Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
na zapalenie ucha przyloz ugotowanego ziemniaka w skorce zawin w szmatke i tak trzymaj mi to pomoglo.ja mam jedna koszule do karmienia,bo u mnie daja teraz w szpitalu taka przed kolano wiec chyba niebede kupowac,ewentualnie jakas do domu na szelkach.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie problem z tymi rozmiarami, ja ostatnio kupilam 2 staniki i jeden juz maly. napewno kupie jeden sportowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja kupuje jeden stanik do karmienia aby mieć w szpitalu, po porodzie podobno piersi znacznie rosną (mamowa!) wiec trzeba będzie na pewno wiksze kupować,zamierzam karmić wiec glównie w takich będę chodziła,wiec ze trzy musze mieć... Bez porównania jeśli chodzi o wygodę ze stanikiem zwykłym. ja w trakcie porodu to chyba będę w samym staniku,bo wiekszosc czasu zamirzam spędzić w wannie, wiec lepiej w staniku niż nago, a mam taki różowy od stroju kąpielowego,zawiazywany na plecach i na szyi wiec będzie dobry i taki wesoly,do porodu tez koszula,ale chyba na początek glównie... Wezme kilka, wyjdzie w praniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) powoli się zastanawiam co gorsze ten ból ucha czy poród ;) mam lampę nagrzewajaca może ona pomoże a ile to może potrwać ?? Słyszałam że długo się utrzymanie lekarz powiedział że powinien być juz antybiotyk ale wstrzyma się ze względu na ciążę i okaże się za 3-4 dni czy będę musiała go brać ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamina mi antybiotyk wtedy niepomagal lepszy byl ziemniak,pomoglo po jakis3-4dniach.sprobuj tez z lampa ja nieprobowalam bo niemialam ale mama mi tego ziemniaka kazala przykladac.ja to tez do karmienia kupie jeden i taki sportowy mam wiec w domu bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wysłałam drugi raz i już jest ;) też chyba będę musiała tak zrobić,że kupie 1 stanik przed porodem i ze dwa po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
maminia- ja miałam wielokrotnie zapalenie ucha, zwłaszcza w dzieciństwie i wiem co to za ból. Uśmierzyć go może ciepło przykładane do uchaa i wokół ucha- mi mama prasowała pieluchę tetrową i przykładała do ucha,ale jak wystygała ból powracał. domowy sposób to też olejek komforowy, a lepiej spirytus kamforowy- to rozgrzewa i przestaje boleć ucho- musisz na watkę nalać spirytusu komforowego-on nie tłuści, tak żeby watka była wilgotna i włożyć do ucha na noc spokojnie, i wokół ucha przetrzeć tym spirytusem kamforowym. jak nie przejdzie to antybiotyk. to działa w pierwszym etapie zapalenia ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mi dziś cały dzień niedobrze i mdli:( jem małe posiłki,mały to rusza się to śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej mamowa taki masz duży biust, he he ja mam teraz ledwo C i sie zastanawiam, czy są takie malutkie rozmiary staników do karmienia :D dlatego pytam, czy kupjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam,że w ciąży mi się zmieni rozmiar, ale właśnie one się zmieniły lekko, ale nie urosły. ale są dostępne na miseczkę c staniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam zdjęcie, super brzuszek, mnie moj juz po prostu przeszkadza, nie umiem stop obrobić nawet...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też bywa często. miałam wkładane kozaki to było super, ale teraz jak przyszło ciepełko i zamieniłam na adidaski wczoraj, to zanim je zawiązałam minęło trochę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do staników to ja nie lubiłam tych do karmienia wolalam sportowy lub zwykly. koszule tez nie specjalne raczej takie w V lub poprostu na guziki zreszta sadze ze po porodzie bede chodzila w domu w dresach i koszulce na ramiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Na zapalenie ucha nie pomogę bo nie miałam... My wróciliśmy od mamy i mąż mnie wnerwil bo zaś się opli i się nie wyspie... Ja kupie 2 koszule napewno takie rozpisane a trzecia jeszcze nie wiem jaką i do szpitala już chce mieć stanie i wkładki. Koszule kupię u takiej ruski ma spoko bieliznę i nie droga. Faktycznie że flavia dziś milczy,może czymś zajęta? Mnie dziś kulo w połowie ale raz tylko gdzieś z 3 minuty:-\ nie lubie tego... Teraz leże bo się objadlam,za niedługo idę się kąpać. Ewinka ja jestem nie zalogowana więc nie ocenie literek,my też będziemy z dzieckiem w pokoju ale dość dużym bo prawie 40m2,ale potem dziecko będzie mieć pokój na dole... Miłego wieczoru i spokojnej notki;-) może jeszcze potem zajrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam krople Atecortin ale pomaga na chwilę a można je stosować 3 razy dziennie krece się z boku na bok maleństwo szaleje nie wiem czy mu nie wygodnie czy to przez to że tak mnie boli probowal zasnąć nic z tego :( a jestem już taka zmęczona ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu udalo mi sie zalogowac i ogladalam brzuszki i literki :) Brzuszek super, zgrabniutki. Ewinkaaa, zazdroszcze zdolnosci manualnych, ja nawet kolka narysowac nie potrafie. Gosciu, bardzo mi przykro z powodu dzidzi. Mam nadzieje, ze wszystko sie jakos ulozy. Ktoras ma zapalenie ucha? Wspolczuje, boli jak cholera. Moj brat bardzo czesto chorowal, jak byl dzieckiem, do tej pory pamietam, jak sie po nocach darl. Asik, lecz sie i zdrowiej! Ja poszlam po pracy na manicure w ramach poprawy humoru i faktycznie pomoglo :) Pazurki piekne, szkoda tylko, ze nie moge pomalowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry mamusie.u mnie zima sie zrobila za oknem:/w nocy wialo az troche dachu zerwalo nam masakra:/jeszcze na dzisiaj nadaja wiatr.niespie od5,malemu niepasuje jak leze na lewym boku bo kopie strasznie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez paskudna pogoda.Zawier****,deszcz.Do kościoła podjedziemy samochodem.W nocy bolal mnie brzuch w okolicy pępka,potem w lewym boku.Jestem niewyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie też zimno i buro nie nastawiałam się jeszcze na wiosnę bo tak to jest właśnie. Noc ok bo byłam padnięta u mnie wygląda to tak 2 nocki masakra a potem 3 lepsza bo zmeczona jestem :). Później zobacze literki i brzuszek. Flavia saj znać może m ci net odłączył żebyś sie nie denerwowała, a jeśli trafiłaś do szpitala to mam nadziejè że wszystko w miarę opanowane. Nic mi się nie chce chyba pojade z Kuba i m odwiedzić prababcie. Wczoraj mój mały był mało aktywny nie lubie takich dni. Dzis więcej go czuje. Marzy mi się że już wracam za szpitala do domku wezme prysznic i zacznie sie, hehe:). Bardzo bym chciała żeby już było po wszystkim w tych ostatnich miesiącach jestem mało cierpliwa, denerwuje mnue że nie mam wszystkiego jeszcze teraz jak się wybiorę to kupie wszystko zeby juz nie latać i mieć swięty spokój. Wózek i łóżeczko wyciągniemy po świętach. Z wózka wypiorę tą wkladkę i wewnętrzny materiał. Materac mam kokos i coś tam mam nadzieję że nie ma w nim robali;) WYwietrzumy go na balkonie razem z wozkiem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata my jednak dzis zlozylismy lozeczko:)super wyglada i nawet nie czuc ta nowoscia.materac wywietrzymy jak bedzie cieplo.wszystko zlozylam do lozeczka to mniej zagracone jest.juz niemoge sie doczekac kiedy dzidzius bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też nie daje rady na lewym boku bobas mnie szturcha, jeszcze dostał czkawki w nocy, w sumie on ciągle ma czkawke.Czyli już złożyliscie, ja też złoże w kwietniu jakoś, bo mam małe mieszkanie i jest łatwiej, jak je rozłoze i tam wszystko do środka wsadze :) narazie stoi w przedpokoju zapakowane jeszcze. Dzis mi sie poród snił, boli mnie brzuch coraz szęsciej, wczoraj już byłam lekko przestraszona bo bolało, ale stwierdziłam, ze małe jest już spore i to wszystko sie tam na maksa musi rozciągnąć i poszłam spać, ale dziś znowu czuje dyskomfort w podbrzuszu, ale jest miękki, wiec chyba sie tam rozsiąga coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, w Białymstoku śnieg sypał od rana, obecnie się topi już. mały mnie kopie non stop,jakiś nie wyżyty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata zlozylismy i ladnie wyglada,jeszcze od jutra m bedzie sciane tynkowal wiec trzeba podloge zabezpieczyc.miewlismy nieskladac ale chcielismy zobaczyc czy pasuje do mebli.u mnie pada snieg i topi sie ciagle.agata mi snila sie cesarka ze w 37tc mialam a maly wazyl4kg.chyba coraz czesciej beda takie sny bo coraz blizej.niewiadomo kiedy ciaza zleciala:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do bolu krocza to was boli cale czy bardziej po ktorej stronie?mnie boli po lewej stronie bardziej,nawet spodnie ciezko mi zalozyc jest lewa noga:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Jak mialam zapalenie ucha to stosowalam olejek kamforowy na watce. Super wygrzewa ucho. Odnosnie pogody to jak odsunelam zaslony to prawie nic nie widzialam bo tak strasznie pada. Dobrze, że nie porwalam sie na mycie okien przy ładnej pogodzie, bo znowu musialabym myc. Juz przez dwie noce snilo mi sie, ze rodze... nie lubie 'dziwnych' snow bo zawsze coś zapowiadaja. Kiedys jak mi sie przed wizyta u gin snilo, ze na oddziale lezalam to po wizycie juz tam bylam. Kurde.. wizyte mam we wtorek :) Jak sie uda to wysle kilka zdjec na poczte ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej powiem cos niemiłego,ale ja robię kupę kilka razy dziennie,biorę te żelazo,powinno być zatwardz.to normalne?dodam,że kiedyś nie jadłam tylu jabłek-prawie codziennie jem jedno.może to od tego?nie piję kawy,wogóle nie jem jogurtów teraz wcinam rodzynki wielgachne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie cieszyć, ze nie masz zatwardzeń, też wcinam jabłka, jogurty i nabiał to mój przyjaciel ale nigdy nie miałam problemów w ubikacji :) lepsze to niż nie móc tydzień czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamo 3chł, a czemu nie pomalowałaś paznokci?lakier hybrydowy a tym bardziej zwykły w żaden sposób nie wplywa na plod, a tym bardziej w takim zaawansowaniu:-) ja po pysznej jajecznicy:-)zaraz bierzemy sie do pracy z malowaniem pokoju... ale juz macie dużo dziewczyny wyprawki, chyba tez musze sie szybko zabrac za zakupy tak żeby do świąt mieć juz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Witam:-) ja o 6 wstałaś wyspana i nie mogłam już zasnac zjadłem śniadanie i zaczęło się zemdlilo mnie,głową boli i zwraca się w głowie,duszo,słabo do tego rośnie mi chyba żab mądrości boli jak cholera aż mam wezel chłodny spuchniety....mąż że mną wyszedł na dwór żeby się dotlenic i pomogło na tyle że zaczęłam i takbudze się i zasypiam,do tego strasznie bolą oba biodra,oj ciężki będę mieć dzień.., Mamo3chłopców jestem kosmetyczka i powiem ci że możesz spokojnie malować to nie przeszkadza,mam klientki że zele do końca ciąży robimy:-) 33ona ja też załatwiam się min 2 razy dziennie,tylko po chipsach mam problem więc nie jem:-) przed ciążą to i 4-5 razy chodziłam:-) Wczoraj wieczór mała się bardzo rozbrykala ,zauważyłam że zawsze jak się obudze to daje znać o sobie... Ja dziś chyba cały dzień przeleże a jutro na tyle12.30 do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×