Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy fajni faceci patrzą na status materialny i wykształcenie dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Czy tzw ciacha, inteligentni super faceci z wyższej polki patrzą na to ile ona ma pieniedzy, z jakiej rodziny pochodzi, jaką szkole skonczyła ? bo mam wrazenie, ze tacy faceci najczesciej są zamozni i nie chce biedaczki tylko kogos na swoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkałem w Londynie
Masz wrażenie??? :) A co liczysz, że taki książę spojrzy na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że patrzą. Przystojniak bedzie zawsze rozglądał się na ślicznotką, a juz taki nadziany, wykształcony i inteligentny - 101%. Po co mu jakas biedna szara mysz ? Życie to nie bajka, radze szybko sie obudzić kopciuszku bo wylądujesz nie tylko z reką ale i głową w nocniku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni faceci ci z wyższej pólki , jedynie w przypadku gdy szukają żony to patrzą na status materialny, urodę, wykształcenie i z jakiej rodziny pochodzi kandydatka na stałą partnerkę i matkę dzieci. Nie zakłada się rodziny z byle kim. Ale gdy chodzi im o zaliczenie i poużywanie, to szukają ślicznotki nie patrząć na jej walory, to przecież na chwilkę, czasem dłuższą ale zawsze ze spodziewanym terminem końcowy, Wniosek oczywisty............jak jesteś ślicznotką ale byle kim i z byle skąd, a zainteresuje się tobą "ciacho".....to wiedz że to podryw na chwilkę , nie snuj iluzji o miłości i o trwałości związku z takim "ciachem". Albo możesz sobie wierzyc w bajki o kopciuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajni faceci patrza przede wszystkim na osobowosc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dla ciebie fajny facet to przede wszystkim ciało i kasa to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - bo ty patrzysz na ''wnętrze'' jasne, nie kłam. KAZDY patrzy na wyglad z wyjątkiem ślepych i chorych psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×