Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Flavia!!! Aż mi sie łezki pokazały właśnie!!! Jak ja ci gratuluje kochana! Uważaj na siebie teraz i umów sie koniecznie do lekarza. Mam nadzieje za tydzień tez zobaczyć dwie kreseczki. Super kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia, to ze test pozytywny nie znaczy ze bedzie dziecko... moze byc pusty pecherzyk, poza maciczna poronienie itd.. ja mialm pusty pecherzyk a tez myslalam ze bedzie dziecko na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie pisze zeby cie straszyc tylko uswiadamiam. wierze ze u ciebie bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Nie wiem, komu sprawia przyjemnośc pisanie takich głupot. Oczywiście, że poronienia się zdazają, ale nikt normalny nie gratuluje w ten sposób zajścia w ciążę ;(-. Flavia ciesz się drugą kreseczką i nie przejmuj zazdrosnymi babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim trzeba być pustym i wyrachowanym człowiekiem by tak pisać!!!! Nie wchodź, nie czytaj i nie dawaj rad. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, przesadzilam:( chodzilo mi o to co mnie spotkalo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Flavia, cudownie, bardzo się cieszymy weekend zaczyna się pozytywnie. Uważaj na siebie i czekamy na kolejne wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia fantastyczne wieści gratuluje Dziewczyny teraz na pewno będą nastepne dwie kreski:-) Mam prośbę czy mogły byście dopisać mnie do tabelki bo coś mi się sypie i nie mogę zrobić kopii baśka29 8cykl pierwsze dziecko 02.10 testuje. Jak wytrzymam bo już nie mogę się doczekać i strasznie mnie korci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Hej. dziś calą noc nie spałam, nie wiem czy to autosugestia czy co ale przez calą noc było mi strasznie niedobrze, do tego bolał mnie brzuch. wczoraj w pracy to samo. do tego jestem tak podekscytowana i przerażona zarazem, ze czuje jakby mi serce miało wyskoczyc z piersi. coś czuje że będę miała straszne mdłości. Dzis o 5 rano polecialam zrobic kolejny test z porannego moczu i już jest mocniejsza kreseczka. Nie bardzo mocna ale dosc wyrazna, można powiedziec że ma 50% internsywności tej kontrolnej. Może pózniej wstawie zdjęcie. Myslałam że będzie już mocniejsza kreska ale widocznie jeszcze bardzo wcześnie. Dziś mój 4t 1d. Nie wiem czy to się liczy że jestem w 4 tygodniu czy już w 5? Do lekarza oczywiście pójdę tylko nie wiem kiedy najlepiej się zgłośic podejrzewam, że teraz jeszcze by nic nie zobaczył. w internecie piszą że najlepiej isc ok 6 tyg tylko własnie nie wiem jak to liczyc czy pełne tyg czy od 5t,1d jest juz 6 tydzień. chciałam isc za tydzień. to będzie skończone pełne 5 tyg, myślicie że nie będzie za wcześnie? I z tego wszystkiego zapomniałam kupic wczoraj kwasu foliowego, pamiętałam że mam kupic, a po tym teście dostałam małpiego rozumu i wszystko pozapominałam. ale jutro kupie na 100% bo wiem że to ważne. kupiłam tylko śliczne body dla dzidzi, czerwone z oczkami:)nie mogłam się oprzec no i chciałam pokazac mężowi. mąż jeszcze nie dowierza, ale ja jeszcze też. może jak zobaczę maleństwo na usg to uwierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się z Wami żegnam... Brzuch boli i coś tam poleciało... Szkoda! Wam życzę || i szczęśliwych ciąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka29
Hej Flavia mi ostatnio gina mówiła, że lekarze ciaże liczą od 1 dnia @ a rzeczywisty czas zycia dzieciątka jest młodszy o ok dwa tygodnie od 1dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka29
Flavia jeszcze raz gratulacje :-) :-) wczoraj wieczorem wpisywało mnie tylko jako gościa ktoś się zalogował na mój nick. Zacieszka ja mocna wierzę, że nie prdyjdzie@ ale co innego czuje. Ale nawet jak przyjdzie to tu chciała bym być bo bez Was to bym juz odpuściła a tak nie mogę bo razem łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
tak od pierwszego dnia ostatniej @ sie liczy dlatego wiem że dziś mam 4t 1d od okresu. myślicie że jak za tydzien pójdę do gina to będzie ok? dziewczyny no kiedy któras w końcu dołączy, nie chce byc tu sama:) trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Moja mama jest położną. Twierdzi, że to za wcześnie. Nic nie widać. Najwcześniej w 6 tyg. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Ja jestem w 13 tyg ciąży, termin na kwiecień. Mi lekarz kazał zgłosić się do lekarza najwcześniej w 7 tyg ciąży, żeby wszystko było ładnie widać. Pozdrawiam PS Nie gniewajcie się, ze was podczytuje, ale miło sobie poprzypominać to oczekiwanie na brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia bardzo szczerze gratuluje.mam nadzieje ze ja tez dolacze do twojego grona.Jutro mam zamiar testowac rano.a @ nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
tez mam nadzieje że dołączysz, będziemy się dzielic swoimi przezyciami:) ok to pójde w 6 tyg do lekarza, teraz jestem w 5 może faktycznie to za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezeli okaze sie ze faktycznie jestem w ciazy to tez bedzie ok 5tc.Bardzo bym chciala aby tak bylo i dobrze by bylo miec kogos w podobnym momencie ciazy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Hejka dziewczyny, Baśka29 wpisałam Cię do tabelki, rozumiem że 29 to Twój wiek tak? Jakby co to zmień. Katarinka, a Ty kiedy testujesz? Czekamy na kolejne miejmy nadzieję dobre wieści :) 87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10 baśka29.............29l..............8 cykl................1 dziecko.................02.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................JEST CIĄŻA mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10 baśka29.............29l..............8 cykl................1 dziecko.................02.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
haha Flavia fajnie teraz ta tabletka wyglada ;p a co do Twoich mdlosci moja kolezanka czula sie dobrze do momentu kiedy nie zrobila testu , odrazu na drugi dzien dostala mdlosci heh wiec moze teraz troche w tym autosugestii ale glownie za mdlosci odpowiada przyrost bety , kup sobie migdaly i jakies herbatniki i jedz je przed wstaniem z łozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Katrinka trzymam kciuki :) , Zacieszka nie opuszczaj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Katrinka dawaj swoje dane to Cie wpisze do tabelki chyba ze juz mozesz sama sie dopisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10 baśka29.............29l..............8 cykl................1 dziecko.................02.10 katarinka1988.....25l............1 cykl.................1 dziecko (s-5lat).......26.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10 baśka29.............29l..............8 cykl................1 dziecko.................02.10 katarinka1988.....25l............1 cykl.................1 dziecko(s-5lat).......26.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×