Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaakceptowalabys brak doswiadczenia seksualnego u faceta po 30

Polecane posty

Gość gość
ja mam 29l, K, i też mam male dośw., wiec bym zaakceptowala ;) w sumie to nie chcialabym miec kogos po kims, jakims syfem mozna sie zarazic jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po pierwsze nie sluchaj podszywow i dziwakow z internetu, a juz zwlaszcza z kafeterii... Sam mam 27 lat, niestety jeszcze nie bylem z kobietą. Podowow jest mnostwo, a najwazniejszy, po prostu nie poznalem jeszcze takiej, ktora bym pokochal i ktora pokochalaby mnie. A, ze nie jestem ku*wiarzem, nie ruch*wam po klubach wszystkiego co sie rusza, to po prostu jeszcze tego nie zrobilem. Oczywiscie nie jestem zadnym brzydalem, ani niesmialkiem. Skonczylem niedawno studia, czesto sie imprezowalo po roznych klubch, domowkach itp... Jestem dosc przystojny, raczej kobiet nie odstraszalem, wrecz przeciwnie. Uwazam, ze jestem normalnym facetem, na pewno wielu z moich znajomych niezle by sie zdziwilo, gdyby wiedzieli, ze nie bylem z zadną kobietą jeszcze. Ale coz, tak to w zyciu bywa. Liczą sie dla mnie pewne wartosci i juz. Wierze, ze znajde w niedalekiej przyszlosci kobietę i wszsytko sie jakos ulozy takze i w tej kwestii. Nie przejmuj sie zbytnio tym, ze jeszcze sie nie kochales, bardziej pomysl o tym, jak przelamac niesmialosc i poznac od czasu do czasu jakas nowa kobiete. Moze jakies biuro matrymonialne? To, ze jeszcze z zadna nie byles jest bez znaczenia. PS> kobiety ktore mowia, ze nie zaakceptowalyby takiego, sa moim zdaniem poje*bane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tam dobrze napisał. nie chodzi o samo seksualne doświadczenie,lecz o te właśnie cechy, negatywne, które doprowadziły do jego braku. brzydki, głupi, tragicznie nieśmiały, frustrat, nudziarz? tych rzeczy bym nie zaakceptowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravx
a biedę i niezaradność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wam powiem że nieśmiałośc często skrywa wielki potencjał o wiele większy niż taki śmiały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym potencjalem to jest sporo racji np. powinienem miec lepsza prace ale nie walcze, nie wierze w siebie, zle planuje swoje zycie, a polglowki maja dobre prace ( prze znajomosci czesto )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiałaa
Nikt nie ma tego wypisanego na czole jakie ma doświadczenie seksualne. Grunt to zakochać się ze wzajemnością, a reszta sama przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kjochani,ja mam 40 lat i nie przezylem dotad 1 razu,bylem 7 lat w zwiazku z dziewica i tez chorowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×