Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kosztują chrzciny w lokalu

Polecane posty

Gość gość
Polecicie fajny lokal na chrzciny na około 40 osób w Gdańsku? Z dobrym jedzeniem, w domowym klimacie, elegancki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłam 50 zł za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny można sobie porównać tutaj chrzcinyikomunie.pl/ mają szeroki wybór lokali. Moją imprezę w Angelice wszyscy chwalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest
Urządzałam chrzciny mojego dziecka w lokalu w Łodzi na 20 osób W sumie wydaliśmy 2400zł. Meni było super,w tym tort, lody i zimne napoje, obsługa rewelacyjna.Piękny teren, plac zabaw dla dzieci i do tego dopisała pogoda, bo było upalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam także www.LaboratoriumSmaku.com.pl mają bardzo klimatyczny lokal z pyszną kuchnią i bogatym menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaJJ
To zależy jakie menu wybierzesz :) My np chrzciny naszej córki mieliśmy w Domu Kresowym i byliśmy bardzo zadowoleni!Smaczne jedzonko i super obsługa a co ważne nie zaplaciliśmy bardzo dużo!Jak wszystko przeliczyliśmy to zdecydowanie bardziej opłacało się zrobic u nich to przyjęcie niż w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałem chrzciny pierwszego dziecka w domu a drugiego w lokalu i powiem szczerze nigdy więcej takiej imprezy w domu. Różnica jeżeli chodzi o kasę nie jest tak wielka, a organizacja takiej imprezy w domu kosztuje o wiele więcej pracy i nerwów. Znaleźliśmy fajna knajpkę www.dworeknadstawem.pl. Dogadaliśmy się z nimi i zorganizowali nam miłe przyjęcie na 40 osób. Było smacznie miło i bez nerwów. Już ustalam z nimi termin na moja czterdziestkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobne kwoty za osobę mają w Czarcim Kopycie do tego zamiast klasycznej sali wynajmowaliśmy mistyczną grotę która nie tylko na najmłodszych robiła wrażenie. Warto zobaczyć zdjęcia na stronie www.czarciekopyto.pl jak tam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od liczby gości, miasta, miejsca w którym się organizuje... ciężko jednoznacznie powiedzieć. My urządzaliśmy chrzciny w hotelu u Kroczka w Rzeszowie. Wszystko zostało świetnie urządzone, a nie zapłaciliśmy majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zawsze reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam restaurację La Rossa, można ich znaleźć na Konarskiego. Bardzo ciekawe zróżnicowane menu i najważniejsze, że mają na kuchni naprawdę dobrą profesjonalną ekipę, która potrafi te dania z karty jeszcze dobrze przyrządzić:P A nie zawsze tak jest, czasami w menu wszystko wygląda smacznie a potem człowiek na talerzu dostaje surowe, przypalone itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co będziesz chciała mieć w zestawie, i ile osób ale czym więcej osób to w niektórych lokalach można się targować z ceną . polecam ci serwis https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa

Niedawno mieliśmy chrzciny w Panoramie i przyznam, że dania głównie bardzo smakowały całej rodzinie. Ziemniaki super, ryba, desery. Na niczym nie oszczędzają i to od razu rzuca się w oczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia85

Chrzciny jest to bardzo duży wydatek bez wątpienia. Jednak jak zorganizujesz wszystko z głową można zrobić to niskim kosztem. Polecam hotel Wilga na tego typu wydarzenia. Bardzo fajnie wszystko organizują i mają dobre jedzonko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na imprezę – większą czy mniejszą to będę polecał Ludwinkę niedaleko Pleszewa. Namiar na restaurację i ich hotel masz na ludwinka.pl. Wiedzą jak zorganizować imprezę żeby cała obsługa sprawnie szła, żeby goście czuli się komfortowo. Robiliśmy tutaj imprezę firmową, ale też prywatnie robiłem tu chrzciny nie tak dawno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluszorka

tak jak ktoś wyżej wspomniał, różnica cenowa organizacji w domu a w lokalu nie jest wielka, a jednak robienie tego samemu kosztuje wiele stresu i pracy wiec moim zdaniem nie ma sensu. dlatego chrzciny robiliśmy u nas w Zamościu w Sali Imprez Okolicznościowych gdzie już wszystko było przygotowane, obsługa też rzecz jasna była więc mogłam skupić się na gościach a nie na tym, by gotować, podawać czy sprzątać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Zależy jaką salę wybierzesz, ja myślę, że dobrą opcją są chrzciny w hotelu Wilga niedaleko lotniska w Katowicach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaO

Ja polecam Las Vegas w Barcicah. To dla kogos kto mieszka w okolicach N.Sacza ale z drugiej strony ja dojezdzalam z Krk bo siostra mieszka w Saczu i szybko poszlo 🙂 Generalnie fajne miejsce, dobre jedzenie, cala organzacja jak najbardziej na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cena zależy od lokalu, menu jakie wybierzemy i ilości gości. Jeżeli rozglądacie się za eleganckim i niedrogim miejscem to polecam wam www.patio-kuchniachlebwino.pl w Pszczynie. Tam na pewno zorganizujecie idealne przyjęcie z okazji chrzcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik

Bardzo polecam stronkę, chrzcinyikomunie.pl znalazłem tam lokal na komunię mojej córeczki. Oferty bardzo przyjemnie się czyta oraz oferty są w miarę tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Sprawdź na chrzcinyikomunie.pl tam może coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Zobacz na chrzcinyikomunie.pl może znajdziesz coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karula

ceny to są przeróżne. Nie tylko zależy od lokalizacji, ale też np to ile będziecie chcieli ciepłych dań. My robiliśmy w Astorii w Kaniach koło Pruszkowa i po prostu dogadaliśmy sie z nimi co do ceny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopertka88

Tanio i smacznie jest w Panoramie, jeżeli chodzi o Gdańsk. Wpadłam tam zobaczyć ich pracę po Kuchennych Rewolucjach i tak już któryś rok zostałam. Obsługa niezwykle sympatyczna i potrafią doradzić. Miałam tam jedną imprezę też wśród znajomych, taka bardziej rodzinna, ale catering był na wysokim poziomie. Wiem, że ludzie później brali do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olifka

Na pewno dużo zależy od tego ile osób i jaki  lokal wybierzecie. Nam się udało naprawdę fajną ofertę w sali Wróblówka w Bielsku Białej złapać. I było super przygotowane wszystko a naprawdę nie uderzyło nas po kieszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zerknąć tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali związanych z takimi przyjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×