Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

to jednak prawda matka matce największym wrogiem......Proszę chociaż nie ubliżajmy sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja zaczela kciuka ssac wchodze do ppkpju patrE do lozeczka a ona sie smiejr i kciuka ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosza-który lekarz był u Ciebie przy porodzie? u mnie dr.Szymczakowski bardzo miły ,byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również podzielam dziewczyny nie obrazajcie sie ale zgadzam sie z tym zebyscie zalozyly sobie osobne forum co chwila bedzie taki nawal nowych to juz wogole bedzie ciezko dojsc do ładu mnie rowniez do drazni i tez jestem stara piszaca nie podaje nicku bo mnie zbesztacie ale taka prawda... wyzywac to sobie mozecie rodzine! dziewczyny prosze nie podawac naszego meila bo juz kilka z nas sobie tego nie zyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosza-który lekarz był u Ciebie przy porodzie? u mnie był dr.Szymczakowski,bardzo miły,byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również podzielam dziewczyny nie obrazajcie sie ale zgadzam sie z tym zebyscie zalozyly sobie osobne forum co chwila bedzie taki nawal nowych to juz wogole bedzie ciezko dojsc do ładu mnie rowniez do drazni i tez jestem stara piszaca nie podaje nicku bo mnie zbesztacie ale taka prawda... wyzywac to sobie mozecie rodzine! dziewczyny prosze nie podawac naszego meila bo juz kilka z nas sobie tego nie zyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe i stare mamy, spróbujmy razem popisać a potem się zobaczy :) Asik cien cienia na teście, a u mnie okres się nie zdążył zacząć i już się skończył. Też będę robić test, a potem pozwę durexa do sądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
bo u nas bieda i ludzie nauczeni ze z tego co moga za darmo zebrac robia przetwory taka prawda :) ja zrobilam te dzemy ze sliwek :) Nomadic wlasnie uff dobrze ze sie odezwalas Mamo3chlopcow do garnka wsypuje kukurydze z puszki łyzka tak zeby troche zalewy tez bylo , fasole czerwona moze byc i biala bez zalewy , pomidory krojone z zalewa , dodaje wody i gotuje z kostką rosolową plus sol pieprz ziele i lisc , jak juz sie zagotuje i zdejme piane daje koncentrat caly , na patelni szkle cebule dodaje mielone mieso i smaze , przyprawiam sola pieprzem czosnkiem papryką slodka i chili, bazylią troche magi tez bo lubie i usmazone dodaje do zupy chwile podgotowuje , robi sie zawiesista jesli zarzadka mozna dac mąkę , zamiast miesa smazonego mozna zrobic pulpeciki male usmazone wrzucic ale same mieso rozdrobnione szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła:O Dostałam od kuzynki super płaszcz (na nią za mały) ładny i firmowy, ale śmierdział papierosami bo ona pali. Dla mnie ten zapach jest nie do przyjęcia. Oddałam plaszcz do pralni, bo bałam się sama prac.myślalam że będzie pachnący. Dziś był odbierany, w domy sprawdzam a on dalej śmierdzi:O kurde co jest. Czyżby go wcale nie wyprali, czy to możliwe że po praniu chemicznym dalej czuc ten zapach papierosów. Szczerze mowiąc pierwszy raz dawalam coś do pralni i nie wiem. Chyba tylko zmarnowałam kase bo teraz od nowa muszę go czyścic. Kto wie nich się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia hehe jesteś jedną z nielicznych którzy zauważają podobieństwo raczej w tej kwestii każdy wskazuje tatę. To nie szczęście ;p Zaplanowałyśmy to z Asik z premedytacją ;p i prawie wyszło idealnie ale fakt że super jest mieć kogoś zarówno w ciąży jak i teraz już z dzieciaczkami. ślub też brałyśmy prawie razem tak w ogóle ;p Gościu 85 ja jestem bardzo ciekawa jak będą wyglądały te testy i co ci tam ciekawego powiedzą chociażby o rozszerzaniu dietki. Wałkuje ten temat ale jest mi bardzo bardzo bliski. Ja chyba poczekam z rozszerzaniem diety małej jakoś mi się nie spieszy bo boje się kolejnych rewolucji, ale z drugiej strony te pierwsze łyżeczki, dzieci są wtedy takie słodkie i te minki hehe. Rozumiem Was dziewczyny i się nie dziwie wy już tyle czasu razem i zdążyłyście się już dobrze poznać. Dobra idę i ja z tym dżemem walczyć. To będzie pierwszy a kto wie czy nie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek ja to pozwe męża buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek będzie drugi do pary:-) a z mężem już ok? Mamy proszę o pomoc chce karmić pół roku czyli do grudnia,jak się odzwyczaja od piersi? Jeśli dziecko już je jakiś pokarm to on zastępuje jedno karmienie tak? Ile dziecko ma dostawać porcji mleka jak zaczyna jeść nowe rzeczy,może ktoś mi to nakreslic? Aaaj moja tak ssie kciuk że aż się czasem dlawi. Z moich ćwiczeń nici zuzia cały czas płacze i nie chce spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Krystian dziś też okropny maruda, szok. niech ten dzien się kończy, bo nie daje mu dziś rady. chce spac płacze, chce jesc płacze, bawic sie nie, tylko rece. I też wkłada całe pięsci do buzi ssie palce i się krzywi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle, że nie powinno byc czuc. Kurcze nie wiem, no śmierdzi i koniec, moze nie tak mocno jak wczesniej ale śmierdzi, czuc od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek, ale jaja :) Jakby co, to mozesz czerpac z krynicy mojej madrosci, miedzy Damianem a Alkiem jest 13 miesiecy roznicy :) Asik, dzieki, brzmi interesujaco, sprobuje upichcic w przyszlym tygodniu i dam znac, jak poszlo. Ktoras pisala, chyba Flavia, ze jej maly lubi telewizor ogladac. Ja dzisiaj zostawilam wlaczony i wyszlam z pokoju, a po chwili slysze, ze Leon smieje sie w glos, wchodze, patrze, a on oglada przygody Goofiego i cieszy sie jak glupi do sera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ty nawet tak nie żartuj :) Wyślę Wam zaraz zdjęcia Poli bo dawno nic nie wysyłałam, a rośnie jak na drożdżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek ja to sie zapłacze chyba .... Mamo3chlopcow szybko sie robi ;p Kasia wpisz w goggle schemat zywiemnia niemowlar i tam ladnie bedzie opisane Flavia raczej nie ppowinno byc czuc, moja mala dzis spioch wrzuce pozniej jak padla bo koncercie w aucie dla cioci Justyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ooo ale Pola sie pucusia zrobila heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Dziewczyny czy przy badaniu na posiew moczu u dziecka pobiera sie tak samo mocz jak przy zwykłym badaniu ? do takiego samego woreczka? Czy postępuje sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek Krystian robi często identyczną minę jak Pola na 1zdjeciu. mój mąż wtedy mówi do niego "stary dziadek bez zębow" :D ps. podobna do Ciebie mamo3- jak dałas rade z chłopakami z tak małą róznicą. ja bym chyba nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Magdalena na posiew kupujesz pojemniczek na posiew specjlany zapakowany w folie i musisz zlapac strumien moczu , wczesniej umyc dziecko dokladnie i niczym nie smarowac z chlopcami w tej kwestii jest latwiej, nie mozna uzywacz woreczka i przelewac itp bo mocz na posiew musi byc zebrany na jałowo niestety ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
i najlepiej do labo doatarczyc w ciazu godziny max 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ala Szymczakowski prowadził ciąże i był przy porodzie,a Ty kiedy rodziłaś ?nie widzę Cię w tabelce...Napisz coś więcej o sobie i małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia, lekko nie bylo, nie ma co ukrywac, ale na szczescie mialam moja mame, bez niej byloby krucho. Maz w robocie prawie caly dzien, to niewiele mogl pomoc, ale z drugiej strony kobiety rodza blizniaki i trojaczki i jakos daje rade :) Niemniej tak malej roznicy wieku nie polecam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 ją jak jestem sama a chce się wykąpać czy coś to zuzia patrzy w tv i nawet nie dycha taka zapatrzona. Moja głównie lewą rękę ssa,mój m jest leworeczny. Ta pogoda daje w d**e ją też senna i głową boli to dzieci też tak reagują. Muszę o tym poczytać. A jk się odstawia od piersi to trzeba jakieś tabletki żeby pokarm się zatrZymał? Ilonek Pola miałaby już braciszka i spokój:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę ze Krystian na 90% będzie leworęczny, bo zabawki bierze w lewą, ssie też lewą, ogólnie więcej sie nią posluguje. Ja jestem lewus i on pewnie będzie po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek201
Dziewczyny czy o mnie też chodzi bym znalazła sobie nowe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek akurat byś urodziła z końcem maja jak ja:) tylko za rok heh ja to bym nie chciala takiej małej różnicy, najbardziej optymalna dla mnie to 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×