Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość nomadic
Kruszynka wspolczuje nocy, biedne dzieciątko się męczy, moze to niedługo minie. Tak,mam dwóch chlopcow:) Byliśmy na pobraniu krwi, D się chwali wszystkim ze pierwszy raz w życiu nie płakał przy ukluciu hehehe Asik szczepionka na grype jest bolesna? Bo mówiłam mu po tym pobraniu,ze szczepienie jeszcze mniej boli:) Byliśmy w Tesco kupiłam Kubie kocyk i poszewke na podusie Jake i piraci z nibylandii nie wiem czy ktoś kojarzy ja znam wszystkie bajki na pamięć na Disney junior:) są super mięciutkie i kolorowe to Kubie się spodoba jak bafzie leżał na brzuszku MamoK my mieliśmy zerowke w przedszkolu,trzeba było zgłaszać codziennie teraz D dojeżdża codziennie do szkoły tam jest zerówka i tutaj nie trzeba zgłaszać nic to ich nie obchodzi chyba ze dłużej się nie chodzi to na obiady trzeba dzwonić żeby odpisali kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
no wlasnie moje dziecko tyle spi i jeszcze bardziej zaraz splaszczy o ile bardziej jest mozliwe ale wysle pozniej jeszcze zdjecie mojego meza glowy jaka patelnia byla heh teraz jest lepsza ale troche plaska kurde polozylam na bok jak spala i muszepilnowac bo buzia w lozko sie przekreca ;/ zwariuje chyba z nią ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic na grype nie mialam wiec nie powiem heh ale ogolnie samo uklucia szczepienia jest mniej bolesne bo jst mala igla , jest tylko pieczenie lub szczypanie przy wpuszczaniu plynu , czasami moze byc rozpieranie zalezy jaka kto ma reke na masywnej boli mniej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie da sie normlanie z ta kafeteria ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Aaaj spory macie dom w gości mozna się do was wybrać jest gdzie przenocowac:) jak przeczytałam ze robisz gołąbki z takim zapasem i jeszcze te makrele,o matko jak ci się chce, jestes idealna zona:) kojarzysz mi się z Mila Borejko z jezycjady :D Agata ja bym Ozorków nie zjadła jem w gruncie rzeczy byle co ale jestem wybredna:) Kuba juz marudzi,ma czkawkę,drugi mi tu prosi i prosi żeby mu nowy bidon ze smieciakami umyć bo chce wypróbować, ale pochwałę się wam a co tam:) dzwonił do mnie kurier zaraz przywiezie mi tableta Samsung galaxy wygrałam w konkursie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik ty sie mna nie sugeruj, ja mam z moim wade ulozeniowa i my musimy to cwiczyc i likwidowac, choc na zdjęciach nie widac, ale zrobie tez zdjęcie glowki i zobaczysz jakie on ma splaszczenia i w dodatku nie wchlonięte krwiaki, glowka jest po prostu zniekształcona i koniec.Milenka sie tak układa bo jej tak wygodnie, trzeba uwazac jak lezy a boku bo wlasnie moze glowe wsadzic w poduche czy materac, masakra z tymi dziecmi, ja nie mam plaskiej glowy, moj tez nie ma plaskiej, normalne łby takze u nas to nie dziedziczne. Nomadic ja lubie tez gulasz z serduszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata kiedyś czytałam że pleśniawki są dolegliwością zbyt czystych matek...Myślę że w tej kwestii nie należy popadać w skrajności... jeśli wyparzysz raz czy dwa razy dziennie będzie ok. U nas ostatni dzieje się, małego tak wysypało że cały czas drapał się, głównie w okolicach oczek...rączkami cały czas pocierał i w efekcie prawie strupy mu się porobiły...kupiłam emolium trójaktywny krem i jest lepiej....nie mam pojęcia co mogłam zjeść że była taka reakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam wcale czasu mały ciągle chce do mnie na ręce, dobrze tylko że ma sporo drzemek, dwie 1,5 godzinne w dzien i jedna krótsza póznym popołudniem, ale to trzeba coś zrobic zjesc itp. Własnie zjadłam jajecznice z pomidorami i serem feta w pytaniu na śniadanie robili i tez zrobiłam. najadłam się na zapas tzn z 2 jaj robie ale objadłam się bardzo, dopóki mały spi bo pózniej nie będzie czasu zjesc, dopiero o 15.00 obiad jem. Chce mi się słodkiego a nic nie mam tylko ggorzką czek której nie lubie. K z męzem się śmieje gaworzy gada lezą sobie, to samo z moją mamą umie się bawic na leząco, a mnie zobaczy to od razu kweka na ręce i nie da mi przejsc normalnie mam go wziąc i nosic. tylko do mnie tak ma. A taki cięzki. Jak położę i zajarzy że leży to popatrzy na mnie i mina do płaczu. Jak mama mogła położyc. Dzis noc paskudna, nie wiem co mu sie stało ale jak poszedł spac o 19.15 to obudził się o 12 w nocy i od tamtej pory do rana kwękał i marudził nic nie spałam, juz mi w uszach grało to marudzenie. Z tego wszystkiego zaczęłam mu tłumaczyc jak mama ma się cały dzień tobą zajmowac, jak nie dasz pospac. Nad ranem pospalismy 1,5 godz ale i tak jestem niewyspana. Ale mnie rozśmieszyły te schabowe na śniadanie haha kto to pisał chyba fionek. A z tą gromnicą chyba ominełam o co chodzi? Mój m tez mnie czasem tak denerwuje że myśle sobie po co mi takie nerwy z nim, ale zawsze przechodzi i sie godzimy. Ogólnie jestesmy dobrym małżeństwem tylko charaktery takie wybuchowe mamy, ja kiedys taka nie byłąm, byłam bardziej ugodowa a teraz nie. Jak przeczytałam piraci z nibylandii to od razu mi sie skojarzyło jak w tamte wakacje pilnowałam małego chłopca i to była ulubina bajka mówił "Dżek i pijaci z jibijandii" zawsze mnie to śmieszyło. mój ma z tyłu bardzo lekko płaską główkę, ale wczesniej miał mocniej i dawałam na boki, ale teraz na bok się boje bo przekręca się z boku na brzuch i nos w poduszkę. włoski ma wytarte z tyłu. Ostatnio własnie rano krzyczy ja patrze a on się przekręcił na brzuch w łóżeczku i nie wie co ma zrobic aaaj czy na dobrze pprzeczytałam 140 gołąbków? jak ci się chciało?, podziwiam my to mało jemy, ja nie mam czasu, m je tylko wieczorami. 5 kotletów mielonych jemy 3 dni heh. agata- musisz nam koniecznie pokazac suknie ślubną:) nomadic ty szczęsciaro, mnie moj tel wkurza bo się zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło o to że ma lekko płaską główkę, a nie bardzo ja wyparzam butelke i smoka 1-2 x dziennie, zawsze jak zalewam wode w termos. normalne łby- haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic ja gotuje i zamrazam pozniej jk mi sie nie chce gotowac to ciach i gotowe. A gotowac lubie dla moich lasuchow.gratulacje wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic więcej napisz gdzie jak sie udalo?to gratulacje!:-) U mnie masakra,mam jakies rewolucje żołądkowe i Staś plakal to siedzialam z nim pól godziny w ubikacji,ja na kiblu a on na rękach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Wiola ja wyparzam po kazdym jedzeniu tra to kilka minut zagotowanie wody i zalanie butelki , mi poprostu to mleko śmi9rdzi a wiadomo do mycia uzywam tylko szczotke do butelek bez zadneog plynu i wode na szczotce rozmnazaja sie bakterie i wole wyparzyc butle , nie ejstem zwolennikiem steruylnego wychpwyania wrecz przeciwnie sie do tego wogole nie stosuje ale butelki wyparzam i jak mowie mala nigdy nie miala plesniawek ani problemow z brzuchem dla mnie to minuta roboty na wodzie i gazie nie oszczedze trudno - Agata ale ja musze soe coebie sluchac bo ty jestem obcykana w tym temacie i ja juz mam schize , -Flavia ja tez jem sniadanie i obiadokolacje tylko ale przynajmiej cholesterol mi spadl i mam super wyniki ahha tylko brzuch nie spada :D mala sie budzi wiec ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia my duzo nie jemy ale czesto gosci mamay i takie zapasy super sie sprawdzaja. Jestesmy bardzo towarzyscy z mezem i praktycznie codzien ktos na kawke wpadnie a w weekendy to juz wogole pelna chata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem w sekrecie że nie lubie gości, męczą mnie, imprez w domu nie robimy. Ale taki zapasik to dobra sprawa. Ajj wyslij mi 5 sztuk pocztą to będą na jutro:) Wazne pytanie które miałam napisac juz kilka dni temu i zapominam, czy dziecko może dalej spac na poduszcze klinie, czy juz trzeba zabrac. Bo ja kupiłam jak mój był malutki i w sumie teraz wcale nie ulewa ale spi na tej poduszce dalej, to takie lekkie podwyższenie, na całkiem płasko nie lubi. Może spac czy to szkodzi na kregosłup jak długo. Która się zna? ewinka współczuje ostatnio miałam taką sytuacje to małego w lezak do łazienki a sama na kibel. cos strasznego, na szczescie maly nie płakał i siedział grzecznie z grzechotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia to zapraszam na golabki i wedzona makrele. Ja znow lubie gosci maz tak samo. Znakomi i przyjaciele dziwia sie iz mimo malenstwa w domu mamy czas na wszystko. Ja uwazam ze dobra organizacja i da sie rade wszystko pogodzic. A i z mezem mamy duzo czasu dla soebie wieczorkami sobie jakis film obejzymy pogadamy o calym dniu o pracy o nassych sprawach i idziemy baraszkowac hihi. Napalency z nas. Dzis starsza corcia do 12 w szkole i mam plan isc z nimi na plaze pospacerowac. A mlodsza moze i jeszcze kapiel zaliczy zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja tez nie lubie gosci i gotowania im wole wyjsc i jesc na miescie Wiola ja plynu wole nue uzywac:) wole wyparzyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic ty szczesciaro w czym wygralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Flavia też nie lubię gości w domu, po pierwsze nie mam u siebie jakoś super nowocześnie, nie lubię wymyślać i przygotowywać imprez a u mojego m w rodzinie są wyprawia e wszystkie urodziny dorosłych i dzieci i my musimy, m miał przedwczoraj ur to juz z glowy:) na moje też nie zaproszę bo m nie będzie jeszcze:) Ewinka wspolczuje rewolucji żołądkowych. Aaaj ale ze ci się chce tyle na az:) Asik i Flavia a jak tak długo nie jecie to was nie sciska w żołądku? Ja to jem ciągle. Dziewczyny dzieki, był konkurs palette trzeba było kupić farbe trzymać paragon i wysłać SMS z kreatywna odpowiedzią na pytanie i wygrałam nagrodę I stopnia:) mój m ma telefon Samsung galacy jest identyczny tylko mniejszy i robi super zdjęcia juz napstrykalam kilka chlopakom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomadic to nie tak że nie jem cały dzień, chodzi mi o takie treściwe ciepłe rzeczy, w miedzy czasie cos tam przegryzam z barku jakies paluszki ciastka czy coś. nie głodzę się bo bym nie miała sily małego nosic. kiedys miałam bardzo rygorystyczną dietę co wam pisałam że dużo schudłam ale po niej nie ma siły, a przy dziecku to nie przejdzie. Mały się obudził, lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja tez w miedzy czasie jem jakies d**erele i pije pepsi lub so jablkowy to cukier sie podnosi ja tak mam juz ze ja moge i nie jesc caly dzien jak sie czyms zajme i tak samo w pracy w momencie kiedy moja kolezanka zdazy zjesc 3 bulki 2 jogurty mase slodyczy heh z ta roznica ze ja wazylam zawsze ok 52kg a ona ok 92 hehe wiec moze ma wieksze zapotrezbowanie ;p Agata jak masz zdjecie Adasia jak lezy na boku tez mi wyslij bo ni wiem czy ona dobrze lezy nogi jej leca jakby na przod cale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
jak pojdzie spac to wysle:)ja pare razy polozylam go na boku i tak polubił ze sam sie obraca i zasypia. Krystianek jest uroczy, modnis :) ja karmie i lece do sklepu, ja nie pije slodkich napojow tylko sama wode. wiola masz racje moze, ja lubie porzadek i zeby dziecko bylo czyste, moze przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
3mc temu o tej porze dostawalam druga dawke znieczulenia a godzine pozniej urodzila sie Milenka jakos mnie to rozczulilo jak sobie przypomnialam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata nie przesadzasz ja etz lubie porzadek czyste dziecko i wszystko czyste co z nim zwiazane smoczki tez wyparzam ze dwa razy dziennie bo ona ciagle ssie , ale tak jak cos upadnie na ziemie czy cos to nie przezywam , ale mowie dla mnie zalanie butelki gorącą wodą niestanowi problemu a te mleko mi poprostu smierdzi o i bede ciagle tak wyparzac az przestanie tyle jesc heh :) wiec uwazam ze nie przesadzasz bo ja ani troche nie uwazam ze przesadzam :) moja juz druga drzemke urzadzila i mna boku na ten poduszce swini glowe ma i pod noge koc i chyba dobrze z jednej strony ma bardziej wypukla glowe tak patrze wiec na przeciwna klade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos się ogarnęłam,Staś zjadl i zasnal ale moim zdaniem na chwilkę.ja w międzyczasie umówiłam sie do dietetyka na jutro, musze sie wziac za siebie bo nie mam w czym chodzic:-( aż zaczęłam oglądać głowę stasiowi dzisiaj,nic nie zauważam ale moze ja nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka bys zauwazyla moja od urodzenia miala taki plaskacz Stac ma okrągłą zaraz zbaczycie jaka glowe mial moj maz ... ludzie czy moja corka musiala wszystko miec po nim ;/ treraz muysze sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż zrobiłam zdj głowy na pocztę, jednak nie ma płaskiej, moze delikatnie. tak mi się wydawało bo włoski ma wytarte w tym miejscu. wysyłam zdj, wyslijcie swoje bo ja bym chciala zobaczyc jak to jest. niestety tej główki trzeba pilnowac cały czas. mój wczesniej miał troche płaską tak jak pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×