Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewcia30

mój facet jest jakiś dziwny

Polecane posty

Gość ewcia30

Hej :D Zgłaszam się do was z takim problemem, Otóż mój chłopak, jest kochającym mężczyzną. Ale są takie momenty, że nie wyznaje mi miłości, nie okazuje mi uczuć zbytnio, kiedy mu o tym przypomnę to wtedy to robi ale po jakimś czasie znowu o tym zapomina... Jednak kiedy ja czegoś nie zrobię to wtedy potrafi mi to wypatrzyć... Woli wyjść z kolegami na piwo itp, i nie potrafi zrezygnować z papierosów chociaż nie jest od nich uzależniony. Co zrobić, żeby on zaczął się bardziej interesować naszym związkiem i tym, żeby przestał palić. Bo mam wrażenie że ważniejsze są dla niego właśnie papierosy, alkohol i koledzy. Albo przyznaje mi rację kiedy mam do niego problem, żebym dała już mu spokój. Powiedzcie mi dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić, będę wdzięczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
skoro wymagasz to co ty robisz dla niego, spasłaś się czy utrzymujesz idealną sylwetkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia30
staram sie poświęcic dla niego swój czas, praktycznie olewam wszystko dla niego... mowie mu ze go kocham i okazuje mu swoja milosc na wszelkie sposoby, gotuje, itp mnoja sylwetka jest nadal taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jakas jepnieta jestes? wyprodukuj jeszcze kilka takich samych topikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej znajomej chłopak też wolał kolegów, nawet wolał iść do nich na noc niż do niej. Potem okazało się, że koleś jest gejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia30
on napewno nie jest gejem, zapewniam, tylko dlaczego sie tak zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tego nie rozumie, że Tobie to nie pasuje. Też możesz zacząć umawiać się z koleżankami w tym czasie, kiedy on będzie miał czas. Albo zwyczajnie, szczerze z nim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia30
tyle ze rozmowa na ten temat nie przynosi skutków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
nie możesz przeboleć że nie jesteś najważniejszą rzeczą w jego życiu? dlaczego chcesz mu zabrać przyjemności? sama wszystko poświęcasz ale nie wszyscy tacy są, daj mu luzu a nie go męczysz niepotrzebnie i zajmij się czymś innym (o ile potrafisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia30
ale ja nie zabraniam mu wyjścia z kolegami , tylko martwie sie o niego... oczywsice ze mogę zając sie czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×