Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość brzydka_anka
ja też się chyba przeniosę pod Biedronkę tam podobno czasem wynoszą przeterminowane produkty dla żuli to prawda? pod Żabką same nudy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, więc może się tu osiedlimy? I zabawimy... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
wyładniałeś? ostatnio jak Cię widziałam to Banderasa nie przypominałeś:o mówiłeś, że częste mycie skraca życie i częściej niżraz miesiącu to myją się ped.ały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto to mówi? 154 cm 90 kilogramowej baby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
chyba mówisz o sobie:o analfabeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
temat zostanie jutro usuniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paszteciary wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz spore kompleksy, na jakiej podstawie mówisz, że jesteś brzydula? nadwaga, zmarszczki - nam kobietom wszystko spędza sen z powiek, warto trochę popracowac nad samooceną! http://kobiecyporadnik.pl/kat,1026343,title,4-cwiczenia-na-pozbycie-sie-kompleksow,wid,16005255,nasz_temat.html osoby bardziej pewne siebie przyciągają naturalnie innych i nikt sie nie skupia wtedy na ich wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
Nic dziwnego ze watek umarl. No ile mozna czytac twarogowa ktora w kazdym poscie pisze ze jest brzydka i innych ludzi piszacych ze jednak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomnialam dopisac ;) Na jakiej podstawie mowie ze jestem brzydula? A no na takiej, ze czesto bylam z tego powodu wysmiewana, a moje powodzenie u plci przeciwnej nawet nie jest zerowe, tylko na minusie (bo jedyne na co moge liczyc to wyzwiska). Poza tym widze w lustrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idż do klasztoru, nie rozmnażaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Droga Twarogowa, ten wątek się wypalił, bo cel chyba został osiągnięty? Tzn. chciałaś się wyżalić i to zrobiłaś, prawda? Rady sensownej nie uzyskasz, bo poza liczeniem na cud (może drzemie w Tobie jakiś ukryty potencjał genetyczno-hormonalny) nie pozostaje Ci nic innego, jak póki co mieć wy*ebane na związki z facetami. Skup się na nauce, samorozwoju, karierze. Jak dorobisz się sporej sumy (czego Ci szczerze życzę) zainwestujesz w odpowiednie zabiegi chirurgiczne i przetransformujesz się w przeciętną/ładną kobietę. Być może zdarzy się innego rodzaju cud i spotkasz na swojej drodze faceta, któremu Twoja twarz przypadnie do gustu bądź zostanie zaakceptowana mimo brzydoty (opieram się na Twoich własnych słowach). W końcu nie jest to wykluczone, choć prawda jest taka że nie jest to też wielce prawdopodobne. Miałaś pecha urodzić się niezbyt urodziwą, ale nie jest do końca powiedziane że nie będziesz miała szczęscia trafić na wyjątkowego faceta. Nie istnieje sprawiedliwość, ale los potrafi być przewrotny i chimeryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, takze watek do zamkniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
ZAMYKAM TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj twarogowa miłość to nie wszystko. to nie wszystko. ważniejsze rzeczy idz do psychologa na fitness do kosmetyczki i znajdź sobie pasje zachwyć kogoś intelektem kogoś kto będzie równie bystry a nie tylko pusty patrzący na wygląda jedynie A JA CHCE BYC SAMA NIECH MÓJ MĄŻ SIĘ ODE MNIE ODJ***E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jprdl prawie 50 stron tematu a ta pyta po co do psychologa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srak ma znaleźć te milosc... :o mozecie przestac ciagle podbijac ten temat? sraczki juz dostaje od widzenia go ciagle na pierwszej stronie :o a kysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarogowa dzisiaj przeczytalam w dwoch tematach ze te twoje air maxy + wkladki podwyzszajace wcale nie dodaja zadnych 8cm tylko max 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
po co podbijasz:o brzydka dziewczyna ma prze.j****e i nic tego nie zmieni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×