Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czy opłaca się jeszcze odpłane pisanie prac

Polecane posty

Gość Krzysztof

Ja miałem już kilka prac napisanych przez osoby z redaktor-online.pl i zawsze byłem z nich zadowolony więć jak szukasz dla siebie piszących to może sobie zerknij na tą witrynę, może się znajdzie jakiś wykonawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr Paweł O :)

Ja korzystałem z pomocy Pana Zbyszka 🙂 

Obroniłem się w czerwcu tego roku i dostałem z obrony 5.  Pomógł mi szybko i skutecznie 🙂

Polecam: zbyszek2032@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca
Dnia 11.09.2013 o 23:39, Gość gość napisał:

Napisz mi prace dyplomowa nt. Zabezpieczen cyfrowych urzadzen rejestrujacych ii generacji to zaplace ci 1000

Polecam panią która mi pisała Pracę bsallegro@o2.pl jest dużo tańsza niż firmy a szybko pisze i solidnie, nie miałam prawie żadnych poprawek, i obroniłam się na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaP
Dnia 17.09.2019 o 17:03, Gość mgr Paweł O 🙂 napisał:

Ja korzystałem z pomocy Pana Zbyszka 🙂 

Obroniłem się w czerwcu tego roku i dostałem z obrony 5.  Pomógł mi szybko i skutecznie 🙂

Polecam: zbyszek2032@gmail.com

To prawda, Pan Zbyszek to chyba jedna z ostatnich uczciwych osób, ktora oferuje pomoc w pisaniu. Zanimi do niego trafiłam, dwa razy straciłam pieniądze. W tym przypadku żadne zaliczki nie były potrzebne, a pomoc trwała aż do samej obrony i wreszcie mam za sobą ten etap w życiu. Pozdrawiam wszystich. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja ostatnio korzystałem z propozycji przygotowanych przez redaktor-online.pl i mogę powiedzieć, że była to dobra opcja, bo praca napisana nawet przed terminem, jakościowo na dobrym poziomie, uzyskana dobra ocena więc w moim przypadku serwis się dobrze sprawdził mogę innym polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowanie warto sprawdzić sobie różne serwisy, ale wydaje mi się, że obecnie trudno będzie znaleźć coś lepszego niż zaoferuje redaktor-online.pl. Dużo osób tam pisze i dodatkowo jakościowo tez to jest na bardzo dobrym poziomie więc będzie to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2019 o 17:27, Gość taniepisanieonline@wp.pl napisał:

Witam,
Oferuję współpracę związaną z pisaniem. Moja oferta obejmuje pomoc w pisaniu prac: licencjackich, maturalnych, zaliczeniowych, referatów, prezentacji multimedialnych, itp.. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, że względu na dużą ilość Redaktorów w naszej firmie. Prace piszemy w sposób profesjonalny, w oparciu o wiedzę, doświadczenie, literaturę oraz Twoje wskazówki i sugestie. Ponieważ oferuję pomoc w pisaniu - przez cały czas tworzenia pracy, posiadasz możliwość wglądu w nią oraz nanoszenia poprawek, tak aby spełniała ona Twoje wymagania. Jesli będą potrzebne poprawki po otrzymaniu pracy - również je zrobimy! Prace przechodzą przez system antyplagiatowy a Ty dostajesz raport. U nas plagiaty nie przechodzą, a Deadline to rzecz święta. Dodatkowo przygotowujemy odpowiednią bibliografię, wszelkie potrzebne wykresy, czy tabele do danej pracy oraz w treści zawieram odpowiednie cytaty. 
Teksty piszę za niewygórowane ceny, na wysokim poziomie i zawsze terminowo!!!
Ponadto oferuję również pisanie różnego rodzaju artykułów, tekstów promocyjnych, komentarzy, postów, wpisów (np. na blogi, fb) itp. 
Zapraszam serdecznie do współpracy!

taniepisanieonline@wp.pl

Bardzo

 

Dnia 6.02.2019 o 17:27, Gość taniepisanieonline@wp.pl napisał:

Witam,
Oferuję współpracę związaną z pisaniem. Moja oferta obejmuje pomoc w pisaniu prac: licencjackich, maturalnych, zaliczeniowych, referatów, prezentacji multimedialnych, itp.. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, że względu na dużą ilość Redaktorów w naszej firmie. Prace piszemy w sposób profesjonalny, w oparciu o wiedzę, doświadczenie, literaturę oraz Twoje wskazówki i sugestie. Ponieważ oferuję pomoc w pisaniu - przez cały czas tworzenia pracy, posiadasz możliwość wglądu w nią oraz nanoszenia poprawek, tak aby spełniała ona Twoje wymagania. Jesli będą potrzebne poprawki po otrzymaniu pracy - również je zrobimy! Prace przechodzą przez system antyplagiatowy a Ty dostajesz raport. U nas plagiaty nie przechodzą, a Deadline to rzecz święta. Dodatkowo przygotowujemy odpowiednią bibliografię, wszelkie potrzebne wykresy, czy tabele do danej pracy oraz w treści zawieram odpowiednie cytaty. 
Teksty piszę za niewygórowane ceny, na wysokim poziomie i zawsze terminowo!!!
Ponadto oferuję również pisanie różnego rodzaju artykułów, tekstów promocyjnych, komentarzy, postów, wpisów (np. na blogi, fb) itp. 
Zapraszam serdecznie do współpracy!

taniepisanieonline@wp.pl

Bardzo gorąco polecam unikać tej pani!
Uważajcie i trzymajcie się wszyscy z daleka od taniepisanieonline@wp.pl
Na początku sprawia mylne profesjonalne wrażenie, wysyła próbki jak pisze i nawet pierwszy rozdział w ustalonym terminie. Następnie kontakt się urywa, zawala terminy. Przeprasza pisząc o problemach osobistych.
Pod koniec robi coś najbardziej podłego, twierdzi, że praca gotowa, tylko musi dograć szczegóły, zeedytować etc. Przez to daje poczucie, że wszystko jest w porządku. Naiwnie wierząc w te słowa, nie szukałem innej pomocy, bądź nie dokończyłem tego sam. Przez tego człowieka który ukrywa się pod taniepisanieonline@wp.pl a przedstawia jako Adrianna Tkacz(kto wie, kto to tak naprawdę jest?) nie przystąpiłem do obrony. Naprawdę z całego serca odradzam, trzymajcie się z daleka, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy, czasu i wiary w ludzi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2019 o 06:35, Gość Ada napisał:

Opłaca się 🙂

Ja tak samo zaczynałam, a teraz mam już firmę,zaczynaj powoli ale dobrze i rzetelnie a zyskasz klientów 🙂

taniepisanieonline@wp.pl  gdyby ktoś chciał u mnie pracę 🙂

niech sie pani nie osmiesza, pani jest rzetelna? Wkleje tutaj jeszcze raz jak to bylo z nasza "wspolpraca"
Uważajcie i trzymajcie się wszyscy z daleka od taniepisanieonline@wp.pl
Na początku sprawia mylne profesjonalne wrażenie, wysyła próbki jak pisze i nawet pierwszy rozdział w ustalonym terminie. Następnie kontakt się urywa, zawala terminy. Przeprasza pisząc o problemach osobistych.
Pod koniec robi coś najbardziej podłego, twierdzi, że praca gotowa, tylko musi dograć szczegóły, zeedytować etc. Przez to daje poczucie, że wszystko jest w porządku. Naiwnie wierząc w te słowa, nie szukałem innej pomocy, bądź nie dokończyłem tego sam. Przez tego człowieka który ukrywa się pod taniepisanieonline@wp.pl a przedstawia jako Adrianna Tkacz(kto wie, kto to tak naprawdę jest?) nie przystąpiłem do obrony. Naprawdę z całego serca odradzam, trzymajcie się z daleka, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy, czasu i wiary w ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, niedoszlyMagister napisał:

niech sie pani nie osmiesza, pani jest rzetelna? Wkleje tutaj jeszcze raz jak to bylo z nasza "wspolpraca"
Uważajcie i trzymajcie się wszyscy z daleka od taniepisanieonline@wp.pl
Na początku sprawia mylne profesjonalne wrażenie, wysyła próbki jak pisze i nawet pierwszy rozdział w ustalonym terminie. Następnie kontakt się urywa, zawala terminy. Przeprasza pisząc o problemach osobistych.
Pod koniec robi coś najbardziej podłego, twierdzi, że praca gotowa, tylko musi dograć szczegóły, zeedytować etc. Przez to daje poczucie, że wszystko jest w porządku. Naiwnie wierząc w te słowa, nie szukałem innej pomocy, bądź nie dokończyłem tego sam. Przez tego człowieka który ukrywa się pod taniepisanieonline@wp.pl a przedstawia jako Adrianna Tkacz(kto wie, kto to tak naprawdę jest?) nie przystąpiłem do obrony. Naprawdę z całego serca odradzam, trzymajcie się z daleka, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy, czasu i wiary w ludzi..

To nie przez tego oszusta nie przystąpiłeś do obrony tylko przez samego siebie. Ot, trafiła kosa na kamień. Oszust na oszusta. Prace pisze się samodzielnie, a nie zleca komuś innemu, sobie przypisując zasługę. W sumie to dobrze Ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

To nie przez tego oszusta nie przystąpiłeś do obrony tylko przez samego siebie. Ot, trafiła kosa na kamień. Oszust na oszusta. Prace pisze się samodzielnie, a nie zleca komuś innemu, sobie przypisując zasługę. W sumie to dobrze Ci tak.

Okej, wyraziłeś swoje zdanie, dzięki. Masz bardzo betonowe, systemowe przekonania, które ktoś Ci wpoił,  gdzie w utopijnym świecie to pisanie samodzielnie ma sens 🙂 Moim zdaniem warto ostrzec innych ludzi przed oszustami i temu służy mój post. W mojej ocenie Twój komentarz za to kompletnie nic nie daje nikomu, a Ty chyba dodajesz je, bo masz fałszywe przeświadczenie o misji i pouczaniu ludzi, którzy "robią złe rzeczy" w Twoim przekonaniu. Także dzięki, zaufaj że niewielu interesuje Twoje zdanie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×