Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

hej dziewczyny, ja z sąsiedniego wątku, pozwolę sie tu wkleić na małą chwilę gdyż po prostu nie mogę się powstrzymać :D esmi - kiedyś przez parę ładnych miesięcy pisałyśmy razem na forum w dziale "Diety" :D miałam wtedy inny login (angel....). Miło Cię tu widzieć, super, że spodziewasz się dzieciaczka. Powiem Ci, że ja miałam wywoływany poród i jednego dnia chodziłam z cewnikiem, a następnego dnia kroplówka z oksytocyną. Bolało oczywiście, uniknąć się tego nie da, ale 4 godziny i po sprawie, szybko poszło na prawdę i mialam wrażenie, że minęła godzina a nie 4. Kochana życzę Ci powodzenia i z pewnością wszystko będzie dobrze, później szybko zapomnisz o tym bólu. Ja wywoływania źle nie wspominam, nie uważam, że to jakaś trauma. Pozdrawiam Cie serdecznie i przepraszam pozostałe dziewczyny za wklejenie się :D Wam też życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ilonek, fajna ta Twoja corcia. W koncu troche rozowego :) Esmi, nic sie nie przejmuj, sporo nas sie bedzie balo w tym tygodniu, wiec masz towarzystwo :) Ja juz chce po prostu miec to z glowy. Asik, doskonale Cie rozumiem. Mnie nawet inaczej szpital pachnie, kiedy tam wchodze jako pacjentka, a nie pracownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
miluska, czuje sie lepiej po tym co napisałaś, a ile dni po terminie miałaś wywoływany? Esmi ja mam takie same odczucia, dzis sie zaczełam bać jak weszłam na oddział, ale też pragne zobaczyć synka i martwie sie o niego, zeby było w porządku.Mama3chłopców, zycze ci jutro powodzenia, o której masz sie stawić? jutro już zobaczysz dzidziusia, super! ilonek Twoja córunia jest słodka, karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ikonek dołączam się i ja-córunia jest słodka! serdeczne gratulacje! esmi ale by było jakby na egzaminie Ci wody odeszły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
W szpitalu mam byc o 7.30. Ciekawe czy w ogole uda mi sie dzisiaj zasnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dziewczyny ale nie mam egzaminu w tą środę tylko za tydzień :P więc będę już po :P ale wiadomo nie będę miała pewności czy wyjdę ze szpitala :D Miluska pamiętam Cię doskonale :) co u Ciebie słychać ? może podasz swojego e-mail to sobie popiszemy :) Agatko, Mama3chłopców, asiq dzięki za słowa otuchy razem raźniej i będę tego się trzymała !!! :) Dla mnie będzie najgorszę, że położą do szpitala i będę musiała kilka dni leżeć a nie od razu dadzą mi oxy ... :P dla mnie to będzie frustrujące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi zależało na laktacji dlatego chciałam spróbować, miałam tą świadomość, że jak do rana nie urodzę to na 7 do pracy przyjdzie mój lekarz i jak go poproszę o cc to zrobi bo przeciż i tak miało. I przy tych 6 cm już nie myślałam o niczym innym tylko cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ilonek a ile rodzilas do tych 6cm kurde jakby bylo u was zzo to bys spokojnie urodzila naturalnie od 4cm zzo i luz by byl szkoda ze nie wszedzie to jest :/ i jak karmisz bez priblemu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin rodziłam, z czego 4 dało się przeżyć, a 4 kolejne bolało już baaaaaaaaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawało mi się, że mam sporo mleka, ale niestety dziecko za dużo traciło na wadze i po każdym karmieniu piersią mam podawać 30 ml mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi moj adres email to miluss90@wp.pl czekam na odzew to opowiem co u mnie :) Odnośnie pytania to wywoływany miałam poród dosyć wcześnie bo 3 dni po terminie. I całe szczęście, że szybko poszło bo dziecko z wagą 3920. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ilonek slodka dzidzia a jakie ma usta duze:) wiecie mnie moj m zawiodl mam go dosyc,plakalam przez niego.bylam na zakupach on mial swoje zrobic a ja swoje i on poszedl do baru napil sie a ja lazilam po sklepach.na koniec jak wracalismy do domu od moich rodzicow zaczal mnie wyzywac i powiedzial ze jestem do d**y matka.wiecie jak to zabolalo?jutro powiem mu ze zabiore malego i niech sam sobie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
tyle przykrych slow uslyszalam a za tydzien mamy rocznice slubu2.na podworku zaczal wozkiem rzucac.tesciowa to widziala i przyszla opierdolila go i powiedziala ze jutro powtorzy to samo.gdybym wiedziala ze tak zachowa sie zostalabym z igorem u rodzicow dzisiaj.w dodatku niemoge nic jesc pije aby wode,wczoraj zjadlam3gryzy kanapki a dzisiaj pol buleczki.wazylam sie dziaisj i spadlo juz15kg zostalo10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ludzie co mu odbilo ? Nawet tesciowa sie sie uspokoila ... jedz do mamy po co ci te nerwy musisz sie dobrze odzywiaac odpoczac i nie denerwowac sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
A co dla Niego się stało ? Powinien nosić Cię na rękach, że Igorkiem się zajmujesz i w domu jest porządek ... faceci to dranie nie potrafią nic docenić :/ Dziewczyny wkurza mnie to forum najchętniej bym je zmieniła - może macie jakieś pomysły ? Nie mogę wysłać wiadomości a jak kończy się strona to dopiero po 1-2 h widać nowe wiadomości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi mysle ze to naprawia problem jest zgloszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
niewiem co mu odbilo nigdy tak sie niezachowywal.tak mnie wyzywal i jeszcze powiedzial ze mi dziecko zabierze jak zechce odekjsc,ja mu powiedzialam ze w zyciu dziecka mi nieodbierzesz.tesciowa naprawde sie wstawila za mna i wiem ze jutro bedzie drzec sie na niego.jeszcze igorek zasnal to go obudzil dzieki bogu ze na rece go nie wzial.niedocenia wogole tego co ma,ale skonczy sie to juz bo to co zrobil to przesadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
esmi mnie tez denerwuje forum bo albo wogole nie wstawi wpisow albo pojawiaja sie po jakims czasie.dziekuje bogu ze dal mi igorka dla mnie jest najwazniejszy i nie pozwole go skrzywdzic.a on tak patrzyl jak plakalam i niespokojny byl.dopiero na brzuchu jak go polozylam to sie uspokajal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca tak mi przykro,przepraszam,że to napiszę,ale z tego co Ciebie czytam to Twój m ma chyba mały problem z alkoholem?:-( co takiego zrobiłaś,że on tak powiedział?a rzucanie wózkiem,mój boże to już jest ekstremalne zachowanie... proszę jedz na jakiś czas do rodziców,szkoda Twojego zdrowia,naprawdę.aby dziecko było szczęśliwe mama też musi być szczęśliwa! Jeśli nie dla siebie to zrób to dla Igorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek gratulacje córeczki jest śliczna :) Oczekująca powinnaś pojechać do rodziców i odpocząć bo jak tak dalej pójdzie to się rozchorujesz a jesteś teraz bardzo potrzebna Igorkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz tak popuszczała swojemu mężulkowi to zacznie cie tłuc bo zneca się juz psychicznie nad tobą a to tylko krok do fizycznego znęcania! i widac ewidentnie ze mam problem z alkoholem miej troche rozumu i niepatrz na siebie ale przedewszystkim na dziecko bo jest teraz najwazniejsze podejrzewam ze zrobi kruche a ty znowu mu wybaczysz wiec szkoda rad ale zrob jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, kafe mnie dobija oczekująca- teściowa nie jest bez serca w takim razie i wie jakiego ma synka.Powiedz,że się boisz o dziecko i siebie, pojedz do rodziców, a na pewno teściówka przemówi synalkowi do rozumu i WRESZCIE SIĘ ZMIENI TWOJE ŻYCIE!WIDZĘ OLBRZYMIĄ SZANSĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hej, ale miałam dzisiaj dzień, caly dzień na nogach, dokupione butelki kosmetyki, brakuje laktatora i pewnie innych drobiazgów ale to juz później. Dzisiaj wypadł mi czop albo jego fragment bo wypadło mi duże galaretowate cos:) ale bez krwi, wcześniej mi wypadł jak juz byłam na porodówce a tutaj ciekawe ile ptzed::-D Gratuluje wszystkim nowym mamusiom nie dodaje postów wiec gratuluje ogolnie: Oczekująca jak coś to na prawdę jedz do rodziców odpoczniesz a maz przemysli sobie sprawę, kurcze ciezka sytuacja, a to ze powiedział ze jestes zła matka to wiedział ze to cię zaboli to tylko dlatego, nie bierz tego do siebie, Igorek nie mógł lepszej mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca-jedz chociaż pół kanapki i najważniejsze żebyś piła wodę, herbatki owocowe.Biedny Igor, dobrze,że nie będzie tego pamiętać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Oczekujaca, dziewczyny maja racje, taka sytuacja i zachowanie Twojego meza sa absolutnie nie do przyjecia. Jak raz pozwolisz na cos takiego to bedzie coraz gorzej. Mysl przede wszystkim o Igorku i o sobie, moze faktycznie pojedz do rodzicow na kilka dni, zobaczysz co z tego wyniknie. I nie sluchaj jakichs farmazonow, ze jestes zla matka, bo to bzdura - jestes najlepsza matka, jaka Igorek moglby sobie wymarzyc, a Twoj maz niech spada na bambus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- myślę o Tobie:) i dużo dziewczyn wspiera Cię pozytywną energią, to możemy:) powiem tylko tyle- alkohol nie usprawiedliwia, też miałam ostre akcje z moim m,ale ja od razu się wyprowadzałam po hardcorowych akcjach....raz przez 2 miesiące się nie odzywałam, u Was jest inaczej...jesteście małżeństwem i macie dziecko. Teściowa spierze synalka i przemówi mu do rozumu,zobaczysz.Ja się cieszę,że stanęła w Twojej obronie i op..liła synalka, bo należało się i to na dobry początek :) wiem,że to smutne,ale może właśnie takie przykre sytuacje życiowe zmieniają ludzi....oby na lepsze.A Ty jedz- musisz spożywać witaminy z jedzenia-pomyśl o Igorze i o sobie- włosy, kości, musisz się racjonalnie odżywiać i uzupełniać braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, ja mam skurcze, już co 5 minut, ale znośne, bol jak na bardzo mocny okres, wczesniej coś chrupło i chyba troche wód uleciało. Narazie licze skurcze i czekam w domu, jak ból będzie bardzo mocny dopiero pojade na porodówkę, choć co skurcz to mocniejszy, mam nadzieje, ze to poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz agata mowilam ze pojdzie niedlugo :)) 3mam kciuki :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
jeszcze nie ma źle, wody cały czas ulatują, ból taki jakby ktoś chciał mnie mocno ścisnąć i okrutny okres, jeszcze czop całkowicie zaczął odpadać, i biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Widzę dziewczyny,że spać nie możecie?ja teraz to zasnęłabym wszędzie...szkoda,że nie mozna było widać. Na zapas wyspać i skądś pobierać zgromadzone wyspanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×