Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patelenka

Kobiecy wytrysk Czy naprawde istnieje

Polecane posty

Gość djokic
Najczesciej kobiety dochodza pod wplywem intensywnej palcowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G*wno prawda:) Nie lubię intensywnej palcówki,lubię lizanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djokic
Ale ja tylko napisalem podczas jakich doznan doszla ..choc powiem szczerze ze tylko raz kobieta doslownie sie rozplynela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem czy to to
zadarzało mi sie to zarówno podczas tradycyjnego stosunku, jak i "palcówki". nie wiem tylko czy to co na filmach to prawda, bo jakoś nie pamiętam zebym partnera przypadkowo ochlapała jakąś mega fontanną... najwięcej sie ze mnie wylało podczas tradycyjnych stosunków, być może wówczas ta woda trafiło do środka podczas penetracji i potem się spokojnie wylewała? to jest ewidentnie woda (chodzi o konsystencję), nie zawsze idzie w parze z orgazmem, choć wg mnie jest to pewnien rodzaj orgazmu, tylko może inaczej odczuwany. może i mozna jeć jedno i drugie jednocześnie, ale musiałabym wiecej poobserwować. może w trakcie tego, co nazywam prawdziwym orgazmem nie zwracam na to uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje ,istnieje mam już swoje lata i byłem aktywny to znaczy miałem wiele kobiet ,ale tylko jedną która dostawała wytrysku dość często i nie jest to mocz ,jest to dośc wodnista wydzielina i w większej ilości od ejakulatu męskiego,a kobieta na granicy stratosfery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×