Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość marika
Mamo3ch litości!!!! POZYTYWNE NASTAWIENIE TO PODSTAWA KAZDEGO PORODU!!! niech maz ci zaparzy meliske a Ty wyganiaj te okropne myśli!!! a sio, a sio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Hehe, dziewczyny ja wiem, ze to glupie, sama jestem zdziwiona, ze tak wariuje :) Moj maz sie smieje, ze to przez nadmiar deszczu, ktory rozmiekczyl mi mozg :) Przypuszczam, ze wszystko mi przejdzie, jak przekrocze we wtorek rano prog szpitala. Poki co ogladam powtorke kabaretonu z Opola, pomaga :) Tak, czy siak, dzieki za slowa wsparcia :) Co do depilacji to ja nie mam wyjscia, bo jestem z tych mocno owlosionych, zadna maszynka temu nie podola :) Marzy mi sie depilator laserowy, ale to spory wydatek, jakies 300 funtow, wiec na razie musze sie obejsc smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik be zlog
33ona i nie wychodz ja dzis zrobilas chyba z 10km i jestem spuchnieta jak balon nie wiem co bedzie bo nie zapowiadaja ochlodzenia ;/ .. chyba jednak spacery nie przyspieszaja porodu , se//x tez nie , schody chyba tez obalam wszystkie mity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ściąga pokarm laktatorem to jaką ma temperaturę, jeśli jest przechowywane w lodówce to jak podgrzewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu podgrzewa sie w kąpieli wodnej do temp pokojowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja wróciłam z działki, ide sie golić i kąpać bo jutro czeka mnie szpital, jestem ciekawa czy będą jutro już wywoływać, czy dopiero we wtorek, zobaczymy, też sie bardzo boje ale nie mam wyjscia.MAMA3chłopców będzie dobrze, ja z jednej strony sie ciesze, ze to juz i będę miała to z głowy, trzeba sie pozytywnie nastawić i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
magda ja sztuczne daje jak mojego mu brakuje dokarmiam go ok120ml na dobe a tak sciagam i swoje mu daje bo niechce ssac.sutek mi popekal i boli odciaganie:/flavia ja mam problem bo igorowi zrobily sie krostki od pieluszek i mimo wietrzenia sa:/czym to szybko wyleczyc?smaruje bepanthenem codziennie przy kazdej zmianie pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca spróbuj sudocrem,jest b. Dobry. a jakie pieluszki używaliście? U nas póki co pupa super,smarowaliśmy kremem babydream z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kafe po 19ej wczoraj już nie wpuszczało:( -obudziłam się:) spałaszowałam 2 malutkie nektarynki,pycha:) -widze,ze na razie nikt nie urodził dzis jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula84
zaczęło się. Jestem na porodowe. Odchodzą wody i sa skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
a ja zaczełam plamić na brązowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szykuję się do szpitala,mam sie stawić dziś na 9,a jutro konczę 39 tydz.i planowana cesarka,gdyż 5 lat temu tez miałam cc przy bliźniakach i tym razem zdecydowałam sie na cesarke.Wczoraj na majtkach zauwazyłam kawałek prezroczystej galaretki-to część czopa,brzuch mnie w nocy bolal jak na okres a dzidzia kopała.Odezwe sie po powrocie.JOlka kolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Hej dziewczyny :) Wczoraj tak się rozpisałam i dupa nie mogłam wysłać. Dzisiaj idę do lekarza i zobaczymy co lekarz powie ... pewnie później na KTG mnie wyśle ... A pogoda ... wręcz cudowna ... gorąco jak diabli ... Agatko może samo coś się ruszy :D ? Jolka Kolka 3mam kciuki :* asiula powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asiula to powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dziewczyny jestem najszczesliwsza na świecie! :):) Napiszę wiecej jak bedziemy w domu. Agata trzymam kciuki daj znac co postanowili lekrze czy dzis wywoluja. Trzymam kciuki za reszte jeszcze nie rozpakowanych i goraco sciskam mamuski tak sie ciesze ze dolaczylam do Waszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Asiula Agatka malobolesnego i pieknego porodu wam zycze :) Jola powodzenia na cc Ilonek jesli gdzies jestes i jeszcze nie urodzilas to tez powodzenia bo dzis cc chyba masz :) oczekujaca poki to tylko pryszczyki lekkie zaczerwienienie uzywaj tego co masz bepanthen sudocrem mycie pupy woda a nie chusteczkami i najwazniejsze kladziesz na tetrze czy na takim podkladzie malego bez pampka i sie wietrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asiula powodzenia agata jolka i mama3chlopcow dajcie znac jak bedziecie po.ewinka ja uzywam dady i pampersa i jak uzywalam2dni bialego pampersa to wyszly te krostki a smaruje bepanthenem wczoraj na wieczor smarowalam sudocremem to troszke mniejsze sa.maly spal cala noc do4 to pospalam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej tez wczoraj pisałam i wszystko poszło precz:). Czytam was i serdecznie gratuluje nowym mamusiom:) Pisze malo bo wiem to głupie ale zazdroszcze kazdej z was ze rodzicie i juz bez problemow ja do dziś sie borykam z ta rana:(, tak ma byc nawet znajoma lekarka mowila ze z miesiac to moze potrwać:(, gowno co 2 dni na kontrol chodze wczoraj moj gin byl to juz nie oszczedzalam w slowach mysle ze jak sie wygoje to im troche brudow narobie przez to, dla satysfakcji mojej a moj gin tez wiadomo skoro tam pracuje to bedzie po stronie szpitala moze pojde niezaleznie gdzies sama nie wiem. no nic nie umre ale sie mecze jak cholera. Michałek ok je śpi je spi placze:) Kubus tez sie przyzwyczaja do nowej sytuacji. Mamo3 trzymam kciuki mocno mocno dasz rade juz ja jestem 1 przypadkiem z powiklaniami wiec ty nie bedziesz czekam na relacje:), nie wiem czy masz net w telefonie napisz jak najszybciej . Jolka trzymam kciuki i za ciebie:) Asiula powodzenia jak ja zaluje ze nie rodzilam sn:(. Koncze moze potem sie odezwe musze ponosic synka do odbicia, potem moze pochwale sie zakupami wszystko przez net:). buty, super organizer do wozka, lampka nocna dla dzieci, i dywanik do kuby:) zaszalalam sobie za te cierpienia a co;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Asiula powodzenia!!! Jolka trzymamy kciuki!!!! A u mnie nic, jak bylo tak jest.... :( jak tu wygonić maluszka do 13tego? ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
To dzisiaj chyba wysyp maluszkow sie szykuje!!!! Dawajcie znac ci tam u was jak macie jak :) ale wam zazdroszczę :) ja sie nastawialam na wcześniejszy poród a cos teraz czuje ze przenoszę jeszcze :) milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Marikaa przylaczam sie do Ciebie jak znajdziesz sposob daj znac haha :) Mamokubusia powiem ci tak z lekarzami nie wygrasz,,, takie zycie naprawde jesli komus udalo sie z nimi wygrac to to samo co w totka 6trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik wietrzymy codziennie pupe ale widpcznie ma bardzo wrazliwa.teraz spi a za godz jade do mamy go zawiesc i pozniej na zakupy jedziemy.maly lubi jak nosi sie go na ramieniu wtedy zasypia.wczoraj sasiedzi byli mowia ze dlugi jest i chudy,body na62sa za male juz.posiedzielismy troche maly jadl i spal.mamokubusia omeczysz sie bidulko z ta rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
brzuchatka ciesze sie ze juz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
oczekujaca poki nie jest zywoczerwona i maly nie placze ciagle tzn ze nie jest zle , lekiem ktory wyleczy kazde odparzenie z doswiadczenia wiem jest stary poczciwy tormentiol :) tyle ze on od 3 roku zycia niby , bo ma zw. kw. bornego ale jest masc tormentalum bez nich ale juz tak samo cudownie raczej nie dziala , w kazdym badz razie jesli nic nie pomaga na wielkie odparzenia zawsze u mnie lekarze czy w szpitalu oraz stare dobre polozne polecą tormentiol i reke daje ze sie zagoi :) ale poki to tylko pryszczyki to sudocrem etc :) i ipowietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Ja slyszalam ze sudocrem bardzo wysusza skore maluszka, a żeby nie robili sie odparzenie skora musi byc nawilżona, natluszczona, ja polecam maść witaminowa a sudocrem to jest lek, wiec nie używać za czesto! Asik, ty tez daj znac jak odkryjesz juz jak to zrobić żeby maluszek zechcial wyskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
a Marika luknelam ze ty na 20stego masz , wiec ja mam gorzej bo ja na 13stego z OM wrr mam juz dosc opuchlizna bol krocza, mala wieczorem i noca tak buszuje ze spac nie moge , zevym mialam pod reka oxytocyne sama bym ja sobie zapodala hehe sudocrem prawda nie stosuje sie go na zdrowa skore tylko dopiero jak cos jest nie tak czyli odparzenia itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK czekam na relację z zakupów bo też potrzebuje lampki i organizera:-) brzuchatka ja też sie cieszę,ze już jestes w euforii:-) jolka kilka,mamo3-myślimy o Was i trzymamy kciuki i na relacje czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Asik, to ty juz prawie w terminie :) ja sie ludze ze będę rodzic wcześniej ale sobie mogę pomarzyć:) brzuch wysoko, żadnych skorczy, lekkie cmienie wieczorami jak na okres i tyle :) ja nie puchne cale szczęście ale od 3dni straszna zgagę mam, chcialabym wcześniej bo jak maluszek sie nie zdecyduje to klocuszka będę rodzc pewnie ponad 4kg, ciekawe ile teraz wazy, ja juz nie będę miala usg, w 33tc wazyl 2200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja to sie nie boje wywolywania itp , ale mam dosc porppstu bycia w ciazy , wczoraj juz prawie plakalam z bezsilnosci , spie po 4 godziny, wszystko buchnie ciagnie boli , juz dosc naprawde nie mafrtw sie mysle ze nie urodzisz takiego klocuszka :) moja kol urodzila 3800 a w 33tyg mala wazyla 3400 dodam ze urodzilam dokladnie w terminie , moja jesli urodzi sie terminowo to prognozowo 3400 ale nie wierze w usg heh :) oby nie byla za duza po ja drobna i jednak wole zeby sobie juz poza brzuchem przybrała odpowiednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×