Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Justi2
87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko.................07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
u mnie dalej cicho wszystkie objawy zwiastujące nadejscie @ ustały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
Flavia ja ostatnio miałam podobnie, najpierw przez dwa dni czułam że będzie @ a ta przyszła 2 dni później kiedy już praktycznie miałam robić test. Tyle że ja mam nieregularne jednak te cykle i wahania 3-4 dni to u mnie norma. Może kup sobie test i zrób jutro rano.. Mnie osobiście bardzo stresowało to czekanie na okres i też chyba dlatego przyszedł później niż mi się wydawało że przyjdzie. Oczywiście wszystkie życzymy ci dwóch kresek ale jak ich ma nie być to szkoda twoich nerwów w tych oczekiwaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
wlasnie o to chodzi że nie kupiłam testu i nie mam jak zrobic:( no tez bym juz wolała zeby przyszła jesli ma byc. ja mam cykle regularne więc dziś powinna byc na 99%. ale ja się zupełnie nie czuje "jak na ciążę" więc nie będzie jakiegoś dużego rozczarowania z mojej strony. może mąż kupi jak będzie wracał z pracy wieczorem to wtedy będę pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami faktycznie lepiej zrobić test i wiedzieć na czym się stoi. Niepotrzebny stres tylko podkręca większe zdenerwowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze jak już choc jedna będzie w ciąży to lawina się posypie :) majowoczerwcowa zaglądasz tu jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Ale cisza :) Gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cisza :-) chyba juz sie powinnyscie pojawiac czerwcowe mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Flavia trzyma w napięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia, my chyba bardziej niecierpliwe od Ciebie :) dawaj znać kochana. Ja @ dopiero 7.10 a od wczoraj bolą mnie piersi :( wiec pewnie w tym cyklu d**a. Ale żeby już dziś bolały? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje piersi zrobiły się takie... Inne?! Hmm?? Eee wkrecam sobie :) Myszka chyba dobrze że szybko piersi bolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
u mnie dzis 21dc i standartowo piersi juz lekko zaczynaja bolec wszystko jak w zegarku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
hej. u mnie nic nowego. okresu nie ma, brzuch boli, piersi troche swędzą. testu nie robiłam jeszcze, cały czas czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, cześć Nina, czytam cały czas wasze wypowiedzi, śledzę wątek, póki co sama nie mam co pisać. Nadal jestem nastawiona na starania. Czekam tylko na te właściwe dni. Myślę o tym ale staram się nie nakręcać. Dziś idę do endokrynologa z prawdziwego zdarzenia z moim TSH. Przez telefon dowiedziałąm się od niej że jest za wysokie i z takim poziomem - 3,6 to cudem zajdę, a i tak nie utrzymam. Mam nadzieję, że jak wezmę leki to może jeszcze w tym cyklu starania będą miały jakiś sens. Jeszcze tydzień do starań. Dobrze że mam sporo pracy w pracy, dzięki temu czas leci. Tyle czasu minęło a tu jeszcze żadnej zaciążonej??? :( podczytuję i czekam na dobre wieści. Zazdroszczę dziewczynom, które mają krótkie cykle. pozdrowienia Flavia trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia podziwiam,że tyle wytrzymujesz :) nie korci Cię żeby zrobić test? Przy pierwszej wizycie ginekolog zleciła tsh, miałam 6,7 a norma 4,7... poszłam do endokrynologa,zlecił badanie ft4, przepisał lek. Po miesiącu wszystko wróciło do normy :) endo mi powiedzial że bardzo możliwe ze to przez ciąże wzrosło tsh. W pierwszym cyklu wtedy zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia zrób ten test bo my tu z niepokoju ledwo, ledwo żyjemy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ja jak ostatnio robiłam to TSH wynosiło 2,8, ft3 i ft 4 mieściły się w normie. Może to dlatego w poprzednim cyklu nie zaszłam?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no korci i z chęcią bym zrobiła ale nie mam w domu testu. musialabym specjalnie jechac do miasta bo u nas nie ma apteki. Jutro będę to kupie test przy okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ninna byłam już w ciąży. Badanie robiłam jakoś w 6czy 7 tyg. Twoje tsh wg mojej normy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na necie, ze TSH dla starających się zajść w ciąże powinno wynosić 1. Ale wiadomo jak to jest z internetem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda z tym tsh: 1 lub coś koło 1, ja miałam 0,600 i od razu zaszłam ale napewno zdarzają sie i ciąże z wyżsyzmi parametrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×