Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość gość
Jaką? Pewnie pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 30 to juz pewnie bede zgorzkniala stara panna ;) I nie, nie chodzilo mi o pieniadze, nie chodzilo mi o nic konkretnego, po prostu nie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam Awatar na Polsacie i zobacz sobie jaka brzydka twarz ma Awatarka, a ma swojego wybrańca. Czytając to co Napisałaś to już teraz jesteś stara kwoka na grzedzie. Zrzedzisz i zrzedzisz. Mama ma racje bo swoje przeżyła.! Normalnie za takie zachowanie miałabyś jazdę typu niewolniczej suki i albo byłabyś zadowolona, albo szczęśliwa jak skończył bym z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
a gdzie sie podziala obrończyni twarogowej? ta krasnoludzica co ma 154cm wzrostu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko marna szansa zeby zechcial mnie mieszkaniec innej planety. Wiem ze zrzedze, ale co mi pozostalo? :P Z czym mama ma racje? ze mam sie przyzwyczaic? No moze powinnam, ale trudno przywyknac do poczucia bycia gorsza niz inni. Jazda niewolniczej suki? Wole nie pytac :D xPaTeRx - ty tu tylko przychodzisz sie klocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytaj. ale sie boj.;-) Mama radziła, abyś ubierała się kobieco. Podkreślam to także. Kobieco. Kłótnia to sposób, aby Ciebie zmotywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kocha ta Awatarke.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee, on chyba chce mnie zdenerwowac a nie zmotywowac. Chetnie ubieralabym sie kobieco jakbym miala do tego warunki. Niestety, wszystko raczej nadaje sie do schowania wiec zostaja mi tylko spodnie do kostek i swetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ch*j Ci spodnie? Przecież go nie masz. Sweter ok ale spodnie w Twoim przypadku to zabójstwo kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam chodzić w kieckach do ziemi? Mi się to nie podoba... A nogi mam fatalne, wiec trzeba je zaslonic spodniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak babo zasłonisz mankamenty spodniami? To urocze patrzeć jak w długiej spódnicy zaznaczają się uda które są dla nas tajemnicą... Mnie także nie podoba się stosunek dłuższy niż 3 minuty, ale wam się podoba, więc trzeba się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie, w spodniach nie widac tego że nogi są tak grube i niezgrabne. Dlugie spodnice odpadaja i nie mowmy juz o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ja lubie jak spódnice opadaja szczególnie jak ja tego chce.;-) Nie chcesz rozmawiac bo wytraciłem Tobie argument? Narzekaj jak Tobie lżej. Tylko co to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarogowa jak dostaniesz po d***e od zycia to dorosnies i przestaniesz myslec o p*****lach ,weź się za jakas robote dziewczyno , a reszta sama przyjedzie , bo tak to na pewno zycie spędzisz na kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie opada ;) Po prostu nie chce juz gadac o ubraniu, strój o tak mi nie pomoze... no i jak narzekam to jest mi troche lzej, jakos musze sobie radzic w moim kiepskim zyciu ;) co prawda nic to nie zmieni, ale nie ma nic co by zmienilo moja sytuacje, wiec mam prawo do narzekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo to masz korzystać z życia bo po to matka się męczyła nosząc Ciebie i rodząc. Wychowujac i pielegnujac to co Ty tak lekceważysz. Wolałabys byc facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badź kobieca do granic możliwości. To właśnie nas przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, że lubisz zniewiesciałych facetów. Każdy ma swoje upodobania:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pipe masz? To aż 50% kobiety w Tobie. Wyciągnij to na pierwszy plan. Szanuj to co kobiece w Tobie. Albo bedziesz moja wierna i oddana suka swojego Pana:-D Pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień płeć. To jest gratis. Może lepiej zostań les. To małe ryzyko, że zaliczysz wpadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciagnac na pierwszy plan? :D Oj dobra, nie musisz mnie pocieszac, ja juz wiem ze jestem przegrana i staram sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gubisz się w zeznaniach:-P Może tylko podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jestem przegrana i staram sie z tym pogodzic." A wcześniej pisałaś, że NIE!:-P Nie budzisz zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×