nic sił Kuba coś chce bo ciągle do mnie gada z takim przejęciem :) chyba idę sobie zrobić kawę, tak zrobię sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj Leon generalnie malo spi w ciagu dnia, ale za to ladnie w nocy. Rekord padl, kiedy nie spal od 7.30 rano do blisko 21. Byl strasznie zmeczony, ale cos sobie zasnac nie mogl. Brzuszek go nie bolal, kupki ladne robil, ale jakos tak wybil sie ze spania. O dziwo, nie zawsze spi w trakcie spaceru, czasami potrafi przez caly czas cos tam sobie opowiadac, niekiedy troche poplacze. Balam sie pierwszego szczepienia (bylismy we srode), ale nawet nie dostal temperatury. Dostal tez sczepionke na rotawirusy (w kropelkach, nie w zastrzyku), ktora jest tu teraz obowiazkowa. Damian i Alek jej nie mieli, wiec nie bylam pewna jak zareaguje, ale bylo ok. Mamokubusia - myslisz, ze Michalkowi zaszkodzily chipsy? Ja tam wszystko jem i Leonowi nic sie nie dzieje. Za to ja kilka dni temu skusilam sie na drinka i strasznie go odchorowalam, organizm sie odzwyczail od procentow :) Asik, to jest na pewno moj email. 3 synow mam: Damiana, Alka i Leona, ktory jest niespodzianka, bo nie planowalam wiecej dzieci. O wszystkim tym juz wam pisalam i ktos musialby sie przedrzec przez setki stron, zeby to wygrzebac. mama3chlopcow@wp.pl Bez sciemy :) Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona, zmienia sie nie tyle sklad mleka co sama kupka, bo przewod pokarmowy jest dojrzalszy. Kupka powinna miec teraz konsystencje pasty do zebow. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
33 ona,mleko matki ciągle się zmienia dostosowując mleko do potrzeb dziecka.Z miesiąca na miesiąc mleko napewno ma inny smak,konsystencje i skład wiatmin.Poczytaj o tym w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
:) Paweł właściwie sam się uspokaja nie wiadomo od czego.Oczywiście lubi być na rękach i lubi jak się go głaszcze po głowie i trzyma za ręke wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dziewczyny dopiero weszlam i przeczytalam bo , rano o godz 9 budzi mnie telefon wujek czy moga wpasc o k 13 no dobra nie powiem nie , w domu pobojowisko my w betach , nie mam czym poczestowac , wiec jak wstalam oragnelam chate małą , siebie potem po ciasto i zaraz juz i byli mała byla grzeczna smiala sie i gadala z ciocią :D ale nie spala podczas ich wizyty 2h wiec byla pozniej mega zla i jak usnela to na spiocha ja ubralam i na spacer , teraz przyszlam posprzatalam po gosciach naszykowalam obiad mala zjadla i lezy usypia sobie na lozku, tak dzis sobie uswiadomilam jak dobrze miec pokoj z aneksem , robie jedzenie a mala lezy sobie na lozku i wszystko pod kontrolą:) dziecinstwio chyba jak kazda z was bylo super ciagle na podworku , podchody , chowany , guma, badmington, pilka nozna, kosz , lazenie po drzewach , zabawa w dom, kluchy ,panstwa miasta,, rower , rolki itp super bylo , wakacje zazwyczaj w Augustowie bo mieslimy domek :D mialam to co chcialam - czyli kolezanki , czyste powietrze zielen - kasa i mega wypasione zabawki potrzebne mi jakos wtedy nie byly, a komputer mialam z bratem dosyc wczesnie jakos pierwsi z podworka wiec u nas gralismy wszyscy :D ale ja nieznosze jak ktos sie obnosi z kasą i , my mamy pieniadze ale zyjemy normlanie sami znalezlismy prace i doszlismy do wszystkiego :D nie lubie buractwa i bananowcow udajacych miliarderow za pieniadze rodzicow :D omijam takich ludzi z daleka wogole nie moja liga zle sie czuje w ich towarzystwie , panienki z torebkami za 2tys bo i takie znam, zygac sie chce ;D mamao3chlopcow wysylam meila , my teraz ostrozne bo tu niemili goscie czasami grasują :D co do kup mojej aie przestawilo robi rano dwie , ok 5-6 i 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi widocznie tyle mleczka potrzebuje , moja je jak dzikus i ulewa tak samo łapczywiec straszny a jak nie jadla teraz troche ponad 3h bo spacer byl to jak jadla i wyjelam jej na chwile butelke bo chvcialam isc uciszyc papuge to tak sie rozwiszczala doslownie że sciany sie trzesly i nie moglam jej uspokoic , nie mozna jej wyjmowac butli podczas jedzenia bo to grozi wielkim rykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
teraz sobie doczytuje mamokubisa ha ha ! Agata ja za bardzo nie wiem wiesz co w tym wypadku jak bo to trzeba patrzec na cala gospodarke czyli , wapn,wit d , fosfor , ogony stan dziecka , ciemie , potylica itp , chyba jak podwyzszony mocno fosfor a wit d w normie to sie zaprzestaje podawania wit d ale nie wiem , bo to juz bardziej lekarska dzialka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIK dzięki :) dziewczyny jutro zaczynam oczyszczanie 3majcie kciuki !!! 4 tygodnie. Muszę dać radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi weź i mnie kopnij w tyłek też by mi się detox przydał nie dbam o siebie ani o swoja watrobe paczki wcinam i ciastka:) trzymam kciuki Kuba śmierdzące baki wali odsypia nocke przy cycu caly dzień, Brzuchatka zapomniałam liczyć karmienia w niedziele bede w domu to się postaram 33ona daj aktualna fotke:) Asik fajna z ciebie dziewczyna. I ladna:) ja nie byłam na spacerze wiatr jest duży i zimny nie wiem jak małego ubrać bo się poci, będzie taki sam jak starszy tamten tylko się porusza już pot z niego cieknie, zasypia pot cieknie w szkole zanim zacznie się lekcja on biega i cala głowę ma mokra i widzę, ze młodszy też ma tendencje MamoK trochę poogladalam twoja kuchnie:) ja też mam lodówkę w rysunkach i mam wycięta koronę na lodowce syn podpisał mama krolowa domu jest i nasza rodzinka, Kuba w wózku, rysunek od synka do szpitala. Nie mam płaszcza na jesień biedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodamic a masz ! fajne macie lodówki :)mam nadzieje, że też taki będę miała :D rysunki itp :) co do płaszczu mam jeden ... troche ciasny ale cóż nie chce kupować ! nowego. Kurcze a ja ostatnio strasznie nerwowa jestem :( może dlatego, że nie akceptuje siebie z taką wagą jak popatrzyłam zdjęcia to masakra :( ehhh ... jestem zdołowana a dzisiaj tak nawpierniczałam się słodyczy że hej ! więc postanowiłam od jutra a nie od poniedziałku zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, dzieki za haslo :) Dziewczyny!!! Ogladam te Wasze bobasy - piekne sa :) Mamokubusia, fajne te Twoje chlopaki. Kubus blondasek, fajnie opalony po lecie i tylko oczka mu sie swieca :) Asik, jak Milenka twardo juz glowe trzymie, szok! Bardzo profesjonalnie pozuje do zdjec, mala modelka :) Opaski cudne :) AAAJ, malutka fajna, taka powazna, a plazy zadroszcze :) Ewinkaa, jaki Stasiu w tego cyca wpatrzony, widac ze zakochany :) Esmi, Flavia, Nomadic i w ogole wszyskie kobietki, caly czas ogladam i bede sie na biezaco dzielic wrazeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uwielbiam was wszystkie fajnie ze jesteście jesteśmy To pozwala na taką odskocznie wszystkie jesteśmy w podobnych sytuacjach dodatkowe kg po ciąży małe dzieci itp. Mamo 3 nasze forum ozylo jak dodaliśmy fotki i siebie na fb i dla mnie ozylo jak Wróciłaś szczerze i z serca to mówię . Nomatic popatrzyłam właśnie że widać kuchnie za bardzo w Kubę zaopatrzona jestem :). No i szafka nie zamknięta teraz widzę. Brzuchatko jak kupa udało się o ja jutro po liczę ile razy karmie w dzień no w nocy nie ogarniam. Flavia mam nadzieje ze Krystian nie zaraził się daj znać i odzywaj się nikogo nie może zabraknąć. Gość 85 czekam na wieści. Oczekująca chociaż wieczorem daj znać co tam u was. Jeszcze bym chciała żeby santana napisała co z rana mamo 3 ona miała meksyk na oiomie wylądowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka gość
moja to różnie z kupkami.Czasami robi codziennie,dwa razy dziennie a czasem raz na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:-) Ja wciąż się mecze z ogrodem a że pogoda dopisuje to działam od rana do nocy,często przez to zapominam o zjedzeniu czegoś mam nadzieję że nie wpłynie to na jakoś mleka,bo w końcu zapasów czyli tłuszczu jeszcze sporo:-) Esmi ty karmisz mm? Bo skoro detoks,a jaki robisz? Jak to wygląda? Życzę duzo zaparcia i dyscypliny,napewno dasz radę:-) Zuza dziś bez kupy,trochę marudna,nie chciała jeść,a teraz siwiec pisze. Dziewczyny czy wasze figury się zmieniły? Bo wg mnie miami iż zrzuce pozostałe 4 kg to i tak jestem jakąś większą. Chce jeszcze 10 kg zrzucić i będzie super:-) Co z gościem i flavia ? Ciekawe co u tej dziewczyny która urodziła przed terminem sporo,kiedyś chyba coś pisała ale nie pamiętam. Ja odpoczywam po ciężkim dniu,m w pracy ostatnio non stóp pracuje,no ale ktoś musi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamokubusia, bardzo Ci dziekuje, naprawde sie wzruszylam po Twoich slowach. A co sie stalo Santanie? Komplikacje przy porodzie, czy juz pozniej? Maz kosi trawe I wyslal mnie do sklepu po piwo, jak za nie placilam przy kasie z Leonem na rekach pol sklepu sie na mnie gapilo jak na wyrodna matke :-D Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santana miała infekcje rany po cc i chyba wodę w brzuchu jakieś masakry to co ja miałam to pikuś ona wyszła z czymś takim co ja miałam. W ogóle rozmawiałam z sąsiadka ostatnio starsza kobieta i powiedziała ze tez miała infekcje i 3 Mc się jej ropa lala z rany. A jak wygląda twoja infekcja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leos mial jakies 2 tygodnie, kiedy zauwazylam, ze z rany cos sie delikatnie saczy w jednym miejscu, jakby sluz zmieszany z krwia I strasznie brzydko pachnialo. Po paru dniach doszla do tego temperatura I maz mnie wygonil do lekarza. Ja nie chcialam isc, bylam wtedy w naprawde fatalnym stanie psychicznym, wstyd sie przyznac, ale mama musiala mnie zmuszac, zebym wstala z lozka I chociaz sie umyla :-( W koncu poszlam, lekarz powiedzial, ze to nic wielkiego I antybiotyk zalatwi sprawe. I faktycznie pomoglo, tyle ze Leon dostal biegunki I lekarz mi kazal odstawic go od piersi, ale sie nie zgodzilam. Pokarmu mam malutko, kazda kropla sie liczy, jakbym go wtedy odstawila to by bylo po ptokach, a tak to jeszcze cos tam ode mnie dostaje. Ale ta moja infekcja to bylo nic w porownaniu z Twoimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale z tymi cc sa czasem problemy. A wydawaloby sie ze to rutynowa operacja a jednak nie. Dlatego wlasnoe ciesze sie ze ja naturalnie i to jeszcze mialam.siper pprod. O 3 w npcy zaczely sie skurcze co 8 minut i tak do okolo 9 rano po dziesiatej maz zawoozl mnie do szpitala ze skurcAmi co 3 minuty ptzyjeli mnie na porodowke naposcili wody do wanny misl super polozna. Przebila mi wody i po jakis czterech parciach w wodzie urodIlam mala dokladnie o 14:28 a o 20:30 juz bylismy w domku. Nie nacinali mnie nie pppekalam ladnie sie wszystko wygoilo. Wiec wspominam porod super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Ja mialam 3 antybiotyki takie ktorymi leczy sie szczepy szpitalne pamietam jedna nazwe amikin reszte oczywiscie mam zapisana. pediatra michalka widziala co mi dawali mowila ze to bardzo agresywne antybiotyki wlasciwie ona sama chciala wiedziec co mi dawali w razie leczenia malego. mamo 3 a jaki jest leoś? bo ja po 2 tyg sxpitala i okolo miediaca traumy a nawet dluzej to powiem ze michalek jest kochany spokojny i bardzo wesoly Zasypia na rekach spi dluzej jak przy jim leze wiec czesto s dzien tez ofpoczywam i kubus z nami w ogole spimy w jednym lozku ja kuba i michal :). A kochalas leosia od poczatku bo ja winiłam michalka ze to przez niego wstyd to pisac. teraz jak sobie przypomne siebie to stwierdzam ze bylo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Asik- Fajna mała,dziewczynki są cool i w dodatku w mniejszości na forum;) nomadic- fotkę dodam dziś lub aż w środę jak wróci m.Dziś wyrusza do Radomia, znowu będę sama z Pawełkiem- dziś był marudny ale za to zrobił 2 kupy rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asaj to ja przed porodem tydzień w szpitalu po porodzie prawie tydzień aż płakałam tak chciałam do domu. Mamo3 ale psychicznie jest juz ok? MamoK ja szafki nie zauważyłam :) tak się spojrzałam na lodówkę i kwiata w rogu? Bo to kwiat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie rany na szczęście moja się "jak na psie" i nie było problemów,tylko do teraz boli mnie przy dotyku. Ilonek jutro kończymy 3mce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie widze, ze ten nasz czerwiec to jakis pechowy byl, bo zdecydowana wiekszosc urodzila przez ciecie. Zawsze powtarzalam, ze nie rozumiem jak niektore kobiety moga placic za cc, bo ja nawet za darmo bym nie wziela jakby dawali bez konkretnych wskazan medycznych. Mamokubusia, u mnie sam porod przebiegal ksiazkowo, za drugim razem znioslam cc o niebo lepiej niz za pierwszym, wiec o nic nie mialam pretensji do Leona. W sumie sama nie wiem skad sie to wzielo. Moze stad, ze nie mialam pojecia, ze jestem w ciazy i wzielam szczepionke MMR, pisalam wam o tym, a to jest bardzo niebezpieczne. Dziecko moze sie urodzic z wieloma wadami rozwojowymi, niewidome, gluche, umyslowo opoznione etc. Ja do siebie nie dopuszczalam tej mysli, ale gdzies tam siedziala w podswiadomosci. W dodatku ciaza nieplanowana, a ja mam prawie 40 lat, wiec sie martwilam jak sobie poradze, takze finansowo. Dopoki chodzilam w ciazy to w kupie mnie trzymaly hormony szczescia, a potem sie posypalo. Tak naprawde zle bylo przez jakis miesiac, pozniej powoli coraz lepiej, zwlaszcza jak juz wyjechalam do Polski i mialam cala rodzine kolo siebie. Jesli chodzi o to, ze winilas Michasia, to absolutnie nie masz sie czego wstydzic, kochana. Nie bylas soba, bylas chora i potrzebowalas pomocy. Michas jest caly i zdrowy i nic z tego nie bedzie pamietal. Wazne, zeby mial szczesliwa i zdrowa mame. Leos jest bardzo szczesliwym bobasem, duzo sie smieje, duzo gada, nie lubi sow (ma taka plastikowa sowe przy lezaczku i strasznie na nia krzyczy :) ). Chcialabym jeszcze cos napisac, zeby Cie pocieszyc i wybic Ci z glowy poczucie winy, ale Damian mi stoi nad glowa i krzyczy "pisz juz koniec, kropka pl". To koncze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wam pisałam w czasie tego dołu spotkałam się z psychologiem chyba się nie chwaliłam ona stwierdziła że to początek depresji i ze mam stany lękowe. Była u mnie w domu Kuba z m wyszli na spacer Kubie powiedzieliśmy ze to pani od ubezpieczeń. W ogóle mi ta kobieta nie przypadła do gustu Michałowi się ulewalo ona panikowala chciałam juz powiedzieć dobra wyluzuj kobieto porostu tyle jej powiedziałam ze ona chyba nie ogarnęła tego jak poszła to stwierdziłam ze lepsza terapia to jechać na zakupy tak mnie wystraszyła ta kobieta ze jak pomyślałam o perspektywie takiego ewentualnego leczenia wzięłam się w garść. Ja domyślam się skąd to u mnie po pierwsze długi pobyt w szpitalu panika że umrę boje się jak coś mi jest a po trzecie czemu nie mam czasu dla Kubusia. Proste nie trzeba tu specjalisty. U mnie mały śpi Kuba trzyma mnie za włosy tak zasypia a m się kapie. Kasia a jak ciebie boli jak to dotykasz ja to mam takie bez czucia to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
wysłałam fotki na pocztę- tak wyglądamy na codzień bez make-upu itp. w zarzyganych koszulkach hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×