Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 87_asik
Katrinka a który to Twój cykl staran , masz juz dzieci??, skad jestes :) mozesz wpisac sie do tabelki jesli planujesz z nami pozostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
witaj:) dziewczyny trzymamy za was kciuki:) i oby w tym miesiącu owocniej i mniej stresowo niż w poprzednim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ub. m-cu nakręcałam się niesamowicie. W tym trochę przystopowałam....ale nie do końca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
a ja dopiero wystopuje:) nina a ty czemu ostatni raz? my będzie poprostu dużo wygodniej z dzieckiem za te 3 lata niż by mialo byc za 9 miesięcy. Więc jeśli teraz nie wyjdzie to będę się tym zawzięcie pocieszać:) może tak ma być i tyle:) poszalejemy z mężem jeszcze trochę:) może nauczymy się jezdzic na nartach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
kurcze no czekam i czekam i przestał mnie brzuch bolec. jak ma byc ten okres to juz by mógł byc bo tylko człowiek czeka i nie wie na czym stoi. Mogłam jednak kupic test to bym juz wiedziała. A nie kupiłam ponieważ zawsze okres dostawałam z samego rana i myślałam sobie po co mam kupowac jak @ i tak przychodzi rano więc nawet nie zdążę zrobic jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka1988
Tak,mam juz synka ktory w styczniu skonczy 5 lat i chcialabym juz miec drugie.W sumie to nie jest (o ile okaze sie ze jest)Ciaza planowana.Poprostu ostatnio boli mnie bardzo czesto podbrzusze,glowa.I tak skojarzylam ze prawdopodobnie moglam zajsc w ciaze.Dodam ze ostatnia @ mialam w 29.08 sierpnia,a nasteepna powinnam mniec do piatku.I tak czekam z niecierpliwoscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Hej, jestem nowa, czytam wasz topic i chciałabym dołączyć, mogę? Staramy się drugi cykl o maleństwo, poprzednio się nie udało, mam nadzieję że teraz będzie, a jeśli nie, to też może do końca roku popróbujemy i później wstrzymamy się parę miesięcy, bo wolimy żeby nie urodziło się na końcu roku, ale raczej w pierwszej połowie, nie wiem, przez te reformy szkoleniowe wolę żeby dziecko nie było najmłodsze w swoim roczniku, może będzie mu trochę łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Ninnna, a ty czemu ostatni raz próbujesz, jeśli mogę zapytać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ja własnie z uwagi na to, że chcę urodzić w pierwszej połowie roku. Ale z drugiej strony jak pomyślę, że między dziećmi było by 8 lat różnicy to nie bardzo ta perspektywa mi pasuje. No i tak między młotem a kowadłem... ech nie ma co gdybać. Witam nowe koleżanki :) dopisujcie się do tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Powiększamy grono :) miło :) 8lat to już sporo, ale Do przeżycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
witajcie wszystkie:) im nas wiecej tym wieksze szanse ze forum nie pozostanie bezdzietne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak ha ha :P Moja idealna róźnica to 6 lat. Niestety przeciągnęło się do 7...., a i tak nie wiadomo czy się uda żeby te 7 faktycznie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Dzięki dziewczyny, dopisuję się :) 87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko.............19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko.............19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko.............09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.............18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko.............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..............29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko.............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko..............25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko.............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko.............07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko.............08.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi2 pozwolę sobie zapytać - w jakim wieku masz 1 dziecko? i jesteś tylko dzień przede mną z @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Mam córeczkę rok i 3 mc, jakby się udało teraz, to by było dokładnie 2 lata różnicy. A Ty Ninnna masz chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
:) to też fajna byłaby różnica, dziecko już rozumne, pewnie byłby opiekuńczy i pomocny. Powiem, że nie mogę się doczekać tego października, bardzo bym chciała żeby wyszło. Poprzednim razem nakręciłam się strasznie i zrobiłam test kilka dni przed @, oczywiście negatywny, wydawało mi się że mam wszystkie oznaki jak za pierwszą ciążą, a tu lipa. Teraz już po prostu czekam do 8.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam w zeszłym m-cu. Nakręciłam się nieziemsko i nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Justi tak szybko drugie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem, ze bardzo na rękę była by mi ta sytuacja z ciążą na przyszły rok bo syn idzie do 1 klasy. Nie ukrywam, ze wolała bym aby mały miał wsparcie w tym okresie w matce bo jest bardzo uczuciowy i nie wiem jak dostosuje się do nowych, szkolnych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
tak, chciałabym jak najmniejszą różnicę, żeby się przyjaźniły, no i jedne pieluchy za drugimi, jeszcze z wprawy nie wyjdę hehe ;) no a jeśli długo się nie będzie udawać to pewnie zrobimy przerwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Ja też chciałam dwa lata różnicy, ale cieszę się ze odlozylismy te decyzje :) Bunt dwulatka, noworodek i odpieluchowanie to za dużo jak na jeden raz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
a z drugiej strony latka lecą, a Ty Zacieszka taka młodziutka jeszcze, zazdroszczę :) A Twoje dzieciątko ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Dziś mała diablica kończy dwa latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką propozycję abyśmy w tabeli w nawiasie gdzie jest mowa o dzieciach wpisały jaka płeć i ile ma lat np. u mnie (s-6lat) nie będzie trzeba biegac po stronach i sprawdzać gdzie co która pisała o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
no to pięknie Zacieszka, dziś świętujecie :D, wszystkiego naj naj dla maleńkiej. Ninnna, jestem za, zaraz się wpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko.................07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko..................08.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×