Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po jakim czasie ćwiczeń flakowate ciało sie ujędrni

Polecane posty

Gość gość

jestem za gruba, to wiem, przydałoby się schudnąć z 8-10 kg ważę trochę powyżej 70 kg/164 cm ale mój większy problem to flakowate ciało, uda trzęsące się jak galaretki, a niby brzucha nie mam, ale jak na czworakach ćwiczyłam to wisi mi taki flak zamierzam ćwiczyć, kupiłam sobie zestaw 5 płyt dvd, piękne ciało bez wysiłku (taka nazwa oczywiście nie da się bez wysiłku) Po jakim czasie i intensywności można się spodziewać ładnego ciała ? 3 miesiące a może dłużej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomimo że waże 53kg przy wzroście 162 też mam flakowate uda jak galareta obecnie robie przysiady, nozycze bieg w miejscu, jak na razie tyfdzien efektów brak, ale licze że to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jesteś gruszeczką i dlatego pomimo niskiej wagi masz flakowate uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba z deka przesadzasz, chciałabyś tydzień poćwiczyć i mieć super jędrne ciało? i to pewnie do końca świata i jeden dzień dłużej? a ile nie ćwiczyłaś? pewnie podobnie, od początku świata jak po dwóch miesiącach nie zauważysz różnicy to znaczy że coś jest nie tak ale to się nie zdarza o ile będziesz wytrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli po 2 miesiącach jest lepiej? ja autorka - nigdy nie ćwiczyłam - nie wiem dlatego pytam można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można a nawet trzeba pytać, to o tygodniiu pisałem do innej osoby , pomiesiącu powinnaś widzieć pierwsze zmiany , po dwóch naprawdę zauważalne typu: ooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki :-) zawsze chciałam schudnąć, ale teraz stwierdziłam, że najważniejsze, by ciało było ładne, są kobiety grubsze, ale jędrne i to mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaj
moim zdaniem jak już zaczniesz ćwiczyć, to z każdym dniem zobaczysz nowe różnice i będziesz zadowolona, akurat ćwiczenia przynoszą błyskawiczne efekty w przeciwieństwie do diety :) możesz sobie kupić też figurę forever, ja też ją piję to jest herbatka,która oczyszcza, usuwa opuchlizne, podskórną wodę, wspomaga metabolizm, jak się ją pije regularnie to daje fajne efekt,ale ćwicz,bo to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×