Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dziewczyny z tym badaniem to bardziej maialam na mysli badanie dopochwowe.. Ogolnie odnioslam zle wrazenie bedac u tej Pani wiec juz do niej nie pojde. Bez suplementow jest o niebo lepiej, i ja bardzo chetnie bym ich nie brala skoro mam wyniki dobre. zboaczymy co jutro kolejny gin powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi Kochane te co byly juz w ciazy badz slyszaly co nieco, jakie cwiczenia mozna wykonywac w pierwszym trymestrze ? Domyslam sie ,ze mozna chodzic, moze stepper, a zajecia takie zorganizowane jak abt czy tbc ? Moja gin powiedziala ,ze nie moge absolutnie robic zadnych brzuszkow... Co sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Witajcie staraczki i świeże ciężarówki! Podczytuje Was od jakiegoś czasu. Sama mam nadzieję być czerwcową mamą ale..... Wczoraj piwinna być @ ale dotąd jej nie ma czyli niby super.... Zrobiłam wczoraj wieczorem test "made in allegro" ;) i wyszedł II Druga kreska sporo słabsza ale wyraźna więc pomyślałam że jak zrobię dziś rano kolejny to będzie mocniejsza ale niestety Była dużo słabsza wręcz ledwie widoczna Mimo wszystko nadal mam nadzieję że będzie ok Dodam że 2 ciąże już straciłam na bardzo wczesnym etapie Ostatnia w 7tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ;-) Gratulacje :) ja też zobaczyłam dwie kreski. 9 października idę do lekarza. Kalkulator obliczył 5 tydzień i termin na 4 czerwca :) Zastanawiam się czy zrobić betę czy poczekać na wizytę u lekarza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe forumowiczki :) i gratuluje , Mucha nie martw sie u mnie tez byly na poczatku jasne kreski dzis juz jest ciemna nawet :) ja robilam bete w pn i dzis ale tez glownie z tego wzgledu bo przyjmuje luteine wiec poprostu jej nie odstawilam a bete robie dla spokoju wlasnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Hej. Strasznie bym chciała z wami popisac, ale nie mam chwilowo internetu więc tylko tak w biegu was poczytuje. Gratuluję dziewczynom które dowiedziały się o ciąży. u mnie leci 5 tydzień, strasznie mnie korci żeby isc już do lekarza ale powstrzmuje się bo myślę że jeszcze nic konkretnego nie zobaczy. Mam plan isc w następnym tyg we wtorek, to będzie już 6 tydzień, a dokładnie 5t 4d. Myslicie że już będzie biło serduszko? Ja się czuję bardzo dobrze, praktycznie nie mam teraz żadnych objawów, na początku było mi niedobrze ale przeszło, brzuch czasem zaboli ale nie mocno, piersi tez troszkę ale da się wytrzymać. ogólnie czuje się dobrze. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik dzięki za słowa otuchy :) Z tego co kojarze to Ty robilas testy przed spodziewana @ Ja w dniu spodziewanej zrobiłam wieczorem i kreska była wyraźna i jasna ale dobrze widoczna a wczoraj i dziś to był tylko cień kreski Robiłam testy o czułości 10 więc te z apteki o czułości 25 nawet by nie wykazały Strasznie jestem ciekawa Dziś zrobiłam bete i jutro lekarz Oby do jutra. Trzymajcie kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama2014
Witam, Jestem czerwcową mamą 2014r. termin 7.06.2013r.:) Wczoraj wyszły mi II kreski na teście:):) Ciesze się bardzo bo już mówiłam sobie ostatni miesiąc starania, albo za rok. Mam już córkę z grudnia 2010r.- cudowna. Miałabym dwóch chłopców identycznych w lipcu 2013r, ale straciłam ich w 5 miesiącu. Mam teraz nadzieje, że wszytko będzie dobrze i urodzę zdrowe maleństwo w terminie:) Jak każda moja ciąża na początku = senność, mega zmęczenie. Czasem nawet nie mam siły ogarnąć w domu. Pozdrawiam wszystkie mamy oczekujące na swoje pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Witam wszystkie nowe dziewczyny :) i gratulacje II kreseczek :) Mucha, powodzenia i bądź dobrej myśli :) Kama, przykro mi z powodu chłopców... A długo się teraz starałaś o II kreseczki? Powiedz jeszcze, bo to ciekawe, czemu gdyby teraz nie wyszły, to odłożylibyście starania na za rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Mucha robiłam w 24dc :) dzis beta juz wzrosła jest git teraz czekam do wizyty czyli jeszcze sporo czasu (29.X) Flavia jeśli ma dobry sprzet to moze cos zobaczy , moja kol byla w 6tyg to byl tylko pecherzyk i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ja również was czytuję :) i fajnie że jesteście:) mi wkońcu po 4 miesiącach udało się zajść w ciąże i jestem już w 5tc:) jestem bardzo szczęśliwa i podobnie jak koleżanka wyżej wychodzi mi termin na poczatek czerwca właściwie nawet w ten sam dzień:) mam do was pewne pytanie mianowicie czy któraś z was orientuje sie jak to jest ze szczepieniami?? więcej niż miesiąc temu byłam szczepiona przeciwko żóltaczce drugi termin szczepienia już minal a dodam że się nie szczepiłam bo miałam małe przeziębienie, czytałam że jak jest się w ciąży to nie można się szczepić do gina idę w nastepnym tyg więc nie jestem za bardzom doinformowana. Pozdrawiam was wszystkie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik wynik bety dopiero jutro po 17-ej i na 19-tą wizyta u gina Brzuchal mnie strasznie boli i temperaturę mam powyżej 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
Witam, ja również parę dni temu zobaczyłam dwie kreski na teście. Mój termin z kalkulatora to też 7.06.2013r. :), beta z wczoraj wynosiła 584,8 . Trzymam kciuki za czerwcowe mamy i za te, które czekają na testowanie, ma nadzieję, że będzie nam się miło pisało przez te 8 miesięcy, jak wasze samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
z tego co wiem w trakcie ciąży nie powinno się przyjmować żadnych szczepień, widzę, że będziemy potencjalnie rodziły jednego dnia ;) U mnie również 5 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam termin na 2 czerwca :) dzisiaj zrobilam bete drugi raz i czekam na wyniki mam nadzieje, ze jest wyzsza i wszystko jest ok. Co do samopoczucia to cycyki mnie bola na maxa i nic mi sie nie chce. Poza tym to apetyt mam ogromny i przytylam.... A jak u Was zaciazonych ?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi termin z kalkulatora wychodzi na 12.06.2014, i szczerze to nie mam objawow heh bo ani nie jestem senna wrecz przeciwnie , cycki bolą ale tak jak bolaly mnie przed kazdą @ wiec nie nowosc, apetyt normlany wrecz nawet słaby bym powiedziala, brzuch troche czasami boli jak na @ , no wyjątkiem jest tylko temp ciała wyższa ale w piątek dopiero mam termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odp czerwcowa2014, cóż jeżeli chodzi o mnie bolą mnie piersi, zgaga, częste bieganie do toalety, apetyt trochę miejszy, a pozatym czuję się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocila beta i jest piekna 1158, wiec sie bardzo ciesze :) wszystko jest w porzadku. Moje cycki bola niemilosiernie i te wzdecia sa okropne, podobno moze to potrwac do konca, ale jakos sie przyzwyczaje :) dajcie znac jak Wasze bety Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany czy tylko ja mam taki apetyt ,ze bym zjadla cala lodowke i wszystko co sie znajduje wokol?:)) Walcze...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi2 po poronieniu musiałam odczekać pół roku... po drugim cyklu starania wyszły mi II..:) Gdyby teraz nie wyszło postanowiłam przerwę i zmienić prace na jakąś inna lub założyć swoja. Niebieska1, Słyszałam, że po szczepieniach ludzie gorzej przechodzą różne infekcje, więc lepiej nie szczepić się w czasie ciąży. Bo to duże ryzyko. Widzę, że 7.06.2014r jest oblegany:) bardzo się ciesze, będzie nam raźniej:) hehe.... niebieska 1 i czerwcowa2014 :) Do jutra:) Mąż mnie wygania z kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna28
Hej, Właśnie zaczynamy starania o nowego członka rodziny. Według kalkulatora dni płodnych na edziecko kulminacyjny moment pn-śr,sie napracujemy,he he. 3 lata temu rownież korzystaliśmy z tego kalkulatora i udało się za pierwszym razem.Jakby i tym razem się udalo to termin porodu wypadłby pod koniec czerwca.Mam nadzieję że niedługo będę mogła pochwalić się 2 kreseczkami na teście i przyłączyć do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mozna sie dolaczyc?ja termin mam na 30maja lub 1czerwca.mam 24lata od listopada sstaralismy sie o malenstwo teraz sie udalo.bylam wczoraj na wizycie i widzialam pecherzyk ale mialam usg przez brzuch robione za dwa tyg ide na usg dopochwowe i okaze sie czy bije serduszko.lekarz stwierdzil ze lepiej zaczekac tydzien a nie co tydzien robic usg bno to szkodzi.mnie mecza mdlowsci wymioty ,do poludnia nic nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Witajcie forumowiczki nowe i "stare" i jeszcze raz gratuluję tym z II kreseczkami. Jak możecie, to powiedzcie, czy miałyście jakieś objawy od owulacji do terminu @ i czy przeczuwałyście II kreski? Ja spodziewam się @ 8.10 i naprawdę zaczynam się jej spodziewać w sensie podejrzewam, że niestety nadejdzie. Czuję się dokładnie tak samo jak w poprzednim cyklu, gdy nakręciłam się, że pewnie jestem w ciąży, więc dedukując wychodzę z założenia, że tak jak poprzednio, tak i teraz się nie uda. Mam przeczucie, że to jednak jeszcze nie teraz, ale dalej będę kibicować dziewczynom, które czekają na @ i oczywiście poinformuję co ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj oczekujaca, mamy podobny termin porodu :) ja bede miec pierwsze usg juz chyba w ta sobote, albo w nastepna, ciekawe czy juz cos bedzie widac :)))) Justi ja tez czulam jakby nadchodzila @ bo mialam taki bol ciagnacy , wiec jest szansa u Ciebie na 2 kreseczki:) Nie mysl ,ze jestes w ciazy tylko ze mozesz byc i tyle. Ja ta zrobilam. Bylam prawie przekonana ze wyjdzie mi jedna kreska i ewentualne beta bedzie podwyzszona, a tu 2 kreski i zdziwienie :) Wiec przekonaj siebie ,ze co ma byc to bedzie i wtedy jest latwiej jak jest niepowodzenia, a jakies szczescie jak sie pomylilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
tak jest - co ma być to będzie, wszystko w swoim czasie. Dzięki Luckyluna :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba już definitywnie nic z tego bo coś poleciało... Mam jeszcze nadzieję że to nie @ tylko plamienie Gratuluje tym które już ujrzały II i mocno trzymam kciuki za oczekujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×