Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dziewczyny!!!!! Jestem prawie od początku założenia tego wątku, na początku nawet cos pisałam ale z uwagi właśnie na głupie teksty przestałam pisać, zostało mi czytanie. I tak "kafe" towarzyszyło mi przez cały okres ciąży i teraz macierzyństwa. NIE WYOBRAŻAM sobie żeby was już więcej nie czytać!!!!! Kafe dla mnie jest skarbnicą wiedzy, i już nieraz było tak że porady się przydały. Nie rezygnujcie z pisania na kafe, bo jestem tego pewna że jest tu wiele mam które tak jak ja zaczynają dzień z wami:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy ile k***a bedziecie bronic tej kruszynki??? Ale przwdtem mogla miec inne nicki nie?? Tak was robi a potem bronicie jej to wezcie sobie ja do nowego forum i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że dobrze się stało bo nowe dziewuchy też atakowały jako goście i się obrażały niech siedzą jak najdalej od nas ! A post niżej jest nie dojrzały pamietajcie nigdy nikomu żle się nie życzy bo może to spotkać własnie ciebie i to nie jest powód by zabrac matce dziecko ja pierniczę,zastanów się co piszesz bo to cios poniżej pasa nie możesz żyć własnym życiem? stało sie trudno! Nie ma co gdybać daj spokój jej i temat zamykamy! te forum już nie istnieje! tu jest własnie wolnosć słowa dostęp mają wszyscy ludzie na całym świecie i co chwile jakaś czapa będzie szukała pretekstu do draki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A A A J
Dziewczyny jestem jestem we wtorek wrocilam z polski . bylam z mala u polskich pediatrow. Rpboli badnia. Z mala wszyatko super ppprpstu ma takie fazy ze jest niesppkokna noo lekarz zauwazyl yez dwie dolne jedynki co sie wybijaja i to pd tego. Pozniej podczytywalm ale te klotnie i mieszanie przez gosci jest nie do zniesienia. Az niewiadomo czu cos napisac czy nie. Dziekije E o mnie myslicie. Nie chcialabym zeby forum padlo bo fajnie tu jest mimo wsYstko. Z tym ze ciezko pisac w takiej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od nowych to wara! traktowałyście nas jak debilki i skończcie te swoje żale majestatu robić ja do was też pisałam wulgarnie w zamian za to że olewałyścice nas i mam gdzieś już was! dobrze napisała jedna z dziewczyn krąg wzajemnej adoracji histeryczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałaś wulgarnie bo jesteś wieśniarą i nie umiesz pisac z kulturą, takich wyrzucamy odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oczywiście nowe to wieśniary bez kultury,wy za to dałyście popis kultury wyzywając nele i gosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie wyzywałam, Nie wiem kto wyzywał. Z gościa każdy może pisac. Ale komu się należało ten dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z ciekawości za co im się należało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny, pamiętajcie o mnie:) zresztą tutaj też już chyba nie będę się udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zamiaru z wami się tu udzielać nowe wieśniary zrozumiano! siedzieć z dupami u siebie wont! co do tych dwóch wieśniar bez komentarza! a tobie jak się nudzi to podrap się po mózgu! a wy ich nie macie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i kolejny post ,,na poziomie"śmieszne jesteście połowa z was pochodzi ze wsi słoma z butów wystaje zaciągacie po wiejsku jak wam coś nie pasuje piszecie do siebie z gościa jak to jedna z was wczoraj się do tego przyznała i super uciekacie już na tego swojego fejsa będzie spokój w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla waszej informacji histeryczki,ona z nami nie pisze! weż pistolet i ją zastrzel w końcu tak naprawde dużo przesadzacie takie rzeczy na forach teraz to norma sama się nadziałam na innych forrach ale na inny temat to już się staje nudne rozumiesz?mściwa jesteś czerwcowa mamo a takie jesteście niby życzliwe chyba w domu. jeżeli jest chora to okaż chociaż troche życzliwości bo robisz się taką samą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka chora?? A co miala napisac?? Wiemy kim jest z imienia i nazwiska i zeby zachowac resztki godnosci napisala ze ma problemy i kazdy jej wierzy. Takie naiwne jak wy to chyba jeszcze nigdzie nie bylo. A przyznala sie bo wiedziala ze przegiela i zrobila to zeby forum nadal istnialo i tak by wrocila pod innym nikiem kasia basia czy inna. Ale nie udalo ci sie pusta lalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij list gończy poszukiwany/poszukiwana robicie tragedie jakby nie wiadomo jakie przestępstwo zrobiła na pocieszenie drogie ordynarne czerwcowe mamy ja was też jechałam tylko ja w przeciwieństwie do kruszynki umie świetnie się maskować i nigdy sie nie dowiecie bo gosc zawsze bedzie w internecie i wszysty mogą wszystko wy czerwcowe mamy macie też nie równo pod sufitem jednym słowem mafia sfustrowanych dupowłazów a ty kruszynka uciekaj jak najdalej bo cie chieny pożrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to się przyznać co wielu by nie zrobiło ze tchórzostwa żeby każda była taka święta to by wojen nie było także zawistne czerwcowe mamy nara z nowego forum do swojego prywtnego! skoro znasz dane to jedz i ją zabij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się wam nie damy! Możecie też nas w d**e pocałować wieśniary czerwcowe mamy ;-) zerkłam na wasze posty początkowe to wy jesteście dziecinne panikary nie zadowolone z życia a głupotami się zajmują jednak gośc ma swoje plusy *bo byscie mnie żywcem zjadły @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie choroba,wciagło ją w intryge jak mnie kiedyś :-/ tylko że ja czepiałam wszystkich po kolei to jest jak narkotyk człowiekowi brakuje bliskości,akceeptacji być może trauma w dzieciństwie a potem kiedy sie z kilkoma osobami zżyjesz to będzie ci ich brakowało jak kogoś bliskiego :-/ a odplątywać to już nawet nie było sensu najgorszą karą dla niej i tak jest to że z tych osób które były ważne dla niej już tu nie ma ja przez moją intryge też głupia straciłam to co cenne a tak mianowicie przyjażń i zgadzam się z gosćmi że aż takiej krzywdy tu nie wyrządziła a pisanie o zabraniu dziecka to bym tu komuś łeb ucieła za co? za takie głupstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEMAT ZAMKNIETY !!!!!!!!!!!!! Stare uzytkowniczki wiecie gdzie szukac instrukcji .. Nowe (nasze) dostalyscie wiadomosc. Koniec dziecinady czerwcowe mamy pozdrawiaja i temat zamykaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu temat zamknięty! a pozdrowienia mamy gdzieś!! wystarczy tego wszystkiego! my idziemy do siebie wy do siebie nara. gościu dorze piszesz bo by ją tu zagryzły a tej która życzyła zabrania dziecka my życzymy jej ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×