Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czy opłaca się jeszcze odpłane pisanie prac

Polecane posty

Gość gość
I tyle warte sa te tytuły, mgr , licencjaty i matury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś potrzebuje merytorycznej pomocy przy pisaniu pracy z prawa, to polecam serwis https://pisanie.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Pani Monika P. wywiązała się ze swoich obowiązków? Czy chociaż udało się odzyskać zaliczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@maty1879 I jak tam sytuacja z tą Moniką P? Oddała zaliczke? wywiązała się z umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc w Pisaniu
Zapraszam wszystkie osoby poszukujące skutecznej pomocy w napisaniu pracy: - doktorskiej, - magisterskiej - licencjackiej, - i innych Wszystkie osoby, którym pomogłem, obroniły się na ocenę 5. Oferuję krótkie terminy oraz wysoką jakość. Zapraszam do kontaktu na adres: zbyszek2032@gmail.com Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WWW.PEWNYDYPLOM.PL - NAJLEPSZE PRACE POWSTAJĄ TYLKO TUTAJ, PONIEWAŻ: - redagowane są bardzo pięknym i ciekawym stylem (próbki udostępniono pod odpowiednią zakładką na portalu) - ceny są przystępne dla każdej studenckiej kieszeni - nie ma wpłacania zaliczek, - terminy są względnie krótkie, - kontrola antyplagiatowa działa natychmiast! Jeśli chcesz MIEĆ NAJLEPIEJ NAPISANĄ PRACĘ a dodatkowo dowiedzieć się czegoś więcej o tym serwisie, wejdź koniecznie na stronę: www.pewnydyplom.pl i o wszystkim przekonaj się osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limciok
Nie wiem, czy firmom się opłaca. Ja korzystałam z www.magisterki.eu Napisali mi jeden rozdział, 20 stron za 350 zł. Taki rozdział pisze się 3 dni, plus czwarty na szukanie materiałów, bo w internecie na mój temat pracy nie znajdzie się nic. To wychodzi, że pracują za 10 zł na godzinę, a jeszcze opłaty, zusy i inne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limciok, to mało wzieli. A mail do nich to magisterki.korekta@gmail.com ? A dobra praca? Bo jak tak, to ja też do nich chcę. Zostało mi kilka dni na oddanie pracy, a promotor kazał dopisać cały rozdział i pokreślił całą pracę. No, nie wyrobię się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzNosiadek
To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Jak ktoś chce 600 zł za napisanie pracy to pewnie będzie to plagiat. Mi pisali ludzie ze strony http://www.eredaktor.eu/ Wzieli 1200 zł a i tak wydawało mi się mało za taką pracę. Ale plagiatu nie było, praca na 4,5. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę przy napisaniu części teoretycznej prac magisterskich/ licencjackich. Uczciwie. Bez plagiatu. Więcej informacji na adres anna.jkm@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOC W PISANIU
Zapraszam wszystkie osoby potrzebujące skutecznej pomocy w napisaniu pracy: - doktorskiej, - magisterskiej, - licencjackiej, - zaliczeniowej, - i innych. Wszystkie osoby, którym pomogłem, obroniły się na ocenę 5. Oferuję krótkie terminy oraz wysoką jakość. Zapraszam do kontaktu na adres: zbyszek2032@gmail.com Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaniówka
A potrzebujecie namiaru na serwis zajmujący się pisaniem prac? Polecam https://www.ed***moc.pl/ Przynajmniej ja byłam zadowolona ze współpracy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc w redagowaniu i korektach Projekty są tworzone od podstaw, dlatego też odznaczają się wysokim współczynnikiem oryginalności. W przypadku tekstów realizowanych przez nasz serwis nigdy nie ma zastrzeżeń do treści merytorycznej. https://www.episanie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika pankowska z bydgoszczy (podobno) oszustka jakich malo! rowniez zostalem oszukany! ide z nia do sądu na przelomie luty marzec. szukam osob na pozew zbiorowy na nią? to juz nie pierwsza osoba z tego co widze. ona chyba z tych zaliczek zyje! tepic szkodnika! dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie jest tak, że po później Wy też będziecie mieli kłopoty np. na uczelni? Bo przecież chcieliście, by ktoś za Was napisał pracę. Tak pytam z ciekawości. Ok, ta pani Was oszukała, ale Wy chcieliście oszukać na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak prace? jak sie zamawia to tylko wzór, który otwiera droge do żródeł, przypisów itd. Jest to bardzo przydatne żródło wiedzy. Ja zamawiając taki wzór potrzebuje go do rozbudowy swojego doktoratu. No chyba, ze ktos ma zamiar bazowac wylacznie na czyjejs pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc w Pisaniu

Zapraszam wszystkie osoby poszukujące skutecznej pomocy w napisaniu pracy: 

- magisterskiej, 
- licencjackiej, 
- zaliczeniowej,
- i innych.

Wszystkie osoby, którym pomogłem, obroniły się na ocenę 5. 

Oferuję krótkie terminy oraz wysoką jakość. 

Zapraszam do kontaktu na adres: 

zbyszek2032@gmail.com 

Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc w Pisaniu

Zapraszam wszystkie osoby potrzebujące skutecznej pomocy w napisaniu pracy:

-magisterskiej, 
-licencjackiej, 
-zaliczeniowej,
-i innych.

Wszystkie osoby, którym pomogłem, obroniły się na ocenę 5.

Oferuję krótkie terminy oraz wysoką jakość. 

Zapraszam do kontaktu na adres:

zbyszek2032@gmail.com

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzek

Polecam magdamaj1982@wp.pl Pani Magda napisała mi i mojej dziewczynie pracę. Prace zaakceptowane przez promotora, raport z plagiat.pl otrzymaliśmy i żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo kontakt rewelacyjny, czasem nawet w ciągu minuty od wysłania maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawa plagiatu

Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniepisanieonline@wp.pl

Witam,
Oferuję współpracę związaną z pisaniem. Moja oferta obejmuje pomoc w pisaniu prac: licencjackich, maturalnych, zaliczeniowych, referatów, prezentacji multimedialnych, itp.. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, że względu na dużą ilość Redaktorów w naszej firmie. Prace piszemy w sposób profesjonalny, w oparciu o wiedzę, doświadczenie, literaturę oraz Twoje wskazówki i sugestie. Ponieważ oferuję pomoc w pisaniu - przez cały czas tworzenia pracy, posiadasz możliwość wglądu w nią oraz nanoszenia poprawek, tak aby spełniała ona Twoje wymagania. Jesli będą potrzebne poprawki po otrzymaniu pracy - również je zrobimy! Prace przechodzą przez system antyplagiatowy a Ty dostajesz raport. U nas plagiaty nie przechodzą, a Deadline to rzecz święta. Dodatkowo przygotowujemy odpowiednią bibliografię, wszelkie potrzebne wykresy, czy tabele do danej pracy oraz w treści zawieram odpowiednie cytaty. 
Teksty piszę za niewygórowane ceny, na wysokim poziomie i zawsze terminowo!!!
Ponadto oferuję również pisanie różnego rodzaju artykułów, tekstów promocyjnych, komentarzy, postów, wpisów (np. na blogi, fb) itp. 
Zapraszam serdecznie do współpracy!

taniepisanieonline@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy się opłaca to zależy. Jeżeli robisz coś dobrze to tak. Jeżeli masz dużo osób z polecenia także.

Jest wiele firm na rynku oferujących pisanie prac inżynierskich, magisterskich, czy też licencjackich. Należy jednak zadać sobie pytanie - Czy są to wartościowe opracowania ?. Czy zlecając komuś napisanie pracy nie zostanę oszukana/y ?. Czy otrzymam to co potrzebuję ?
Takie pytania zadają sobie studenci, którzy stają przed koniecznością wyboru podmiotu, z którym zamierzają podjąć współpracę.
Nasza firma od 15 lat zajmuje się pisaniem prac. Kochamy to co robimy.Prace nasze są wysoko oceniane. Jeżeli zależy Ci na bezproblemowej obronie zapraszamy do współpracy.
Serdecznie polecam www.pisanie-edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem osobą prywatną

To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sporo propozycji znajdziesz na stronie www.redaktor-online.pl. Gromadzą osoby, które zajmują się różnoraką tematyką więć myślę, że niezależnie jakie będziesz miał zamówienie to będziesz w stanie tam znaleźć kogoś kto będzie w stanie dla Ciebie pracę przygotować. Może tam sobie zerknij i szukaj dla siebie wykonawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata pomoc

Nie polecam Beata Niech....ska pomoc, zero profesjonalizmu, praca typu kopij wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanie oryginalnych prac

czy się opłaca?

 

Zajmuje się tym fachem już 5 lat. Z jednej strony wydaje się być to dobrym biznesem. Jednakże nieuczciwe firmy i oszuści internetowi psują rynek.

 

Ja piszę oryginalnie, robię projekty i oferuje poprawki. Jednakże moja praca ma cenę. Nie wszyscy zdają sobie sprawy ile rzeczywiście czasu to zajmuje.

 

Dlatego też powiem tak - można zarobić ale łatwo nie jest.

 

Zapraszam do kontaktu chętnych do zakupu pracy pisanie1234@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×