Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość nomadic
My juz w domu leżymy Kuba przy cycu mój biedulek nie ma jak oddychać nosek zapchany,te gilochy robią się gęstsze to plus. Spal dziś mało dużo marudził i teraz zasnąć nie moze przez ten nos i rozregulowany dzień. Okazało się,ze nie bede miała z kim go jutro zostawić i nie pójdę do dentystki. Będę miała tylko wizyty w poradni hepatologicznej to będzie trzeba raz na jakiś czas pojechać. MamoK rozumiem i to jak cię rozumiem. Dzisiaj to ja sobie kupiłam tylko karmi hehehe:D Sisilka kurze no to niedobrze z tym wezwaniem zaraz zacznę panikowac:( Asik ciebie chyba nie wezmą a dajcie spokój nawet mi się nie chce wyobrażać takich sytuacji. Brzuchatka słońce nie smuc sie kurcze szkoda,ze nie masz kogoś bliskiego no np ja też nie:) dobrze,ze zapisalas się do fryzjera trochę relaksu się przyda. Kasia nie mierze ciśnienia w ciąży miałam wzorowe to teraz to olalam. Mam takie same objawy moze to niedobory witamin moze żelazo? Agata też bym obciela ten brzuch chociaż po tobie nie było widać na zdjęciach u mnie to koszmar. Magda a chciałaś na dzienne iść? Bo jak na zaoczne to chyba nie byłoby tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Brzuchatka a co do przygotowania dan polecam catering moja kolezanka zamawia co roku tanio szybko napawrde warto :D gdybym miala cos robic tez bym walnela catering szkoda zycia i porzadku na takie pichcenie :) wole z dzieckiem sie pobawic albo sobie make up zrobic hehe ale to ja wiem ze niektorzy lubia zabawe w kuchni ;p a i poczytajcie mamekubusia jak ktos ma depresje .. te chwile tak szybko mijaja trzeba sie cieszyc nawet tym ze dziecko w nocy wstaje jesc bo zaraz to minie i za kilka / kilkanascie lat bedzie nam tego brakowac, juz dziecko nie bedzie chcialo spac z nami w lozku jesli wogole bedzie chcialo cos z nami robic hehe beda koledzy kolezanki i ich zycie , dlatego ja uwazam ze trzeba na maxa wykorzystywac kazda sekunde z dzieckiem bpo to najwazniejszy okres dla nas i dla niego ono wszystko chlonie , nasza milosc bliskosc teraz to buduje jego relacje z nami :) tak ja uwazam wiem ze niektorzy stosuja zimny chow ale czy to wychodzi na dobre ?? nie wiem w sumie tez nie wiem po co sie to stosuje cale zycie dazy sie zeby miec dzieci a pozniej robi sie wszystko zeby sie ich pozbyc nie nosic na rekach nie lulac nie spac w lozku kurde niewydaje wam sie to dziwne?? czy tylko ja to tak odbieram ? czy zapal tych rodzicow co stosuja zimny chow porpostu gasnie wraz z urodzeniem sie dziecka heh mam czasami takie rozkminki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Flavia to ja kiedyś z koszykiem wsiadlam do samochodu i w domu się skapnelam dopiero m się śmiał,ze będzie miał z czym na grzyby chodzic:D Ewinka nie oglądaj takich rzeczy ja jak nie muszę nie oglądam bo też siedzę rycze, świat jest paskudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchatka kobieto zapros rodziców na wigilię do siebie i po kłopocie,masz problem bo wygodniej pojechac na gotowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
tak jak babcia latala za mna zebym nie kołysala dziecka , kurde przez 9mc sie w brzuchu kolysalo i sie nie uzaleznilo , a nawet jesli by sie uzalenilo od tego kolysania to co z tego czy w jakis sposob moje zycie na tym ucierpi ? nie wiem ale ja naprawde czasem chyba mam inne postrzeganie zycia bo nie rozumiem pewnych aspetow wychowywania :) moze tez mam takie mądro glupie wywody bo mam grzeczne dziecko ktore ladnie spi i nie musze go bujac itd ale gdybym musiala to bym to robila z usmiechem na ustach bo to moje dziecko i teraz moge je bujac bo jest na to czas , bym czas na zabawy byl czas na studia byl czas na wakacje z mezem itd teraz jest czas na dziecko , zawsze w zyciu przychodzi na cos czas i trzeba zyc tą chwilą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Oj dziewczyny ja mam faceta mam dzieci a ciągle siedze na telefonie hehe na necie hehe Ewinka na prawdę? O to moze na prawdę uda nam się kiedy spotkac:) ale byłoby super! Ale to dopiero grudzien/styczen moze bo nie wiadomo ile trzeba tam czekac. Moze się wybiorę z chłopakami w przyszłym roku do zoo, no zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic a wiesz u jakiego lekarza jak bedzie wiedziec to mi napisz kto cie bedzie leczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionek
Ewinka dziękuje hehe Staś pewnie ucieszyłby się z siostrzyczki ;p Samba kurde koniecznie jeszcze skonsultujcie to...nie sadzilam ze takie malenstwa moga miec takie wady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Emsi jak się coś sypie to wszystko na raz. Co ty tak chętnie palisz?:-) Kruszynka powinny już minąć kolki,współczuję moja jak 4dni i noce beczala to myślałam że się zabije a to było dwa tyg po porodzie,dobrze że m był że mną. Samba to chyba drogo wychodzi? Jak robiłam naleśniki to zamiast mąki dałam bułkę tarta:-) usmialam się zabije:-) Moja dziś gwarzy jak nigdy masakra:-)super może wyśle potem jak gada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomandic nie mierze bo nie mam cisnieniomierza. Kiedyś miałam podobnie ale od kręgosłupa nie wiem czy to to samo jak się nie zmieni pójdę do lekarze po skierowanie n podstawowe bad krwi moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
kasia my raz z sis dodalysmy zamiast do ciasta 2 cukry wanilowe to dwa proszki do pieczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie palę ale z tych moich nerwów tak tylko piszę bo jak czuje zapach tego to śmierdzi mi ... Z m pogadaliśmy i zamiast kina idziemy na zakupowe szaleństwo :) i pójdziemy gdzieś zjeść :) Zostawiamy Kubusia u mojej mamy i lecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno się zrobiło na forum. Nie ma co się oszukiwać życie mamy maluszka nie jest łatwe, ciągły brak czasu dla siebie, monotonia. Ale za to jakie mamy fajne dzieci :) Na swoim przykładzie wiem, że taka godzinka dla siebie, o której pisała Kasia czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
To mnie dziewczyny rozochocilyscie tymi zakupami i botkami:P Kuba w końcu zasnal. Asik napisze w wolnej chwili co i jak. Co do wychowania dobrze mówisz ale moje czule/bliskie czy jak tam zwal wychowanie sprawiło,ze z moim dzieckiem dzieje sie tak jak sie dzieje. Pewnie wiele czynników miało na to wpływ i jego charakter i nasza sytuacja zyciowa i teraz kluczowe pojawienie sie rodzeństwa. MamoK powinnaś mieć zniżki w cocodrillo bo tak często tam chodzisz:D Esmi dzialalas coś dzisiaj na uczelni bo nie doczytałam,pamiętam tylko co pisałaś o m. od poniedziałku biorę się za siebie¡!¡!¡!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Esmi super, życzę udanych zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomadic działałam i konsultacje z moim promotorem mam w piątek zobaczymy co powie. Ogólnie Ci którzy mają pozałatwiane wszystkie dokumenty bronią się w tą sobotę. Jestem ciekawa piątkowych konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Asik na szczęście wśród mojej rodziny i znajomych nie widziałam przypadku zimnego chowu, raczej wszyscy okazują miłość swoim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
a ja przed i po porodzie czytałam "śmieszne wstydliwe ale nie tragiczne wpadki na porodów e" blagalam m żeby nie czytał bo tak się śmiałam ze mnie szwy ciągnęły i brzuch mnie bolal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiola
Asik pamiętam jak narzekałaś jak Ci Milenka nie chciała zasypiać wieczorami i musiałam około godziny lulać to pomyśl że większość z nas ma tak przez cały dzień:) Mi też każdy powtarza po co ty go bujasz, nie lulaj...a ja na to 'moje dziecko i będę z nim robiła co chcę' ! Kurcze całą ciążę ganiałam jak szalona, nie użalałam się nad sobą, pracowałam prawie do końca i widać moje dziecko teraz musi być ciągle bujane:) Ale ja to lubię, uwielbiam jak te wielkie oczy patrzą na mnie i wiem że mały czuje się wtedy bezpiecznie. Też nerwy mi czasami puszczają ale to chyba normalne, szczególnie przy mocno absorbującym dziecku. Ja mam o tyle dobrze że od jakiegoś czasu mamy spokojne nocki, choć początek był masakryczny....nigdy nie zapomnę tego płaczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja mojej dalam teraz kleiku lyzke za 20 minut minie 3h od jedzenia a ona spi dalej chyba ten kleik sa nasycil wkoncu :D albo juz taka regularnosc weszla w jej zycie ze ogolnie jak wtsanie rano to jemy bawimy sie ubieramy i sen od 1-2h pozniej jemy i spacer na spacerze sen , pozniej jemy przewijamy sie bawimy troche i znowu spacer na nim sen albo sen w domu a pozniej od 17 nie pozwalam spac i ok 19-19,30 kapiel jedzonko i sen w sumie regfuralnbie tylko nie mam regularnych godzin bo zalezne sa od tego o ktorej je rano :D np dzis spi juz w dzien ok 5,30h mysle ze duzo daja spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
O, matko, ale tu grobowy nastroj dzisiaj. Nomadic, ciesze sie, ze rokowania sa dobre. W UK zatwierdzili w tym roku nowy rok, Sovaldi, ma 90% skutecznosci. Na poczatek podano go 208 pacjenton i 191 wyleczono calkowicie. To prawdziwy przelom w leczeniu tego wirusa. Zapytaj lekarza, kiedy ten lek bedzie dostepny w Polsce. Esmi, ale mnie przestraszylas z tym powolaniem do wojska. Przejrzalam pobieznie wiadomosci, ale nic nie znalazlam. Strasza wojna, ale w Syrii. Zreszta, jak to powiedzial moj maz, bedzie, to bedzie, po cholere sie martwic na zapas. Tyle wojen juz bylo i ludzkosc jakos przetrwala :) Anna, wiek nie ma tunic do rzeczy. Ja sie tak czulam po urodzeniu najstarszego syna. 2 tygodnie potrafilam chodzic w pizamie, bo nie widzialam powodu, dla ktorego mialabym sie ubierac, bo po co. Ja wtedy nie mialam jeszcze prawa jazdy, a mieszkamy na strasznym zadupiu, wiec bylam uziemiona z malym, bo jakos srednio mi sie podobaly wycieczki autobusem z calym tym nabojem. Mozliwe, ze masz lekka depresje poporodowa. Nie ignoruj tego, porozmawiaj z kims. U nas juz dzisiaj lepiej, tylko w domu dalej pobojowisko, bo ciezko sprzatac z Leonem na rekach. Wieczorem juz nie bedzie, ze boli, tylko musze troche ogarnac. Najbardziej wkurzajace jest to, ze rano musze budzic malego, zeby zawiezc chlopcow do szkoly, bo on przewaznie o tej godzinie drzemie. Lece, bo zostal sam na cale 5 minut i juz sie zali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi tzn,ze zdążysz i bronisz w sobotę tak? Matko, to juz za kilka dni:) udanych zakupow:) Mój juz się obudził i znowu cyca a ja wypilam właśnie karmi. też mi momentami smutno na dworze pięknie cieplutko ja nie mogę wyjść nie mam jak posprzątać,ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Wiola to byla moja wina troche w tym ze ona mi nie zasypiala tzn zasypianie trwalo ok godzinke jakis tydzien a dlatego ze wstyd sie przyznac byla glodna ja nie wiedzialam ze jej za malo dawalam ale wiadomo mloda glupia mama nie zna swojego dziecka i robilam schematycznie na sile kapiel karmienie i sen a ona byla nie dojedzona nie chciala spac albo chciala sie pobawic bo przesypiala caly dzien a ja ja zmuszalam do dzis mam do siebie o to zal al jestem juz madrzejsza ptrzy nastepnym dziecku hehe :D Ilonek a jak uwzam ze duzo jest takich rodzicow jak czytam fora rozne na okolo mam jeden przypadek taki w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka dziękuje hehe Staś pewnie ucieszyłby się z siostrzyczki ;p Samba kurde koniecznie jeszcze skonsultujcie to...ale najwazniejsze ze szybko wykryte wiec wada sie nei bedzie pogłebiac... Nie dodaję postów i mam nadzieję że nie pojawi się 100 razy ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Nomadic na dzienne chcialam.. ale chyba sobie odpuszcze juz calkiem. Chyba ze za rok. Mysle o farmaceutyce zaocznie studium. Mam juz inz to moze teraz cos innego. Nie lubie siedziec w domu a na zjazd raz na dwa tyg to by fajnie takie oderwanie bylo. . Ale nie wiem czy zdaze ze wszystkim. Bo ja w swoim miasteczku nawet jednej kolezanki nie mam. Tylko w kielcach . sasiadka czasem wpadnie dobre i to w sumie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Wiola ale w sumie fakt nie wiem co to znaczy miec absorbujace dziecko heh :) wiec zycze wam duzo sily i wytrwalosci a napewno bedzie dobrze , boje sie ze kolejne bedzie absorbujace bo podobno jest zawsze na odwrot ale moze jakos dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×