Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Oczekująca ojej, zostajesz w szpitalu?co to wszystko znaczy?co lekarze mówią? Jejku,uważaj na siebie bardzo. Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ewinka a jaka farba malujecie pokoik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca- a te zastrzyki tez beda Ci podawac w odstepie co 12 godzin ? Na jedno to moze i dobrze, ze w szpitalu jesteś, bo sobie odpoczniesz i odsttesujesz po zachowaniu tesciowej. Kurcze.. dwa palce to troche duzo. Jak bylam w szpitalu to taka dziewczyna miala wieczorem rozwarcie na trzy palce, a na drugi dzien juz rodzila. A jak czulas wczoraj te skurcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
poczatekczerwca fajne te literki tez chcialam cos takiego robic ale nie mozemy z mezem dogadac sie co do imienia malej wiec musialam narazie to zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca bedzie dobrze maly jest juz duzy mam nadzieje ze zostaniesz w szpitalu bo w domu wogole nie odpoczniesz i to chyba byloby najgorsze rozwiazanie w twoim wypadku wiec lez i sie nie martw jestes pod opieka lekarzy :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca- mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. szpital to nie jest przyjemne miejsce i współczuje Ci leżenia , bo ja też troszkę poleżałam na początku ciąży i fajnie nie było. ale przynajmniej jesteś pod stałą opieką lekarzy , więc trzeba być dobrej myśli. ja spałam dziś do 11. Nie mam jakiś nocnych problemów, czasami mam tylko skurcze i taką bolesność nóg. Poza tym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aik- ja mogłam chodzić w ciągu tych 2 godz. pozwolili mi na mały spacerek , bo przy laboratorium akurat był park. nie mogłam nic jeść , ale mogłam pić wodę kwaśną taką np. cytrynową małymi łyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
widze ze co laboratorium to obyczaj, no zobaczymy wybieram sie w czwartek, w weekend troche slodkosci pojadlam wiec niech mi sie ten cukier z organizmu wydali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
kurcze dziewczyny chyba nigdy nie zdecyduje sie na wozek, juz mniej klopotow to mielismy przy zakupie zamochodu, wiedzielismy co chcemy i szukalismy fajnej oferty a z wozkiem to jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aik- to moje literki:-) a pokoj będzie w szerokie poziome pasy w kolorze pastelowo żółtym,bardzo jasno szarym i bialym. . oczekująca - myślę tak samo jak asik, w domu nie da sie Ciebie przykuć do lóżka,nie wspominając już o olbrzymich stresach,które przechodzisz...jeśli miałabyś zostać w szpitalu to będziesz pod dobrą opieką i przede wszystkim będziesz myslec glównie o sobie a nie o nasionach, obiadkach,sprzątaniu i wrednej teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ewinka ale jakiej firmy farbe uzywacie, my pomalowalismy sniezka i jestem rozczarowana , strasznie slabo kryje musielismy nalozyc 3 warstwy i ma nieprzyjemny zapach i dlugo pokoj wietrzylismy a i tak jeszcze czuc farba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aik, my teraz malujemy fluggerem (ma swoje sklepy,niedostępny w marketach),bo tez wypróbowaliśmy przeróżne farby i do tej nigdy sie nie zawiedliśmy,w zasadzie mozna by nawet jedną warstwę zostawić,całkowicie zmywalna i naprawdę przez wiele lat wygląda bardzo świeżo. W kilku pokojach mamy bekkersa,ale nim się o wiele gorzej malowało. Śnieżki nigdy nie używaliśmy wiec nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny od razu polozyl mnie na odszial jak powiedzialam mu o skurczach.to bylo cos takiego ze nagle brzuch napial sie stwardnial i bolal strasznie.narazie tydzien bede lezec zobaczymy jak dalej,mowi ze zrobi wszystko zebym 1,5miesiaca wytrzymala i mam nakaz lezenia.ale eraz bede lezec a moze do konca mnie w szpitalu zostawi sama niewiem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ail-ale pokój dla maluszka malowaliście?jaki kolorek?podeślij zdjecia na maila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca ja dostane3dawki co8godzin od jutra rano bo dzis musze magnez wziasc a te sterydy mowil ze dzialaja tak ze brzuch twardnieje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
oczekujaca badz dzielna, trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
malowalismy na zielono, sniezka barwy natury kolor "spełnione marzenia " ") narazie pokoik stoi pusty oprocz kanapy nic w nim nie ma wiec nie ma sensu robic zdjec ale za tydzien odbieramy mebelki i jak poskladamy to podesle fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca-jednak ta nasza intuicja, miałaś przeczucie wczoraj... Trzymaj sie i bądź dzielna, jeszcze 6tygodni-wytrzymasz na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
no wlasnie dziewczyny powiedzcie mi na co tak naprawde jest magnez w ciazy, bo widze ze kazda z nas musi lykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Proszę przeslijcie mi halo bo cos Asik nie dotarlo,kachaswierszcz@vp.pl a juz mnie skręca bo chce te literki zobaczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubsia09
Oczekująca trzymaj się dzielnie jakby dało się powiedzieć twojemu lekarzowi co ty robisz to bys do konca lezała, musisz się oszczedzać szpital nie jest fajnym miejscem ale tak w twoim przypadku to o niiebo bezpieczniejsze. Chyba konkretny ten lekarz z tego co piszesz. Bądź dzielna i prosze pisz co u was. Czujna bylas wszystko prawie kupiłaś. ASik jak ramie odzywaj sie jak tylko mozesz. Flavia a ty pewnie w szpitalu :( daj znak co tam???? Dziś u mnie tak wieje ze az strach wyszłam z kubusiem to az nie mógł iść:). My teraz duluxem malowalismy i jestesmy bardzo zadowoleni latwo zmywa sie kolory takie jak chcielismy wyszly. Zerkne potem na @ brzuszki ja robilam swoj telefonem zobacze znajde kabelek i przerzuce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to lozeczko z misiem i serduszkiem to jest z tej serii safari czy jakos tak.bardzo ladne.mamakubusia lekarz konkretny no teraz zeby skaly sraly bede lezec.dobrze ze kupilam dla malego wyprawke.z tego w kroku tak bolalo mnie i rozwarcie sie robi.ja magnez biore na twardy brzuch i on potrzebny do rozwoju dziecka jest.zaluje ze wczoraj niepojechalam do szpitala.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka ja dalej zamierzam rodzić w Rudzie. Oczekująca trzymaj się, moja znajoma chodziła z rozwarciem na dwa, potem na 3 palce i urodziła po terminie, wywoływali poród, i trwał tylko 4h, musisz leżeć i odpoczywać. Mam nadzieje, ze mi sie nic nie rozwiera bo też mam różne bóle ostatnio, ale brzuch miękki jest. Ja mam też łóżeczko z Klupś, ale inny model, biało kawowe, moja szwagierka ma te łóżeczko z żyrafką i jest bardzo zadowolona, bardzo stabilne, bo po bokach są zabudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u nas sztorm sie zaczyna, wieje znow jak niewiem, ehh ta pogoda. ja nie mam jeszcze hasla poprosze o nie moj meil ankasasanka28@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, trzymam za was kciuki bedzie wszystko ok i dotrzymasz terminu, a pozatym w szpitalu odpoczniesz od tesciowej. Nie zamartwiaj sie i dbaj o siebie jak najlepiej sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
dziewczyny- wysłałam hasło. Widziałam brzuchy- ale ekstra są!! Dziewczyny małe macie, Asik- wymiatasz, czego się tak najadłaś?:-) hehehe (mój dziadek 90cio letni trochę mało jarzy i jak byłam u rodziców to on do mnie- jezu, czegoś sie tak najadła, ze masz taki brzuch hehehe) Oczekująca- dobrze napisałaś- żeby skały srały hehe, rozsmieszylas mnie, grunt to nie martwic sie na zapas i słuchac lekarzy, będzie dobrze! Ja wracając pierogi kupiłam w pierogarni, bo nic mi się nie chce do jedzenia robic na obiad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literki sa cudowne, pieknie wyszly:) Dziewczyny kazda ma sliczne brzuchy. Lozeczko bardzo fajne, jak pisalam wczesniej ja jestem wlasnie zwolenniczka tych kojcow turystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×