Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Lepiej sie porzadnie zalatw bo uwierz bo cesarce byle prukniecie sprawia bol ja balam sie zalatwic, kup czopki glicerynowe zeby sie nie napinac bo bedziesz miala zszyte miesnie ktore najpierw rozerwa wiec sobie wyobraz napinanie na wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
To kafe mnie wkurza nie daje moich postow. Ją miałam lewatywe bo miałam rodzic sn i chciałam. Po cesarce zalatwilam się po 5 dniach,ale nie bolało powiem tak że samo lecialo :-) Dziewczyny moja nocami jest bardzo niespokojna i się prezy,a kółka to nie jest,tak mówiła położna. Bardzo jej ropieja oczy. Robi częste i bardzo rzadkie kupy,wiecie dlaczego?pomóżcie? Jadę dziś ściągnąć szew i chyba ją wezmę żeby spojrzeli na te jej oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
dziewczyny kurcze dooopa blada:( Od 8rano lazilam na porodów e ze skurczami z oxy, kroplowka godz temu się skończyła i tym samym skończyły się moje skurcze. Kolejna próba pojutrze:( ten czas mogłabym spędzić w domku z synem, a temu małemu wogole się nie spieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Nomadic mozna sie zdenerwowac a czemu nie jutro ? Kasia lek moze ci zapisac kropelki z gentamycyna na recepte, a z domowy sposobow ziele swietlika (takie zaparzane) do przemywania, od zew do srodka do kazdego oczka inny wacik, zapuszczacpo kroplu soli fizjolog z ampulki, i masowal ujscia kanalow lzowych miedzy noskien a oczkiem u wielu dzieci wystepuje ten problem nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik bo taką maja procedurę. A dzisiaj akurat była fajna położna, zajrzała do mnie przed chwila, powiedziała ze skoro zjadłam, trochę się przespie to może samo ruszy. Raczej mój mały strasznie się teraz rusza. Śmieje się ze wszystkich ze mu dobrze tam:) Powiem wam ze juz widzę różnice miedzy zwykłymi a oxy, po oxy faktycznie nie ma przerwy miedzy bólami, boli caly czas tylko co chwile się nasila, normalne skurcze maja przerwy na odsapniecie miedzy nimi:) ale to nic strasznego uwierzcie:) nie mogę się doczekać aż to ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita002
Dzieki Dziewczyny za info, pytam bo w sumie logicznie myslac jesli nie czujesz nic od pasa w dol to zwieracze tez nie pracuja jak powinny - stad moje pytanie czy aby czasem tam sie nie rozluznia przy tej okazji wszystko i nie "idzie bomba ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
esmi gratulacje, w koncu urodziłaś:) dla mnie też najgrsze było parcie, ból niesamowity i te parcie jakby sie chciało mega kupe zrobić, parcie boli najbardziej według mnie. Dałam małemu czopka, zrobil kupe i spi, zauwazylam ze on chce sie nosic tylko i spac na rękach najlepiej, jak czuje kogoś bo inaczej ryk.Asik widze, ze ty dalej czekasz na poród, nie martw się, wezmie Cie nagle ani nie będziesz wiedziec kiedy, a potem już tylko nie przespane noce, ja w ogole nie spie, padam na ryj, nie mam kiedy zjeść, do ubikacji też bo ciągle cycki i przytulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Nomadic bardzo dziękuje:-) świadomość że wiele dzieci tak ma uspokaja:-) A jakieś rady na rzadka kupę? Bo praktycznie ma wodnista żółtą kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic może to jeszcze nie jego czas? Ja nie miałam skurczy przepowiadajacych ani nic a nagle wody chlusnely. Ja też uważam że najgorsze parcie,moja położona mówi że samo wyjście dziecka nie boli bardziej niż bóle parte. Ja chodziłam długo z oxy i do samej cesarki miałam. U mnie zimno 13 stopni od wczoraj siedzimy z mała w domu. Dziewczyny ściągnięcie szwu boli?bo się trochę boję... Agata ja mało śpię od porodu najdłużej 5 godzin spałem w sumie przez całą noc. Też jestem zmęczona wieczorami cmi głową,ale jak się mała uśmiechnie to o wszystkim zapominam. Póki mąż jest w domu to spoko,boję się jak pójdzie do pracy. A i jak mogę prosić o zmianę wtabelce z Sandry na Zuzanne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia, jednak Zuza?? Super!:-) rzadkie kupki to prawidłowe kupki wiec nie szukaj na nie sposobu. nomadic u mnie tez tak bylo,ze mial byc dzien przerwy,ale po odłączeniu wody mi odeszły.moze cos tam sie ruszy.u nas z kroplwka to kazali spacerować caly czas i tylko sie dziewczyny mijały na korytarzu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaś33
Dziewczyny, czytam was od początku ale jak do tej pory się nie udzielałam. Gratuluję wszystkim mamusią. Ja mam termin na 23 czerwca ale też już się niecierplwię to moja trzecia ciąża poprzednie zakończyły się równo 2 tyg. wcześniej dlatego teraz codziennie mam nadzieję że to już. A mały siedzi i dobrze mu tam. Mam do was pytanko czy wam wszystkim opadły brzuszki przed porodem i na ile wcześniej ? mam wrażenie że mój ciągle wysoko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dzieki wielkie za gratki :) ja miałam bardzo ciężki poród nie życzę nikomu takiego porodu 22 godz. A parcie to taki bol ze masakra ... byłam zrezygnowana nawet płakałam ... Ale nie żałuję chodź bardzo mocno popekalam :( mamy ślicznego Kubusia powoli dochodzę do siebie ...miałam super położna była taka wspaniala dla mnie , maz też przy mnie i szczerze gdyby nie On to chyba bym popadła w depresje ... A teraz Kubuś sie opala bo podejrzewali żółtaczkę ale wynik nie jest tragiczny i na wszelki wypadek musi sie poopalać :) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi a bralas zzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Kas mi wogole nie opadl przed porodem brzuch takze to nie regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
Hej dziewczyny u mnie dzis byla siostra zrobila mi ktg, skurcze co 8 min ale Malo odczuwalne chociaz na ktg byly wysoko, siostra narobila mi nadziei ze to juz dzis w nocy sie moze ruszyc mocniej ale sie nie ludze :) hehe termin na 20 wiec jeszcze czas, choć to tuz tuz :) mieszane uczucia mam z jedneej strony nie mogę sie doczekac a z drugiej boje sie jak cho/lera :) gratuluje rozpakowanym i pozdrawiam oczekujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Esmi gratki! Nomadic,trzymam kciuki żeby się rozkręciło! Asik,widze ty dalej w dwupacku tak jak i ja ;-) sprzątam,gotuje,dużo chodze i nic, nawet seks był ale tak bolący jakby mnie ktoś zaszył od środka ,wam też dziewczyny tak sprawiał ból? dzisiaj wyleciało ze mnie dużo kremowego śluzu ale ciężko powiedzieć czy to był czop bo nieprzypominał on galaretki tylko kremowe smarki z nosa przepraszam za wyrażenie bo zaraz gościu mnie zjedzie że mam zainwestować w słownik ;-)brzuch opadł bo lepiej mi się oddyccha i widać po kształcie,mam czekać do piątku i wtedy na szpital asik a ty? Sisilka,gratulacje! dużo zdrówka dla was :-) napisz jak możesz jak znisołaś poród?bo pisałyśmy że u nas na zzo nie ma szans. Marika,powodzonka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kruszynko ja jak cos wezme skier na wywolanie na 19stego bo wtedy dyzur ma szpital w kt chce rodzic i lekarz u kt ost sie konsultowalam , a on ma dyzur w czw i pt i powiedzial ze pewnie wtedy urodze sama ale jak bedzie sie okaze , jak cis powiem ze chce oxy mam dosc czekania bo nivy na co ? Ja mam bolesne skurcze ale sie rozwiewaja no i straszny ten ucisk miednice ale mam juz go od miesiaca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ja urodzilam sie 18 czerwca w Boże Cialo moze moja corcia tez ma podobne plany :) moj maz tez swiateczny urodzony w Wielka Sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Asik,wiesz co że ja też bym wolała tą oxy i mieć już to za sobą choć słyszałam że ból jest o wiele silniejszy ,najgorsze to czekanie teściowa mnie wnerwia codziennymi telefonami czy juz czy jeszcze nie? coś czuje że puszczą mi nerwy, zaczełam żałować nawet że tak się pospieszyłam z tym szykowaniem wszystkiego w pokoiku ehhh! mąż wraca rano z pracy to działamy,trudno najwyżej zacisne zęby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
No faktycznie może Milenka czeka na odświętny dzień heheh muj mąż miał utrodziny 13 czerwca i tak miałam termin i cały czas mieliśmy nadzieje a tu dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Mnie tez mecza telefonami ale no coz nie zmienimy tego jedno pewnie ze raczej do konca tyg chyba powinno sie rozwiazac mam nadzieje ze dluzej trzymac nie beda i w razie czego oxy zadziala odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka jest na świecie od 9 dni a ja już nie wyobrażam sobie życia bez niej :) Karmię na zmianę raz swoim raz mm, ale niestety tylko butelką. Pola nie zdążyła nauczyć się ssać pierś i polubiła smoczek, przy piersi płacze i się denerwuje więc praktycznie nie przystawiam bo nie chcę jej męczyć. Mamy problem z bólami brzuszka. Na koperek jest niestety uczulona. Kocham ją najbardziej na świecie, ale z czułością myślę o ciąży nawet tych ostatnich ciężkich wydawałoby się dniach, kiedy miałam kiedy zjeść, czy przespałam parę godz ciągiem. Więc mamy w dwupaku korzystajcie :) Co do kg to mi spadło już 14 samo z siebie, a brzuch już mi się wchłoną. W chwili obecnej bez wstydu mogę pokazać się w stroju kąpielowym. Rozstępu nie mam ani jednego. Nigdy bym nie pomyślała, że tak ładnie będę wyglądać po ciąży. Mąż mówi, że już lepiej niż przed ( chyba kręcą go piersi :) ) Pozdrwawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dziękuję wam za wsparcie bardzo mi to pomaga. Kasia my właśnie mówimy do Kuby z m ze jak szybciutko nie wyjdzie to tata musi iść do pracy a tak by posiedzial z nami dłużej. Mi pewnie też będzie ciężko. Ewinka a czy się stresowalas przed podaniem oxy? Bo ja strasznie, przyznam się ze nawet nie potrafiłam się wtedy cieszyć z synka i aż byłam zła na siebie i ryczalam. Wiem głupia jestem. Ale juz teraz jestem wyluzowana i nawet pielęgniarki mówią ze odpoczywam jestem spokojniejsza i może samo ruszy. A dobra wiadomość jest taka ze ktg zapisuje mi jakieś skurcze ale ja nic nie czuje tylko troszkę brzuch twardnieje, może mnie ruszy tak jak Ciebie Ewinkaa:) Marika może to juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kruszynka ja myslalam ze juz urodziłaś bo nie widziałam ostatnio Twoich wpisow:) mnie działanie z moim m nie bolało a nawet było przyjemne ale jeżeli chodzi o poród to nie zadziałało nic:) Asik kochana na prawdę Twojej laleczce dobrze z brzuszku:) ale bardzo cię rozumiem juz tyle czasu czekasz i czekasz i nic, oczywiście ze bierz oxy tym bardziej ze dostaniesz znieczulenie, dobrze ci:) chociaż ja lazilam parę godzin z oxy i rozwarcie tylko na 2palce a zzo chyba od 4 tak?kazali mi być na czczo bo jutro na o chodzie zdecydują czy będziemy próbować czy nie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ikonek to ja zazdroszczę takiego powrotu do figury:) a powiedz ciężko jest bardzo na butelce? Często przytulasz małą? Bo nie wiem czy też nie bede zmuszona do butli a chce wiedzieć jak to widza inne mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek przystawiaj małą do piersi,ma tylko 9 dni,więc macie szansę że jeszcze załapie ssanie z piersi. Próbujcie,połóż się z małą do łózka na cały dzień,czy 2 -3 dni i podawaj pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Nomadic,heheh śmiejemy się z mężem że może łobuziak wie i czuje że jest tak bardzo wyczekiwany i robi nas w ciula,już ja mu nagadam jak księciunio zdecyduje jednak opuścić zameczek ;-) a zaglądam codziennie co u was słychać,tylko że nie zawsze jest co pisać j wogóle się zrobiłam rozdrażniona chodze jak bomba zegarowa heheh tobie oczywiście życze powodzenia i szybkiego małobolesnego porodu! ilonek tyllko pozazdrościć maleństwa bo masz przy sobie i figury ja jak narazie niemam anie jednego ani drugiego przy sobie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Asia miałam zzo ale wkuwali mnie może z 10 razy bi mam zryty kręgosłup ale na szczęście sie udało :) Normalnie Kocham tego mojego Kubusia jest całym moim światem i strasznie swojego męża docenilam:) jest wspaniały. Kupił mi bukiet róż i powstarzal za mnie kocha :) a u Niego to zadkosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- :) samiec docenił swoją samiczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×