Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Nie piszmy o tym i nie gadajmy przecież w końcu nikt nikogo nie zabił samba nie wyzywaj tak niemożna bo miałyśmy pokazać klase po co zaczynać i nie robić to samo co do gosci to tu każdy czy każda może cokolwiek napisać i nigdy tak naprawde sie nie dowiemy koniec tematu na zawsze asik jest twarda babka a przeciez tak naprawde ona nie czepiala sie jej tylko flavi sama bywalam na innych forach i dzialo sie to samo i powiem wam że akurat wydalo sie że same stare na siebie najeżdzały a podawaly sie za nowe zapominaly sie wylogowc i pokazywało adres email dobre nie nie pisze nicku bo zaraz ataki będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszmy o tym i nie gadajmy przecież w końcu nikt nikogo nie zabił samba nie wyzywaj tak nie można bo miałyśmy pokazać klase po co zaczynać i nie robić to samo co do gosci to tu każdy czy każda może cokolwiek napisać i nigdy tak naprawde sie nie dowiemy koniec tematu na zawsze asik jest twarda babka a przeciez tak naprawde ona nie czepiala sie jej tylko flavi sama bywalam na innych forach i dzialo sie to samo i powiem wam że akurat wydalo sie że same stare na siebie najeżdzały a podawaly sie za nowe zapominaly sie wylogowc i pokazywało ich adres email dobre nie nie pisze nicku bo zaraz ataki będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszmy o tym i nie gadajmy przecież w końcu nikt nikogo nie zabił samba nie wyzywaj tak nie można bo miałyśmy pokazać klase po co zaczynać i nie robić to samo co do gosci to tu każdy czy każda może cokolwiek napisać i nigdy tak naprawde sie nie dowiemy koniec tematu na zawsze asik jest twarda babka a przeciez tak naprawde ona nie czepiala sie jej tylko flavi sama bywalam na innych forach i dzialo sie to samo i powiem wam że akurat wydalo sie że same stare na siebie najeżdzały a podawaly sie za nowe zapominaly sie wylogowc i pokazywało ich adres email dobre nie nie pisze nicku bo zaraz ataki będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samba utworz jakiegoś emila i dodaj do profilu swojego na kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ale sie dzieje ,wiecie jak gosc napisal ze kazda pisala z goscia to dla mnie chore bybylo bo po co pisac jako gosc i niemiec odwagi napisac z loginu co sie mysli.ja dzis mam ciezki dzien kregosalup mi nawqala,zasadzilam sobie4rzadki truskawek,upieklam sernik i bawilam z malym dopiero zasnal od12 obyy wstal kolo19na kapanie i spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kolka
Flavia wiedziała że to Kruszynka bo kiedyś ją sprawdziła,chyba chodziło o IP o ile dobrze pamiętam. Asik,Twoje rady i wiedza są nam potrzebne.Większość tu piszących to dziewczyny które mają pierwsze dziecko,więc są niedoświadczonymi mamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Wyżej to ja.Kruszynka,do mnie też pisałaś z gościa po to żebym przeszła na forum założone przez Ciebie,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy nie przesdzajmy że wszystkie posty pisała ona jolka nie przesadzaj czy nowe czy stare i tak zaczepki będą napewno nie przez jednego goscia porównaj godziny pisania gosci z kilku stron i jak to możliwe żeby ona jechała na dwóch komputerach jest tu kilku gosci ciekawe kim oni są szkoda że niema jak sprawdzić oni różnią się tym że czepiają nie te same osoby i styl pisania też inny tak jak jakaś mądra pojechała po asik odnośnie mleka i to napewno nie styl pisania kruszynki bo ją już było by łatwo rozpoznać sama pomyśl ona już tu nie zawita więc dajcie spokój szykujcie sie bo takich osób jeszcze pozamy wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka świnia z ciebie byłam szczera szczerze o tobie myslalam mimo wszystko powodzenia i aby synek nie miał już kolek życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosza i co jestes dumna z siebie ?rozpieprzylas dwa fora p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samba załóż potrzebny jest nam żeby mieć kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOSZA teraz ty tu możesz rządzić wy chyba na zmiane z kruszynka tu dawałyście popis ona atakowała flavie a ty asik mimo wszystko cieszcie się tym forum ucieszy sie też niejaka nela, bo chyba ona też tu namieszała cwaniara jesteście siebie warte! i nie tłumaczcie się bo to śmieszne byłam niedawno na waszym forum i szanowna nela tylko jak widze zadowolona świnia ! już nikt z nas tu niebedzie zaglądał naraa wieśniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka wiem ze to przeczytasz szczerze pisałaś o problemach ty masz ze sobą niezły problem masz chyba niska samoocenę po co ci to co dumna jesteś śmiałas się mi "prosto w twarz" jak czytałas o moich problemach bo ja czytając o twoich szczerze ci życzyłam aby one ci się skończyły i nadal życzę. Chyba za dużo masz czasu zajmij się rodzina i poukładaj swoje życie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Szkoda ze zamykacie to forum. Dzieki za rady dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Jednym słowem Kruszynka robiła sobie z nas jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka to po co pisałaś na tamtym forum skoro zamęt robi tam gdzie się pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33 psychol
Mamokubusia,odpisuje tylko z tego wzgledu że cię lubiłam i nadal tak jest że mylisz się nie śmiałam się z ciebie nigdy sprawiasz wrażenie ciepłej osoby ty ,nomadic,kasia,asik brzuchatka,agata tak naprawde dawałyście mi dużo otuchy nie zaczepiałam was ani ciebie tyle moge powiedzieć napisałam wyraznie o flavii że ją czepiałam,masz racje jestem świnią i podle się teraz czuje ale sama naważyłam piwa więc je wypije,co do tamtego forum nie będe pisała bo już wiesz, nikogo tam z was nie obrażano ja pisałam w dwóch osobach dla zmyłki żeby dziewczyny nie atakowały mnie wiedząć że jestem z wami pisalismy o dzieciach naszych Jeżeli chodzi o mnie,co ja moge napisać miałam ciężkie życie i mam ,ale to już inna bajka i niebęde robiła z siebie ofiary powiem tylko tyle, siadło mi na głowe,masa problemów,samotność i dziecko płaczące przez kilkanaście godzin z przerwami momentami mam głupie mysli na tym kończe bo niemoge dalej pisać sory ale to mnie dużo koztuje,czytałam wszystkie wasze komentarze i macie racje takich jak ja powinni w psycholu zamknąć,jesteście bezpieczne niemam was na fb i tu już też kończe swoją obłudną historie,przepraszam choć to za mało a czuje sie jakbym straciła rodzine,wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no właśnie Jolka? jak to wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się tu porobilo. Nie rezygnujmy proszę uwielbiam was czytać i pisać. Asik jeśli to czytasz to zgadzam się na twoja propozycje tylko daj namiar na maila. Ją będę wchodzić i czytać mam nadzieję ze nie będę sama. Dajmy spokój z gosciami. Nie jeden raz pisali i daliśmy radę dajmy radę i tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynko mialas problemy w zyciu to teraz zrob sobie dziecku i mezowi z zycia bajke to nie kossztuje nic a starania i wysilek sa niczym w porownaniu z tym co mozna miec jesli czujesz ze masz klopot idz do lekarza masz synka ratuj wszystko dla niego. chyba nie musze sie podpusywac i juz sie nie podpisze tu. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×