Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca w ZUS czy w biurze rachunkowym

Polecane posty

Gość gość

co jest lepsze ? złożyłam papiery i tu i tu, wszędzie mam rozmowy ZUS - stanowisko ds. rozliczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIURO RACHUNKOWE pracowałam w zus w rozliczeniach - duuuuuuuuuuużo wiedzy, dużo programów i mała płaca, mi dali 1600 zł brutto, serio, towarzystwo takie sobie, trzeba szybko przyswajać, po Zusie ciężko gdzieś się dostać. SERIO, bierz biuro rachunkowe, sama chciałabym się dostać, ale nie mam doświadczenia. Choć oczywiście próbuj i tu, i tu, trzeba walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zusu raczej przed rozmowami trzeba zdać test z ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie. ja kiedys pelna zapalu bralam udzial w konkursach do "budzetowki" bo chcialam miec panstwowa robote ;) i czesto jedynym etapem rekrutacji byla rozmowa kwalifikacyjna - na niej zadawano mi pytania odnosnie ustaw, no i wiadomo dalej normalna rozmowa kwalifikacyjna - dlaczego che tu pracowac, jakie sa oczekiwania finansowe itp. jak jest duzo osob to wtedy najczesciej robia konkursy, a po nich rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robia testy* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie stukam tę ustawę o systemie ubezp. społecznych już od kilku dni doświadczenie mam mizerne, nie wiem czy gdziekolwiek mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. z zusu jeszcze się nie odezwali, ale się odezwą, bo dzwonią do wszystkich, którzy spełniają wymagania, a ja nie czekam,aż się odezwa tylko się uczę, potem będzie za mało czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum - Praca (dam/szukam), własna firma, CV i rekrutacja » temat: Test kwalifikacyjny-Praca w ZUS-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem przeleciałam ten wątek dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×