Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
hejm esmi ja bym tez pewnie zmienila mleko albo bym sie wybrała do pediatry po konsultację. Moj zjada 900-litr mleka na dzien, 6x 170 ml ale nie zawsze dopija.Zaczął m ulewac troche w czasie beka.My dzisn bylsmy u neurologa i juz wszystko ok torbiel sie wchlonol w glowie, w obojczyku juz o wiele lepiej, ruchowo ok, rozwoj dobry wiec dopiero za 5 miesiecy mam przyjsc do kontroli, glowa jest asymetryczna i niestety w jakims stopniu pozostanie bo mi adas sie przyblokowal w miednicy jak lezal, krwiaki maja do roku zejsc, glowa ma juz prawie 43 w obwodzie wiec ladnie przyrasta, cwiczenia i wszystko sie wyrowna.Adas robi jakas dziwna rzecz, klade na brzuch a on zaczyna podnosic d**e i cisnie do przodu, zaczal pełzac, oczywiscie nie poradnie.Jamoge przy malym zrobic wszystko, oobiad, posprzatac itp, ale ostatnio cos sie boi jak ktos przyjdzie, dzis prawie plakal jak go moja mama wziela a ja zniklam z pokoju.W pepco sa fajnie spodnie dresowe, mam 2 bluzki z dlugim, ok ale body nie, spierają sie, naciągaja, maja krzywo zapięcia w kroku.Ja mam kombinezon na 68 z cocosdilo ale za maly, musze miec cos na 74, na zime mam fajny ale pewnie nie zdarzy zalozyc.Nomadic okropna sytuacja z ta dziewczynka, boze ja czytałam o tym antosiu to mi sie plakac chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata mój tez podnosi tylek i przesuwa sie do przodu:-) to podobno dobrze:-) Dzikidzik ja dostalam okres jakos bardzo szybko:-( to nienormalne powiedzial lekarz ale czasami sie zdarza.mamoK okresu mozna i nie miec przez 1,5 roku:-) wiec sie ciesz,ze jeszcze nie masz:-) Stas byl senny,ale jak odstawiłam debridat na trzy dni to tez byl senny wiec ja akurat z debridatem tego nie łącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja nie wiem czy to był okres ale przed 6stym tygodniem, a teraz miałam okres- taki brunatny więcej niż żywa krew-to było ok. 3 miesiące po porodzie -mi jakoś zimno i mną telepie, a załączamy już gaz co 2gi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata Adaś próbuję raczkować :) My się śmiejemy z mężem, że Pola raczkuje leżąc na plecach. Tak się odpycha nóżkami, że się przemieszcza. Kasia, Jolka co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic mi też z,cyca cieknie, ba, wręcz tryska na odległość, wiec bez wkldek ani rusz. Wy tez czujecie,taki jakby lekki ból - takie podobne uczucie, jak Wam mleko do piersi napływa? Małgoś kilka dni temu zaczela z siebie wydawac takie dluuuugie dźwięki smieszne - przeciągle aaaaaaj, eeee i podobne. Patry na mnie albo na męża i gada :)))) Ewinka - dziekuje za pamięć, tak, już lepiej na duszy :) Magda - na wypadajace wlosy i na porost włosów bardzo dobry jest WAX - odzywka z apteki, oraz łykanie cynku z,selenem. Mojej teściowej bardzo pomoglo. Ja też próbowałam, ale niestety zawiodła dyscyplina :P Flavia napisałaś, ze czasem obawiasz się czy ktoś nie przeczyta navforum publicznym za dużo - ja mam podobnie jesli chodzi o zdjęcia. Pisać mogę dużo i o wszystkim, ale czesto mam opor przed wysyłaniem gdzieś swoich zdjęć, np.pomimo tego, że Wasza poczta jest o ograniczonym dostępie - to jednak jest ryzyko, ze jakiś "gość" się tam dostanie - np sytuacja sprzed kilku tyg... Ale w końcu się przełamie, no bardzo jestem Was ciekawa :) no i chciałabym się pochwalić moim Małgosiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
byliśmy u lekarza na odczycie Holtera- wszystko ok, na kontrol za pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata właśnie ja zauważyłam że mój też tak cuduje dupka do góry i próbuje pelzac jakby w ogóle się *****iwy zrobił jak władza do fotelika od samochodu to mi się wyślizguje nie mogę go ani na chwilę bez pasów zostawić ani w fotelu ani w leżaczku jak leży na plecach to.dupka leży a plecki i brzuch do góry. I dziś się nauczył pięćdziesiąt języczkiem i pluje przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK nie martw się hehe i ciesz się puki nie masz ;p ja też nie mam i nie tęsknie za tym :) Dzikidzik też mam te uczucie przy karmieniu. U mnie mleko się nie leje jaka tako jedynie jak karmie to z drugiej tez leci właśnie wtedy kiedy pojawia się to mrowienie. "I dziś się nauczył pięćdziesiąt języczkiem i pluje przy tym" hehe zatsanwiam się co to pięćdziesiąt hehe ale chyba o to co moja wyprawia opluwając przy tym wszystko i wszystkich a najbardziej siebie. Etap pełzania zaczął się i u nas hehe wygibasów w foteliku również, moja to taka sztywna że ją ciężko wyjąć z wózka albo właśnie do fotela włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Małgoś miała nerwowe poppludnie, bo kupa nie chciala jej opuścić. Jak dostala cyca po kąpieli to od razu spokój. Ax przy nim zasnęła co jej się wieczorem raczej nie zdarza. Ale niech,ma dziś dzień dziecka, nie będę jej przerywać snu odburkiwaniem, zwłaszcza, ze chyba nic powietrza nie łyknęła jak to ona lubi. Co jakiś czas napływa mi,mleko do piersi, którą ona dzielnie trzyma w buzi, a ta je i je. Zaraz chyba pęknie :D od dziś ma nowe przezwisko : poniewaz non stop by jadla to od dzis jest m.in. żarłaczem białym (czesto jej wymyślamy z mężem przezwiska: już jest Np cudosławem czy klopsikiem). Asik czy Twa ulewająca córeczka również jak dostaje jedzenie to rzuca sie na nie jakby nigdy nie jadła i jakby już nigdy nie miała zjeść? Bo mike dziecię jak dostaje cyca to zachowuje się jakby go chciało zeżreć w całości. A je co 2-godziny, pokarmu nie żałuję :D wydaje mi się ze to m.in istota naszych ulewań (oraz oczywiscie to, ze podczas każdego karmienia probuje zrobić kupsko i wysiłek ja przerasta :)))) a ja dziewczyny kupilam Małgoni polarek - takiego cieplego misia w h&m - no i oczywiście na styk, zaraz będzie za mały :D :D ale ze mnie ekspert :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie dziewczyny o tym cieknącym mleku,ze aż zaczynam sie martwic zawartością moich cycków:-( mi nie kapie,nie leci,nie mam uczucia mrowienie,jedynie jak nacisnę to leci jak strzała mleko z kilku kanalików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dramat, Leos chyba cierpi po odstawieniu od cyca :( Bardzo malo dzisiaj je i duzo placze, tylko u mnie sie uspokaja, taki jest nieszczesliwy, biedulek, a mi serce peka. Daje piers, ale tez sie wtedy zlosci, az sie zanosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dziewczyny nie będę zapeszać ale jak kupiłam mleko i smoka to jak wstał to zrobiłam 95 ml jakoś tak wyszło i zjadł do pelna a po 3 h zjadł 125 ml najpierw niechętnie ale jak juz zaskoczył to wrabal nie wiem czy to mleko czy ze inna butla i smok ale jestem mega szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ale na tym etapie nic już lecieć nie powinno bo działa to na zasadzie popytu i podaży. To wcale nie takie fajne że coś cieknie hehe widać masz dobrze uregulowaną laktację i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesiąt =pierdzieć :D Ewinko ja nie nam twardych cyckow nie leje się tylko po jakimś czasie jak Michałek ciągnie czuje ze się zbiera więcej a z tej drugiej to nic prawie raz dziennie daje mu jak jest spokojny :). Mamo 3 wspolczuje a nie pamiętam Leoś toleruje smoczki? Dziewczyny jestem obzarciuchem i to nie słownym zjadłam Dwie kanapki z sałata szynka i pomidorem plus jedna z dżemem potem dwa wafelki i kaszkę manna taki deser teraz jest mi źle nie dobrze i fuj nowy sposób na dietę najeść się tak mocno ze aż niedobrze :(. Idę koper włoski wypić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ja jak o Antosiu czytałam też płakałam,serce mi się kraja. Taka jestem przybita,ze szok. Co się spojrzę na Kubusia płakać mi się chce zegovmam gdyby coś się stało moim chłopcom bym chyba umarła. Juz znowu rycze nie nadaje się dzisiaj do pisania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dopiero jak napisałam to str przeskoczyła co się dzieje z tym kafe? Moje dziecko sporo spało w dzień mam nadzieje,ze w nocy pospi teraz ma włączona suszarkę na telefonie i pewnie cala noc będzie bziuczec. Esmu super,ze Kubuś je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny witam się dopiero teraz ale cały dzień u siostry byłam,na takiej małej wiosce,jedyne co zakodowałam to wypadające włosy,magda uwierz mi że tak jak mi to Ci chyba nie wypadają,wstawiłabym jakąś fotkę żeby Wam udowodnić ale nawet nie umiem tego zrobić,cały przód głowy mam łysy,normalnie gołe placki,muszę inaczej włosy układać i wstydzę się z domu wychodzić,wszyscy mówią że to hormony po ciąży itd ale bez przesady,możecie mi wierzyć że wygląda to tragicznie,nie pamiętam wszystkiego co pisałyście o późno już ale mam nadzieję że nie uciekniecie gdzieś na inne forum bo będzie mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK tyle jedzenia to ja nosem wciagam heh:) Agata świetnie,ze z Adasiem dobrze. i super,ze holter Pawła dobrze wyszedł. Mamo3 dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyżej to byłam ja samba-nie wiem czemu mnie nie zalogowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSamba36
czemu to kafe nie działa?o tych włosach i łysej głowie to ja pisałam i o tym żebyście nigdzie nie uciekały to też ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Samba-ja nigdzie się nie ruszam, w internecie najczęściej siedzę tutaj, też łysieję tragicznie, chyba zakola najbardziej ucierpiały, ja mam nadzieję,że to minie:( -mi przeciekają wkładki też, prawie codziennie mam "awarię", a czasami te wkładki aż zesztywniałe jak wstaję rano -zdarza się,że Paweł mnie oszukuje ,że nie leci mleko, ja naciskam sutek, a tam fontanna na Pawcia hehe,ale sam mnie oszukuje,ciągle chce rzadkie pić:( CZY WY TEŻ W CIĄGU JEDNEGO KARMIENIA PODAJECIE Z DWÓCH PIERSI? BO MÓJ MAŁY CZĘSTO SIĘ BUNTUJE I RYCZY,ŻE SŁABO LECI I GĘSTEGO NIE CHCE PIĆ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi tak pisałaś ze Twój synek w nocy je a w dzień nie chce,mam kuzynkę,która jak była malutka to też jadła tylko w nocy,w dzień to jakby mleko miało inny smak i nie chciała nawet buzi otworzyć,ciotka już załamana była ale w końcu się z tym pogodziła,dzisiaj kuzynka ma ponad 30 lat,jest zdrowa jak koń i bardzo szczupła:)może Twój synek też taki niejadek szczuplaczek będzie:)ja Wam powiem że ja nawet nie czytam o takich ciężkich chorobach bo mi sie zaraz ryczeć che,nie wiem czy słyszałyście o tej 8-miesięcznej dziewczynce co ją wujek skrzywdził,powinni takiego c***a powiesić bo inaczej z tymi ludzmi nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilka
33 super ze wszystko ok. Pamietam jak ja sie marttwilam glowka Bartka (a do tego zboczenie zawodowe i ciagle ryczalam). A moje szczescie grzeczne :) jeszcze nie wierci sie.moze jedynie jak lezy na brzuszku to rece i nogi mu ladnie laza, jakby mial plynac kraulem :D no i gdy mu rece podam to szelma ;) usiadzie i tak nachyla glowe do przodu zeby widziec swoje nogi. Ale wasze pociechy duzo aktywniejsze :) Dzidzik ja dostalam @ w lipcu. Ale od tamtej pory niewielkie plamienia. Esmi nnajwazniejsze ze ty i Kubus spokojniejsi i szczesliwi. Szczesliwa mama to szczesliwe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie uwielbiam butelki i smoczki z aventu. Kiedys udało mi się kupić dwie duze butelki z aventu za 37zl, jedna w normalnym kolorze, a druga niebieska. Pamietam jak za mala 125ml dalam prawie 45zl wiec z tymi mi sie udalo. Dobrze, ze moj Jasio nie ma problemów z brzuchem. Zjada 5 x150ml + trochę zupki ze sloiczka i 30ml herbatki (z lyzki bo z butli nie chce pic). Ja pierwsza @ mialam tak okropna, ze wylam w poduszke i podnosilam ze soba lozko po 5 ibupromach, a mama siedziala z dzieckiem. Bol gorszy jak przed porodem. Ale pocieszal mnie fakt, ze pezez 4 dni krwawilam, a 3 mialam plamienie i oo okresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sraczke i śpię w nogach gorzej niż z dziećmi one śpią a ja będę nie wyspana. Asik zastanawiam się cy można smecte bo już wypiłam. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK o kurczeale to ta jelitowka czy po jedzeniu?ja wiem,ze smecte daje sie nawet małym dzieciom wiec pewnie mozna? 33ona cieszę sie,ze holter dobrze wyszedł. Esmi- edzie dobrze z jedzonkiem,widac,ze juz chyba najgorsze minęło. Fionek chyba tak z tymi cyckami,mi tez mówili w poradni laktacyjnej jak Stasiek mial 2 tygodnie to bylismy,ze trzeba sie cieszyc,ze z cycków nie leci,chociaz ja to chcialam żeby leciały fontanny wtedy,to bylo moje największe marzenie:-) Samba-ja to z mężem jak widzimy w wiadomościach takie rzeczy jak sprawa z 8misiecznym dzieckiem to najchętniej bylibyśmy za kara śmierci dla kogoś takiego i to jeszcze przez tortury! Ale szaro buro dzisiaj. Ale za to piatek!:-);-) MamoK jak rano? Mamo3 smutno mi,ze leos markotny:-( chyba mozliwe ze tęskni za taka bliskością jaka ma przy cycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, dzisiaj Kuba wstał o 3:30 butla i dalej lulu. Wstał po 7 :) musiałam jego przebrać bo zlał się w naszym łóżku więc cała pościel do wymiany. A teraz leży w leżaczku i coś po swojemu gada :P mam nadzieje, że dzisiaj będzie lepszy dzień z tym moim niejadkiem. Ja juz po kawce i śniadanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
hej mamusie:)ja od5niespie bo Igor sie bawi.dalam mu marchewki zajadal az sie uszy trzesly:))poczatek ile ty dajesz na jedna porcje Jasiowi sloiczka?teraz czekanie czy niebedzie ekscesow z brzuszkiem:/ja @tez mialam tragedia lalo sie i bolal brzuch ale teraz juz ok jest.wogole Igor poczol co to raczki i jak mnie widzi to piszczy i rece wyciaga zewby go brac a do nikogo innego tak nierobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×