Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Co do mleka próbowałam chyba większości nan bebilon ale po mimo tego że jest jedno z tańszych mam na myśli bebiko (np w biedrace może je kupić takie żółte) mylą mi się te nazwy ;) w każdym razie po nim mój synek nie miał żadnego uczulenia ani nic mu nie było. A więc polecam z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Flavia co do twojego meila, to sama nie wiem ale przyznaję że mam dość. Trzymam kciuki aby wszystko u lekarza było oki. Mamokubusia ja chętnie, uważam że jak na naszą pocztę wrzucimy linki to będzie bezpiecznie. Asik nie daj się, na pewno boli jak chol..a, mnie pobolewają tylko trochę biodra. U mnie do południa piękna pogoda, zrobiłam dwa prania. Niestety teraz przyszła burza, z tego też się cieszę bo na pewno nie spuchnę ;) :D czym chłodniej tym mi lepiej. Mały szaleje, jakby chciał się przez skórę przebić ;) Ja przyznaję że pójdę na resztę zakupów po majówce, z jednej strony chciałabym mieć Bartusia przy sobie z drugiej, tak jak wy mam obawy. Czy ze wszystkim sobie poradzę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nam meble przywiezli tylko ze nie kompletne i gowno ,bo blat nie taki,brakuje listwy i szafki nad okap.wkurzylam sie.mi maly jakos nerwowo sie rusza moze dlatego ze sama zdenerwowana jestem.u mnie tez naszla burza ale aby chwile a teraz znowu slonce swieci.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz potwierdził że to rwa kulszowa. z jednej strony dobrze, że to nie nerka, ale na rwe nie ma lekarstwa. kazał brac przeciwbulowe a jak będzie na prawdę mocno bolało to do szpitala na kroplówki. mówił ze ma 1 pacjentkę z taką rwą ze muszą ją nosic bo nie daje rady chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flawia- współczuję, ja dlatego postanowiłam mimo nakazu leżenia plackiem -chodzić, bo po prostu bolały mi biodra.Teraz też mi bolą, bo często leżę,ale to przez to jest ból bo 16kg mi przybyło i to obciążenie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mysle ze wszystkie sabie poradzimy ja tez mam obawy jak z dwojka dam rade juz o tej godzinie z jednym mam dość to pewnie dlatego ze ciąża mnie męczy już mam dość wszystko boli i nie mam siły i juz chce się pocczuć normalnie!!! Kasia dobrze ze po wizycie ok, ja tez juz chce isc zobaczyc jak moje dziecko juz w piatek:). Flavia daj znac co i jak, a i ktoras jeszcze mowila ze ma wizyte piszcie co i jak:). Potem wysle link na poczte ale nie samyscie znak czy tak robimy:). Mamo teraz grudniowa trzymam kcikuki i zycze lekkiego przebiegu ciazy i lekkiego porodu:) Co do stanikow ja uzywałam zwykłego cycka gora wyjmowalam czasem w domu zakladalam sportowy taki teraz sobie musze jeden dokupic w sobote planuje do alfy skoczyc 2 sklepy i miec ostatnie zakupy z glowy. Asik bozesz moj trzymaj sie biedactwo:) Ewinka to ty pisalas ze idziesz trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia biedulko rany ten czerwiec jest jakis pechowy wszystkim cos dolega az sie boje wizyty. OCzekujaca jestem po przeprowadzce mebli tez sporo zamawialismy wiec wiem ja wkurza jesli cos jest niekompletne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no każdej coś dolega niestety. dobrze ze juz blisko do rozwiązania. moze niepotrzebnie dziś jechałam do tego lekarza, ale chociaz mam spokojną głowe bo do poniedziałku bym się martwiła. a w pn muszę i tak jechac zrobic wyniki mocz i krew. mąż przywiózł wózek, teraz ma isc wyczyscic stelaż, gondola czysta i jak nowa, spacerówka troche przybrudzona ale nic nie zniszczone trzeba po prostu przetrzec tapicerkę. Zaraz jak mąż przyjdzie to zamówie fotelik do samochodu bo pózniej znowu powie, że kupuje a nic mu nie pokazuje:P a jak pokaże to on i tak każe mi wybrac kolor, ja juz wybrałam zielony z czarnym. ja stanik kupiłam ten jeden odpinany zobaczymy jak się sprawdzi. dziś po lekarzu podjechalismy na chwile do tesco kupic jakies soki i owoce, ale się zmęczyłam masakra, samym chodzeniem mokra byłam jak szczur, jednak trochę tych kg się nosi. A wiecie zawsze jak jedziemy samochodem i pózniej wchodzę do domu to dzidzi tak kopie i szaleje w brzuchu że szok jakiś pobudzony po jezdzie. zastanawiamy się z m czy to znak że lubi jezdzic samochodem czy nie lubi. Mąż mówi że mały nie ma wyboru i musi lubic bo m jest miłośnikiem 4 kółek i mówi ze synek będzie z nim rajdowcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Oczekujaca ja tez mialam takie przeboje z mblami, tak sie sklada ze rowniez do kuchni. Zamowienie zlozylam w maju, nie dotarlo pare szafk, wiec czekalam na ostatnia szafke do pazdziernika. Tak sie wkurzylam ze zlozylam skarge, najzabawniejsze jak pozniej pracownik zeznal ze moje meble przychodzily 3 razy wtedy utarlam wlascicielowi nosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój cały czas prawie szaleje w brzuchalu, no ale często coś jem, może to dlatego? i od kilku tygodni wypina się ostro,jak czasami dotknę to czuję jego ciałko:) ale nie zawsze.a czasami mnie łaskocze,że nie wspomnę jak usiądzie na pęcherz, to muszę zaciskać cewkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia dobrze że pojechalas spokój najwazniejszy . A jak ta pacjentka ma taka ostrą rwe to jest to wskazanie do cesarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia nie pytałam o to. ja na szczęscie jeszcze nie mam takiej silnej i mam nadzieje, że nie dojdzie do tego. ale mój makuch sie wypycha przy pępku rączkami albo łokciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja tez tak uwazam, chodzi mi o mail. Ja wizyte mam w piatek. Dzisiaj twardnieje mi brzuch i to na dlugo, szczegolnie jak wracalam z garazu to normalnie kamien, a nie mam doswiadczenia z tym problemem, nawet nospy nie bralam przez ciaze, chyba musze zakupic. W moczu wyszlo mi sporo Leukocytow 150 ale wszystko dowiem sie na wizycie pewnie. Mnie to strasznie ale to strasznie bola zebra, chyba ze leze pol dnia to mniej ale jak jade do szkoly czy cos to nie moge wytrzymac i jeszcze chyba tylko ja taka dolegliwosc mam z nas:P moze jak dzidzia zacznie sie obnizac to bedzie lzej, od ktorego tyg wam brzuszki sie zaczely obnizac mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Hej, ja po wizycie. Cisnienie dwa razy mi mierzyli,wiedzialam,czekałam i dwa razy bylo 160/100. Dostałam skierowanie do szpitala... Już się spakowałam i czekam na meza,ale mam nadzieję,że znowu zbadają dokładnie i wypuszczają do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny sama jestem w domu i nie wiem co jest,twardnieje brzuch,boli jak na okres i ciagle mam uczucie jakby chciaalo mi sie siku a niesikam bo niemam czym.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka ja dziś na wizycie miałam 150/90, odczekałam pózniej 140/88, lekarz mówił żebym mierzyła w domu i w razie wysokiego dzwonic, a w domu momentalnie 120/70 ja w domu mam przeważnie niskie ciśnienie, a u lekarza mi skacze ze stresu magda- ja teraz kończe 34 tygodnie i mam wrażenie ze mi się obniża, ale nie jestem pewna bo czesem dzidzius się tak ułoży. jak dalej tak będzie tzn że się obniżył oczekująca- a dlugo juz boli? wez 2 nospy, odczekaj 2godz. jak nie będzie przechodziło to jedz na ip bo moze rozpoczynac się poród, aczkolwiek mogą to byc tylko te przepowiadające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka nie denerwuj się,przede wszystkim spokojnie,choć wiem że to nie tak łatwo. Pisz na bierzaco co z wami. Flavia a dostalas jakieś zalecenia prócz tabletek? Oczekujaca gdzieś czytałam że trzeba wziąć prysznic/kąpiel ciepła,długo min 30 minut i jak przejdzie to przepowiadajace a jak będzie bez zmian lub się nasili to trzeba jechać na ip,nie daj się,zadzwoń do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzielam jedna no spe i dalej boli a boli tak od godziny dobrej a brzuch twatrdnial duzo dzisiaj,kasia m wraca juz ale bedzie za jakies20minut jak wroci ide sie wykapac bo sama sie boje.flavia mi sasiadka wczoraj powiedziala ze mam maly brzuch i ze sie obnizyl i jest niziutko.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca a jak czesto mozesz okreslic czestosc skurczy czyli np co 7minut przez 30 sek czy sa raczej nieregularne ? wykap sie , wez nospe i czekaj na rozwoj sytuacji , moja kolezanka jest w 37 od 4 tyg ma skurcze przepowiadajace ale one jej nie bola Co do rwy i cesarki ,bo ktos pytal Flavi , mi lekarz powiedzial ze jesli nie ustapi do 38 tyg ( a mysle ze ustapi) to da mi zalecenie na cc (neurolog) ale u mnie jest tak ze nie moge chodzic za bardzo na czworaka przynosi ulge ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj twardnieje strasznie brzuch i troszke boli, leze to w miare ok jak wstane to skala. To sa te przepowiadajace skurcze? I maly bardzo *****iwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik sa one co jakies5minut i trwaja kolo polminuty taki bol straszny,nie wiem czy to wlasciwe czy przepowiadajace.narazie leze zaraz wezme druga no spe i wykapie sie jak przejdzie to zostaje w domu a jak nie to pojade na ip albo do gina zadzwonie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca przepowiadajace raczej , ale to powtarzan raczej sa bezbolesne licz skurcze i sobie zapisuj bo beda cie pytac o to wiec zapisz wszystkie co ile minut i kazdy ile trwa i jak maz przyjedzie szykuj sie i jedzcie na ip zobaczyc co tam sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka spokojnie, lepiej być pod kontrolą przy takim ciśnieniu. A ta rwa. Oczekująca, jak masz regularne bole, i przy skurczach twardnieje brzuch, to moze to być poród, ale mysle, ze jak trwa to dopiero godzine to tak jak pisza dziewczyny, nospa, wykąp sie i zobacz czy sie nasilają, zgadzam sie z asik, zapisz ile one trwaja i co ile. Jak szłam dzis do domu to kolezanka jechała samochodem i az sie zatrzymała i chciała mnie podwieść, bo mowi, ze taki mam wielki brzuuch ze jej sie mnie zal zrobiło ze sobie tak dreptam:P ale szłam na małe zakupy spożywcze i nie skorzystałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja na ip czekam na swoją kolej,ludzi bardzo dużo! oczekująca -trzymamy kciuki,dawaj znać co sie dzieje, tak jak piszą dziewczyny jak po kąpieli nie przejdzie to moze sie zaczęło? . flavia-ja juz mam leki na nadciśnienie,przez ostatni caly tydzien mialam non stop ponad 140/ponad 80, mimo że biore 3 razy dziennie lekarstwo na nadciśnienie. Do tego doszła opuchlizna i ból Glowy i lekarz podejrzewa zatrucie ciążowe,dlatego wysłał mnie do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca weź ciepła kąpiel i na spokojnie, jeśli mogę do czegoś porównać pierwsze wrażenie jak zaczęłam rodzic to było wrażenie jak by mi się chciało "kupe" ( wybaczcie doslownosc) ale to byly pierwsze słowa jakie powiedziałam do m jak się zaczęło twardy brzuch i później skurcze coraz silniejsze. Ode mnie właśnie wszyszla koleżanka a teraz sobie odpoczywam chodź trochę ciężko odpocząć jak się nie mogę ułożyć bo młody mi podchodzi pod rzebra i w żadnej pozycji nie jest mi wygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzielam druga no spe i przeszlam sie po balkonie i wykapalam i ustapilo,ale czuje ze dziecko jeszcze bardziej sie obnizylo.moze to te przepowiadajace mam nadzieje ze niie zacznie sie znowu.w piatek woizyta.teraz strasznie nogi mi popuchly ze nie widac zgiecia miedzy stopa a noga.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca wypoczywaj ja nialam z kuba w ciazy fałszywy alarm juz nawet torbe dopakowałam, zjadłam, ubierałam sie i sie polozylam bo to byla noc zeby kiczyc co ile skurcz i zasnełam:), rano bylam troche zdziwiona:). Ewinka jak bedziesz miala siłe to skrobnij co i jsk trzymam za was kciuki. Mamo3 ty pisalas ze mialas bialko w moczu ? i jak powtarzalas? Mam swoje wyniki wszystko ok troszke w morfologii ale to minimalne jakies nadwyzki czy niedobory:). Znow sie mecze z zasnieciem chcialabym zeby sie ochlodzilo w ciazy nie lubie ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×