Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Justi2
No to cudownie Asik :D a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A normalnie sie czuje zadnych objawow heh w przeciwienstwie do poprzedniego cyklu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
a ciekawe jak tam Katarinka, miała testować chyba wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe cisza na horyzoncie tylko ja sie pospieszylam hehe ale narazie sie nie ciesze bo jeszcze wszystko moze byc ..trzeba czekac na przyrost bety i brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Powiem Ci Asik, że nie spotkałam się jeszcze żeby wyszły dwie kreski a później się okazało że to jednak nie ciąża, tak więc chyba można zacząć ci gratulować kochana :) Bardzo się cieszę, zaraź nas, zaraź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
asik kochana wielkie gratulacje dwóch kreseczek oraz zdrowego podejścia:) będę brała z ciebie przykład i podchodziła do sprawy z lekkim dystansem:) jak widać działa:) jeszcze raz wielkie gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek201
Trzymajcie za mnie kciuki:) ja dzisiaj robie test na owulacje i wyczekuje dwóch krech:) szkoda tylko ze na tym teście a nie na tym drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Gosiaczek trzymamy :) Asik mam pytanko, bo piszesz, że miałaś przeczucia. Czy te przeczucia się jakoś różniły od tych z poprzedniego miesiąca i czy miałaś jakieś objawy? Bo coś mi się kojarzy, że w ostatnim miesiącu też miałaś przeczucia czy objawy, czy teraz było jakoś inaczej? Pytam z ciekawości, bo też się staramy drugi cykl i chyba jest inaczej niż ostatnio, właściwie to teraz niewiele się dzieje, a ostatnio byłam niemal pewna, że jestem w ciąży, bo miałam wiele objawów, no i oczywiście nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec juz mowie: wynik bety 10dpo - 40mlU/ml - norma od 5 w góre ciąża :):):):) Co do przeczuć to było tak w sumie do soboty zadnych objawow w sobote takie kłucie jak na okres i ciagle temp od 36,8-37,2 ciepło biło ode mnie , a zawsze na elektronicznym jak 36 naciągnie u mnie to byl suksces, ale mysle moze infekcja? temp wewnętrzna bo mierzylam obserwowalam cykl, na stałym poziomie wiec mysle to chyba nic sie nie dzieje, w niedziele wrocilam do domu wieczorem zmeczona podróżą i ogolna jakas zlosc i placzliwosc mnie napadla bylam smutna ze na pewno znowu nie wyszlo i mam juz przedokresową nerwice, poszlam do kibelka i zrobilam test jak zobaczylam jasną kreseczke bylam wrecz w szoku bo byl to 24dc , dzis rano temp wewnetrzna juz skoczyla w góre , ogolna dalej utrzymuje wyzszy poziom beta wyszla dobra teraz w czw zrobie znowu czy przyrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i polecam testy owulacyjne , ja zgralam to z mierzeniem temp , poprzedni cykl zawalilam bo myslalam ze owu mam 12-13 okazalo sie ze 15 i widac nie starczylo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
no to super, beta potwierdziła :) a jak długie masz cykle, 28 dni tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
:) no ja nie robiłam testów owulacyjnych, jeśli się teraz nie uda, to zrobię następnym razem. Właściwie to temperaturę zaczęłam mierzyć dopiero po domniemanej owulacji, ale też nie dokładnie, tzn o różnych porach. No cóż, co ma być do będzie, aż tak się nie spinamy. Super, że w końcu tutaj mamy dobrą passę i dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzylam zawsze rano raczej o stalej porze bo wstawalam do pracy mierzylam tez wczesniej kiedys mniej regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
gratuluję kolejnej przyszłej mamie i trzymam kciuki za testującą:) U mnie @ nadal nie ma, jakoś nie mogę w to uwierzyć, ale czekam cierpliwie w końcu raz w życiu może mi się spóźnić o parę dni :) Ja jutro rano będę testować, o ile się oczywiście nagle nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
asik- w którym dniu robiłaś test przy 28 dniowych cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
już doczytałam, szczęściara z ciebie, że wogóle test tak wcześnie coś pokazał :D ja nie wierzę, że mogło by się tak szybko udać i przy tak małym nakładzie organizacyjnym, także stąd mój stoicki spokój, a poza tym mam urwanie głowy w pracy i nie mam opcji, żeby myśleć o ciąży cały dzień, poza tym odpuściłam w tym cyklu z uwagi na plany na koniec roku i kto wie czy przez to odpuszczenie mój organizm się zrelaksował. A co najlepsze chciałam chciałam zmierzyć właśnie gorączkę bo czuję się słabo i nawet termometr mi się rozładował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaha padłam z tym termometrem ;p tez sie zdziwilam ze wyszedl w 24dc mojej kolezance dopiero po terminie @ wyszel , tak samo szwagierce no ale i bede mam calkiem pokaźną bo 10 dpo jest od 5-50 ja mam 40 to moze dlatego :) a testy z neta za złotówke te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaha padłam z tym termometrem ;p tez sie zdziwilam ze wyszedl w 24dc mojej kolezance dopiero po terminie @ wyszedl , tak samo szwagierce no ale i bete mam calkiem pokaźną bo 10 dpo jest od 5-50 ja mam 40 to moze dlatego a testy z neta za złotówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majli testy naparwde są zawodne zrob bete przynajmniej odrazu bedziesz wiedziec na czym stoisz a nie zyc w ciaglym napięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
ja też zakupiłam testy ciążowe za nieco ponad 1zł, podobno są czulsze niż te z apteki, koszt mały więc nic nie tracę poza paroma złotymi. To się nazywa złośliwość rzeczy martwych chciałam sprawdzić czy nie mam gorączki, bo może mnie jakaś grypa rozkłada, a tu taka niespodzianka :D Także póki co temp. nie zmierzę :) Fakt, że betę masz wysoką, muszę sprawdzić ile wynosi beta dzień po potencjalnym zagnieżdżeniu i jak szybko przyrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Majli, kurczę rzeczywiście to dziwne jeśli miałby nie wyjść test, po tygodniu braku @ zdaje się testowałaś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
tzn. mam na myśli, że raczej po takim czasie to powinien pokazać jak jest, no chyba że masz bardzo nieregularne cykle. Jeśli nie teraz to może załapiesz się jeszcze na czerwiec z następnym cyklem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oatatnie 3-4mc miałam regularnie co do dnia wczesniej zdarzało się kikja dni opóźnienia. A może @mi się przesunął bo pare dni byłam przeziebiona i jeszcze w trakcie przeprowadzki... sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
no podejrzane, ja na twoim miejscu bym poczekała jeszcze kilka dni i znowu zrobiła test z moczu, albo lepiej beta jeśli by @ nie przyszła dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po przerwie. Ja rowniez jestem w ciazy :) W sobote byly 2 kreseczki i beta w sobote 170, powtarzam we czwartek :) Asik GRATULACJE WIELKIE :)))))) Asik powiedz mi Twoja beta odpowiada wynikowi na ten tydzien ciazy ? Mi pani polozna powiedziala ,ze ciaza moje byc wczesniejsza bo przy koncu 5 tygodnia ,gdzie ja jestem powinnam juz miec bete 220. Trzymam kciuki za reszte dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×