Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pualinka niewiadomo

wysmianie malego penisa

Polecane posty

Gość gość
Wow jak na imprezie?! ;) co to byla za impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no poszlismy do pokoju a on z gaci yciaga jakas krotka glize :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co? Jarala go taka zabawa? Co bylo dalej? Opowiadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka mloda
tez mialam takiego kolege co to go krecilo, to sie nazywa small penis humiliation czy cos takiego. mial faktycznie malego i fajnie bylo tak ostro z nim jechac, chociaz trzeba bylo przyznac, ze lizac to on umial wyjatkowo :) no i nawet dlugo wytrzymywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy tak nie robilam bo... nie bylo okazji. ale jakbym byla podpita i maluch bylby to faktycznie to kto wie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podpita? Hmmm... w jakim celu? Na odwage? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zawieszenie zasad dobrego wychowania :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe Zapowiada sie ciekawy weekend ;D Nie tylko nad morzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jutro bede mial okazje sie pobawic ;p Hmmm... W ryzyko ;> Bo wybieramy sie z moja Pania do spa, a ona lubi baardzo ekscytujace zabawy... Heh az mnie ciarki po plecach przechodza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tall_small
To ja się pochwalę, skoro się dziewczyny prosicie. 190 wzrostu a penis 11cm w wzwodzie i cienki, w zwisie 7. Tak, podnieca mnie wyśmiewanie, sph i podobne zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawał pały
Hej też byłbym chętny, chciałbym spróbować. Mój penis ma 14cm i 11 w obwodzie w maksymalnym wzwodzie. Dodam jeszcze że mam 45lat i jestem jeszcze prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśśść
mnie też to podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrób coś żeby powiększyć sobie przyrodzenie. ja przeglądałem dzisiaj ranking środków na powiększanie na http://rspp.pl i okazuje się, że można zyskać nawet dodatkowe 7,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawał Pały
Tabletki podobno skutkują wtedy kiedy się je zażywa a jak się przestanie to członek wraca do pierwotnego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe wiec jak by to "kruciutko" podsumowac ;) Jak wam paroweczka nie urosla, porzuccie nadzieje ;D Juz zawsze beda z was szydzic ;) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jara mnie jak kobieta się z ze mnie śmieje z mej rodziny i mnie poniża to źle ? Skype: Mrocznakapibara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 12cm penisa i lubię głęboko penetrować laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój penis po rozgrzaniu ma 17 cm więc nie należy do kategorii dużych ale nigdy nie miałem problemów z doprowadzeniem kobiety do orgazmu. Lepiej mieć małego co może długo niż wielkiego co kończy po 30 sekundach. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chcialbym tego doswiadczyc, jako cos nowego. mam malego, nie mam kompleksow ale kreca mnie rozne pokrecone rzeczy ;) ciekawe czy tu sie da poznac odpowiednia dziewczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komdziu
Mam małego 11 cm ze stulejka ponabija sie ktoś? Proszę dziewczyny. sph@2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29lat13cm
Witam, szukam kobiet ktore uwazaja mezczyzn z malymi penisami za gorszych...kobiet ktorym satysfakcje daje wpedzanie takich mezczyzn w kompleksy, wysmiewanie ich....mam 29lat i penisa 13 cm zapraszam do kontaktu gg 38302739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, ze glownie chlopaki sie tu udzielaja, a prawdziwych wredotek nie ma :) dziewczyny, odwazylybyscie sie byc "wredne na legalu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ptaka mego mam małego 12cm i lubie czasem być wyśmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio na urodzinach koleżanki rozebrałem się do naga dziewczyny śmiały sie z mojego małego tak mnie to podnieciło że aż 3 razy trysnołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz centymetrów? i ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30l a k***sek ma 11cm we wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w "tej zabawie" do końca nie chodzi o to czy na prawdę penis faceta jest mały czy duży (najczęściej jest normalny czyli w wymiarach 15-18cm) ale chodzi o to aby go poniżyć seksualnie. Istnieje grupa facetów odczuwających podniecenie seksualne w sytuacjach gdy są wyśmiewani i poniżani przez kobiety (czasami nawet kopani i bici w narządy płciowe - ballbusting) oraz gdy odczuwają ciągłe napięcie seksualne wynikające z braku możliwości jego zaspokojenia (chastity). Jedną z form poniżania facetów jest też taka forma ich pobudzania (na ogół ręką) polegająca na tym, że kobieta bardzo mocno podnieca mężczyznę, rozpoczyna pobudzanie jego penisa ale kończy pobudzanie przed orgazmem (teasing and orgasm denial) albo przestaje pobudzać na krótko przed wytryskiem tak aby końcowa faza następowała bez dotyku (ruined orgasm). O wszystkich tych zabawach oczywiście można sobie poczytać na różnych forach i stronach dotyczących takich fetyszów. Szczególną formą takiego wyśmiewania (penis humilation) jest albo tortura penisa (penis torture) albo zamykanie męskiego przyrodzenia w męskim pasie cnoty (male chastity, male chastity belt). Kobieta która ma klucz do pasa (keyholder) decyduje, kiedy mężczyzna może mieć ejakulację i czy w ogóle - ona też decyduje kiedy pas otworzyć i nadzoruje mężczyznę kiedy się myję aby nie mógł się masturbować (mocz oddaje się w pasie cnoty). Kiedyś interesowałem się tym i miałem ochotę być przez jakiś czas w takim związku z kobietą "z ciekawości bardziej niż z powodu posiadania takiego fetyszu) stąd wiele wiem teoretycznie przynajmniej na ten temat ale się nie zdecydowałem . Prawdopodobnie ten facet ma taki fetysz i szuka kobiety, która chciałaby być z nim w takim związku. Także pewną formą takiej relacji jest cuckold gdy kobieta współżyje z innym na oczach swojego partnera upokarzając go za to, że sam nie jest w stanie sprostać jej wymaganiom seksualnym. W niektórych relacjach cuckold podczas stosunku hotki z bykiem rogacz ma założony pas cnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam kobiet które wyśmiewają małe penisy. Mam 19 lat i 14 cm. Moje gg: 66140512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam te klimaty, mam 10 cm w pełnym wzwodzie i 5 cm w spoczynku :) Miałem kilka sytuacji gdzie mój fiutek został wyśmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×