Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Poczatek czerwca kobiety sa dzielne radza sobie bardzo dobrze same :)\ Samba to moj drugi po porodzie , fakt boli mniej pewnie bym bez tabletki wytrzymala ale ja tego bolu nie lubie wiec jak zaczynalo cmic odrazu ketonal i juz Co do hormonow ja nie chce brac boje zakrzepow nowotworow piersi , moja kolezanka wyladowala z zakrzepem w galce ocznej malo nie oslepla cale szczescie ze do mozgu sie nie przemiescil .. napawrde nie potrzebuje ich jakby nawet cos sie stalo to plakac nie bede i tak chce miec dwojke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Dzieki Asik za zapr na fb:-) sliczne zdjecia masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilka
Hej mamuski. Przepraszam ze sie nie odzywalam. Tak jakos wyszlo. Bartus puszcza baki az ;) nos wykreca, ale to chyba wina moich sniadan (wcinam owsianke, zeby nie jesc chleba). Ja szalona :D nadal karmie piersia i powiem wam ze Bartus budzi sie okolo 2-3 razy. Mamo3 gdyby nie urlop to wracalabym do pracy 7 grudnia ;) dzisiaj podskoczylam do internatu i chyba mnnie tez ciagnie do innego zycia :) Jak to moj m mowi ty musisz byc wsrod ludzi bo oszalejesz ;) wiec dziewczyny dobrze ze jestescie :) bo inaczej ..... Pisalyscie o ubieraniu, Bartek ma body na krotki rekaw, pajaca,jakies dresiki, ciepla bluze a na to cieplutki polarkowy pajac. U mnie wieje lodowaty wiatr. A do wozka biore cieply kocyk ;) mloody ma cos po mnie ;) jest ciepluchem :) :D nawet w domu ma cos cieplejszego bo dostaje czkawki. Bartek nie przepada za lezakiem, za to chetnnie by juz siedzial, gdy juz go na chwile podniose na pollezaco wtedy podziwwia swoje stop( normalnie Krol Julian z Pingwinow z Madagaskaru) :D :D Oczekujaca ja tez potrafie jezdzic ciagnnikiem ale podziwiam za tak trudne warunki, a m bym podziekowala. Jutro dziewczyny nadrobie czytanie i poodpisuje, przepraszam ze nie terraz ale korzystam i ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Samba a mój syn słodycze,soki ma 8lat i wszystkie mleczaki siedzą. Asik ok ale jak juz bedziesz miała dwójkę a nawet trójkę co wtedy? Czymś się zabezpieczać trzeba:) my kobiety mamy przerypane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi moja teraz wiecej tez baczkow puszcza mam wrazenie ze to ten kleik wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mnie juz kilka dni jajniki bola, albo dostane @ albo coś się dzieje. Mam zle myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam zdjęcia na poczcie i takie sa z Was super babki, ze szok. Widze, ze wysylalysie zdj brzucha po ciazy to ja tez Wam wyślę, a co mi tam ! :) Asik- ojj kobiety sa wytrzymale. Ostatnio ogladalam Kosakowsskiego na TTV jak dawkowali mu bole porodowe, wymiekal ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Samba ja caly czas lecialam bez niczego na tyle znalam swoj organizm a jak nie to gumka na koniec i tyle nie mamy z tym problemu :D i u nas akurat nie spada to na mnie tylko ze tak powiem :D ale to ze ja jestem przeciwna tabletkom nie znaczy ze neguje ze ktos je bierze kazdy decyzuje o sobie :) ja przede wszystkim tez im nie ufam bo znam kilka osob co wpadly przy tabsach a przy gumce zadnej :D bo nawet jak pęknie to wiesz o tym i mozesz isc po tabletke 72h a przy tabletkach nic nie wiadomo a na forum nawet mamy przyklad heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
anna Igorek mial zapalenie oskrzeli i na to dostal antybiotyk.dawalam 5dni w sumie szesc i wczoraj na kontroli pediatra kazal jeszcze dzien podac.dodatkowo kazal dawac wit c w kropelkach dlatego ze teraz latwo zachorowac.mamok ja za Igorka za jego usmiech zycie bym oddala,dla mnie on jest wszystkim i rano jak sie budzi to wita mnie usmiechem takim ze az oczka sie smieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki. Czytam was codziennie, ale czasu mało. :) Jak tylko dokończę czytanie po odpisuję wszystkim. U nas zimno, wieje, pada. Bartek okazuje się być ciepłoludny ;) więc ma body na krótki rękaw, pajaca, dresiki bluzę i na to cieplutki polarowy pajac (coś ala kombinezon, postaram się zrobić mu zdjęcie to prześlę na pocztę). My nadal karmimy się cyckiem ;), czasami wam zazdrościłam że wasze pociechy nie budzą się po 3 razy w nocy na karmienie. Bartek nadal przebudza się 2 razy, a jak nie chce jeść to chyba budzą go bączki ;) albo chce się przytulić. Jutro drugie podejście do załatwienia becikowego :D zeświruję z tymi papierami. bartuś puszcza strasznie śmierdzące bączki, ale to chyba zmiana mojego śniadania tak na niego działa ( postanowiłam wyeliminować chleb z jadłospisu i jem rano owsiankę). Ja szaleję wariatkę z siebie robię tańczę, śpiewam opowiadam głupoty, a mój m podejdzie uśmiechnie się to brzdąc ma taki uśmiech że szok :D widać męską solidarność w domu ;) mam przegwizdane ;) Mamokubusia podziwiam cię same chłopaki w domciu. Dzisiaj byłam na chwilę w pracy i wiecie co chętnie bym wróciła, coś się dzieje człowiek nie żyje tylko (sorki za takie określenie ) kupką, mlekiem i sprzątaniem. Ale gdy Bartek zaczyna gadać, to nie mam wyrzuty sumienia. Do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Miało być mam wyrzuty sumienia. Jestem padnięta, dobranoc mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Sisilka podziwiam ja to wogole nie chce do pracy wracac poki co wiem ze to fajnie oderwanie ale w domu mi dobrze heh :) zeby tak co mc kasa wplywala bez pracy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Ale mam zaleglosci...:-/ teraz postaram sie czesciej pisac... widze duzo nowych mam ale i stare bywalczynie sa ktorw uqielbiam czytac. Tez wysle zdjecie brzucha tylko jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to coś bierze cholera i po co jeździłam rowerem normalnie mnie przewialo juz mnie telepie chyba idę wziąć tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi tablety skarpety i lozko jak masz czas wymocz nogi w goracej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic, co to za zle mysli, kobieto?? Przeciez nie od dzisiaj masz jajniki ;-) Asik, zaszlam w ciaze z Leonem, mimo ze uzylam prezerwatywy, a patyczek owulacyjny pokazal brak owulacji :-D Nic nie peklo, wiem, bo mam obsesje i sprawdzam (balonik robie :-D ), a Leon jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic co jest ? Dlatego że pęk ci jajnik to tobie tak ??? Mamo 3 o co chodzi z tym balonikiem sorry nadmuchujesz :D, ja chyba przed tez będę sprawdzała czy owulacja jest czy nic nie pękło albo przed wyjazd :) zresztą ja póki co nie chce jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz w łóżku się wygrzewam :) zaraz m przyjdzie to juz w ogóle ogrzeje :) jutro w biedrze ma być silan 2l za 7.99 zł :) Asik buc może ze przez kleik i teraz się mam wiec na razie nie daje poczekam do 14 października :) dzisiaj tak mocno się przytulam do mnie cudne uczucie , jednak dziecko wyczuwa bliskość matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamo3chlopcow a na tabsach nie wpadlas. Kurde taka ostrozna jestes a tu taki myk haha jestes wulkanem plodnosci naszego forum :p Mamokubusia wyobrazilam sobie te dmuchanie balonika buaha a i wyjazd prrzed i leze i sie smieje Ej przeoczylam nomadic ocb? Esmi ja nie lubie silana rzadki taki i mam traume po ciazy od tych zapachow silanowych jak k widze zwlaszcza jasny zielony tomam mdlosci a gdybym musiala powachac to bym .... ja wole lenor teraz byly promo po 10,99 a silan czesto w auchan za 6zl jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK tak mi pekl jajnik ale rok temu miałam guzy potworniaki i operacje i mam Blizne jak po cc heh, muszę iść do gina na jakies usg moze, trochę się boje bo to podobno lubi nawracać mam serdecznie dosyć szpitali tyle mnie się czepia ze szok. Mamo3 tak mam nie od dzis:) a aktualnie prawego mam pol lewego3/4 i z takim wyposażeniem zaszłam w ciążę hehe:D Ja to nie wiem co z antykoncepcja, brałam ponad dwa lata tabletki, moze kolo trzech:) a resztę czyli wiele lat nasza antykoncepcja był stosunek przerywany hehe bo byliśmy myśli ze nic się nie stanie chcieliśmy drugie ale nic się nie stalo:) ale teraz to juz dla mnie za malo,na razie łykam tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Rety ale dzisiaj zimno w domu jak w zimę! :) Idę spać bo rano to jest tragedia wstawać, chciałabym pospać do południa heh:) z telefonu leci szum suszarki w nocy tez wlaczam bo Kuba szybciej przy tym zasypia, tez jeszcze uzywacie suszarki czy tylko my takie odmience??:):D dobranoc mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skaczylam fotoksiazke ;-) Ewinka jeszcze raz dzięki hehe ;-) U nas suszarka to podstawa i na spacerze i przy zasypianiu. Przy lozku mam normalna a tak to tez telefonem susze. Jeju jak mysle o @ to juz mi zle. Mam nadzieje ze jeszcze na nia troche poczekam czlowiek sie odzwyczail :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dobre z tym dmuchaniem w balonik:))))my juz nie spimy.Igor spal dzi od22do teraz ale o1obudzil go zly sen i plakal wiec nosilam na rekach i spal na rekach a reszte w lozeczku.mnie po wczorajsze przeprawie bierze grypa.gardlo boli katar i zimno okropnie:/boje sie zeby malego nie zarazic.pojde do apteki kupie cos od goraczki i przeziebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ja jem sniadanie mala jadla dzis o 1,50 i teraz cos jrj sie przysniloo to dalam 80 i dalej spi ja zaraz tez pojde ale glod mi spac nie daj dziendobry oczrkujaca hrhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe jakie ranne ptaszki na kafe ;-) my tez juz nie spimy tzn mala spi po przedsniadaniu i kupie a ja cos nie moge zasnac. Mamo3 chyba przestane wierzyc w antykoncepcje w kazdej formie no chyba ze w takiej jaka obecnie stosuje NamaK :-) Oczekujaca, Esmi kurujcie sie i duzo zdrowka. Jednak ciagnik i rower to chyba juz nieodpowiednie srodki lokomocji na ta pogode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
Dzien dobry :-) Widze, ze balonik Was zaintrygowal, wiec juz tlumacze, ze w nic nie dmucham, tylko lapie mniej, wiecej w polowie I naciagam :-D Jesli wszystko jest ok na koncu pojawia elegancki "balonik" :-D Fionek, ja tez juz nie wierze, bo najwyrazniej zachodze w ciaze od podania reki :-D Leos wlasnie skonczyl jesc I zasnal, a ja nie moge, bo m chrapie. Sprobuje liczyc baloniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie :) my juz nie śpimy ja jem śniadanko :) i czekam na m jak milosc:) Kuba spal super jedna pobudka o 2:30 :) potem za 5:50 ale jeszcze zasnal i spal do 6:30 :) Ja dla swego też juz kazałam autem jechać :) Wieczorem wzięłam grtpolex i Wit. C i dziś ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×