Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Polcia u teściowej to pobiegałam po mieście, kupiłam szafę i umyłam okna. Teraz się nudzę. Dzwoniłam o 13, że już może ją oddać, ale widocznie nie może się nacieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przenosimy swoje łóżko do drugiego pokoju, a mała zostaje za ścianą... Już się denerwuję jak to będzie. Niby Pola całą noc śpi, ale ja i tak się budzę i do niej zaglądam. No nic najwyżej będę kursować w nocy, to tylko za ścianą :) Któraś z Was dziecko śpi w innym pokoju czy wszystkie maluszki jeszcze u rodziców w sypialni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http ://allegro.pl/baby-design-pepe-krzeselko-gratis-mega-zestaw-i4638743244.html Czy któraś z mam miała takie krzesełko? Zastanawiam się nad jego zakupem pomarańczowe albo zielone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice,dziekuje,ze napisalas,zreszta pisz tu z nami,chyba nie jestesmy takie złe?:-) A powiedziano doaczego podejrzewają te choroby,u nas przewinelo sie włącznie z izbami przyjęć w szpitalach chyba ok.6 lekarzy i nikt nie wspomniał nigdy o tokso i cyto... Moze to tylko dla pewności? Trzymam kciuki,żeby wyniki sie polepszyly,to czekanie aż będzie lepiej od morfologii do morfologii jest najgorsze.. My niedawno wróciliśmy do domku,od rana łaziliśmy,Stasiek teraz jest super na spacerze,patrzy sie w chmurki jak nie api a jak śpi to wiadomo,raj:-) Wczoraj tez super dzień,bylismy u męża brata na urodzinach i juz chcialam nas zwijać do domu ok 19stej ale bulo tak fajnie,ze mowie,a bez przesady,nic sie dziecku nie stanie jak jeden dzien będzie miało odstępstwo od rytuału.a ze mialam rzeczy dużo na wszelki wypadek to przebralam pieluszke,umylam pupkę pod kranem,ubralam w bodziaki i cienkie spodnie,polozylam sie w nim w sypialnie,nakrmilam i on od razu zasnął,spal slodko a my jeszcze siedzieliśmy u brata do 22,potem na śpiąco przewiezliamy Stasia do domku i spal dalej. Do lóżka wwędrował nd ranem,ale mąż juz wychodzil do pracy wiec taka jakby zamiana:-) ILONEK piękny dywanik wybrałaś!:-) to swiatlo z Ikei Malo swiatla daje ale pewnie będziecie miec tez inne źródło swiatla w pokoju wieczorem? Nomadic a co się dzieje z mężem?tak czasami jest,tęskni sie za sobą i aż złość bierze troche z tego powodu,to dlatego? Ja swojemu m tez gacie kupilam,bo kupilam ostatnio dwa fajne staniki do karmienia w triumphie i trzecia rzecz byla gratis wiec mu gacie wybrałam,do tego dwa piwa i jakies słodycze,hehe,on lubi do pracy sobie cos słodkiego zabierać wiec niech ma tak symbolicznie. A te staniki to w outlecie za 59 zl/szt,moim zdaniem fajna cena:-) Moj Stasiek zrobil kupe od czwartku.ludzie jaki smród!!! W całym domu,fuuuj! Juz chyba wole jak robil codziennie,a najlepsze,ze w międzyczasie puszcza tak śmierdzące baki ze wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie co byście zrobiły, że przez nieobecność promotora nie dopuszczono WAS na obronę bo jestem W****IONA NA MAXA !!! obrona w TĄ SOBOTĘ a ja nie mam podpisu nikt nie ma NIBY Z PROMOTOREM KONTATKU a tu dzisiaj obrona , nie wiem co robić jestem załamana w****iona i płakać mi się chce , że ten palant tak postąpił. Nie wiem co mam robić, dzisiaj mam paskudny dzień mały wyje, m poszedł do dentysty i 3 h już jego nie ma i taka wiadomość ... :( bad day !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Moj kupy robi raz taka plastelina raz rzadkie czasami zolte czasami takie z brazem lub zielenia... nie przejmuje sie tym bo tak jest od zawsze a polozna mowila ze jak krew lub sluz caly czas bedzie to dopiero sie przejmowac... sluz sie zdarzal ale rzadko tylko jak byl na piersi. Moja znajoma swojej corce wogole nie dawala wody do pol roku bo myslala ze nie trzeba i jej corcia ma juz 2 latka skonczone i jest ok. Moj to z 5 lykow na dzie pociagnie a tak to nie chce. Propo tego fotelika dziewczyny spróbujcie maluchy w tym foteliku samochodowym sobie trzymac maluchy, moj w lezaczku nie chce dluzej niz 15 min a w foteliku samochodowym to i usnie jak ja obiad robie:-) Dzis odbieram wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dziewczyny dziękuję za życzenia zdrówka dla Kubusia:* Zmierzylam mu w pupie 37,2 wiec spoko jeszcze. Włączyłam mu syrop co ostatnio miał przepisany plus kropelki do noska. Lekarka powiedziała ze jak pójdzie w brata to do grudnia będzie nosem ciagal to zobaczymy. Trudno mi powiedzieć. MamoK dzięki,ze pytasz ale niewiele się zmieniło raz śpi ładnie a drugi raz jeszcze się nie położy a juz nerwowy i płacze. Głównie śpi z babcia. Wiesz słyszałam od wielu znajomych ze starsze dziecko śpi z babcia, tata itd a ja się tak jakie czuje ze zawiodłam,ze czuje się odtracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Agata przeraziłas mnie trochę tą krzywica bo mojej się ta główka mocno poci :/ mówiłam pedietrze ale powiedziala ze to normalne i nie ma objawów krzywicy.. ale czy to tak na oko naprawdę widać. Po tym co powiedziałaś jednak nie wolno tego bagatelizować. Szukam w necie czytam o objawach ale nie zauważam u niej żadnych poza tym poceniem... sie zestresowalam :/ I też nie wiedziałam że nie wolno pozwalać siadać kurde Nomadic ja chyba też mam termometr zepsuty go glupoty pokazuje chyba musze zainwestować w taki do czoła.. Ma któraś taki? Sprawdza sie? Mamo3 ogarnelas wszystko? :) Ja ostatnio jestem slomiana wdowa bo mojego wielmożnego ciągle nie ma... ale przynajmniej mnie nie wkurza he ;) Flavia jak mały po marchewce? Smakowała mu? Współczuję tych akcji z rodzicami to przykre że tak jest jak napisałas że mają Cie gdzieś tym bardziej że jedną Cie mają :( ale może nie jest tak jak Ci sie wydaje tylko sytuacja z rozwodem ich przerosła... a rozmawiacie z m o wyprowadzce? Rozgladacie sie za mieszkanuem już? Mamo kubusia Ja mojemu też chyba gacie kupie :) Esmi ja jak mój ma wolne to kłócimy sie od rana do wieczora haha i mój mnie też kompletnie nie rozumie ale chyba już przywyklam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
ohhh dziewczyny, wkurzała mnie moja teściówka na maksa. Najlepiej żeby młody jadł już zupki :O no i skórkę od chleba powinien niedługo brać do rączki. Ale jak chcieliśmy iść do kina to ona czasu nie ma. M teraz siedzi z Bartkiem, gadają sobie. A ja mam chwilkę dla siebie i dla was :) czy któraś z was ćwiczy z chodakowską??? Ja ćwiczę 3 dzień, masakra dotrwałam tylko do połowy sklapela 1. Może jeszcze przed kąpielą młodego spróbuję część na brzuch :D a jutro będę umierać. Jolka kolka jak tam twoje maleństwo?? dajesz już coś innego do jedzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola też jestem ciekawa opinii o tym krzesełku bo mam bardzo podobne. Co prawda innej firmy bo kupione w Niemczech przez chrzestną, ale wygląda właśnie tak jak z Twojego linku. Esmi brak słów normalnie, zjedzą Ci wszystkie nerwy. Trzymaj się, może coś się uda zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi nie wiem moze latała bym po sekretariatach oto niech zrobią porządek z tym promotorem no tak nie moze być!!!! Ilonek odważna jestes:) nie no to normalne,ze dzieci spia w swoich pokojach a tym bardziej,ze Pola noce przesypia, u mnie nie zdaloby to egzaminu ale to inna sytuacja. Będzie dobrze:) Ewinka tak, chyba tak:) chyba właśnie z tęsknoty rośnie takie napięcie, bez sensu. Dziewczyny przyznaje się z mojej diety dzisiaj jedne wielkie NICI jestem beznadziejna, nigdy nie wytrzymałam na żadnej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Brzuchatka pani w aptece mi mówiła ze ten do czoła jest najmniej precyzyjny i najmniej się sprawdza u dzieci do 2r.z Flavia właśnie, moze te kłótnie to tylko niechcący odbijają się na tobie. Uwierz kochana ja też mieszkam z rodzicami w jednym domu i ile się nie raz wydenerwowalam i to nawet w ciąży to ja tylko wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Esmi ja bym chyba wyciągnęła go za uszy :D z króliczej nory :D a tak serio to dziekan i rektor powinni coś z tym zrobić. Przecież to oni rządzą. Ewinkaa przypomnij mi prosze ( bo mam sklerozę :D ) karmisz mm, czy p. Mój nie zrobił kupy od 4 dni a bąki śmierdziuchy takie, że hej. Podałaś mu coś czy sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
brzuchatka- nie dalam marchewki, dziś dużo bylismy na podwórku bo taka ładna pogoda i jak wróciliśmy było już po godz 3 chciał spac i tak sobie pomyślałam że za pozno na marchewke bo jak brzuszek rozboli to nie będzie spał w nocy. pamiętam że ktoras z was doradzała,żeby coś nowego dawac ok południa. Mój tez czasem robi taką plastelinowatą kupe ale to chyba nic strasznego, raz taka raz taka. ostatnio była rzadka ale jak nic się nie dzieje to nie ma co się martwic. My mamy taki termometr do czoła na podczerwien kupowalam w aptece, bardzo dobry. można tez mierzyc wodę do kąpieli. oj mój w fotelku samochodowym to nie lubi, on jest duży i mam wrazenie że jeszcze kilka tyg chyba wyrośnie. sciśnięty jak śledz siedzi w nim i nogi wiszą do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste Panie!!!! Co za dzien KOSZMARNY!!!! Leon tak spal w nocy, bo chyba chcial mnie przygotowac na to, co mnie czeka. Spal wylacznie w samochodzie, a tak to ciagly wrzask. W wozku wrzask, w nosidelku wrzask, na macie edukacyjnej wrzask i tylko na rekach byl jako tako spokojny. Dopiero o 14 udalo mi sie zjesc jakiegos zimnego kotleta, bo juz mi bylo az niedobrze z glodu. Jadlam, a jakze, na stojaco i z Leonem na rekach. Z tego wszystkiego zapomnialam, ze mialam spotkanie w szkole z nauczycielkami Damiana i szkolna psycholog (Damian ma dokument stwierdzajacy, ze posiada specjalne potrzeby edukacyjne i co roku jest takie spotkanie, zeby omowic jego postepy). Wpadlam do szkoly spozniona, z zarzyganym Leonem na rekach, po czym przez bita godzine i 45 minut odpowiadalam na pytania, z nabzdyczonym kurdupodlem na rekach. Potem z wywieszonym jezorem musialam jeszcze leciec odebrac Alka z treningu i tyle co weszlam do domu, odlozylam Leona na nosidelko i usiadlam na tylku, ale to dlugo nie potrwa, bo juz zaczyna stekac, Maz bedzie z pracy dopiero 0 20.30, ale do tej pory to ja juz bede martwa. Wieczorkiem Was poczytam, teraz lece odrobic etat w kuchni przy garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Mamo 3 chlopcow szkoda ze dzisiaj nie ma kto ci pomoc! Wiemy co czujesz...hmm albo nie wiemy bo my mamy po jednym a ty az trojke pociech...mam nadzieje ze malutki juz sie uspokoil. Mam taki termometr jak Flavia i jest super. Zawsze mi pokazywal dobra temp i ciala i powietrza lub wody bo spr z innymi. Dalam 150 zl. ja dzisiaj jak zobaczylam swoj plan to postanowilam ze do szkoly nie wracam poki co. Mam godzine i20 min drogi w jedna strone nie byloby mnie calymi dniami w domu... troche mi smutno ale bobas najważniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka ja piersią:-) z tym,ze ja wszystko jem a Ty chyba uważasz.u nas poza śmierdzącymi bakami nic innego sie nie dzieje,taka chyba jego uroda,pytalam o to lekarza tl nic na ten temat mi nie powiedzial poza tym,ze dzieci kp mogą nie robic kupy 10dni:-) Daje esputicon ale tylko rano dwie kropelki. Tez mam ten termometr i tez sie sprawdza.microlife niebiesko srebrny,zaplacilam 119zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 jak wy przeżyliscie jak miałaś depresję :), wyobrażałam sobie ciebie w tej szkole z Leonkiem a nie jest ci gorąco jak tak latasz? Bo ja czasem aż się nie świeżo czuje. Jutro nic nie robie m zawiezie Kubę bo ma być wcześniej jada do teatrzyku. Będę sprzątać pójdę na spacer do coccodrillo :). Nomatic dziś Kuba wraca dziadek go przywiózł i przytula mnie całuje za chwile ze mnie nie lubi ze nie dobre obiady robie i ze picie nie dobre o ze jest zły na mnie potem się poplakal ze mam go przytulic weszłam spokojnie o powiedziałam ze za chwilkę uśpie Michała i przytule uspokoił się ale są chwile znów coś nie tak i tak o takie d**erelki. Ja sądzę że Kuba musi nauczyć się radzić z emocjami on wchodzi widzi mnie Michała i to zazdrość se jego nie było se nie był se mną. Nomstic nie zawiodłas macie jeszcze o tyle trudniej bo m wyjechał jesteś sama z tym wszystkim babcia siostra to nie do końca to samo. Właśnie teściowa dzwoniła pytała Kubusia jak w przedszkolu on nie chciał mówić i oba swoim obrażonym tonem to cześć i się rozlaczyla wiem jak się poczuł Kubuś bo mówi m ze babcia juz musiała iść się kąpać a była na głośniku nic takiego nie mówiła Kubuś poczuł się winny ze jej nie powiedział ale m fajnie nu wytłumaczył :). A na mnie obrazona bo nie dzwoni tak to i ze 3 razy dziennie co na obiad jak Kuba jak mały itp. :), czasem nie odbieram i mówię że miałam wyciszony. Ktoś pytał o obiad dziś bym rosół i schabowe z sałatki pomidorami i ryżem z curry Jutro buraczkowa i filet z dorsza z ziemniakami i marchewka z groszkiem i chyba kompot z jabłek zrobię bo ki się zachciało. Ewinka ty tak sama ze stasiem spacerujesz ? Ja już nie karmie publicznie :( cyrk musi lecieć piosenka :( ta co Asik wysłała patrzy w telefon i słucha to je spokojnie :). Kurde gardło mnie bolało potem było prawie Ok dziś się zgrzalam na latalam i znów boli. Dobra po co ja to wszystko pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK dziękuję za pocieszenie to dla mnie bardzo wspierajace:) dzisiaj Kuba siedział u mnie Dawid obok oparty o nas ja go glaskalam po plecach i byłam szczęśliwa my we trójkę blisko siebie,wszyscy zadowoleni:) oj kurcze to tesciowa aż tyle do ciebie dzwoni? Nie no teraz nie dziwie sie,ze wariujesz:) ale jak tak piszesz o tej swojej teściowej to przeleciało mi przez głowę jakimi my będziemy tesciowymi hehehe ale to nie jest śmieszne MamoK mam nadzieje,ze te nasze "problemy" ze starszymi synkami minął szybko i sie to w końcu wszystko unormuje. Podobno najgorszy okres karmienia piersią ze wtedy dzieci najbardziej zazdrosne. Sisilka przecież nasza Ewinka to nasza cycomaniaczka:) zartuje Ewinka, nie obraz sie:) Mamo3 moja siostra za tydzień wyjeżdża i też caly dzień bede sama wiec licze na podobne historie niestety:( ale moze Leos da ci sie wyspać w nocy za to znowu? A jak było na tym spotkaniu w szkole? Mogłabyś trochę opowiedzieć? Tzn jak chcesz bo nie chce być wscibska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kubuś się caly dzień meczy z tym katarem. jest taki bezbarwny ten katar i leje się z nosa to mogłoby być alergiczny ale,ze D był chory jak 150 to moze być przeziębienie. Ach. A teraz mały po butli leży grzecznie jak nie on i ciaga nosem myslalam,ze się wyciszy a tu przyszedl Dawid i go zabawia:) Jejciu juz nie pamiętam co miałam pisać a tyle miałam w głowie do napisania. Magda a co za szkoła kiedyś pisałaś ale nie pamiętam? Asik co tak słabo piszesz???? jutro jadę do lekarza po wyniki oby były dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dzis mąż wraca pozniej wiec ja kapalam mala i o 19.30 juz spala , myslalam ze zasnie ok 21 bo przespala caly prawie dzien a zazwyczaj nie pozwalam jej spac od 16-17 (niezle niektory matki daly by wszystko zeby dziecko spalo w dzien a ja nie pozwalam swojej spac haha paradoks :)) no ale dzis bylysmy przez wiekszosc czasu na podworku z przerwami w domku na jedzenie podczas ktorego Marcelka chciala zakrzyczec i zjesc Milenke :D Mamo3chlopcow ale Leoś bardzo grzecznie cie przygotowal do tego dnia wiec chyba trzeba mu wybaczyc :D Magda jak wyniki ??> Sisilka ta skorke od chleba mojego meza siostrzenicda juz pozniej ciagle gryzła na dziąsła ale juz jak miala powyzej pol roku :) Ja szukam jkrzeselka na kolkach i zeby rozkladal sie podnozek na plasko zeby mozna bylo dziecko polopzyc a nie tak ze kubełkowo :) mam kilka zaraz poogladam dalej :) o i wiadomo te wszystkie regulacje oparcia tacki zdejmowanie jej itp :) Flavia moja tez nie lubi fotelika bo mam wrazenie ze lkrepuje jej ruchy i nozki tez juz jej wystaja powoli :) ogolnie ona lubi lezec heh ale jak juz ja mecze tymi boczkami to ma mnie dosc i tylko na brzuch ciagle myka :) O mąz wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK no sama sama,dzisiaj juz nie wytrzymałam i jak Stasiula spal to zaslonilam budę pieluszką i weszłam do outletu no i kupilam te staniki i buty oglądałam,Malo ludzi było,Malo prawdopodobne aby sie czymś zaraził chyba... Nomadic no baaa,cyckomaniaczka,śmieszy mnie to ale tylko śmieszy,no co Ty?! Ja to nie wiem co mi trzeba powiedzieć żebym sie obrazila:-) MamoK o nomadic trzymajcie sie z tymi Waszymi chlopaczkami,jasne,ze te ich Male foszki na pewno niedługo miną.chociaz nomadic ja mam chrześniaka,który ma 8 lat i on jest w Stasiu zakochany,ale to co innego zupełnie,on nas widzi bardzo rzadko. Mamo3 dobrej nocy życzymy,niech leos da się wyspać po takim dniu.ja jak tak opowiadasz to juz cala mokra jestem od samego wyobrażania sobie. I mialam cos napisać na koniec ale zapomnialam bo maly placze a m sobie nie radzi.ide!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic twoje wyniki ??? Ta wątroba ??? Mi kiedyś wyszły znacznie Podwyższone alat aspat paniki nasiali bo to w lux med robiłam skierowali mnie na badania różne i wszystko ok :) po jakimś czasie wyszło dobrze to było chyba oo czymś pikantnym co zjadłam . Nomatic tez ich uwielbiam mieć razem. Co tu taka cisza. Agata widziałam na poczcie Adasia super jest a czupryna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic koniecznie pisz ja trzymam mocno kciuki wiesz :) Ewinka zapomnialam napisac rozmowa o przenoszenii Stasia buahahha w sensie przenoszeniu męza kapitalna :) kRZESELKO podoba mi sie te biale w kwiatuszki takie ma szwagierka ale nie rozklada sie ten podnozek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
a i chcialam napisac ze Adas uroczy Flavia u nas balony takie sa w parku :) ja mam nagrany film jak sie moja bawila nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinko bo jak to Asik napisała ma 2 ręce a nie cztery :). Nie zarazi się głowa do góry :) A w tej warszawie to tylko chodniki :) macie jakiś las :). Magazyn firmy w której pracuje otworzyli na Błoniu byłam jakiś czas temu i w stolicy tez :). Asik jak ciebie nie mam to smutno. Idę m był w biedronce na zakupach zobaczę co można spalaszować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamokubisia jak ja ci zazdroszcze jezior ludzie ja bym byla codxziennie non stop albno by mi sie znudzilo :D u nas jest duzo zieleni wkoncu zielone pluca Polski nie ma smogu czyste powietrze super park z palacem branickich fontanny itp a ja mieszkam kolo lasu akurat kocham moje miasto :D heh zaraz bede jesc spagetti rosol sie robi znowu bo mam faze bo w ciazy miala awersje do kurczaka i rosolu to odbijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
brzuchatka nie bierz wszystkiego do siebie, niektore dzieci sie poca i juz, mojemu sie glowa poci jak mleko pije.Ja dziś tez rosolek jadłam z wczoraj. Ja sie z moim tez kloce,nic nowego. Asik fajnie miec taka kolezanke z bobaskiem, ja czasem calymi dnami sama siedze,eh.Dzieci sa nieprzewidywalne, raz jest lepszy dzien, raz gorszy. Adas zamiast lykac sline to ja wupluwa, produkcja jest taka ze dzis weszlam do pokoju a on doslownie byl cały mokry, ale cos sie dzieje w buzi bo pcha wszytsko, gryzie, smoczek tak wklada ze plastikiem jedzie bo dzianslach, raz weszlam do pokoju a on w lozeczku lezy u pol smoczka w buzi:/ w sensie ten plastik:/dzizas i troche plakal,gryzie i placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
widac ze swędzą go na dole dziąselka bo jedzie z tym koksem. Balonik babcia kupila na odpuscie, szybko szlismy z kosciola wczoraj bo zaczal pierdziec i robic kupsko w kosciele na mszy.Jakbym mojego z pokoju wyniosla to by sie zalamal, w sensie adasko, on mi ne przesypia nocy to bez sensu, i smoczek trzeba podac, ja bym miala noc z glowy jakby spal w innym pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×