Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Hello mój śpi juz na fb wstawiam zdjęcie chłopaków tak Michał bada rączkami i próbuje Kubusia :), Kuba jedzie jutro do babci jak będę na zakupach bo tak to by mi marudził :). Fionek mi się nie rozwalało chociaż raz jakiś lekarz stwierdził że jak zdejmie szwy to się rozwali a mój zdjąć i się nie rozwalało to jest gowno które mi spędza sen z powiek. Fionek mój mały pije wodę łyżeczką taka metalowa do herbaty. Niekapki są chyba od 6 miesięcy a Kuba jak miał 7 to mu tak z gwinta mineralna dawałam tak malutko np na dworze :). Flavia napisz jak urodziny pogodzenia to super twarda jesteś ja to 5 min się nie odzywam bo gadula jestem. Ona 33 jak holtet?? Nomatic mnie też dziś głową boli bez aury na szczęście, a jak ty sobie radzisz bez męża. ??? Co do starszego syna na pewno jesteś w porządku on dorasta i jego potrzeby i relacje z mama też się zmieniają u mnie widzę po Kubusiu ze juz jest inaczej kiedyś była tylko mama mama nawet nie pozwalał nikomu moich rzeczy ruszać a teraz się dziwi ze tak było a mi gdzieś w środku tego brakuje ale wiem se kocha mnie tak samo tylko dorasta. Dziś był dyżurnym :), mówił ze zupę wszystkim podawał i przyniósł dżem z dyni i jabłka. Można jeść dynie jak die karmi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystko napisze ale pózniej. mały chciał spac i nie moze zasnąc a ja chce sie isc kąpac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
widziałam jak Michał zdaja Kube :D moja tez spi ja zrobilam drugi test negatywny wiec luz ciazy nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martyna
Witajcie dziewczyny. Mam do was pytanie. Przed wczoraj moj synek ur 17.07 mial druga dawke szczepionki. Nic niepokojacego sie nie dzialo. Ale od rana malo co zjadl. Przy piersipplacze i nie je. To samo z mlekiem odciagnietym jak i mm. Nie wiem co robic. Smoczka jak by mogl to by polknol. Zawsze po kapaniu jadl i szedl spac. Dzis placz i od razu zasnol bez jedzenia. Nie ma goraczki. Byl badany i lekarz pow ze zdrowiutki. Czy to moze byc jakis skutek szczepienia? Jak moge pomoc mojemu dziecku? Czy moze sie cos stac jesli tak malo zjadl przez caly dzien? Prosze odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moj juz tez spi, wykąpany.MamaK fajnie ci przesypia nocki, asik Tobie też, widze ze nie masz zadnego problemu z Milenką:) Fionek dzieki:) koło mnie mala biedronka i niestety tam nigdy nic nie ma :/MamaK moj tak samo robi, jak Michałek bada rączkami, bardzo lubi jak sie ktoś nachyla, ogolnie on lubi towarzystwo ale ten usmiech jak mnie widzi, nie do opisania.Włąsnie nomadic jak sobie radzisz? bez męza? ewinka jak tam Staś? jak tam jego szyjka? mojemu odparzenie zeszło po tej zasypce, dzieki dziewczyny za pomysł.Kasia za te szczepionki tyle pieniędzy? jezu masakra.Esmi Kubuś jest sliczny, jaki mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dziewczyny przeczytalam ze czekolada to sałatka zrtobiona z kakaowca ktory jest rośliną , Esmi w twojej diecie są sałatki>? Ja dzis kupilam 3 sloiczki byly po 1,89 bobo frut jabłko marchewak i jabłko malina i jagoda nie wiem czemu wzielam tylko 3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Martyna moze byc po szczepieniu markotny ale jak dluzej niz 3 dni to idz do lekarza , a pije wody zebvy sie nie odwodnil cos pic musi... Agata no moja Milena to takie dziecko :D az strach miec drugie bo podobno jest na odwrot my dzis zrobilysmy tyle km ze szok nogi w tyłek włażą ... a najlepiej jak moja panna zgłodniala po 2 godzinach i wielki ryuk pod sklepem dwie i czekalam z nimi ryczacymi na Justyne wszyscy sie gapili a one sie darły i tak wracalysmy jeszcze ok 8 minut z tym wrzaskiem do domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam: www.tinyteaspoon.com mam nadzieję, że zaczniemy żywą dyskusję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata masz rację uśmiech takiego maluszka na widok mamy nie do opisania mój też jak mnie widzi to się cieszy uśmiecha się tak słodko najbardziej lubię jak włożę go do samochodu z przodu i wsiadam za kierownicę a on już główka odwrócona w no ja stronę i uśmiech albo jak lulam na rączkach i juz się oczka zamykają i jeszcze tak uchyla je i uśmiecha się :). Kocham go bardzo bardzo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ja wczoraj upralam Igorka ciuszki w wizirze sensitiv zobaczymy czy nie dostanie uczulenia.teraz maly lezy i bawi sie a ja czuwam nad nim.moj maly uczy zasypiac sie wieczorem ze smokiem i nawet mu sie udaje ale w dzien za chiny ludowe niechce smoka.jak ja sie ciesze ze niebaqwem niedziela w konncu odpoczne sobie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca ja to się nie znam na prowadzeni jakiegokolwiek gospodarstwa dużo macie jeszcze pracy do zimy ? Igorek sam zasypia? Miałem zmienić wieczorem pościel ale jutro to zrobię mam dziś wszystko gdzieś :) i idę juz spać z kurami. Dobrej nocki. Mamo 3 ty pisz codziennie i juz nie znikaj :). A dziewczyny swędzi mnie na maksa w tym miejscu chorym co i słabym wam pokazać to zdjęcie ale nie mam odwagi jeszcze kiedyś wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dziewczyny no jakoś sobie radze:) tak szczerze to kilka osób się pytało czy tesknie, ja zartuje ze przy dzieciach nie mam czasu tęsknić i wiecie trochę tak jest, az mi dziwnie z tego powodu byliśmy zawsze tacy nierozłączni, m mówi ze strasznie tęskni az nie moze wytrzymać ale to napewni dlatego ze Kubunio jest malutki i my jesteśmy w trójkę a on jeden. I mam siostrę i mamę do pomocy jak mi coś trzeba a bardzo często mi coś trzeba:P dzisiaj jakos tak nerwowo rozmawialismy z m juz udziela sie rozlaka, szkoda, ze go tutaj nie ma ale tak kak pisalam jakos to znosze, gorzej syn, a boje sie, ze maly to go wogole zapomni MamoK tak masz racje, dorasta i się zmienia, największe zmiany zaczęły się w zerowce teraz D wygląda tak dorosłe i mi samej ciężko było się przestawić ze to juz nie malutki syneczek, pamiętam, ze jak miał około dwóch lat to myslalam chwilo trwaj bo był taki piękny i cudowny. Zachwycam się oczywiscie jako matka:D dużo osób myślało ze to dziewczynka :P nie mam na fb zdjęć na nk miałam sporo. Asik ja takie sałatki z kakaowca to jadam baaaardzo czesto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK znowu mam chęć zadać ci wscibskie pytanie:P wiesz ze tak mam:) czy twój m nie czuje się odtracony? Piszesz, ze u was zero przytulanek, nawet nie spicie razem, a twój caly świat to dzieci, m nie narzeka? Jak za wscibskie to wybacz. Mamo3 a ty kiedy wyjeżdżasz na ta romantyczna wycieczkę? Kasia pisałaś, ze Zuzia słabo w nocy spala a jak w dzień było? Też zaraz idę spać padam przez te wstawanie rano do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nomadic Twój m do pracy wyjechal,tak?przepraszam ale nie zakodowalam gdzie i na ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej Flavia- jeszcze raz 100 lat:) -tak dziewczyny- Holter zdjęty, trzymajcie kciuki za małego na odczyt idę 25 września - wódka Absolut zakupiona, zapłaciliśmy 1000zł za samą wódkę, a jeszcze wino;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
mamokubusia i michasia mamy jeszcze dokonczyc kopac ziemniaki to jutro,zostana nam jeszcze sciac liscie,zwiesc z buraka cukrowego i wykopac odstawa ma byc w listopadzie wiec to dopiero w pazdzierniku.zostanie wszystkie maliny i truskawke oplewic,maliny wyciac wyniesc obsznurowac wiec do samej zimy,bo narazie zbieramy maline.Igorek wieczorem sam zasypia w lozeczku,bawi sie gada patrzy na mnie i w koncu zasypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
fajne te nasze dzieciaczki- właśnie byłam na poczcie:) -jutro mamy gości, od rana będę gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33ona niezly arsenal %% naszykowalas haha Oczekujaca a wy kombajnem do ziemniakow nie zbieracie tylko recznie kopiecie? Boze ile roboty duzo tego macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewinka tak do pracy na 3miesiace. Ale dobrze, ze mam was:) 33ona będzie dobrze. A te 36osob aż tyle % wypije?:) Dobranoc dziewczyny. Ikonek pisz, pisałaś, ze czytasz a nie piszesz:'( Sisilka i Kruszynka co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik kopiemy kombajnem ziemniaki ale trzeba z tasmy przebierac zgnile i bryly.niestety duzo pracy jeszcze ale w zimie odpoczne:)wiecej bede spedzac czasu z Igorkiem.wiecie ttesciowa tak mnie wkurza z tesciem ze niemoge juz wytrzymac.onma rozmawia z m w tajem,nicy przedemna nosz szlak trafia.najchetneij wyprowadzilabym sie i miala spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik ziemniakow zostalo ok10ary a mamy truskawki10ary,malin lacznie ok70ary buraka cukrowego2h i buraka dla bydla ok10ary reszta to zboza i rzepak lacznie mamy20h.niechce sie myslec ile pracy jest jeszcze.jeszcze bedziemy dosadzac maline bo troche zlikwidowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mam,które maja ochotę poświęcić trochę czasu i zgłębić temat szczepionek podaje poniżej link do BARDZO wiarygodnego i ciekawego artykułu.ja,z powodu stanu zdrowia mojego dziecka na pewno zmienię schemat jego szczepień,nie wiem jeszcze na jaki,ale jestem w trakcie dokładnego i szczegółowego zbierania informacji.odpadną szczepionki zbiorowe typu 5w1 ale również te bezpłatne.jestem na poczatku poszukiwań,ale nie spocznę.chce wiedzieć dokladnie jaki skład maja szczepionki i jakie wirusy będę pakowała mojemu malenstwu do ciałka.żałuję,bardzo bardzo żałuję,że nie douczyłam sie w tym temacie.co więcej uważam,ze lekarze również są w tym temacie nie douczeni gdyż przeważnie zostają wysylani na szkolenia organizowane przez sponsorów...wierze niezależnym naukowcom.czuje sie winna,ze moglam narazić a w zasadzie narazilam swoje dziecko na uszczerbek zdrowia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Trzeba wpisać w Google "Śmiertelne szczepionki obowiązkowe. Polka ujawnia światowy przekręt farmaceutyczny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz znalazlam chwilke, zeby do Was napisac, bo Leon juz mi w ogole nie spi w ciagu dnia, makabra jakas. Tak drzemie po 10 minut i zaraz sie budzi. Ja przez caly dzien bylam polprzytomna po ostatniej nocy, na szczescie udalo mi sie pol godzinki zdrzemnac, a mama czuwala nad inwentarzem. Niestety, blogi sen przerwal moj sasiad, ktory przyszedl po paczke (listonosz zostawil, bo go nie bylo w domu) i mama mnie obudzila, spanikowana, ze do niej po angielsku gada i ona nie wie o co chodzi :-D Nomadic, z romantycznego wyjazdu chyba nici, na wlasne zyczenie, bo juz czaruje meza, zeby zostac w domu. Jakos sobie nie wyobrazam zostawic chlopcow na prawie 2 dni, juz dzisiaj pytali, czy moga jechac z nami i przykro mi sie zrobilo :( Wiem, jestem beznadziejna :) Poza tym co to za romantyczny wyjazd, jak ja bede non stop sie gdzies chowac z laktatorem, bez sensu. Namawiam, meza na kino i kolacje w zamiast. Smial sie, ze wiedzial, ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa, ja jakos nie lubie skrajnosci i chociaz uwazam, ze trzeba byc czujnym, sprawdzac sklady szczepionek i najlepiej darowac sobie jakiekolwiek szczepienia przed 6 miesiacem zycia (chociaz Leona juz zaszczepilam na tezec, krztusiec i blonice), to jednak jestem bardzo sceptyczna, kiedy mnie ktos usiluje przekonywac, ze szczepionki to siostra samo zlo. Fakt, nie mozna z nimi przesadzac, jak z antybiotykami, ale prawda jest rowniez, ze wyeliminowaly wiele groznych chorow, jak polio, heinego - medina czy gruzlica. Na gruzlice przestali szczepic w wielu krajach zachodu ( w UK tez) i teraz to chorobsko wraca. Sama widze coraz wiecej przypadkow w szpitalu, na gruzlice zachorowal tez pewien moj znajomy chlopak, ktory wyjechal do pracy do Hiszpanii. Wszyscy byli w szoku, bo skad u niego gruzlica. Teraz sie zastanawiaja, czy nie przywrocic tej szczepionki, poki co jest zalecana przed wyjazdem do krajow trzeciego swiata i bylych republik radzieckich. Ja nie mowie, zeby slepo ufac koncernom, ale ci, ktorzy demonizuja szczepionki, tez nie robia tego za darmo. Biora bardzo duze pieniadze za odczyty, referaty i ksiazki, wiec w ich bezinteresownosc tez nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde zasnełam wcześnie i teraz karmiłam i nie mogę zasnąć. Jejuniu oczekująca nie wyobrażam sobie jesteś jakaś mega dzielna. Ja to się ubieram do pracy pójdę parę spr załatwiać kawka (czasem paznokcie zrobię ) i do domu :). Mamo 3 ja też bym nie pojechała sama z m :D. Nomatic nie jesteś ciekawska (trochę; ) ). Ja i mój m znamy się bardzo długo od dziecka poznaliśmy się w piaskownicy jesteśmy ze sobą od mojej 2 klasy ogólniaka on jest dwa lata starszy. Od ślubu minęło 6 lat. Układa am się dobrze sprzeczamy się co trwa chwilkę. Chyba nie ma już między nami motylków itp. ale się kochamy i tak naprawdę pewnie bez siebie nie możemy żyć. Jak m wyjedzie na jedną noc to jest dziwnie. Każdy z nas ma swoją przestrzeń swój świat mój świat to dom dzieci rodzina m ma ryby to jego hobby ( znajomi codzienne rozmowy o tym kolekcja sprzętu itp.), ale wieczorem każdy z tego swojego świata wraca i jak dzieci zasną jesteśmy razem rozmawiamy śmiejemy się wydurniamy czasem jak dzieci. Mój m nie jest uczuciowy nie bardzo potrafi o tym mówić on nigdy nie usłyszał od matki ów kocham cie, ale mi potrafi to powiedzieć np. Przed cc bal się chyba że umre;). M lubi jak ja się zajmę dziećmi domem nie kłania mi się codziennie z tego powodu ale ostatnio jak wrócił z pracy powiedzą nawet nie wiesz jak dobrze jak jesteś w domu. Wiem ze jak by pojawiły się kłopoty to będzie pomagał i stawał na głowie jak miałam dołek to on wieczorem nosił małego a ja z Kuba leżałam w sypialni to ja go pytałam skąd ma tyle cierpliwości bp ja jej wtedy nie miałam co drugi trzeci dzień kombinować jak się urwać zamykana pracy i jeździł ze mną na kontrolę bo sama także nie byłam w stanie nie raz po moim telefonie zamykana walnął się i po prostu był to były dla niego też ciężkie chwile. A on nie czuje się odrzucony może by sobie bzykna; ), ale wie i widział comprzeszlam co przeszliśmy jak leżałam w szpitalu z odsłonięty brzuchem całym do pępka czerwonym i otwarta rana to mówil tylko nie patrz będzie ok on siedział a ja ryczałam. Wiem ze ta trauma minie bo już mija ale ja się panicznie boje ze zajde w ciążę. Przytulamy się ale ja.poki co nie mogę. On to rozumie wczoraj wychodź do pracy ja spałam przyszedł i mnie w głowę pocałował, codziennie ja nie.ma go 8 godzin dzwonimy z 4 razy do siebie kiedyś chciał nuż powiedzieć mi ze darmowe do niego mi się skończyły :D. Dobra ale się rozpisalam jest ok u nas :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kurde,napisalam dużo i mi nie wyświetliło:-( MamoK usmialam sie przy ostatnim zdaniu:-) Mamo3 widac,ze do artykułu nie zajrzałaś tylko po tytule wywnioskowałaś cos.autorka tegoż wcale nie uważa,ze szczepionki to samo zło,jest po prostu za odpowiednim ich stosowaniem,odpowiedniej ich jakości,składem i częstotliwości podawania itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.im.cytat "Proponuję racjonalizację programu szczepień w Polsce i dostosowanie go do bezpieczniejszych norm europejskich." Ale ja tak tylko podrzucilam ten temat,zdaje sobie sprawę,ze większość osób szczepi w konkretny sposob bo lekarz mówi,ze tak najlepiej albo zapytalo kilku osób i stwoerdzily,ze zrobia tak samo.ze mną bylo calkiem podobnie! Dlatego teraz biję sie w pierś,że nie zainteresowalam się tematem dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ala
gosza-ja rodziłam 23 maja,termin miałam na 19 czerwca,więc wcześniak w dodatku ważyła tylko 2200-hipotrofia.Ale na szczęście wszystko było ok.W wieku 3 miesięcy ważyła 5kg więc w porównaniu z Waszymi to maleństwo,ale jest zdrowa ,uśmiecha się dużo i przybiera prawidłowo.My wyszłyśmy ze szpitala 2 czerwca dopiero bo mała miała żółtaczke.A jak tam Twój maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×