Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gośćIlonek
Nie wiem Agata tak obstawiam, kiedyś bylo podobnie jak teściowa pilnowala małej dwie,zawsze trzy godz po jej wyjściu Mała zwijala się z płaczu kilka godzin, nie wiedziałam o co chodzi. Potem okazało się, że teściowa podobnie jak Twój mąż boi się podnosić do odbicia. Poczekam jeszcze ze dwie godziny i zadzwonię do pediatry zamówie wizytę domową może to coś innego niech spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSIAZKI!!! Uwielbiam! Jako dziecko najbardziej lubilam chodzic z mama do ksiegarni, a czytalam nawet droga jak, na przyklad szlam do sklepu :-D Nomadic, Ewinkaa, jak lubicie kryminaly, to polecam Simona Becketta I Linwooda Barcley'a. Bardzo lubie Patricie Cornwell, ale pare lat temu szukalam w polskim przekladzie dla mojej mamy I nie znalazlam. Ja sie uczylam angielskiego na jej ksiazkach. Leon dzisiaj trzeci dzien bez kupy :-( Przed chwila zjadl z cyca, wiec mam nadzieje, ze go ruszy. Rezygnuje z laktatora, bo nie odciagam nic kompletnie, a Leos on se zawsze cos uciagnie. Asik, ja tez jestem taka dopalona, a potem zaluje :-) Dobra, lece. Chlopcy graja dzisiaj mecze, kazdy w innym miejscu, maz juz pojechal z Alkiem, a ja za chwile zwijam Damiana I Leoncia. Postaram sie wpasc pozna nocka, pa. Milego dnia, moze Wam sie uda odespac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę Asik to ostro! No spakuj sie i jedz,zawsze to jakaś rozrywka:-) Brzuchatka u nas tez bez kupy od przedwczoraj w zasdzie,stękanie przy każdym bączku,chyba damy czopek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka ja daje dicoflor i kupe mamy codziennie wiec cos w tym przypuszczeniu odnosnie biogaji moze byc :-) Hahah Asik po twoich rannych postach cos czulam ze tak to sie skonczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu dobrze ze macie juz to za soba a dzieki testom wiesz czego konkretnie unikac a i przy rozszerzaniu sie bardzo przyda taka wiedza :-) Wiem co czujesz moja mala mila juz pobierana krew z glowki wiele razy ostatnio tylko pobrali jej sama morfologie z paluszka a w poniedzialek znow ja beda meczyc i z glowki :-( juz mam dola ze tyle sie malenstwo nacierpi juz sie boje poniedzialku heh :-( Wapn biore okazyjnie ale w wynikach mam wysoki poziom chodz pewnie zaraz zapasy sie skoncza...niby alergia dziedziczna a u nas nikt nie ma a ona ma i to silna :-( ciagle mysle dlaczego i to na antybiotyki w ciazy zwalam to na cos innego ale i tak wiem ze odpowiedz jest taka ze po prostu sie z taka sklonnoscia urodzila. Tylko nie moge patrzec jak sie biedulka meczy. Oby szybko wyrosla z tego. Esmi ja dzis kudlu zamierzam okielznac hehe z tym ze czekam juz na "fryzjerke" w domu. Przy ostatnim malowaniu przez mala farbe nakladalysmy tyle czasu ze sie balam ze bede w ciapki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek pisz jak tam malutka jak bedziesz miala chwilke :-) kurde- kupa - niby taka prosta sprawa a type problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Rozwod bedziejak nic jesxcze durna jakies pretensje mialam do dziecka ze w nocy 2hh sie bawic chcialo :/ jestem durna ona taka grzeczna nie zaplacze nawet a ja taka jestem :( boze co by bylo gdybym miala problematyczne dziecko .... chyba jestem za malo cierpliwa , a z tym dupkuem nierozmawoam koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Cala sobota zepsuta juz nawet w szale zlosci sprzatnelam :) Ilonek moze to przez ten kleik piep...rzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kleik ok, dałam o 19 170ml + pół łyżeczki kleiku i spał do 3 w nocy. tylko pózniej obudził sie o 5 i mruczał. teraz spi, ja juz posprzatałam, pranie, zmiana poscieli itp. jem chipsy bo jestem głodna a mamy stary chleb. asik ja tez taka jestem. na rocznice slubu nie pogodzilismy się bo on mi kubił bukiet róż a ja powiedziałam że nie trzeba i to nic nie da nie pogodzę się z nim. pózniej żałowalam ze tak powiedziałam, bo on miał dobre intencje a ja go pogonilam. no ale 2 dni póznej bylismy pogodzeni. nie wiem co ci doradzic w sumie znając siebie tez bym uniosła się honorem, a za to że pojechal sam to juz by popamiętał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Czopek czyni cuda, a raczej cwiartka. Poszła kupa, że ho ho. Nie chcę zapeszyc ale pół godz jest dobrze.Tak się moja mała męczy jak nie beknie i mało wody wypije. 5 godzin płaczu, którego nie da się ukoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja,widzę że dzieci się popsuły,moja też marudna od paru dni ale odpukać w nocy śpi dobrze,a czemu podajecie te kleiki?to już trzeba czy dzieci się nie najadają mlekiem?bo ja się nie znam:( Agata ja daję tak co 3-4 godz 120 ml,czasem 150 ale uleje Asik u mnie takie same akcje jak do teściowej mam iść,po prostu w jakiś szał wpadam,na wszystkich się wydzieram no i weekend popsuty przez to,cały tydzień mojego męża nie ma a jak przychodzi weekend to afera hihi a ja nie odpuszczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja wczoraj na śniadanie chipsy jadłam haha bo mi się nigdy nie chce robić nic do jedzenia ale dzisiaj mąż mi zrobił to zjadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik norma:) u nas często tak bywało,raz nawet w ten sposób osobno spędziliśmy sylwestra. Wtedy przeszliśmy straszny kryzys. A często i bywa tak,ze sam do swojej rodziny nie pojedzie, mówi,ze lubi ze mną i mam jechać a ja narzekam hehe:):) Asik kochana glowa do gory:) Mamo3 ja dzieciństwo najbardziej kojarzę z dziećmi z Bullerbyn ta książkę przeczytałam z 20razy, niestety moje dziecko poszło w tatusia i nie chce mu się czytać w ogóle nie pamięta co czyta. U nas wczoraj były dwa kupska ale też po 3dniach. Też wszystkiego nie jem Ewinka jest odważna je wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci z bullerbyn kocham i anie z zielonego wzgórza tez:-) Nie no teraz to juz nie jem wszystkiego:-) bbo jest dieta wiec nie ma słodyczy i niezdrowych rzeczy:-) ale poza tym wszystkie warzywa,owoce,orzechy jak najbardziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam chwilke to napisze Alez wy tych stron walicie kiedy ja to nadrobie. Tak ogolnie wsYstkim dzieciaczkom co cierpia zycze zeby bylo lepiej. Tym co sa grzeczniutkie i zdrowiutkie oby tak dalej. Moja noc przeapala supee. Ja daje kleik 2 plaakie lyzeczki na 150 ml wody i nic jej nie jest. Kochane te co po klotni z mezami to pamietajcie po najgorszej burzy zawsze wychodzi slonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewinka Ania z Zielonego Wzgórza to kolejna moja ulubiona lektura. :) chyba wszyscy to lubia:) do tej pory uwielbiam trylogie Sienkiewicza i co czas do niej wracam. A ja nie jem wszystkich warzyw owoców jogurtów kefirów maslanek kapusty kwaśnych,mały nie ma wysypek teraz ma delikatnie suche przy tym pocałunku anioła miedzy brwiami ale ma bolesne baki i marudzi czasami krzyczy przy ich puszczaniu, moze by zastosować ta biogaje co piszecie? Ja tylko mu podawałam delicol ale nic u nas nie zmienił a tak nic mu nie daje. Jeszcze pytanko zostało mi kilka kapsułek Wit d i K mogę podawać czy juz tylko same d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ksiazek to ja znow lubilam krzyzakow z 5 razy przeczytalam. Ostatnio jak ze swiat wracalismy autem z Pl to wziel sobe te 3 czesci twarzy Greya przeczytalam przez droge hehe. Ogolnie lubie czytac ale teraz z czasem kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia on beze mnie nie pojedzie ja byn chetnie ich wyslala samych :) chcialam sie polozyc bo mala spi od rana z przerwa na jedzenie ale wyglada na to ze sie wyspalam bo mi sie nie chce spac :) ja sie z nim nie man zamiaru godzic bo juz lazi bo wie ze doprowadzil do takiej klotni ze ma przej.... i dibrze zapamieta ja to man w d .... wcale mi na zgodzie nie zalezy :) Ilonek dobrze ze poszla kupa u mnie przez 3 dni codzien rano jest u niej to roznie hehe ale max co 3dni wiwc w tej kwesti luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Samba kleik zeby sie najadalo dziecko ale u mnie to nie dziala :) wiec poki co nie daje juz dam od 4mc kasze :) Co do sniadan tez jem to co pod reka moze byc slodycz itp :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
asik,wygląda na to że kleik nie działa na żadno z naszych dzieci.Wcale nie najadają się bardziej niż samym mlekiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Leon zrobil wielka kupe! Musialam sie pochwalic :-D Przystawilam go do piersi, pociagnal pare razy i poszlo :) Mnie by miejsca braklo, ze wymienic wszystkie ukochane ksiazki z dziecinstwa. Ania z Zielonego Wzgorza jak najbardziej, ale tez Pollyanna, Muminki, Godzina pasowej rozy, Karolcia, ksiazki Adama Bahdaja, Ewy Lach, Malgorzaty Musierowicz, W Pustyni i w Puszczy, Porwanie w Tiutiurlistanie i tak dalej i tym podobne, zatrzesienie :-D Do kina jednak nie idziemy, tylko na kolacje, bo nasi graja polfinal w siatkowke, niech se ogladnie w prezencie :-D Ide sie pieknic, znaczy nogi ogolic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, doradca laktacyjna mowila nam w szkole rodzenia, że czego by się nie jadło, to sklad mleka jest taki sam, a tylko (albo w zasadzie"aż") sobie szkodzimy... To jak to w końcu wygląda? Jednak mamy wplyw dietą na to, co jest w mleku? Może to chodzi o to, żeby nie było niedoborów w diecie... Hmmm... Ewinka jakbym czytała o swojej Małgosi - bierze cyca w paszczę, zasysa, i jak coś ją zainteresuje z tylu to odwraca głowę albo odciąga, żeby zobaczyć skubaniec jeden :D esmi90 a masz naturalny kolor, czy chcesz przemalować na inny? fionek Ty masz Nick od kota sąsiadów, a ja od dzików w krynicy morskiej :D :D :D co do diety to tesciowa zrobiła mi dzisiaj pierogi z kurczakiem i marchewka, ziemniakiem i cukinią. Kochana jest :) a mój rarytas to ryż z jabłkami duszonymi i cukrem. O jak ja się tym zajadam. :) wspolczuje pobieranie krwi z glowki, tojest straszne :((( moja córeczka dziś co 2godz na cycu, wrocila do zwyczajów noworodkowych... Taka glodna, ze szok. Moze to efekt "poszpitalny"... No i non stop kupa idzie. Dzisiaj byly już 4... Zwykle robi kilka dziennie, ale wczoraj i dziś to chyba rekord padnie :D ja też uwielbiam dzieci z bullerbyn :))) i Anie też. :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
No właśnie ostatnio naszą Aaaj porownalam do Mili Borejko Musierewicz:) Dzikidzik jak robisz ten ryz z jabłkami:) ja tu mecze niektóre mamusie co do jedzenia a ryz z jabłkami to i ja bez wyrzutów sumienia mogę zjeść nie pomyślałam nawet Zdrzemnelam się z godzinkę z małym,wstałam,glowa mi pęka. U nas piękna cudowna pogoda. Kocham taka jesień. Zaraz zaczną się deszcze:( Asik i jak się akcja rozwinęła? Juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość justi2
A ja jem wszystko i zdrowo, owoce, warzywa, ale sporo niezdrowych rzeczy też niestety (uwielbiam słodycze) ale mały całe szczęście wysysa tylko co najlepsze bo zdrowiuśki i robi regularne wielkie kupy. Też uwielbiam czytać, ale teraz czasu nie mam. Te dziecięce co wymieniła Mama3 część czytałam, no ale typowa babka ze mnie i lubię też romanse. Najbardziej sióstr Bronte, a z nich najbardziej "Dziwne losy Jane Eyre" czytałam kilka razy. Kiedyś przeczytałam prawie wszystkie książki Nicolasa Sparka i Jane Austin, też na niej angielskiego się uczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dzikidzik też słyszałam,ze tak jest z mlekiem,ze nawet jak się je niezdrowo to do mleka wpływają tylko zdrowe składniki. Nie wiem. Mi w szpitalu zabronili warzyw owoców jogurtów prawie wszystkiego. Położna mówiła żeby po mały jeść wszystko a ja jak zaczynałam jeść to zaraz były płacze i bole brzuszka. Mówi się,ze po 3m-cu to mija i ja bede coraz więcej jeść. Jeszcze na Ewinki blogu czytałam o tym,ze kobiece mleko ma jakiś składnik zwalczający komórki rakowe płuc i wątroby,ale mamy cenne mleczko w cyckach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dzisiaj Kuba ze 3razy podnosił się do siadania raz się boczka wózka złapał i o mało nie siadł. Alez byłam w szoku:D to moze teraz i on niedługo zacznie się przekrecac:) Fionek twoja córeczka to druga ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Muszę wam jeszcze napisać moja przygodę a propos książek. Jakieś 4lata temu m pracował w Wa-wie D był mały spal ze mną w sypialni ja siedziałam często do 12-1 w nocy i czytałam. Któregoś razu wzięłam się za pamiętniki wampirów to nie było straszne ale ogólnie jestem strachliwa nienawidzę horrorów, i tak D śpi ja mam lampkę włączona i czytam czytam, coś mi przeleciało, podniosłam głowę patrzę a to.... Nietoperz!!!! Mały nietoperz. I tak w pierwszej chwili myślę sobie wampir:D przykrylam całego D, po malu wstalam,patrze a on siedzi na progu,czyli wyjście mam odcięte :) rzuciłam poduszka i pobiegłam na druga stronę domu budzić mamę, pomogła mi go zwabic na dwor:) to był młody mały nietoperz, pierwszy i ostatni raz miałam taka przygode:) ale nieźle się wystraszylam!!! Latem u mnie przy domu latają nietoperze nawet lubię je oglądać i nie mam pojęcia,którędy tamten się dostal do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic ok ale ja jestem obrazona i w ramach protestu nie jem mozr jak kobieta padnie to wtedy facet doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam najgorszy dzień od dawna dawna mały spał 3 razy po 30 min przysięgam chyba ta pogoda u nas dziwny upał aż źle było. Asik mi dziś zabrakło cierpliwosci wczoraj dorastają Kuby zabawki cały warsztat taki zabawki wy każda śrubke z kurzu wytarlam a on do mnie ze zle posprzątalam i zaczął rozwalac wszystko o wiecie co takiego szału dostałam ze wywalilam to wszystko na podłogę o krzyczałam Kuba się bał a ja Wrzeszczalam :( . Na to jeszcze inne czynniki się złożyły ale nie chce mi się gadać :(. Od dziś Kuba sam sprząta swoje rzeczy. Mały juz śpi na noc mam nadzieje ze się nie obudzi tylko na cyca. Mam ma maksa wrzuty sumienia za Kubę :(, miałam ochotę mu klapa dać :(. Musze chyba wypocząć. W ogóle mały mi nie żadna na dworze ani w wózku ani na rękach potem płakał ze zmęczenia a mi pot po d***e leciał. Widzę że Asik brzuchatka i ja mamy dziś dość :(. Jeszcze m pojechał pomoc tacie leżę przy małym a Kuba sam siedzi tak bym chciała wstać do niego :(, głupia jestem ze na krzyczałam i w ogóle. Jutro mu wynagrodze to obiecuje tylko po prostu aby dwójką dzieci była zadowolona wymaga to ciągłej pracy cały dzień a ja juz dziś nie mogłam coś we mnie pękło. Jestem głodna zjem tosty a id jutra dieta tylko mi przypomnijcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przyszedł @ z przedszkola ze jest w obu oddziałach jelitowa grypa no i co nie puszczam przez kilka dni znów:(. Może i dobrze w środę ma szczepienie i potem pójdzie aż tymi dzieciakam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×