Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PatrycjaG

Powiększanie ust

Polecane posty

Gość PatrycjaG

Chciałabym sobie powiększyć usta kwasem hialuronowym. Do której kliniki w Warszawie najlepiej się udać? Możecie polecić jakąś? :) Jak efekty po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększam usta regularnie od dwóch lat. Chodzę do Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów w Warszawie i mogę polecić to miejsce, Jest profesjonalne, efekt utrzymuje się dość długo i usta nie wyglądają sztucznie. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMagagllkka
Pytaj od razu jakiego kwasu używają, to ważna sprawa. Restylane super długo się utrzymuje i daje naturalny efekt, a nie jak pupa szympansa hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka

Ja tez mam wypełniacz Restylane w ustach i efekt jest super. Łącznie 1 ml na dwie wargi i jest idealnie. Są pełne, ale nadal wyglądają naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska

Zgadzam się z Paniami wyżej - wypełniacz Restylane jest rewelacyjny. Nie mam zamiaru zmieniać go na jakikolwiek inny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Ja tak jak dziewczyny polecam wypełniacz Restylane Kysse. Nie znam lepszego 🙂 Jest bardzo plastyczny i usta wyglądają na pełne ale nadal naturale 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
Dnia 28.02.2019 o 21:02, Gość Elka napisał:

Ja tak jak dziewczyny polecam wypełniacz Restylane Kysse. Nie znam lepszego 🙂 Jest bardzo plastyczny i usta wyglądają na pełne ale nadal naturale 🙂

Zgadzam się w 100%!!!!!! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
Dnia 28.02.2019 o 21:02, Gość Elka napisał:

Ja tak jak dziewczyny polecam wypełniacz Restylane Kysse. Nie znam lepszego 🙂 Jest bardzo plastyczny i usta wyglądają na pełne ale nadal naturale 🙂

Zgadzam się w 100%!!!!!! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka
Dnia 28.02.2019 o 21:02, Gość Elka napisał:

Ja tak jak dziewczyny polecam wypełniacz Restylane Kysse. Nie znam lepszego 🙂 Jest bardzo plastyczny i usta wyglądają na pełne ale nadal naturale 🙂

Dokładnie, to bardzo dobry wypełniacz, u mnie w ustkach trzyma się nawet do 10 miesięcy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Flak

Od restylane miałam czepek na głowie ostatnio podczas wypełniania zmarszczek 😉 Mój lekarz miał tam jakis zestaw Custom Pack od nich.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka

Tez polecam wypełniacz Restylane Kysse, nie znam lepszego jesli chodzi o wypełnianie ust. Jest bardzo plastyczny i długo się utrzymuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Niestety mogę polecić jedynie w Krakowie klinikę Demedika. Robią to bardzo naturalnie, dlatego ufam w tych sprawach tylko im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qinqa

Ja miałam powiększane własnym tłuszczem u dr Łątkowskiego z Polanicy-Zdroju. Wyszło super. Moje usta były bardzo asymetryczne, a teraz są ładnie wyrównane i pełne, polecam bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dwa mś temu miałam robiony zabieg wypełnienia ust za pomocą preparatu ART FILLER LIPS SOFT. Dzieki tej metodzie moje usta wygladaja bardzo naturalnie, sa delikatnie powiększone i wymodelowany kształt jest idealny. Zabieg robiłam w bardzo fajnej klinice którą polecam MTT Estetica w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi mój lekarz robił powiększanie ust Restylane Kysse...i szczerze mówiąc efekt jest bardzo fajny! usta pełne, nawilżone i na prawdę ładnie wyglądają! tak naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×