Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystraszona mama pomozcie

PŁONICA chorowały na to wasze dzieci

Polecane posty

Gość wystraszona mama pomozcie

witajcie :( moja córeczka ma 2 latka i prawie 2 msc od 3 dni choruje na tą chorobę :( mamy antybiotyk amotaks i osłonę i żadnech innych leków :( córka nadal ma wysypkę. już nie gorączkuje. lekarz na pogotowiu nam powiedział że nie jest to grozna choroba ale to co czytam w sieci mnie przeraża :( tzn. jej powikłania czy wasze dzieciaczki też na to chorowały ? :( strasznie się martwię :( nie mam komu się wygadać mąż twierdzi że przesadzam... jak czytam powikłania to siędzę i wyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona mama pomozcie
jak myślicie ? siedzieć i czekać aż córka wybierze antybiotyk ? czy szukać lekarza prywatnie ? i dopiero po wypiciu antybiotyku i przebyciu w domu 2 tyg szukać kardiologa żeby zbadać serduszko i pediatre prywatnie ? boże tak się martwię :( naszej lekarki w tej chwili nie ma bo jest na urlopie i będzie 1 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro juz nie gorączkuje to znaczy, ze antybiotyk działa. Spokojnie wysypka minie. Dopiero 3 doby antybiotyk podajesz. Jak zaczniesz ją ciagać po przychodniach to faktycznie moze mieć powikłania, albo złapie coś innego. Jest poprawa? Jest. Wiec czekaj aż wybierze ten antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona mama pomozcie
i najbardziej ma zakażone rączki aż takie malutkie bąbelki dzisiaj w nocy praktycznie nie spała myślałam że to może dlatego że usnęła koło 15 i obudziła się po 18 i 24h wgl nie spała potem z 2 godzinki i znowu z 3 nie spała tylko płakała albo się wierciła i oglądała telewizor :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona mama pomozcie
niby tak nie ma gorączki od wczoraj ale wysypka mam wrażenie że się nasila na raczkach bo np. na pleckach tak jak by była bladsza. Zadne dzieciątko nie chorowało na tę paskudną chorobę ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie po przebytej chorobie zrob koniecznie dla swietego spokoju badanie serca i moczu to nie jest juz tak grozna choroba jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona mama pomozcie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie nie martw się na zapas po antybiotyku idz do pediatry i rób wszystkie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×