Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość esmu90
A ja pije moms ostatnia lampke przed oczyszczaniem :) zakupy zrobione. Odnośnie diety to warzywna owocowa dr Dąbrowskiej. Jest to 6 tygodniowe oczyszczanie z toksyn tzw uzdrawia ludzi. Pierwszy raz zrobiłam w 2012 r straciłam 14 kg i byłam wyciszona. Zero celulitu, moja skora o wiele lepszej kondcycji włosy tak samo. W tym roku 4 tygodnie :) w 2012 roku 3 tygodnie :) super się czułam astma się cofnela :) wiec 3majcie mocno kciuki Kochane :) aaaa i kawy nie można tylko herbaty i to lekkie i zielone herbaty pic. I dużo wody z cytryna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona dalabym ci max 20lat:) Pawełek jest śliczny. I figurę masz swietna, mamaK ma racje a ja wpadne w kompleksy!!; Próbowałam Kube uspac bez cyca tylko przy mnie i ze smoczkiem, nie udało się, płacz był, dałam cyca moment zasnal. Kasia a kto się Zuzia zajmuje w dzień jak pracujesz? Jedz dziewczyno, musisz mieć siły do pracy i materiał na mleczko::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ja z pragi poludnie jestem, dokładnie z Gocławia :) a Ty? A kwatera jest od mojego męża z pracy i niestwty tylko pracownikom wynajmują :( Wlaśnie siedzimy sobie na balkonie, paczymy na port i morze. Małgosia dzisiaj miała,swój pierwszy czesciowo nieśpiący spacer plażą. Na początku jechala zadowolona w wozku, potem rozwrzeszczała się o mleko (jak dobrze, że je z piersi), a potem patrzyła na morze (kto wie ile widziała :D) podczas odbijania. Jak trafiła do wózka to z powrotem walnęła w kime :D Małgoś jest generalnie supergrzeczny, widać, ze ma dużo wrażeń w ciągu dnia (choć na spacerkach ciągle spi :))), bo po południu i wieczorami marudzi trochę i szybko idzie spać. Zostajemy nad morzem do 11go, bo pogoda fajna. 33ona - nasze kupy trochę zmienily konsystencję na maziowatą i bardziej śmierdzą. :D 2.09 skończyłyśmy 2 miesiące, a 3.09 9 tygodni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Zgadzam sie z mamaK!!!:-) ... W ogóle w wielu rzeczach się z mamaK zgadzam:-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogła moja mama. Nie rozczulala sie nade mną i była bardzo stanowcza. Kazała mi jechać na turniej piłkarski Alka i robić zdjęcia, wysłała na spotkanie ze znajomymi z pracy, nie zgodziła sie zawozic chłopców do szkoły, sama musiałam to robić. I tak stopniowo na nowo sie wciagalam w codzienne życie. Jutro pooglądam resztę zdjeć, a teraz muszę lecieć, bo Leon coś sobie nie może zasnąć. Obiecywałam sobie, ze tym razem mały będzie od początku spał w łóżeczku, a nie z nami i dupa :) Śpi w naszym łóżku. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że rozwinął się watek historii związków :) my z mężem poznaliśmy się na weselu mojego kuzyna. on był świadkiem a ja przyszłam z kimś innym ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dzięx laski, kurde te 10 kg za chiny nie chce spaść,chyba już tak pozostanie:( Ja się boję diet, bo myślę,że mi zęby się osłabią i włosy wypadną.Kurcze esmi- a Twoja dieta to jakaś pewnie bez słodyczy...jak Ty kobieto wytrzymasz:) -nie lubię zostawać sama z małym,chociaż wcześniej wydawał się spokojniejszy jak byliśmy sami, zobaczymy jak będzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dzikidzik to daleko,bo ja Ursus. Fajnie Wam nad tym morzem:-) esmi trzymam kciuki,a moze wrzuć na poczte te dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 ja nawet kupiłam nowe łóżeczko i co śpimy jak Cyganie ja czasem jak juz deska od łóżka wbija mi się w plecy to śpię w nogach :), a w łóżeczku czasem Michał leży z karuzela i prasowanie układam :). Ewinko ale podoba ci się mąż 33 czy ona 33 może jeść nocami ;) Spadam spać jutro m w domu to się rano normalnie pomaluje :). Mój synek dziś przyszedł do sypialni i mówi mamo teraz interesuje się papierami i workami:), a jak zasypiał poprosił żebym mu kupiła zeszyt w kratkę a kilka postów wcześniej pisałam ze nie wiem co go ucieszy a tu proszę potrzebuje zeszyt :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widac postów a chciałam sie udzielić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widać postów wrrrrrrrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
33ona mój mały inaczej się zachowuje, a jak ty karmię tylko piersią. Od kilku dni nie chce spać w dzień, nie wiem może Bartuś się zmienia. Ze spaniem mamy problem, bez cycka się nie obejdzie. A i teraz w nocy jak odkładam do łóżeczka to od razu się wybudza. masakra, zazdroszczę wam że wasze maluchy zasypiają same. Coraz więcej gaworzy, uśmiecha się i piszczy jak się mu coś szczególnie podoba. Asik przepraszam zapomniałam napisać że Bartek urodził się 9 czerwca, jeszcze chwila a już 3 miesiąc. Teraz m ;) kazanie prawi małemu ;) a mały się złości bo nikt z nim nie gada :D Ah te moje chłopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Sisilka,ja też urodziłam Madzię 9 czerwca:-) Miesiąc temu robiliśmy chrzciny.A 30 września idziemy na szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dziewczyny Laura nie chce pić z cycka ;( coś jej się dziś odmieniło i nie chce wygina się i płacze nie wiem co jej się stało ;( załamałam się ;( dostała już drugą butlę którą bez problemu zjadła ;( ;( macie jakieś pomysły co jej soe mogło stać? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziewczyny,dwa dni dawania żelaza małemu u jest dramat:-( od 2-5 w nocy krzyk,nic nie pomaga,troche pomaga cieply strumień suszarki na brzuszek.dzisiaj od rana dziecko nie do poznania,tak sie męczy,krzyczy,a kupe zrobil rano,caly czas placz:-(:-( boże boże,ja nie wytrzymam tak dwa miesiące:-( nic go nie uspokaja,nic,a na dodatek nie chce jeść:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny u mnie też dramatyczne chwile, nie chce jeść czerwony przy piersi , wiszczy i się odgina nie wiem co się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
no to same złe wiadomości czytam:-( Może odstaw żelazo skoro mały tak się męczy? Moja też tak sie przy piersi wyginała,płakała i dlatego zaczęłam odciągać mleko i dawać z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Jolka Kolka my już po pierwszy szczepieniu, kolejne mamy na początku października. :) Brzuchatka a może coś zjadłaś? ja ostatnio zostałam poczęstowana przez teściową ciastem z wiśniami, dobrze że wyszła na chwilę i ciasto wciągnął mój m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ewinka od zelaza boli go brzuch? zelazo moze powodowac zaparcia ale kupe zrobił to moze ma jakieś wzdęcia, moze sie musi organizm przyzwyczaić, kurcze nie wiem. Brzuchatka a dawałas jej kiedys pic z butelki? nie mam pomysółow, spróbuj odciągnąć i zobacz czy bedzie pic Twoje mleko.Ja mam takie moze dziwne pytanie, na mleku jest napisane dawkowanie mleka dla niemowlaka i jak np pisze 2 miesiąc 120 ml albo 3 miesiąc 150 ml to daje jak dziecko skonczy 3 miesiące czy jak zaczyna 3 miesiąc życia? bo już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ale jak mamy odstawić żelazo,jak żelazo ma pomóc?nie wiem:-( byl okropny krzyk,okropny,jaki w życiu jeszcze nie slyszalam,przez dwie godziny,po masazach,po ogrzewaniu brzuszka wyszla kupka i teraz jest chwila odpoczynku.poki co postanowiliśmy zmniejszyć dawkę i zwiększać ja stopniowo co kilka dni,moze to pomoże... sisilka ale nie chcialby ssac z piersi bo brzuchatka cos zjadla?to trochę bez sensu... Jakby cos zjadla to by plakal po jedzeniu,dzieci chyba nie są aż tak inteligentne,ze wiedza,ze z piersi leci zlo i dlatego nie jedzą:-) zresztą to na pewno nie to:-) ja w wakacje jadlam wiśnie aż mi sie uszy trzesly a maly w skowronkach,nic mu nie bylo,zresztą ja akurat jem wszystko i malemu nic nie jest,bo nadal uważam,ze nie przez pokarm a przez niedojrzaly uklad pokarmowy maluszki cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agata a od urodzenia jak oisze?1 miesiąc czy 0miesiac?ja nie wiem ale tak sobie myślę,ze jak od urodzenia pisze 1 miesiąc to potem jak pisze 2 miesiąc to jakby w trakcie drugiego a nie po skonczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No i tak-od tego cholernego żelaza,nigdy jeszcze nigdy w calym swoim krotkim życiu tak nie płakał:-( normalnie mielismy dawac 2x1,5 ml, teraz wieczorem damy 0,5ml,brzuszek niech sie przyzwyczai,mam nadzieje,ze sie przyzwyczai:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ojej, moze rzeczywiście za duża dawka tak od razu, ewidentnie boli go brzuch, moze jeszcze raz iść do lekarza, a kto zapisał te zelazo? hematolog? pisze tak : 1 tydzien 60 ml, 2-4 tydzien - 90 ml, 2 miesiąc - 120 ml, 3 miesiąc 150 ml, 4 miesiąc 180 ml, po 4 miesiącu 210. pytam bo moj placze jak pije te 150 juz i nie wiem, czy te moje dziecko nie przegina już? Moja kumpela skonczyła karmić z dnia na dzien mlekiem z cycka bo zaczal wlasnie pluc i juz nigdy niestety nie chciał piersi:( do dzis nawet pediatra nie wie dlaczego, ale ona bardzo załowała, on ogolnie malo je mleka, teraz tez z bieda pije.Ja bym probowala odciagac i zobaczyc czy bedzie chciala jeść w ogóle, bo szkoda zeby konczyc a moze to jednorazowy wybryk małej.33ona masz slicznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agata wynika z tego,ze 2miesiac to po skończonym 4 tygodniu,wiec w trakcie 2m-ca. Zapisał mu lekarz onkolog/hematolog dziecięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
to ja nic nie rozumiem, czy to mleko jest jakies inne od reszty ze 3 miesięczne dziecko wrąbie 180, masakra.Ja bym nie odstawiala napewno, lekarz przepisal i dawac tzeba, ewentualnie bym wlasnie dawała mniejsze dawki bo widocznie dla jelit taka dawka to za duzo, musza sie pryzwyczaić a jakby po tygodniu nie ustąpiło jeszce raz sie skontaktować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowałam swoją wypowiedź. Od nowa. Ewinko skonsultuj reakcje Stasia na żelazo z pediatra. Mogę tylko współczuć i życzyć aby ten koszmar mina jak najszybciej. Brzuchatko a powiedz czy odrazu z piersi leci ci duzi mleka?? U mnie jest tak ze Michałek zmniejszył ilość posiłków a ja uparcie próbuje mu dawać tak jak zawsze. Wiec in się złości i nie chce. Jest też tak ze jeśli podaje pierś i u mnie odrazu nie leci dużo musi pociągnąć około minute żeby pierś się zrobiła twarda i żeby dużo leciało i w ciągu tej minuty czasem tak się złości kopie mn i e płacze wypływa a ja ją debil robie pierdziocha buzia wydaje dziwne dźwięki żeby się zagapil i przeczekać ten moment zanim poleci dużo jak zacznie lecieć nie musze zabawiać :). Jakbym podała butle pewnie by wypił ale ja się nauczyłam nie złościc ze nie leci czasem dam smoka i ponosze chwile i wracamy do karmienia :), to nie takie proste :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mamokubusia- mój dostaje mleko pod ciśnieniem, ale nie zawsze, dzisiaj się zmęczyłam-byłam u rodziców na piechotę z wózkiem to jakieś 5km tam i z powrotem, mam mniej mleka chyba.mały normalnie zdziczał- wypluwał sutka cały dzień, ja mu kładę sutek na język jak płacze a on nic- bordowy i się odgina i ryczy-może rzeczywiście zmniejsza ilość posiłków? bo jadł co ok.2h, a teraz co 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×