Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tymek

Wyłączne prawa opieki nad dzieckiem po zdradach żony

Polecane posty

Gość gość
Sam chcialbys byc przez jca wychowywany??Jakbys kochal dziecko a nie myslal o zemscie to w ogole by ci to przez glowe nie przeszlo.Nie mscij sie na dziecku bo to wlasnie robisz chcac mu matke zabrac.a to ze ona mieszka z facetem powinienes zaakceptowac.zamiast sie cieszyc ze dziecko ma db ze ona ma kase ty szukasz dziury w calym.zemscij sie jak chcesz ale w inny sposobb.a najlepuej olej suke i tyle. xxxxx Bóg cię opuścił?! Jakbym miała do wyboru matkę która się puszcza i funduje mi nowego "tatusia " a stabilnego ojca to wolałabym ojca. Zwłaszcza że mnie i tak Tato wychowywał bardziej niż matka. Na Tatę zawsze mogłam liczyć. Tato potrafi kochać i wychować tak samo lub lepiej niż matka. Poza tym olać sukę - Olać i bulić alimenty żeby suka mogła się z fagasem szmacić?! A dziecko widywać co 2 tygodnie i słuchać jak mówi "tato" o kochanku matki i cieszyć się z tego??? Normalna jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w nagrodę ze zdradę dostaje : - nowego fagasa - dzieci z małżeństwa - alimenty Facet za karę za zdradę żony dostaje: - widzenia dzieci jeżeli Ex się zgodzi - płacenie alimentów - puste cztery ściany Najlepiej to się nie żenić , nie mieć dzieci a kobietę trzymać krótko . Maksimum rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×