Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Mój mały w 21 tym waży 398g. Czy to mał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca współczuję tego gorąca,ja w domu mam wszystkie grzejniki pozakręcane bo wciąż mi gorąco. oczywiście,ze mozna farbować wlosy w ciąży, ja akurat robie to u fryzjera a on ma jakieś delikatne farby czy cos. Dziewczyny nie przesadzajmy, dbajmy o siebie, bądźmy pięknymi ciężarówkami!:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Dziekuje ewinka:-) ja farbowalam juz raz wlosy w ciazy i niebawem zamierzam drugi, robie to zawsze przy uchylonym oknie i w duzym pomieszczeniu mysle ze nie zaszkodzi dziecku. Gosciu moj dzidzius wazyl w 20 tc 300 gram i to norma. Gdzies na necie sa tabelki ile mniej wiecej powinien wazyc. Wazne ze rosnie kazdy ma swoje tempo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to dzisiaj zrobiłam porządku z moją bielizną i niestety musiałam większość rzeczy pochować do kartonu bo staniki za małe, majtki itp 3/4 za małe. Dzisiaj w pepco kupiłam troche rzeczy do domu bo pod koniec roku się przeprowadziliśmy do własnego M i jeszcze się urządzamy :) Dzisiaj kupiłam w pepco: Stojak na kubki, 2 kubki, tarkę, cukiernicę, komplet nożyczek, 2x majtki i komplet gumek do włosów i wydałam jedynie 40 zł więc uważam, że bardzo malutko. Co do malowania włosów to ja odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży to nie maluję ani nie ścinam ale jak urodzę pójdę do kosmetyczki oraz do fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :) byłam dzisiaj na badaniu glukozy,niby bez problemu wypiłam,ale mnie muliło strasznie,jeszcze w poczekalni dużo ludzi,siedziałam koło grzejnika-masakra.Nie można wstać tylko siedzieć,wytrzymała, 1,45 minut i zwymiotowałam...wyszedł pan do mnie z labolatorium i powiedział,że zadzwoni do lekarki mojej jak wynik będzie odbiegał od normy za bardzo.Jutro idę po wyniki dzisiaj odpoczywam bo czuję jakbym się zatruła ;(Obym nie musiała powtarzać tego badania,jedno jest pewne,że następnym razem wcisnę sobie cytrynę i wodę zawsze można się napić jakby muliło z lekka albo chciało się pić.Dziewczyny i napewno trzeba z kimś iść aby pomógł przy powrocie z labolatorium.Za badanie płaciłam 12zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Wróciłam i bakterie nie są źle bo Leukocyty w normie i brak białka. Dostałam taka masz dopochwowa w aplokatorze jednorazowa. Więc ok niestety duży przyrost wagi:-p I dziecko wciąż jest posladkowo . Są jakieś sposoby że zzmieniło pozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie pozwolili napic sie wody ani nic.jutro jakis test domowy maja mi robic,na sale ma przyjsc dziewczyna z cukrzyca takze.jejku jak mi sie niechce tutaj siedziec.m mowil ze aby wrocil do domu to juz tesciowa zaczela sie z nim klucic masakra.ciekawe ile moj wazy mysle ze w piatek bede miec usg.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
kasia ile przytyłaś? ja mam już 7 kg na plusie, uda mam wieksze, cycki i oczywiscie brzuch, niestety mam smak na słodkie, nie umiem sie obejsc, a przed ciaza nie mialam problemow z takimi rzeczami, prawie nie jadłam słodyczy. Glukoze mam w normie, tylko niedokrwistość, ktora sie pogłębia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny,ale szybko piszecie,dużo czytania:) Flavia- możliwe,że masz to od leżenia na boku, ja tak też miałam,dlatego więcej chodzę po domu.tylko,że wtedy brzuch twardnieje:( mam pytanie- czy jeśli lekarz określił płeć męską w 21 tygodniu to coś może się jeszcze zmienić?już chcę cokolwiek kupić,nie mam nic dla potomka na razie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kasia- ja słyszałam,że tuż przed porodem może samo zmienić pozycję dziecko, co do glukozy- można było pić wodę,ale ja nie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona - hmm zmienic sie moze zawsze tzn jesli widzial moszne i siusiaka to ju pewnie nie u mnie 3krotnie byla sdziewczynka co widzialam sama, wiec nie wiem jak to tam Kasia a ile przytylas ja 9kg do 23tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do malowania wlosów maluje scinam od poczatku ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja już 10:-( aj tam później będę się martwić rzucanie wagi. Mówiła mi że dziecko ma czas do końca32-36 tygodnia więc musi zdarzyć. Kupiłam sobie piłkę do ćwiczeń od jutra mam ambitny plan ćwiczyć najmniej co drugi dzień a po jakiś 2 tyg 6 razy w tyg oczywiście jak dam radę bez przesady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja odhodowałam blond włosy ,farbowane od kilku lat u fryzjera- rozjaśniacz i 2 farby-takie pasemka zlane w całość.Obecnie mam swój mysi blond i w sumie średnio mi z tym, mam włosy w kucyku, ogólnie rozpuszczone sięgają do ramion.Włosy mam suche nie wiem czemu,ale z połyskiem.Myję średnio co 4 dni i nie są tłuste,normalnie myłam co ok.2dni skórę też suchą raczej,a do 3 miesiąca to wręcz skóra mi się sypała z nóg jak na Saharze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Agata mi o ponad rozmiar urósł biust jest teraz super;-) Brzucha nie mam jakiegoś bardzo dużego ale widzę że z dnia na dzień coraz większy. Mi wszystko poszło w nogi zawsze mi szło w nogi niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Kasia- nie martw się wagą, jak lubisz słodycze- to staraj się jeść więcej jabłek marchewki,rodzynki, nawet lody- ale nie od razu opakowanie tylko np. małe kubeczki i po pół i jedz małe porcje, np. ja jak robię zapiekanki to 1 kromka na pół. Sera żółtego nakładam 1 plaster na 4 połóweczki takie małe kromki chlebka. Wędlina lub kiełbasa musi byc cienko pokrojona. Jem co godzinę,bo cały czas mnie ssie w żołądku:( staram się dużych porcji nie pochłaniać-zresztą niedobrze mi jak za dużo zjem.Najwięcej jem w weekendy,wtedy u rodziców ucztuję:) zawsze jadłam dużo i nie byłam na dietach i też widzę, że mi waga idzie do góry- ale to normalne tak powinno być.jem czekoladowe batoniki ale teraz mam układ z mężem,że połowa słodyczy jest dla niego.Czyli pół batonika, pół delicji itp.,a przed ciążą zżerałam 300g czekolady Milka na raz w 10 min., zagryzając innymi pierdołami typu czipsy.No masakra,ale więcej się ruszałam, teraz nie mogę, bo mi niedobrze i mam spoczynkowy tryb życia. Zreszta ponoć waga po porodzie szybko spada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja sobie wrzuciła już chyba na luz,lekarz filmowi żeby uważać. Ale ja tak kocham słodkie;-) Mężowi tonie przeszkadza sam mi mówi przecież w ciąży jesteś a potem schudniesz , nawet nie jem dużo ale pije soki owocowe i słodycze no ale trudno;-) Najgorsze jest że mąż je jak szalony wszystko zawsze tak miał a ja teraz razem z nim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
A czy ktoś z was używał GYNAZOL bo właśnie to mi zostało przepisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia ja tez mam piłkę,ale tylko kilka razy w domu ćwiczyłam:-( brak motywacji, ale teraz jak będziesz ćwiczyła to zawsze jakaś motywacja:-) ja też uwielbiam slodycze, ostatnio w sumie ograniczam sie do lodów wlasnej roboty,nie są to niestety sorbety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny jak to możliwe że na zdjećiu usg z 15 tygodnia jest iz malenstwo ma 15cm i na zdjeciu z 20tygodnia tez jest 15cm? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia a mi powiedziala ze waga ok tylko u mnie poszlo chyba tylko w brzuch heh no na pewno w piersi troche w tylek ale to nie tak ze to widac :) ogolnie nie widac po mnie tych 9 kg :) ale moze dlatego ze bylam szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aik ja nie wiem,bo jak na USG połówkowym pytałam o długość to lekarz mi powiedział,ze teraz nie mierzy sie dziecka tylko poszczególne części ciała oraz sprawdza sie wagę. Jestes pewna,ze chodzi o długość maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK to pewnie nie jest wymiar dziecka crl ja tez mam z boku jakies 16cm to moze jakies ustawienie czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja właśnie jem czipsy,wędlinka i inne przystawki na stole, dziś będziemy mieli gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
no nie jestem pewna czy to dlugosc maluszka, poprostu przegladalam sobie wszyskie zdjecia usg jak sie malenstwo rozwija i patrze na te wszystkie cyferki myslalam ze to dlugosc malenstwa, bede musiala dopytac na nastepnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz teraz sie dlugosci nie mierzy tak jak napisala moja poprzedniczka a jesli byla by to dl to byl by przy niej skrot crl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
no faktycznie porownalam wszystkie zdjecia i na pierwszych 4 jest crl a potem juz tego skrotu nie ma taki to juz ten moj gin, praktycznie nic nie mowi tylko zapisuje w karcie jak nie spytam sama to nic nie powie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Kasia-gynazol tabletki dopochwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Asik a po mnie niestety widać...zawsze u mnie w rodzinie były skłonności do tycia Aik zgadzam się z ewinka mi lekarz to samo powiedział że nie mierzy się dł dziecka Swierszczyk to jest masc w takim aplikatorze jednorazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ale sie ostro wku...łam, przyszła para przeziębionych,ku...wa wiedzą,że jestem w zaawansowanej ciąży, w dodatku mam opryszczkę w nosie i smarkam, a mążzarażonych zaprosił, mówiłam, jak są chorzy to nie zapraszaj, tydzień temu byli....no ku....wa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×