Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boryso

Upojne spotkanie realny przystojny kochanek i brak zdecydowanej kobiety

Polecane posty

Witam. Zastanawiam się czy tym razem przeczyta ten temat. Realna kobieta która potrzebuje subtelnej znajomości. Posiadająca duży temperament porównywalny do mojego, aby móc nawiązać dłuższą koleżeńską znajomość gdzie dwoje ludzi posiadających pragnienia może je wspólnie realizować. Czy są jeszcze kobiety lubiące długie namiętne pieszczoty którym nie ma kto tego kto zapewnić, lub poprostu nie dba o Twoje potrzeby. Odezwij się do mnie jestem 100% realny. Uwielbiam pieszczoty oralne jeśli lubisz je przeżywać napewno Ci je zapewnię pod dostatkiem. Mam Niespożyty temperament. Jeśli chcesz kogoś komu sex nigdy się nie nudzi i za każdym razem próbuje podarować Ci jeszcze większą rozkosz niż poprzednio, szczególnie uwielbia Twoje silne uniesienia erotyczne- napisz. Kiedy trzeba jestem subtelny i delikatny a jeśli potrzebujesz silniejszych wrażeń potrafię być zdecydowanym kochankiem. Jestem z okolic Krakowa. Mam 27 lat 190cm brunet. Mail: adamek.25@o2.pl Nie narzucam granicy wieku nie ze względu desperacji. Lecz są kobiety które w wieku 40lat czują się świetnie w swoim ciele mają świetną osobowość potrafią cieszyć się życiem. Jak również zdarzają się młode kobiety mające swoje cele które inteligentnie je realizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już było chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo trafny opis mojej osoby...już to czytałam i nadal zastanawiam się .... Dwoje desperatów to chyba przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×