Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Flavia234
aniczka to my idziemy równiutko. taka jestem ciekawa w którym cyklu nam się uda i gdzie zostane na stałe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
oj asik ale jak z nami zostaniesz nawet po @ to my cie nie wygonimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
uff moge spac spokojnie hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
hehe:) no flavia rzeczywiscie:) a ty masz ilu dniowe cykle?? Ja miałam ostatnio 24 i teraz 25:) dziś 1dc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja mam równo 26 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Hej Dziewczyny. Ale sie rozpisałyście. Nie mam za bardzo czasu zeby to nadrobić teraz jak wróce z pracy to poczytam zaległosci i sie odezwe. Ja dzis mam pierwszy dzień nowego cyklu. @ zrobiła mi nie miła niespodzianke nie dosc ze sie spóźniła to jeszcze miała czelność sie pojawić- wiecie jak sie czuje prawda- deprecha numer 1. Zmieniam sie w tabelce i odezwe sie wieczorem. Aniczka przykro mi podwójnie za Ciebie i za siebie, dziewczyny nie idzcie w nasze ślady:) 87_asik...............26l..............2cykl... .1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l..............1cykl. ...1 dziecko.............25.09 Anna85...............28l..............7cykl.....2 dziecko.............19.10 Ninnna................28l..............2 cykl.....2 dziecko.............09.10 majowoczerw......31l..............2 cykl.....2 dziecko.............18.10 zacieszka............24l..............1 cykl.....2 dziecko.........28-29.09 eve1983..............30l.............1 cykl.......1 dziecko..........29.09 luckyluna..........33l.................1 cykl...1 dziecko.........28-29.09 Chyba zła tabelke wzięłam bo nie ma wszystkich dziewczyn , przepraszam jak by sie komuś chciało to może mnie zmienić w aktualnej tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
kurcze ani jednej zaciążonej:( czuję że ja też nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
Aniu mi też podwójnie przykro ale pojawiła się we mnie nowa nadzieja za nas obie i wierze głęboko że w tym nowym cyklu nam sie uda:) zaraz zmienie tabelke siebie tez poprawie przy okazji:) FLAVIA!!!! ani się waż masz odmienić nasz los:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
No narazie ani jednej :( szkoda. Chyba nasz temat powinien mieć inną nazwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
87_asik..............26l..............2cykl...............1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................1 dziecko.............19,10 Anna85..............28l..............7cykl................2 dziecko.............19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko.............09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.............18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko.............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..............29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko.............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl.................1 dziecko..............25.09 mapa14.............31l.............54cykl................2 dziecko.............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko.............22.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
przepraszam jesli skopiowałam nieaktualną tabelke i kogoś tu nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna :( 87_asik..............26l..............2cykl...............1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko.............19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko.............19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko.............09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.............18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko.............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..............29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko.............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko..............25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko.............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko.............07.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Aniu :(:(:( nie wiem co powiedzieć tak wierzyłyśmy, że będziesz pierwsza ...... nie dość, że Nas tutaj mało to jeszcze takie smutne wieści... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka teraz zauważyłam, że my podobnie będziemy czekac na brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninnna :) ja w poprzedniej zamiast @ wpisałam owu :) miałam nadzieje ze już będziemy miały jakieś dobre wieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
następna jestem ja:) zobacyzmy jakie jutro wieści wam przyniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - czyli teraz 07.10 jest dobrze??? Ja mam mieć 09.10. Jesteśmy więc blisko siebie :) Chciała bym aby w końcu któraś przyszła tu z pozytywnymi wiadomosciami... bo jak tak dalej pójdzie to wątek czerwcowy zniknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninnna teraz jest dobrze. Tez mam nadzieje ma jakieś pozytywne wieści dziewczyny :) abyśmy mogły sie cieszyć którejś szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
te wredne @ wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz wredne @ hahaha :P kiedyś będziemy czekały, żeby tylko @ nadeszła :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
albo dawniej czekałyśmy żeby nadeszła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, chyba pierwszy taki watek, gdzie nie ma ani jednej zaciazonej :D No ale widze ze wiekszosc ostro testuje, wiec trzymam kciuki i niesmialo dolaczam. Okres powinien sie pojawic 1. 10 i jest to nasz 1 cykl stARAN. Jesli sie udalo napisze cos wiecej o sobie, na razie was ostro podczytuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie :) wkrótce się zapełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
oczywiście, że wkrótce się zapełni:) jesli nie my to na pewno znajdą się inne przyszłe mamy. nie moze byc tak że czerwiec bedzie bez dzieci;) w końcu teraz dopiero testują dziewczyny z terminem na początek czerwca. np ja okres mam miec jutro i jesli cos z tego wyjdzie to termin wychodzi mi na 3 czerwca, czyli sam początek. a zostaje jeszcze cały czerwiec łącznie z końcówką, te kobietki pewnie dopiero się starają albo mają w planach. oj ciekawe co tam u mnie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
flawia trzymamy za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za trzy dni mam zamiar dopisać się do tabelki jako mama czerwcowa. powodzenia tym przed testami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
oki trzymajcie. ja to jestem juz w stresie czy będzie, czy nie będzie. sama juz nie wiem co bym wolała. mój mąż cały czas dopytuje, chyba go wzięło:D a powiem wam że na początku był sceptyczny ,jeśli chodzi o ten rok. chciał poczekac do wiosny ale porozmawialismy, wytłumaczyłam mu że to nie takie hop siup i ze może nam zejsc nawet z pół roku na poczęcie malucha i przyznał mi racje, jak zawsze z resztą:D Jesli chodzi o objawy to nie mam żadnych, brzuch trochę boli ale nie mocno. kurcze ja mam wrażenie że przyjdzie jednak @ bo wydaje mi sie, ze gdybym była w ciąży to czułabym się jakoś inaczej. no nie wiem piersi by były większe albo by bolały, coś by mi smakowało albo niesmakowało, jakieś zawroty cokolwiek. natomiast ja czuję się zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Wróciłam. Nerwy mi troche przeszły w ciągu dnia-nastawiam sie na nowy cykl,nową nadzieję. Trochę racji miał nasz gość że mamy wątek wolny od zaciązonych, potrzebujemy kogoś kto by pomógł przełamać pierwsze lody- juz niedługo pierwsze czerwcówki zaczną sie do Nas dopisywać i może Nas zarażą:) Myszka, Ninna mój syn ma 5 lat i powiem Wam że bunt 2 i 3 latka to dla mnie pikuś przy buncie 5 latka. Coś mu sie całkiem poprzestawiało i z kochanego aniołka zamienił sie w potwora, wymagania, słowa, ton jakiego używa, odzywki i wogóle to jakaś masakra, taki stary maleńki....Wszystko bierze na płacz i ani chwili sam sie sobą nie zajmie.....Kiedy to minie??Jakie były Wasze pociechy rok temu?? Myśle że jakby miał rodzeństwo to byłoby inaczej, jest rozpieszczony( to moja wina) i zawsze był pępkiem świata- pierwsze małe dziecko w rodzinie po kilkunastu latach. Chciałabym żeby jednak miał rodzeństwo-ja nie miałam i smutne jest życie w pojedynke, przyjaciólka jednak to za mało. Asik nawet jeśli sie nie uda to zastajesz z Nami nikt nie mówił, że to będę tylko czerwcowe mamy, lipcowe a nawet grudniowe( oby nie) też się tu mogą wspierac. A tytuł wątku jest nieważny:) aniczka testujemy w październiku razem- a miało być tak pięknie:) kiedy Tobie owu wypada bo u mnie tak mniej wiecej w 12 dniu cyklu, czyli 5 październik. Flavia trzymam kciuki za Twoje testowanie, obyś była tą pierwszą i w końcu będziemy miały od kogo się zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×