Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Kama mimo wszystko dzięki za cenne wskazówki dla młodzieży mojej :)staram się omijać antybiotyki jak tylko się da tak jak cała ingerencję farmakoligiczna zamiast leków na kaszel wole wypożyczyć z apteki inhalator i robić mu inchalacje 2x dziennie oczywiście pod okiem lekarza i takim sposobem od jakiegoś czasu okropny kaszel mija no ale odpukac dawno nie musiałam tego robić chodź idzie zima :/ a mi powoli produkuje się kaszel straszny ale tylko wieczorem jak się kładę do łóżka ale nie jest źle ;) Za to już nie mogę się doczekać środy :) mam wizytę u gina i pierwsze usg ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja po usg oczekalam sie na lekarza bo odbieral porod.dzidzius moj ma11mm jest tetno i cialko zolte,tak sie ciesze.tylko mam krwiaka malego i musze rac wiecej duphosanu zeby sie wchlonal i odpoczywac wiecej.lekarz powiedzial ze bedzie robic wszystko aby wszystko ok bylo,we wtorek przyszly ide z wynikami.taka dziewczyna czekala ze mna i mowila ze wymioty poranne miala do4miesiaca,masakra mowila mi ale moge wymiotowac dalej niz widziec aby dzidzius byl caly i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziękuję Wam dziewczyny....przykre, że kolejny miesiąc uciekł w zapomnienie ale cóż zrobić. Myślałam, ze wpadnę w jeszcze większą deprechę niż byłam ale o dziwo jest dobrze :) Postanowiłam nie smucić się, nie użalać nad sobą bo przecież mam dla kogo się uśmiechać każdego dnia - wszak jedno dziecko już mam :) majowoczerwcowa pytasz co dalej z moimi planami - ?????? sama nie wiem... na początku planując ciążę nie wyobrażałam sobie, ze może się nie udać za pierwszym razem, o drugim razie nie myślałam.... a teraz się okazuje, że życie tak potrafi zaskoczyć, że może być jeszcze kilka takich nieudanych prób. Mi te dwa nieudane cykle wystarczyły żebym zdała sobię sprawę jak pragnę tego dziecka. Powiem Ci tylko, że w chwili obecnej nie ma już chyba dla mnie znaczenia w jakim miesiącu miało by się urodzić - ważne żeby w ogóle było :) (no może pomijając listopad i grudzień....ha ha:) A jak tam u Ciebie???czujesz coś? już tylko kilka dni..... Aniu, a Ty jak tam? pozdrawiam i podczytuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki_17
Chciałabym do was dołączyć.. 9 dni spóźnia mi się @ ;) ale robiłam test dwa dni temu i negatywny :( Nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Niki zrób test z krwi. Tylko on daje w początkowych tygodniach pewność. Oczekująca ale Ci dobrze! Ja odliczam dni do następnego usg , który potwierdzi, że wszystko dobrze. A jest co odliczac, jeszcze 11 dni. Mucha daj znac po usg . Trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninna, dobrze że sie nie załamałaś, trzeba iść do przodu i dać na luz:) ja czekam na @ i nie wiem który mam dzień cyklu myśle że dostane @ na weekend zawsze jak mam tak dużo wolnego to ta wstretna sie pojawia a wolne mam od piątku do poniedziałku. Jak tam u Ciebie w pracy? Uspokoiła sie troche nerwowa atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki_17
A czy któraś z Was już tak miała, że test wyszedł negatywnie, a po kilku dniach pozytywnie? Albo znacie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy kiedys mialas owu, jesli masz reguralne mc z owulacjami ok 14/15 dzien to test raczej powinien byc pozytywny ale moze byla pozna owulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
oczekująca23, kiedy miałaś ostatnią @? trochę się zmartwiłam mój zarodek ma zaledwie 3mm, niby wszystko zgodnie z normą, ale twój ma już 11mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa ja mialam ostatnia@ 23sierpnia termin wg usg mam na3 czerwca.lekarz powiedzial mi ze odpowiedni wymiar do czasu ciazy a to7 i pol tygodnia,sprrawdzalam na necie to tez takie wyumiary podaja.a u ciebie ktory to tydzien?kiedy mialas usg?niemartw sie wszyystko ok bedzie.mucha dawaj znac co usg pokazalo i lekarz co mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna28
Hej Ja miałam tak jak byłam w pierwszej ciąży. Robiłam 2 testy ciążowe i obydwa wyszły negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna28
Teraz czekam i mam nadzieję że w przyszłym tygodniu pokażą się 2 kreseczki.Ale dzisiaj pół dnia bolał mnie lewy jajnik i to dość mocno i nie wiem co to może być. Owulację miałam przecież wtorek/środa. Może któraś z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki_17
gość joanna28 i kiedy wyszedł w końcu pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane napewno napisze a do czwartku chyba zwariuje Dziś miałam pracowity dzień Od kąd wstalam przed 9 to poleżałam tylko z pół godzinki a tak cały dzień na nogach Teraz zasypiam na siedząco a jeszcze wieczora toaleta przede mną Tak to wygląda to moje lezenie Jutro z kolei wycieczka pociągiem do Warszawy do pracy zawieźć L4 i pogadać z manager'ką Czyli około 6h poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest też tej wycieczki dobra strona bo kupię sobie jesienne buciki płaskie bo mam tylko na obawie wysokim i kalosze :) I chyba się nie opre żeby nie kupić czegoś mojej fasolce :) W d... mam przesądy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Hej, ja miałam tak, że najpierw dwa testy wyszły negatywne, a ostatni dopiero pozytywny... U mnie wszystko dobrze, tzn czuję się cały czas trochę inaczej, mam napady gorąca i szybciej się męczę... No i zaczęły się nudności, porażka... Na wizytę się jeszcze nie umówiłam, czekam na kartę z pracy. Jutro zaczynam 6 tydzień... Pozdrawiam Was kochane i czytam Was cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki_17
Justi2 to kiedy wyszedł Ci pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Mucha, no to będę Cię gonić tak przez 9 miesięcy tydzień za Tobą ;) Niki, test pozytywny wyszedł następnego dnia po terminie @, ale kreska druga była bardzo słaba. Wiem, że jest sporo przypadków, że test wychodzi dopiero po tygodniu, dwóch nawet... Najlepiej zrób betę jeśli nie możesz już czekać, albo znowu test za kilka dni. Tylko kup może test innej firmy. Może z tej firmy, z której korzystałaś coś jest z nim nie tak, np. strumieniowe testy często mogą nie wyjść z tego co słyszałam. Mi też najpierw dwa strumieniowe pokazały negatywny wynik. Najlepiej zwykły płytkowy test zastosuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki_17
Jutro od rana robię kolejny, już nie mogę się doczekać.. Mam nadzieje, że zobaczę dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki trzymam mocno za Ciebie kciuki i za koleżankę z pracy Ona jutro też testuje a to jej 3 cykl starań Wam obu życzę jutro || :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Ja też trzymam kciuki, daj znać Niki koniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
z usg wyszedł 5 tydzień6d- 3mm, generalnie się niby prawie zgadza, bo w piatek kończyłam 6 tydzień, a usg miałam w piątek i sobotę. Teraz zaczełam 7 tydzień, ja ostatnią miałam 30stego.08 więc jest dobrze, już się wystraszyłam :) Póbowałam już na mdłości migdały, efekt taki, że w środku komunikacji miejskiej w efekcie odruchu ledwie powstrzymałam wymioty, a czuję, jakbym zjadła kamienie. Poranki rozpoczynam od przytulania toalety jest miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa widzisz wszystko ok i bedziesz miec tydzien po mnie termin.ja sobie leze chociaz wcale mi sie niechce,dzis piersi mam strasznie obolale i nabrzmiale,wasze sutki tez ciemnieja?dzis rano zjadlam banana i myslalam ze ok bedzie ale niestety to samo co zawsze.jeszcze glowa mmnie strsznie boli a zasnac niemoge,ale cala noc juz od21zaczynam usypiac i do rana,dzis nawet siku nie obudzilo mnie dopiero rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komi1234
Czesc dziewczyny, pisalam kilka dni temu, jeszcze dwa dni do pierwszego usg (w czw) a ja prawie wariuje. caly czas mysle o tym aby bylo wszystko wporzadku i aby potwierdzilo sie ze jestem w ciazy. ja ostatnia@ mialam 09.09 i zastanawiam sie czy to nie za wczesnie to usg?w tym tygodniu mialam ochote jeszcze raz zrobic bhcg,ale dalam spokoj.pierwsza bete zrobilam w zeszly pn i wyniosla 64, potem dwa testy i tez pozytywne wiec chyba starczy ;) Martwi mnie lekkie klucie w dole brzucha,tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też podczytuję, nie udzielam się bo nie mam o czym niestety pisać. Objawów zero, dziś rano robiłam drugi test - dwa dni przed planowanym okresem - negatywny, nawet cienia nie było. Nie zasmuciłam się specjalnie, bo wiem że zajście w ciążę to wbrew pozorom takie łatwe nie jest :) Pamiętam jak rozmawiałyśmy, że staramy się kilka cykli i przerwa, by rodzić na wiosnę, teraz mnie też się odmieniło i też chcę starać się bez znaczenia o termin porodu :) także myślimy podobnie :) Także może znów spotkamy się w kolejnym temacie, tym razem LIPCÓWKI 2014 :) Czekam spokojnie do terminu @ nie robię już więcej żadnych testów!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane mam do was pytanie. Mam 29 dc i pojawil się od kilku dni taki bialy sluz. Bola mnie jajniki. Mam nieregularne okresy wiec poczekam do niedzieli. Mam się tym martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
oczekująca- co do zasypiania to ja o 19.00 już zasypiam od 13.00 marzę o drzemce, rano pobudka przytulanie kibelka, poźniej znowu kilka szybkich akcji, cały dzień młości i to człowieka wykańcza, ale niech się dzieje co chce, ważne że zarodek rosnie jest:D Mi póki co nic nie ciemnieje i niech tak pozostanie, wsytarczy mi póki co moich atrkacji, ale to pdoobno normlany objaw i jeszcze ta kreska idąca wzdłuż brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
gośćiu- jeśli biały gęsty to znaczy, że dni nie płdone jak przed @ i wszystko jest tak jak być powinno, jeśli biały wodnisty, badż w bardzo zwiększonej objętości to może być ciąża, ale przed terinem @ nie ma co gdybać, bo nigdy nic nie wiadomo. Jak za 2 zaczniesz się źle czuć to znaczy, że jesteś w ciaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×