Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość gość
Chcialem pomuc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomóc *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
Co tam u Ciebie słychać twarogowa, zaglądasz tu jeszcze? Poznałaś kogoś ciekawego na studiach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak podbiliście to zajrzałam :D Oczywiście że nikogo nie poznałam, ale też się na to nie nastawiałam, wiem że nie dla psa kiełbasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
podbijame :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny8837
skad jestescie samotne dziewczyny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde jestes tak zdesperowany ze chcesz paszteta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydulaa ula
Ja was nie rozumiem ... sama jestem brzydka jak noc a jakoś zawsze ktos koło mnie sie krecił ....Wiele zalezy od podejścia do ludzi i nastawienia do świata . Pamiętam, że w liceum i gimnazjum miałam problemy z facetami przez moją chorobliwa nieśmiałość..Potem z tego wyrosłam ale wyglądem nie wiele się zmieniłam. Jestem teraz w szczęsliwym związku , wiec czasem nalezy się zastanowić czy to nie w naszym zachowaniu problem ? Mi wielokrotnie nawet wprost mówili, że nie jetsem ładna ale mam w sovbie coś co przyciaga ... Może trochę nalezy popracowac nad osobowoscią ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
Hej Twarogowa zaglądasz tu jeszcze? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej temat dla mnie. Jestem brzydka okropnie i czesto zapominam o tym bo ryja swego przeciez nie widze i uganiam sie za roznymi facetami ktorzy mi sie podobaja bo jestem smiala osobka ale zaden z nich nie odwzajemnil. Cialo mam spoko ale ryj. Masakra nie raz mnie wysmiewali ludzie na ulicy. Na przystanku. W sklepie. W szkole. Na studiach. Takich rzeczy sie nasluchalam ze szok. Zamieniam to w zart i sie smieje z tego ale moje serce wyje ze smutku. Ludzie mowia okropne rzeczy informuja mnie o kazdym defekcie smutne to jest. Chcialam podbijac do takiego goscia w tym tyg. Ale zapomnialam jak wygladam... chyba sobie daruje. Jak widze lustro mam dola. Jak nie ma luster i aparatow albo jak jest pol cien jestem krolowa imprezy. Jak sobie przypomne jaka jestem brzydka mam mega dol. Ponad 24 lata nikt mnie nie chce. Mimo ze ciagle probuje poznaje ludzi zapraszam na spotkania gadam smieje sie ... no coz... smutne... cgyba dalej bede probowac nie wiem kiedy sie poddam. Moze po 25 urodzinach. Ale jeszcze sprobuje przez neta bo na razie probuje w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj defekt duzy dlugi garbaty nos cofnieta zuchwa male oczy kompletnie plaskie policzki masywna twarz. Brzydota koszmarna niestety. Nawet najgorsi desperaci samotni mnie nie chca zreszta ja desperata tez nie chce ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
gościu mam dokładnie tak samo! też mam 24 lata i nikt mnie nigdy nie chciał:/ ale nie wierze, że to się zmieni będzie jeszcze gorzej bo sie zaczynam starzeć... skąd jesteś? daj jakies namiary na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet26oi
brzydka_anka skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
z lubelskiego a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeniacz5y65
szukam żony nie musi być ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
ciekawie jest natrafić na swój wątek po roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne dziewczyn tezmoga sie nie podobac,mi podoba sie pewna dziewczyna ,a innemu mojemu koledze ona w ogole sie nie podoba,on mowi ze brzydka jest,a dla mnie ona jest ladna i ma to cos ,a jestem przystojnym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, bierzesz kogos na litosc, czy co?? A brzydki to moze byc pies, oczywiscie w rozumieniu ludzkim. Robisz z siebie ofiarè losu, nawet trochè manipulujesz, by wzbudzic uczucie. Przestan raz na zawsze tak siebie nazywac i postrzegac. Jesli to prowo, to sie cholernie zirytowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi niektóre brzydkie dziewczyny z twarzy się podobają byleby były szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
To nie jest prowo :o ani żadna manipulacja, tylko mówię jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×