Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

asik zapraszam do mnie na wieś, sąsiedzi mają gnoju pod dostatkiem to pójdziemy pohasac, zawsze pare groszy wpadnie. Ja bym nie budziła jak sama się nie budzi, co ja bym dala żeby mój nie chciał jesc w nocy Jolka dużo już dajesz, ja dałam marchew, jabłko i mam plan ziemniaka i tak co dzień coś nowego. pózniej zrobie z tego zupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa angielska ASIK
Magda to u mnie to samo z tym smoczkiem .. chyba rzeczywiscie szybciej mleko , u mnie zostal jeden schabowy a zrobie kiełbase i frytki szybko bedzie :D a ja lubie takie fastfoodowe obiadziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik-on już je po 1100 na dobre, wydaje mi się dużo, a jemu mało. mi się wydaje ze przez to on sie budzi w nocy ale ile mam mu dawac 2 litry mleka, przeciez to maluch jeszcze. ale żarłok mi się trafił, najgorzej nie wiem po kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka gościem się nie przejmuj i pisz z nami:-) Asik zmiana loginu :-) Grysik z golabkiem to rosolek gotowany na golebiu z marchewka i zasypany grysikiem albo jak ktoś woli kasza manna:-)pychota i delikatny. Ją daje slouczki,dziś marchew z dynia gdynia będzie 1raz. Moja wczoraj zjada cały sloik jabłek:-)bo dałam pół a ona dalej wrzask a po całym była cisza. Czasem daje też kaszke naradzie wanikiowa. Sorki za błędy ale pisze z mała na rekCH bo płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowo angielska tak nam tu wypisywałaś ile to wy pieniędzy macie a dziecko karmisz najtańszym i najbardziej badziewnym mlekiem jakie jest na rynku, a jeszcze żeby było taniej w internecie kupujesz żenada oszczędza na dziecku! I jesteś ostatnią osobą która może dawać jakiekolwiek rady odnośnie karmienia, bo wielmożnej pani nie chciało się ściągać mleka i dawać córce tylko faszerować ją tą chemią! A twoje uwagi o nutramigenie to już w ogóle porażka, jakby Ci dziecko śluzem i krwią srało i płakało całymi dniami mimo diety inaczej byś do tego podchodziła królowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, pisze sie CHimery, nie himery :-D No chyba ze pomylilo Ci sie z Cholera, albo Henrykiem, albo jeszcze czym innym :-D W koncu i to ch i to h, hahaha. Brzuchatka, mnie wlasnie najabrdziej cholera trzesie jak on taki woniejacy do Leona startuje, a wczesniej do starszej dwojki. I mozesz tlumaczyc jak krowie na miedzy, ze smierdzi, bo gdzie smierdzi jak rece umyl!!! Asik, mi tez dentystka tak zeba dosztukowala, juz chyba z 6 lat temu i dalej sie trzyma. Flavia, ja bylam taki zarlok :-D Mama mi mowila, ze bardzo szybko zaczela zageszczac mleko i musialo miec taka konsystencje, zeby goral po nim w kierpcach przeszedl. Co do legginsow, to ja sobie kupilam jedne zaraz po porodzie, z takim wysokim pasem, bo fajnie sciaga brzuch. Jolka, a co Ty sie gosciem przejmujesz! Boze, jak ja Ci zazdroszcze tej rzeki mleka. Moze zrezygnuj na razie z tych warzyw i owocow na rzecz wiekszej ilosci mleka. To dla Madzi najzdrowsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Cześć dziewczyny, coś ostatnio w ogóle nie mam czasu pisać... Ja dzisiaj robię niedoprawiony rosół i spróbuję zrobić pierogi z cukinią :) powoli rozszerzam dietę, Malgosia na to nie reaguje w żaden sposób. Ostatnio zjadłam nawet ciastka owsiane i odrobinę czekolady :) i jest ok :) ja od dzisiaj ćwicze :) co drugi dzień ćw i masaże bańka. Muszę umięśnić ciało no i może max 3kg zrzucić, więc nie jest źle. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już kawkę wypiłam:)fionek trzymam kciuki żeby wyniki malutkiej się poprawiły,ja ma dwa kombinezony jesienne ze smyka i innych nie będę kupowała bo zaraz kombinezon zimowy to się nie opłaca,ja tam z mężem się mało kłócę bo on woli ze mną nie zaczynać hihi,asik królowo angielska zmieniłam butelki bo poprzednie miałam z tymi rurkami do kolek a po za tym chciałam coś nowego tylko nie pomyślałam że tam jest inny smok,dziewczyny musimy się dzisiaj pozytywnie nakręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik jak Twoja mała nie je w nocy to tylko się cieszyć,ja bym tak chciała bo moja dostaje o 19 i później budzi się ok 2 a pozniej o 6,wypija ok 750 ml na dobę,mój szogunek właśnie śpi a ja czekam na jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 no widzisz a nie widac po tobie taka chudzinka jestes. ja tez zagęszcze mleko niech ciagnie, zaraz idę tego ziemniaka wrzucic niech się gotuje. U nas dziś flaki na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa angielska asik
Gosciu widzisz mam kolezanke ktorej dziecko robi kupy z krwia i sluzem i nie daje nutramigenu to raz dwa nie jestem przeciwna nutramigenowi przy takich przypadkach bo jak bys wiedzial sama namawialam kolezanke na nutramigen , ale jestem i bede przeciwna kiedy ktos daje dziecku to g tylko dlatego ze ma pryszcza na nosie czy jest niespokojne ;/ wiec jesli mi zarzucasz takie rzeczy to czytaj uwaznie :) bo nie chce mi sie tlumaczyc pozniej znowu tego samego i teraz uwaga "jak krowie na rowie!!!!" Bebiko jak dla mnie super mleko tanie owszem a jak mozna kupic jeszcze taniej to nie jestem na tyle glupia zeby przeplacac chyba> jesli ty jestes to wspolczuje moze zmienie jej mleko dlatego ze jest za tanie bo ty tak uwazasz > moze na bebilon ktory ma ten sam sklad i firme a jest drozszy pasuje ci?? spytam mojej córeczki czy ma taki kaprysik bo w sumie mamy tyle hajsu ze moge sobie na to pozwolic :D daj numer konta to ci sypne groszem bo mam maly zapasi w tym mc dobra teraz na powaznie bo zaraz sie pozygam na żale i frustracje ten p***y :) Flavia moze jak zacznie jesc kaszke to sie naje? nic nie poradzisz ze ma apettycik moja tez ma ... wiec uwierz rozumiem cie poniekad Kasia ale mnie zagielas hehe my sobie z fionek mowimy to nie mozliwe ze przeciez goladbek taki ptaszek a tu jednak :D a uwas to w sklepie sie kupuej normlanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Samba no chwilowo bo gosc mi zasugerowal ze jestem królowa to wiesz czemu by nie skorzystac :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
o nie gdzies mi mój mały czort zerwal kolczyk zaraz poszukiwania rozpoczynam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś było tak 19.00-200ml, 24.00-150ml, 4.00-130ml, 8.00-200ml tak dużo je na wieczór, powinien raz ise tylko obudzic moim zdaniem. pediatra kazała wodą oszukiwac, chyba ją zaproszę, żeby posłuchała jak krzyczy kiedy chce mu dac wodę zamiast mleka. Chyba tez kupie Bebiko skoro taki sam skład, ja płace za bebilon 70zł. Asik powiedz ilu gramowe jest największe opakowanie bebiko? bo ja w tesco to widziałam tylko takie po 350g to dla nas na 3 dni tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ESMI ja jak pisalam wczesniej polecsam ci smyka dobry material i cieple sa ale linki sie nie pokazuja niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia niestety tylko po 800 g , ale K je rzeczywiscie duzo hehe ale co zrobisz no co ? nic niech je na zdrowie aczkolwiek chyba bym mu juz dala kaszy hehe \ MAMO3chlopcow a teraz jestes taka chudzineczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa już doczytałam,nie przejmuj się,ja swojej starszej też dawałam bebiko i gdyby Miśka nie miała skazy to też bym jej dawała,Flavia Twój maluszek to mały żarłoczek hihi ale jak tyle je to widocznie tyle potrzebuje jak jest duży,ciekawe ile mój klocek waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jednak jesteś bardziej tępa niż myślałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
"myslalas"? wez mnie tak nie zaskakuj bo ja mam slabe serce jak czytalas to wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze linki się nie otwierają,czy Wasze dzieci też tak głośno piszczą i krzyczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że myślenie jest dla Ciebie czymś obcym....to może udaj się do zoo do swoich krewniaków szympansów, stworzycie piękną rodzinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Hehe Asik jestes mega pozytywna :) a gościa olejcie dziewczyny. Jak ja go czytam to aż mnie w d/u/p/i/e czka. Asik mój podobnie je o 19.00 najpóźniej 19.30. Potem wstaje 4. 4.30 i podobnie kilkakrotnie wkladam smoczka do buzi by nauczył sie nocki przesypiać. Na wadze przybiera bo często waze takze mysle ze jest ok. W ogóle pediatra mi mowila ze dziecko juz powinno większość nocy przesypiać bez jedzonkaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
królowa angielska c***asuje jak krowie na rowie hahaha gościu przybij pione dobrze jej pocislas hahahahahahahaha hahahahahhahahaahaahahahhahahahaaahahahahahahaha królowo nie wystarczy ci że i tak na innych forach sie z ciebie smieja?masz duzo wrogów haha widze widac nie tylko mnie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wazy juz na pewno 8,5kg jest duży, cięzki no nic nie poradzę, mój mąz tez taki duży się urodził i taki jest do tej pory heh ale gruby nie jest, taki w sam raz. Mam nadzieje, że K też taki będzie Narazie zageszcze mu kleikiem bardziej i zobacze czy się naje. Ja uwazam że jednak muszę mu szybciej juz te inne produkty wprowadzac, chciałam powoli ale chyba tak się nie da bo on mi zaraz będzie 2 litry mleka wypijał i rozepcha sobie żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, u nas noc lipa ,mały zaczal zasypiac przed 19, moj wrocil z pracy, zaglada do lozeczka a adasko oczy mial otwarte to stwierdzil ze on nie spi i bierze sie poprzytulac, rozbudzil go i dopiero usnal o 21 chyba z bieda, wstal o 2, wypil mleko, chcialam zmienic pampersa zeby mu sie fajnie spalo i to byl blad, nie spal do 3:30, chcial sie bawic, on w ogole tylko by chcial glupiec, ciagle sie domaga uwagi, jak znikam zaczyna jęczec, nie był taki.Pogoda jak u Was, deszczowo chyba, zobacze mialam do mamy jechac, niby cieplo ale jakos zachmurzone.Jolka nie przejmuj sie gosciem, pisz z nami. Co do kombinezonu mam taki z polaru ale jest gruby na jesien, na zime musze kupic dopiero.Moj tez pali fajki ale nie w domu, ja czasem tez zapale ale rzadko, moj sie nie oduczy, nie ma szans on jest za słaby.Asik po co ją budzic? niech sobie spi, i tak dobrze wazy jak na dziewczynke.Zazdroszcze ci ze spi po 5h, mo znowu spi po 1h na caly dzien, dzis jestem zmeczona juz bo w nocy tez nie spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×