Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłam w Korei Południowej oraz Japonii i powiem wam że Polska to gówniany kraj

Polecane posty

Gość gość

jestesmy 100 lat za murzynami i pora sie z tym pogodzic, predzej czy pozniej chinczycy nas skolonizują i wszystko wykupią na spolke z Niemcami i Ruskimi :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija zygzakowata
pytanie brzmi: KTO IM TO SPRZEDA? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjedź tam na stałe;P Mnie osobiście Chińczycy,Koreańczycy, Japończycy drażnią i ogólnie dla mnie to jeden grzyb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to kto ? Politycy. Banki juz są sprzedane, kopalnie na skraju bankructwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyjade z dwóch powodow: nikogo tam nie znam + jest tam strasznie drogo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bystra jesteś, skoro tyle czasu Ci zajęło odkrycie tego niezparzeczalnego faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda w Korei nie bylam ale nie uwazam Polski za gowniany kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłem 3 lata temu w Korei Północnej (KRLD) tam to dopiero oni są 100 lat za nami czyli za Polską ten skansen muzealny tam czas się zatrzymał okresie Stalinizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkalam w KOrei PD, faktcycznie, technologicznie jestesmy za nii 100 lat, ale tez i reszta Europy pod tym wzgledem nie dorasta Azjii do piet. ALE zyc tam jak na nasze zwyczaje , sie nie da. Wyobrazasz sobie, ze ty i maz soirdzivcie w pracy od rana do nocy, maz w ramach pracy czy zaraz po ma zapewnione dla higieny panienki ( nikogo to nie dziwi, tak tam jest), dziecko w tygodniowym zlobku, zycie rodzinne lezy. Do tego psy i inne zwierzeta traktuje sie jak zabawki nie jak zywe stworzenia( dzieko sie pobawi i wyrzuci), juz nie mowie o koszmarnych koreanskich restauracjach, gdzie sie zywe stworzenia wrzuca do okropu, bo maja byc swieze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - w Polsce za to jesz mięsko karmione mączką kostną, do tego sól drogowa i szwedzkie mięso sprzed 50 lat :) Polacy MASOWO jedzą żarcie z mięsa mechanicznie oddzielonego i masa innego syfu i są zadowoleni...do czasu. U nas broni sie kundli a mordowane są krowy, świnie, kury...w czym taki bezpanski kundel jest lepszy od świni czy krowy ? Dla mnie niczym. Nie widze nic złego w jedzeniu psów. Ogolnie to cały swiiat jest p******y, albo sie dostosujesz albo zgnijesz na bocznym torze :D Jesli ktos chce sobie zyc bezproblemowo to polecam wyspy Pacyfiku. Bedziecie jest owoce i r****c sie dzien i noc na plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że w Polsce jest dobrze, ale chętnie pojadę na wycieczkę do Japonii, znam już 20 japońskich słów, coś z tym muszę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×